Setari Cookie-uri

ROMANIA, America's got talent: gemenele de la Indigo

De la: alb_bastru, la data 2008-07-01 16:07:50totusi ar trebuii apreciat faptul ca ele au ajuns acolo unde multi din industria muzicala de la noi,nu au ajuns!este adevarat ca prestanta de care dau dovada fetele nu este prin-tre cele mai bune,dar,au reusit sa faca ceea ce multi nu au putut sa faca iar asta le face mai bune decat ceilalti.Deocamdata sunt inca tinere, dar de-a lungul carierei vor avea de invatat,drumul lor catre industria muzical de acum incepe cu adevarat,ptr ca pana acum ele sau jucat de-a cantatul.



Dragul meu, sterge ce ai scris ca s-ar putea sa te creada lumea.Eu am colaborat cu fetele acestea...situatia este strigatoare la cer. Este adevarat ca sunt manipulate si indobitocite de mama lor. Sunt de compatimit fetele. Sa nu-mi ceri sa-ti dau mai multe detalii ca te vei ingrozi daca vei afla mai mult.
toscaboema
Postat pe 17 August 2008 17:01
nu era de ajuns cele de la Cheeky Girls?Cat tupeu prostesc pe fetele astea.Acum cateva luni cele de la Indigo isi bateau cu pumnul in piept ca or sa plece in america sa faca marea cu sarea pentru ca s-au saturat de romani si de romania,pentru ca romanii habar nu au sa aprecieze un talent .Pai am vazut despre ce talente n-e povesteau ele.Trist..foarte trist...
camy_kk
Postat pe 17 August 2008 17:27
cel mai deplorabil aspect mi s-a parut cel al vestimentatiei..adica..nu stiu ce a fost in capul lor prezentandu-se imbracate asa acolo..au vrut sa impresioneze cu siguranta dar au facut-o intr-un mod atat de..neplacut!o fata poate arata sexi fara a cade in vulgaritate.si daca mama lor este cea care 'le pregateste' atunci asta e si mai grav.pacat..mare pacat
dalia1988
Postat pe 17 August 2008 18:32
Doamne cat sunt de penibile,,,na-i vazut asa ceva,,,ce fete de tarfe au,,,imi vine sa nici nu merita comentat e JENANT
aricica_pogonica
Postat pe 17 August 2008 22:50
Au mai observat si altii ca fetelor le fug ochii la propriu,,,sunt spanche sau ce mama naibii?? ma mancat undeva sa vad postarea de pe YT,,,mi s-a intors stomacul,,,,biac,...
aricica_pogonica
Postat pe 17 August 2008 22:52
http://www.youtube.com/watch?v=GzsGB3ZzIlc..... si mai penibile
deius_ios2002
Postat pe 17 August 2008 23:02
and they won again ... incep sa cred ca tocmai am aflat reteta succesului
Josie
Postat pe 18 August 2008 03:05
Normal ca au castigat! Cel putin atentia noastra ca ne oprim sa le comentam prestatiile...
Lucia1971
Postat pe 18 August 2008 08:56
De la: deius_ios2002, la data 2008-08-17 23:02:38http://www.youtube.com/watch?v=GzsGB3ZzIlc..... si mai penibile




deci exista asa ceva, si au ajuns acolo, si sunt romance

cand am vazut filmuletu asta nu stiam daca sa palng sau sa rad de prostia lor, s-a mai si tavalit pe jos aia de bucurie..si mai fc si perversele...zici ca cer p*** ...yack
miekee
Postat pe 18 August 2008 10:14
WHO GIVES A F...K ABOUT WHAT THE AMERICANS THINK ABOUT US?...

Uitati-va la ei, ce drogatzi au!
Nu mai ai loc de Paris Hilton, Christina Aguilerra - uitati-va la videoclipul piesei Dirty si veti vedea cine este cu adevarat prostituata!... Ma scuzati ca vorbesc asa, dar asta e adevarul! Americanii promoveaza femeile vulgare. De ani buni n-a mai aparut un cantaret de calitate la ei. Toti care sunt acuma sunt niste contrafacuti, ca posetele de proasta calitate. Numai silicoane si coapse... De Britney Spears ce mai ziceti?? A aparut ca o fata frumusica si sexy si a ajuns ca o epava!... Astea sunt modelele lor, dupa asta se ghideaza ei in viata!

