Setari Cookie-uri

sugestii de concursuri

Avand in vedere ca pe kudika apare multa valva pe seama concursurilor, as vrea sa va intreb pe voi: ce fel de concursuri va doriti? ce fel de premii? ce modalitate de "jurizare" credeti ca este mai buna. Sunt foarte interesata sa aud parerea voastra.
Oana
OanaTrifu
Postat pe 9 Iunie 2008 09:37
mai oana, sa-ti spun nemultumirea mea in legatura cu concursul asta de marire a sanilor. nu sint participanta!am urmarit concurentele si am observat ca printre ele sint si unele inzestrate de la mama natura.
nu era normal sa permiteti participarea doar a celor care au nevoie????
asa mi se pare corect!

Postat pe 11 Iunie 2008 16:19
Nu mi se pare normal ca acel concurs sa fie destinat doar persoanelor care doresc o marire sau imbunatatire a sanilor...poate ca pe acest site sunt fete/femei care sunt multumite cu ce le-a dat Dumnezeu,nu?acel concurs face oarecum sa fie puse in dezavantaj femeile multumite de ceea ce au si nu doresc nici un fel de interventie plastica.
De ce nu se face un concurs unde cea mai votata sa castige o anumita suma de bani...produse cosmetice de calitate,haine de marca...parfumuri...si multe alte chestii sau...o interventie plastica de orice tip...nu numai mamoplastie,imi cer scuze pt ceea ce voi spune dar acel concurs este de-a dreptul aberant...!nu toate pers pot participa,dc?because unele nu doresc sa-si mareasca sanii....sooo make something interesting,faceti un concrus destinat tuturor....aveti ceva sugestii mai sus,nu zik sa le puneti in practica chiar pe cele enumerate de mine...insa era o idee....cam atat pt moment:d:d:d:d:D

Postat pe 15 Iunie 2008 13:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac sa trec peste...? 6 De la: crsfmv 16 Octombrie 2009 22:44
Heii. 24 De la: EvAmandaCamelia 29 August 2014 14:19
satanism 4 De la: anastasia_m 24 Aprilie 2010 19:49
LA MULTI ANI! 1 De la: Maramuresanca 1 Ianuarie 2010 09:09
cn ma poate ajuta?? 7 De la: danandi23 23 Octombrie 2009 15:54