Setari Cookie-uri

Saloane de masaj erotic-iti inseli partenerul?da sau nu?

Buna fetelor,
este prima oara cand intru pe un forum, dar aveam nevoia unor pareri feminine referitoare la o problema care ma macina . Sa va explic:
Am gasit la prietenul meu o carte de vizita de la un salon de masaj numit Jade Palace ... l-am intrebat ce e cu acea carte si mi-a zis ca a primit-o pe strada si ca a oprit-o.Bineinteles ca m-am suparat si am sunat fara stirea lui la acel salon sa vad ce "servicii " se ofera acolo....si am aflat ca sunt servicii de masaj erotic ptr domni cu maseuze nud dar si servicii ptr cupluri si ptr doamne cu maseuri nud ... .El singur nu mi-ar place sa mearga acolo ....in cuplu nu stiu ce se intampla ..iar singura mi-ar fi frica ... intrebarile mele sunt
1.Daca merge prietenul meu singur se considera ca ma inseala ?
2.Ce se poate face la un salon de genul acesta ptr un cuplu?A fost careva ?
3.Cum se realizeaza masajul erotic la o doamna ?exista vreo limita?Se considera ca imi insel partenerul daca ma duc la masaj erotic realizat de un domn/domnisor ?
andrada82
Postat pe 6 Iunie 2008 18:40
ti-as recomanda sa incerci sa mergi intr-un astfel de loc....dupa parerea mea doar in acest fel ai putea sa gasesti raspunsurile cele mai corecte la intrebarile tale.
lakundeya
Postat pe 7 Iunie 2008 05:03
Spre norocul tau ...si al meu, am fost acolo.Iti spun ca dupa ce vei termina sedinta nu vei considera ca ti-ai inselat prietenul, ba din contra vei prefera poate sa faceti o sedinta de cuplu.O prietena a fost cu sotul...si mi-a spus ca le-a revigorat relatia intima nespus de mult.
In primul rand te va incanta designul salonului. Eu am mi-am ales un tip super, deci arata nemaipomenit. Cand am intrat amandoi in camera era o muzica in surdina. Apoi, nu stiu daca pot sa iti explic in cuvinte senzatiile pe care le-am trait eu acolo. Masajul de relaxare te va rupe de realitate.M-a sarutat pe tot corpul. Cand ii simteam trupul sau fierbinte si gol ma facea sa plutesc.
La final, logic ca s-a terminat intr-un mod placut (adica cu o finalizare) ca altfel nu se putea. Aceasta s-a produs prin faptul ca m-a masat cu degetele sale.A fost de vis.
Merita sa incerci, daca vrei sa te informezi mai bine www.totalrelax.ro.
girl4fun
Postat pe 8 Iunie 2008 23:51
daca nu esti geloasa,si nu te-ar face sa innebunesti privind o maseoza 90-60-90,goala pusca,catarata pe sotul tau,masandu-i senzual spatele.....si daca sotul tau nu-si va iesi din minti vazandu-te dezbracata,framantata de mainile unui mascul bronzat si numai muschi...atunci poti merge linistita.....dar sunt sigura cand iubesti cu adevarat,ai sentimentul de proprietate,de gelozie,care nu-ti permite sa-ti lasi partenerul in bratele unei femei,dezbracate,chiar daca ar fi numai un masaj,fara relatii de orice fel ulterior.....totusi cred ca barbatul odata ce a mers in asa loc....o s-o mai faca......si fara partenera cu care a fost.......eu zic ca e tradare......si e urat in fata lui dumnezeu....cand ne e bine,nu ne gandim la nimic,doar savuram clipa,dar in momentul cand te vei afla intr-un astfel de salon.....aduti aminte de juramantul din fata altarului dat partenerului si lui dumnezeu......cu atat mai mult ca eu ii fac masaj sotului meu,mai bine decat orice maseoza...cu lumanari,muzica,betisoare parfumate..uleiuri....pur si simplu il innebunesc....respectiv si el face un masaj al talpilor minunat....va puteti iubi,masa,si fara participarea partilor straine...asta nu poate sa salveze sau sa imbunatateasca o relatie ci doar s-o destrame....

Postat pe 21 Iulie 2008 12:38
girl4fun.......ca te-ai simtit bine,bravo...ca te-ai lasat sarutata pe tot corpul de un tip necunoscut....mie imi suna a "curvie"si ai mai avut si starea de "plutire"... unde mai pui ca ai platit bani pu asta.....daca acasa ai un sot ....iar tu ai avut parte de niste senzatii de nedescris cu un alt barbat,fie chiar si intr-un salon de masaj,se cheama TRADARE draga......cred ca ar trebui sa privim sfatul tau din alt unghi....."merita sa incerci"....eu as zice mai bine..merita sa incerci sa-ti diversifici viata sexuala de cuplu,prin masaj,in intimitatea dormitorului, sa-i faci streeptease sotului,sa cumperi o carte kamasutra si sa va amuzati incercand sa reproduceti figurile... ......etc...

