Setari Cookie-uri

femei batrane..cu 'baietei'

toata lumea judeca aspru fetele tinere care au o relatie cu un om in varsta..bun...dar despre femeile batrane ..ce umbla cu pustani..ce aveti de zis?!?..
criss_a
Postat pe 19 Iunie 2008 09:46
IO AM FOST MEREU CU FEMEI MAI MARI DEOARECE LA INCEPUT(14 ANI)CELE DE VARSTA MEA NU O DADEAU .SCUZE PENTRU FRANCEZA.DUPA ,TOT MINTIND DESPRE VARSTA MEA SI INCERCAND CU PUSTOAICE AM REALIZAT CA O FEMEIE ESTE PERFECT COAPTA PE LE 27/30 DE ANI.AM FOST MEREU PREA MATUR PENTRU PUSTOAICE DE MTV SI INFANTILE.
CU O FEMEIE MAI IN VARSTA SINCER MA SIMT MULT MAI IN LARGUL MEU,MAI APRECIAT,SI NU MA REFER LA VARSTA PENTRUCA ELE SE SIMT CA NISTE COPII IN PREZENTA MEA,IAR IO MA SIMT CU ADEVARAT BARBAT .CRED CA JUDECA UN BARBAT, MULT MAI ASPRU SI CU MAI MULTA ATENTIE .ATUNCI CAND VAD CA AM TRECUT TOATE TESTELA CU BRIO ,SATISFACTIA ESTE MULT MAI MARE,PECAND CU O PUSTOAICA SA ZICEM DE 20 D3 ANI SIMT CA NU AM NIMIC DE DOVEDIT SI CA PIERD RABDAREA PENTRUCA NU AM CE VORBI CU ELE.
FOARTE IMPORTANT ESTE SI FAPTUL CA NU ACCEPT NICIDATA CA O FEMEIE SA MA INTRETINA SAU SA EXAGEREZE CU CADOURI.MA FACE SA MA SIMT RIDICOL.SUNT DE PERERE CA SITUATIA MATERIALA TREBUIE SA FIE PE UMERII UNUI BARBAT SI ACESTA TREBUE SA FIE CAPABIL SA FACA FATA.
ASTA ESTE CAZUL MEU .ACUM NU STIU ALTII DAR SUNT CURIOS CE PARERE AU FETELE SI DOAMNELE.

Postat pe 20 Iunie 2008 04:20
..se pare knu prea vreti sa discutam acest subiect..de ce fetele tinere care umbla cu oameni in varsta sunt puse la zid si criticate aspru...in scimb femeile batrane cu pustani sunt subiect tabu..oarecum ocolit?!
criss_a
Postat pe 7 Iulie 2008 12:26
pe chestia asta ma si eu o chichita,dar ma abtin,mie personal nu prea imi plac pustanii (mai mici decat mine) nu numai pt ca sunt necopti dar in general nu prea ai ce discuta cu ei in afara de pozitii .....totul se reduce la :ce masina tare are nu stiu ce prieten si ce motor si-a luat nu stiu care alt amic ce cont gras are altul in banca,oooo si au mereu tendinta de a face pe cocosii si de se lauda cu "femeia" lor in gura mare....asta e ceea ce ma enerveaza cel mai rau la "pustani" laudarosenia....etc.mai bine mai apropiat de varsta mea sau mai mare(nu prea totusi)
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 14:30
Sincer nu am nimic impotriva relatiilor cu partenerul mai in varsta...fiecare cu ce-l doare,al meu iubit are 27 de ani, iar eu 22 ...nu e mare diferenta...cat despre femeile care umbla cu pustani...ce sa zic...bravo lor ...daca le tzine pasarik...simt si ele nevoia de ceva proaspat ca si barbatzii care cauta prospaturi de altfel...dragele mele care suntetzi in situatia asta...keep it on
drakushorul
Postat pe 7 Iulie 2008 14:51
Sincer nu am nimic impotriva relatiilor cu partenerul mai in varsta...fiecare cu ce-l doare,al meu iubit are 27 de ani, iar eu 22 ...nu e mare diferenta...cat despre femeile care umbla cu pustani...ce sa zic...bravo lor ...daca le tzine pasarik...simt si ele nevoia de ceva proaspat ca si barbatzii care cauta prospaturi de altfel...dragele mele care suntetzi in situatia asta...keep it on
drakushorul
Postat pe 7 Iulie 2008 14:51
draga...dupa parerea mea ii sta mult mai bn la o tanara langa un batranel decat la o babaciune langa un gagic tinerel...chiar ce naspa arata...deja imi inchipui
playboy
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:00
De la: anita_ro2007, la data 2008-10-31 17:00:03draga...dupa parerea mea ii sta mult mai bn la o tanara langa un batranel decat la o babaciune langa un gagic tinerel...chiar ce naspa arata...deja imi inchipui