Bine, "fetele" astea au facut o impresie proasta, dar nu sunt singurele, stati linistite. Nu va mai cramponati asa ca sunt romance, ca au si ei penibilitatile lor! Si inca mult mai multe decat ale noastre!! America - tara performantelor??
Da, poate la droguri, baut si abandonat copiii cu bonele, dupa care isi impusca aia colegii pe la scoala. E bine sa generalizam?...
Nu.

Eu ma gandesc acum la SANDRA IZBASA care a luat Medalia de Aur la gimnastica feminina la JO. Ambitia ei, puterea de munca sunt un exemplu pentru mine. Si chiar daca nu vreau sa ma fac gimnasta, am sa-i urmez exemplul. Mi-a tresarit inima de bucurie cand am auzit imnul Romaniei cantat pt locul I!
Astia-s tinerii cu care ne mandrim! De acestia ma simt reprezentata.


Postat pe 18 August 2008 10:35
ai dreptate malvine......decat sa stam sa ne rusinam ca avem si asemena panarame mai bn hai sa na mandrim cu rezultatele bune...ca avem de unde....romania nu inseamna doar 2 fete care canta prost,penibil,teribil si cum mai vreti sa spuneti...romania e mult mai mult....de ex.JO.................pana la urma padure fara uscaciuni.....si va las sa continuati...va pop!
butterly
Postat pe 18 August 2008 16:17
Daaaaaaaaa... JO... Favoritele la medalie, hambalistele noastre au pierdut azi lamentabil in fata unguroaicelor. Din nou ne-am dat cu firma-n cap... Aia de vicecampioane mondiale... Deci, ramanem sa ne laudam cu Indigo?
Lucia1971
Postat pe 19 August 2008 16:54
sunt de-a dreptul penibile....ne-au facut de ras in toata america...se imbraca parca ar fi niste.... si dupa ce ca nu au voce mai se si prostesc...

Postat pe 12 Septembrie 2008 13:54
http://musicmall.ro/stiri/gemenele_de_la_indigoo_sunt_incurajate_de_tatal_lor_5458.html

aici este ultima lor aparitie scenica la america's got talent. Singura problema acum a fost ca au dansat precum niste toape, sutn strambe rau si nu le statea bn sa danseze asa :))
In rest niste panarame, cand am vazut-o pe aia cum acazut in genunghi si a inceput sa faca precum o leoaica in calduri, am zis k asa ceva nu se poate, k este incredibil.


Postat pe 12 Septembrie 2008 14:03
pfff! prea distruse!!!

Postat pe 12 Septembrie 2008 19:35
Vai de mine, abia acum vad si eu, ca am fost plecata
Cel mai tare a fost David Hasselhoff cu Dracula ladies

Si ce e cu tinutele alea de doi lei

Pentru mine sunt cele mai penibile cantarete de cand s-au lansat.

Postat pe 21 Octombrie 2008 11:17
Daca mai aveam vreun dubiu in privinta lor, acum cu faza asta cu fetele lui dracula sau ale ciu or fi ele, k oricum sunt scary rau de tot, spre horror, e calr k sunt JENIBILE. Nu cred k niste fete cu putina minte s-ar preta la asa panarama fara sa realizeze k sunt penibile.
Dar are cine sa le sustina si sa bage bani in ele si uite asa se cred vedete, si cum zicea cineva pe aici au ajuns acolo unde altii n-au ajuns. Numai asta k nu inseamna k sunt mai bune decat cei care n-au ajuns acolo.
bastiuta
Postat pe 1 Decembrie 2008 13:12
Vai de capul lor!! Mai trist e ca e si Vai de capul nostru!....ca ne reprezinta ''afara''