Postat pe 21 Iulie 2008 12:50
gril4fun asa a deci CLEO,TADARE LA DRUMUL MARE, deci ia lecti de comportament virginal de la CLEO, ca poate te pocaiesti

Postat pe 21 Iulie 2008 12:59
vcreau si io o tradare d-asta placuta!
cleo, despre ce e vorba in kama-sutra? sa stiu daca mi-o iau sau nu mi-o iau!

Postat pe 21 Iulie 2008 13:09
mda......miha......esti cu ambele maini pu un astfel de comportament.. ...sa te vad cand sotul tau hotaraste sa plece la un salon sa-si petreaca cateva ore in compania unei fete de 18 ani,dezbracata si infierbantata......desigur mult mai tanara si frumoasa decat tine...o sa mai sustii sus si tare ca nu te-a tradat? ......sa eviti curvia si pacatul,sa ai demnitate si sa traiesti frumos e o mare arta.......sa te lasi in pacat ,in desfrau si-n tradare e cel mai usor...fiecare vede lumea cum vrea.......la drept vorbind mai bine virginala ,decat usuratica ...

Postat pe 21 Iulie 2008 13:14
ia-o.......dar ai nevoie de o pregatire fizica super buna...iti va prinde bine...mai ales in noptile singuratice,cand nu vei avea bani de masaj sunt niste pozitii in care te poti satisface singur....prin felatie...bafta la facut exercitii

Postat pe 21 Iulie 2008 13:19
Draga Cleo de unde sti tu cat de tanara si de frumoasa sunt io si de ce crezi tu ca sotul meu ar merge in asemenea locuri? Poate ca io lucez in asemenea saloane si ofer placrei carnale, ca sa te enervez pe tine psiholoaga situ-lui, desteptaciunea intruchipata.3/5 cuvinte ale tale sunt jigniri adresate altora, controleazate, daca nu poti fa un masaj erotic puiule sa vezi dupa aia ce

Postat pe 21 Iulie 2008 13:22

pentru frumoasa cleo:
mi-ai deschis curiozitatea acneeica!!
oauuuuu! cate lucruri faine poti gasii in ea.
poate ca indraznesc prea mult , da' esti draguta sa-mi trimiti un pm cu locu' de unde pot s-o iau si cateva descrieri din ea!?

Postat pe 21 Iulie 2008 13:24
mai draga geo..iata aici nu te pot ajuta... ,poate e draguta miha sa-ti spuna de unde....de vreme ce stie totul despre placerile carnale,ar trebui sa stie si de vestita kama sutra...

Postat pe 21 Iulie 2008 13:38
si te pomeni ca iti e necaz

Postat pe 21 Iulie 2008 13:41
pai na, poate ca am tras io concluzia gresita. am vazut o basculanta de sfaturi privind sexu' si nu numai si am crezut ca esti sexperta in arta miscarii trupului in ritmu' organului datator de orgasme.
poate m-am inselat!
iar de karmashutra , tu ai adus vorbulita.

Postat pe 21 Iulie 2008 13:43
miha...imi cer scuze daca te-ai simtit cumva jignita.....nu am avut intentia...pur si simplu mi-am exprimat opinia.....nu am zis ca sotul tau trebuie sa mearga,ci pur si simplu am vrut sa te pui in pielea femeii a carui barbat pierde timpul in astfel de locuri...si sa vezi cum te-ai simti....nu te-ar afecta in nici un fel?iar cand am zis de o fetiscana tanara si mai frumoasa am avut in vedere 18 ani...o prospatura...e clar ca barbatilor le plac "juncile"........

Postat pe 21 Iulie 2008 13:43
las' ca si una de 22 de anisori e prospatura. mmmmmm!

Postat pe 21 Iulie 2008 13:49
si cum tu nu mai esti prospatura te-ai apucat de kama sutra si nu VREAU sa ma pun in pielea nimanui, mai Cleo, pt ca fiecare traieste viata asa cum crede de cuvinta , deci eu nu ma simt jignita sub nici o forma

Postat pe 21 Iulie 2008 13:49
cartulia am citit-o,am privit-o....am facut cunostinta cu practicile vatsyayana....dar de vreme ce nu-s in tara,nu pot sa-ti zic de unde s-o cumperi...cred ca mai simplu ar fi sa scoti "master cardul"cela prafuit...si sa dai un search pe google,s-o cumperi online...sau nu ai rabdare.... ????

