Setari Cookie-uri

tinctura de marar pentru cresterea sanilor

De la: serpico_, la data 2012-05-09 16:11:32Tu iti dai seama ca dac incepem niste sedinte din astea Pistoioanybacy...o sa fie privat un timp de suzeta ?

poi nicidecum dragul meu o sa aiba acces mai mult decat pana acum ,ca dupa sedintele tale am sa-i solicit si lui o continuare....asta pentru continuitatea tratamentului si pentru ca-ti sunt o buna prietena si vreau sa te ajut ,sa nu las greul doar pe umerii tai
Piscolinoo
Postat pe 9 Mai 2012 16:14
De la: Piscolinoo, la data 2012-05-09 16:14:46
De la: serpico_, la data 2012-05-09 16:11:32Tu iti dai seama ca dac incepem niste sedinte din astea Pistoioanybacy...o sa fie privat un timp de suzeta ?

poi nicidecum dragul meu o sa aiba acces mai mult decat pana acum ,ca dupa sedintele tale am sa-i solicit si lui o continuare....asta pentru continuitatea tratamentului si pentru ca-ti sunt o buna prietena si vreau sa te ajut ,sa nu las greul doar pe umerii tai
Aoleu...Pai tu asa de mari vrei sa le fac ? Sa-mi atarne pe umeri ?
Apai ma angajez doar la tine si suspend toate celelalte programari...
Zii da cand incepem ? Eu zic cel mai bine in vacanta.La mine sau la tine ?
serpico_
Postat pe 9 Mai 2012 16:18
De la: serpico_, la data 2012-05-09 16:18:01
De la: Piscolinoo, la data 2012-05-09 16:14:46
De la: serpico_, la data 2012-05-09 16:11:32Tu iti dai seama ca dac incepem niste sedinte din astea Pistoioanybacy...o sa fie privat un timp de suzeta ?

poi nicidecum dragul meu o sa aiba acces mai mult decat pana acum ,ca dupa sedintele tale am sa-i solicit si lui o continuare....asta pentru continuitatea tratamentului si pentru ca-ti sunt o buna prietena si vreau sa te ajut ,sa nu las greul doar pe umerii tai
Aoleu...Pai tu asa de mari vrei sa le fac ? Sa-mi atarne pe umeri ?
Apai ma angajez doar la tine si suspend toate celelalte programari...
Zii da cand incepem ? Eu zic cel mai bine in vacanta.La mine sau la tine ?

te fatai si te faastacesti ,faci ce faci sa uit de testimoniale la mine bre ca-i aer curat la padure mai inspiri si expiri si tu oxigen pur
Piscolinoo
Postat pe 9 Mai 2012 16:23
Fulg-de-nea
Postat pe 9 Mai 2012 17:18
nu stiu daca depinde de organism sau asa spun ei ca sa poata vinde produsele astea. am luat o luna pilule BIG BREAST de marire de sani si nu a avut nici un efect, si tot la fel ca depinde de metabolism dar nu este adevarat nu are cum sa dea rezultate.multumesc ca ai fost sincera despre tinctura de marar.
Dobrica_Daniel_Branzei_1
Postat pe 20 Iunie 2012 10:33
De la: Dobrica_Daniel_Branzei_1, la data 2012-06-20 10:33:51nu stiu daca depinde de organism sau asa spun ei ca sa poata vinde produsele astea. am luat o luna pilule BIG BREAST de marire de sani si nu a avut nici un efect, si tot la fel ca depinde de metabolism dar nu este adevarat nu are cum sa dea rezultate.multumesc ca ai fost sincera despre tinctura de marar.


da masaj ai facut in perioada cat ai luat pilulele?
kiss_my_ass
Postat pe 20 Iunie 2012 10:38
De la: Dobrica_Daniel_Branzei_1, la data 2012-06-20 10:33:51nu stiu daca depinde de organism sau asa spun ei ca sa poata vinde produsele astea. am luat o luna pilule BIG BREAST de marire de sani si nu a avut nici un efect, si tot la fel ca depinde de metabolism dar nu este adevarat nu are cum sa dea rezultate.multumesc ca ai fost sincera despre tinctura de marar.


Nu mai crede ca ar exista leacuri minune care sa te ajute in a-ti creste sanii. Daca genetic esti predispusa la a avea sanii mici, asa ii vei avea pentru toata viata. Vrei sani mai mari, singura solutie este sa-ti pui silicoane, insa intrebarea mea este de ce nu te iubesti si nu-ti accepti corpul asa cum e el? Crezi ca o pereche de sani mai mari te fac mai interesanta si mai frumoasa in ochii celorlalti? Daca asa stau lucrurile imi pare rau pentru tine ca gandesti astfel si ca esti inconjurata de persoane care ti-au bagat ideile astea eronate in cap.