Postat pe 6 Decembrie 2008 16:34
Le-am auzit intr-o dimineata la radio. Saracele sunt asa de retardate ca nu mai stiu sa vorbeasca lb. romana numai dupa cateva luni de America.
rosebud
Postat pe 7 Decembrie 2008 00:07
De la: iulicris88, la data 2008-12-07 00:07:44Le-am auzit intr-o dimineata la radio. Saracele sunt asa de retardate ca nu mai stiu sa vorbeasca lb. romana numai dupa cateva luni de America.
eu nu cred ca au "uitat" sa vb romaneste...doar asta e asa..ca vezi doamne ce vedet sunt ele si cat de tare"le-a afectat"hollywood-ul"..
prefacute..
butterly
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:13
Asa mi s-au parut si mie niste- fitoase care se cred super frumoase si super talentate.
rosebud
Postat pe 8 Decembrie 2008 20:06
De la: iulicris88, la data 2008-12-08 20:06:02Asa mi s-au parut si mie niste- fitoase care se cred super frumoase si super talentate.
da..au o impresie extraordinara despre ele insele.....groaznic...deci atat mandrie..in 2 capsoare..beepp...
butterly
Postat pe 10 Decembrie 2008 20:57
Auuaaaalleeeuuu!!! sunt groaznice fetele astea nu pot sa cred ca inca doua se inscriu la lista de disperati care ne fac de toata minunea.. si nu oriunde in ditamai America si in fata la oameni de clasa..relativ ;))
Vaidean
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:26
Vestimentatia lor se datoreaza ...felului in care au fost crescute in Romania si anume cu ideea ca daca arati cat mai mult cu atat mai mult succes ai chiar daca voce..=0...La noi de aia rezista toate trupele gen ...senzual sau mai stiu eu ..pentru ca romanii au o conceptie total diferita fata de aia din afara. Ei la un concert deja se astepta la un fel de show gen striptease. De Anna Lesko...ce sa mai zic....Bine ca nu a plecat si aia pe afara sa ne mai faca de ras....Deci aia deja aproape face sex pe scena... Iar astea si cheeky girls...nu stiu cum mai rezista...de fapt stiu...PENIBILUL LE PLACE PANA SI STRAINILOR>>>>
BERBEACA
Postat pe 10 Februarie 2009 08:43
cele 2 fete cucuiete mi se par sincer 2 distruse.... nu au nici o legatura cu muzica
_dulcik_
Postat pe 24 Februarie 2009 21:27
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=daria+visanescu&aq=f
http://www.youtube.com/watch?v=nhXxQSpHPGc ...imi pare rau ca nu exista pe youtube si sfarsitul emisiuniii .ar fi fost partea a 3-a.

aceasta e nepotica mea " daria visanescu" fetita sorei mele , campioana internationala la 10 ani - Chess Romanians Sport Mind European Champion little princess of European Chess Championship, maestra FIDE la numai 10 ani. stie cineva de ea????? cred ca de indiggo stiu mult mai multi.azi se promoveaza prostia si ridicolul.
lauracris
Postat pe 1 Aprilie 2009 19:14
Lauracris, FELICITARIIIIIIIIIIII
Am ramas fara cuvinte! Cred ca sunteti tare mandri de ea. Sa va traiasca si sa aibe parte de multe realizari... sa va aduca si mai multa bucurie in suflete.
Nu pot sa cred ca are doar 10 ani!!!!!!!! Vorbeste, gandeste si se exprima mai frumos, mai elevat decat multi adulti.
Nu am cuvinte sa-mi exprim incantarea!
Felicitari parintilor!
misstiqque
Postat pe 1 Aprilie 2009 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gold Cosmetics 5 De la: kudika112693 29 Mai 2010 01:05
Loc de joaca, Petreceri copii 1 De la: thecastleoftheprincess 31 Martie 2010 12:27
O invitatie la un concert caritabil 1 De la: rosegirl17 4 Martie 2012 02:17
Cum ne vedem tara ? 12 De la: Summer_ 22 August 2009 00:14
500 de dolari pe luna stan acasa in fata pc si dand doar clic.. 3 De la: mafia_nrr1 25 Octombrie 2008 12:29