Asta e o prejudecata, nu vad de ce daca esti barbat batran ai dreptul mai mult la o partenera tanara decat daca esti o femeie.
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:13
pai Kathara, traim in Romania, si deci prejudecati garla, ca sa nu mai vorbim de sportul national cu spionarea vecinilor, cunostintelor si chiar a prietenilor, ca sa stim exact ce si-au cumparat de la aprozar&stuff
googoodoll
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:18
Asta stiu, dar nu vad niciun motiv pentru care generatia tanara ar trebui sa duca mai departe prejudecatile de tipul asta!
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:21
ba exista cel putin 2:
-educatia de acasa(deficitara)
-IQ(tot...)
googoodoll
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:43
Am inteles ca Mihaela Radulescu are o relatie cu un tip tanar. Bravo ei! M-am saturat de monicute si irinei, vreau sa vad si situtia inversa, adica o femeie cu un barbat mai tanara ca ea.
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 19:22
e un cuplu mai frumos Mihaela si Dani decat situatia inversa cu Monica si Irinel

Postat pe 31 Octombrie 2008 19:26
De la: dulcevenin, la data 2008-10-31 19:26:55e un cuplu mai frumos Mihaela si Dani decat situatia inversa cu Monica si Irinel


De acord.
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 21:38
De la: criss_a, la data 2008-07-07 12:26:59 ..se pare knu prea vreti sa discutam acest subiect..de ce fetele tinere care umbla cu oameni in varsta sunt puse la zid si criticate aspru...in scimb femeile batrane cu pustani sunt subiect tabu..oarecum ocolit?!

Da...pentru ca "mobilul" faptei lor e altul...tinerele umbla mai mult dupa banii mosilor dar babele umbla dupa sex...nu stiu de ce a umbla dupa bani e mai imoral decat a umbla dupa sex...probabil invidia e de vina...o femeie tanara sa aiba si bani e de invidiat...dar o baba care umbla dupa sex e de compatimit...cumva "las' sa aiba si ea saraca parte de p..a"....
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 12:57
De la: criss_a, la data 2008-06-19 09:46:26toata lumea judeca aspru fetele tinere care au o relatie cu un om in varsta..bun...dar despre femeile batrane ..ce umbla cu pustani..ce aveti de zis?!?..

bravo lor
kitty_krieger
Postat pe 8 Martie 2009 13:05
De la: ocgiogi, la data 2009-03-08 12:57:37dar o baba care umbla dupa sex e de compatimit..

toti umblam dupa sex
kitty_krieger
Postat pe 8 Martie 2009 13:06
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-08 13:06:55
De la: ocgiogi, la data 2009-03-08 12:57:37dar o baba care umbla dupa sex e de compatimit..

toti umblam dupa sex

inclusiv fetele care umbla dupa barbati in varsta....
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 13:19
Mic negru si urit ai devenit mare si frumos pentru ca ai gindit si exprimat ce simti TU. Babe le nu alearga dupa sex. Dupa cele tinere:baietii tineri sint hartuiti, iar batrinii sint jegmaniti.
kudika002015
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:38
offfffffff doamme
playboy
Postat pe 11 Aprilie 2009 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VREAU SA VA STIU VOTUL...LA VEDERE! 5 De la: saraida 8 Iunie 2007 21:44
scriitori preferati ? 74 De la: druscuta 21 Februarie 2014 18:05
Femei vs. Barbati 2 De la: Hania 24 Iunie 2008 10:07
despre ultimul capitol;) 32 De la: bruneta 21 Martie 2013 17:06
realitatea "inceputul sfarsitului" 2 De la: allinootza 25 Mai 2007 11:50