Iubeste-te asa cum esti, bucura-te ca ai doi sani sanatosi, ca esti sanatoasa, ca esti iubita etc, astea sunt lucrurile care conteaza cu adevarat.
kokeshi
Postat pe 20 Iunie 2012 11:05
In primul rand, pentru a obtine rezultate optime sau vizibile, fizice, este necesar sa se urmeze un tratament. Dupa prima luna, cu orice pastile sau creme, alifii, trebuie urmat un tratament sau folosite pe termen mai indelungat. Eu am luat pastile breast-success sau cam asa ceva, de pe breast-success.ro si in 2 luni sanii mei erau mult mai tari si mai rotunzi.
skeeto
Postat pe 10 Iulie 2012 15:36
Fac masaj gratis pentru cresterea sanilor.Voi veniti doar cu materialul.
PARTENERDEVIS
Postat pe 10 Iulie 2012 15:53
am intrat sa citesc si eu mai multe pareri despre tinctura de marar pt k o prietena mi-a zis k a folosit si k a avut rezultat.dar din cate am citit....in fine.eu am niste probl hormonale si i-au arefam pentru reglarea menstruatiei.trei sferturi din luna am sanii mai mariti si fermi,e adevarat exista un pic discomfort pt k ma dor putin dar...e un rez bun pt o complexata,nu?
adigrasu
Postat pe 20 Iulie 2012 12:37
Eu eram aproape decisa sa-mi fac operatie de marirea sanilor ,insa noroc cu o femeie de la plafar care mi-a recomandat pastilele xxlbust.Le-am luat 7 luni si sanii mei pur si simplu s-au transformat,au crescut 6cm,s-au intarit si nu au existat efecte adverse.
kudika_16081
Postat pe 11 Septembrie 2012 18:26
Am luat si eu tinctura de marar, 3 luni, cu intrerupere atunci cand aveam ciclu, si pot spune ca sanii mei s-au marit. Nu stiu exact cu cat, dar se vede. Dar, nu era doar de marar, se amesteca seminte de marar+radacina de lemn dulce+seminte de anason. Ultimele doua sunt mult mai bogate in fitoestrogeni ca mararul, probabil de aia a avut efect.
kudika_25923
Postat pe 13 Ianuarie 2013 16:35
mai sti ceva de solutii pt cresterea sanilor?????m-ar interesa....multumesc
kudika_26831
Postat pe 20 Ianuarie 2013 13:44
Eu folosesc tinctura de marar de aproximativ 3 luni . Are efect .Ba chiar au crescut destul de repede si ii face sa fie mai fermi , nici nu mai e nevoie de sutien uneori pentru ca stau ridicati .Singura chestie e ca ...eu mi-am facut masaj cu tinctura de marar dimineata si seara deoarece am inteles ca unele persoane iau in greutate daca consuma...si asa nu ma expun la niciun risc . Sfatul meu e sa incerci deoarece efectul difera la fiecare persoana :P .Poti doar sa te masezi cu tinctura ca mine :P
kudika_930179
Postat pe 7 August 2013 10:50
Are un gust oribil,sanii mai pot astepta!:))
dfgergesg
Postat pe 20 Ianuarie 2014 19:43
De la: kudika_26831, la data 2013-01-20 13:44:12mai sti ceva de solutii pt cresterea sanilor?????m-ar interesa....multumesc


Uite o solutie: implantul cu silicoane.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 21 Ianuarie 2014 07:31
Nu renuntati la tictura efectul o se se vada dupa 3 luni. Eu am folosit si apoi am uitat, am crezut la fel ca nu au efect dar surpriza la un botez toata lumea m a intrebat daca mi am pus silicoane... deci pe bune nu renuntati!!!!!
Sanocrati_Angeli_1
Postat pe 27 Octombrie 2016 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dr homeopat 2 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 24 Februarie 2010 07:14
sinusita la copii mici 4 De la: silviu_m74 20 Octombrie 2009 20:49
tratamentele naturiste - frectie la picior de lemn? 14 De la: deceflor 18 Mai 2009 12:46
Masti ten iarna 28 De la: kudika_23113 5 Ianuarie 2013 15:17
POWER KI 5 De la: coldwind 11 Februarie 2010 08:22