Postat pe 21 Iulie 2008 13:52
esti incurabil mai geo...una de 22 e galbena... dar una de 18 e verde....care e mai proaspata ?

Postat pe 21 Iulie 2008 13:54
la 22 de ani,ma consider inca proaspata...asa zise geo....si-l cred...nu de batranete m-am apucat de kama sutra...ci pu a face viata sexuala de cuplu,mai interesanta si variata ......pu ca sotul meu sa nu aiba tentatia de a merge in saloane de masaj....

Postat pe 21 Iulie 2008 13:57
depinde cat de uzata e una la 22 de anisori! ca se mai gasesc prospaturi si la 25, cele care tin mortis sa fie dezvirginate de viitoru' sot!
cred ca nu mai am rabdare cleo, asa ca te rog in genunchi, iti fac si-n masaj daca e nevoie, sa-mi descrii cateva pozitii din kuma shatra aia, in privata! si nu te zgarcii la amanunte.

Postat pe 21 Iulie 2008 13:59
cleo,pana si cele 'experte' o patesc!si mai ceva,o fata poate sa fie 'obosita' si la 18 ani,sau mai repede chiar.verisoara mea,este profesoara de franceza si imi poveste uimita, cate fete de 16 ani vin la ea insarcinate sau batute de prietenii lor.astea sunt probleme!asa ca,nu stiu care sunt prospaturile,sincer.fetele din ziua de azi,grabesc pasul spre viata,cu adevarat...si este pacat....
alone
Postat pe 21 Iulie 2008 14:04
mai cleo inteleg ca in viata ta mergi dupa un principiu....dar nu e neaparat nevoie sa ti'l exprimi...intradevar e parerea ta....dar eschiveaz'o ca atare...e o simpla parere de'a ta nu trebuie sa o transformi in sfat...sunt copile care intradevar cred....ce facem aici...imbolnavim fetitele...?fara sfaturi ...doar pareri...k asa e frumos si demn....sau te crezi cumva vreun expert....daca ai cunostinte in acest domeniu imi cer scuze....daca nu...mai bine taci:P
baicumaura
Postat pe 21 Iulie 2008 14:06
in totalitate de acord cu tine din punctul asta de vedere....ancuta...la 18 ani,a fi virgin nu e rusinos....e inspaimantator cand fetite de 14 ani raman insarcinate....am mai zis-o...mai bine virgina decat usuratica......

Postat pe 21 Iulie 2008 14:09
De la: baicumaura, la data 2008-07-21 14:06:59mai cleo inteleg ca in viata ta mergi dupa un principiu....dar nu e neaparat nevoie sa ti'l exprimi...intradevar e parerea ta....dar eschiveaz'o ca atare...e o simpla parere de'a ta nu trebuie sa o transformi in sfat...sunt copile care intradevar cred....ce facem aici...imbolnavim fetitele...?fara sfaturi ...doar pareri...k asa e frumos si demn....sau te crezi cumva vreun expert....daca ai cunostinte in acest domeniu imi cer scuze....daca nu...mai bine taci:P



sa-mi trag palme daca inteleg conexiunea cu ce-am zis io!
n-am vazut sfaturi ci doar o discutie cu cleo. esti libera sa te alaturi discutiei

Postat pe 21 Iulie 2008 14:14
geo

Postat pe 21 Iulie 2008 14:15
cleo,mai bine cu capul pe umeri,inainte de toate....got it?
alone
Postat pe 21 Iulie 2008 14:17
cat despre saloanele de masaj,hmmmmm,nu cred ca mi-ar picat bine....
alone
Postat pe 21 Iulie 2008 14:18
ancutza, specifica te rog, saloane de masaj erotic. pentru ca celelate sunt binevenite, ca o mana pusa de dumnezeu in cap!

Postat pe 21 Iulie 2008 14:23


daca subiectul topicului,era ceva de genul:'ce parere aveti despre masajul recuperator,in cazul unor leziuni?'
as fi simtit nevoia,sa dezvolt......
alone
Postat pe 21 Iulie 2008 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMPORTANT ! SI URGENT!!! 26 De la: andreea1976 7 August 2009 16:34
barbati care nu fac oral... 99 De la: aish 25 Iunie 2009 23:03
Ejacuarea in vagin 13 De la: kudika_934107 22 Septembrie 2013 12:47
Experiment 241 De la: LisaFrancine 6 Decembrie 2011 14:58
sexul anal 53 De la: andra_05 31 August 2009 09:07