Setari Cookie-uri

cate genti si cati pantofi ai?

eu am cam 20 de pantofi si cam tot atatea genti. dar e nasol ca mi se pune pata pe ceva si uit sa le combin
BuzBuz
Postat pe 24 Iunie 2008 14:34
eu am cam 150 perechi de pantofi si cam 30 genti ,este un hobby al meu
wdy
Postat pe 24 Iunie 2008 20:56
eu am doar 3 erechi de pantofi si 2 genti nu prea port pantofi decat adidasi.gen.

Postat pe 24 Iunie 2008 22:15

Postat pe 24 Iunie 2008 22:16
greu -nu stiu exact cate perechi de pantofi am
stiu ca perechi de incaltaminte am vreo 140 (sandale , cizme , pantofi sport , pantofi , ghete , )
iar genti ..cred ca vrei 30
diferite culori si marimi.
pysoyas
Postat pe 27 Iunie 2008 11:33
aici greu intrebare :)) asta e un imbold sa ma apuc sa imi numar 'papuceii' :)) multi pantofi...si cred ca mai multe genti , ador gentile ...iar daca plec la shopping cu gandul de a imi cumparata haine...fac ce fac si ma intorc cu o geanta acasa :))
Kittynelle
Postat pe 1 Iulie 2008 12:54
Hmmmm!Pai o geanta XXl Guess, una XS de seara Valentino,apoi de zi una Pepe Jeans London,Buffalo London ...cam atat....urmeaza sa mai cumpar pe parcurs.......
La incaltaminte...asa mai ieftineoare multe rau de tot...dar bune as zice cateva de le numeri pe degete:o balerina Buffalo Girl, un slipper Puma, o sandala Esprit,un Adidas,un tenis Pepe jeans L,S.Oliver si restul ce-o mai fi prin magazine:):):)
miss_G82
Postat pe 2 Iulie 2008 15:36
uff.. :) grea intrebare si dificil raspuns. Multi pantofiori si multe genti. Si pe deasupra, sotul meu nu imi spune niciodata ,,nu,, , mai mult chiar, ii face placere sa ma vada mereu in pas cu moda . I guess i'm lucky :)

Postat pe 3 Iulie 2008 13:45
genti?..putine, pantofi?..putini.....adidasi? mai mult de o gramada...important e sa te simti bine cu ceea ce ai in picioare si cu ceea ce porti pe umar sau in mana
camelia_xiib
Postat pe 16 Iulie 2008 18:09
mai dati si la saracii mey fetelor daca aveti asa multe;)..cat snobism in unele persoane ce o fi asa de laudat k ai 150 si ceva de genti si pantofi:)))??? credeti k intereseaza p cineva???..atata lauda pe unele fete...:))
aura88
Postat pe 17 Iulie 2008 14:48
chiar asa aura...sunt de acord cu tine....mi se pare exagerat 150 perechi de pantofi.... in garderoba mea sunt max 30 perechi....10 perechi de pantofi,7 perechi sandalete,5 perechi balerini,1 pereche de adidasi si 5 perechi de cizme...de toate culorile...si nu le port pe toate...dar 150.....nici nu ar fi logic sa-mi iau sute de perechi de incaltaminte...deoarece eu pun pret pe calitate in primul rand...nu am pantofi mai ieftini de 400$,marcile preferate sunt:dinoventura,ferretti,fabiani,coxx,modeti...chiar daca pantofii sunt buni,calitativi,nu-i port mai mult de 2 ani...vin alte colectii...si ma plictisesc de ei...la ce bun sa cumpar 150 de perechi...daca la anul vor fi alte tendinte,vor aparea pantofi si mai frumosi..??? asta ar insemna sa cheltui in medie 75 000 de $ numai pe pantofi...anual...nu cred ca vre-o una dintre cele care s-au laudat aici cheltuie asa suma pe intreaga garderoba anual...dara-mite numai pe pantofi...minciuni gogonate... sau poate fiecare pereche de pantofi o fi costand 30 $.....si perechile sunt adunate de 10 ani... atunci mai are sens...ganditi-va inainte de a spune o minciuna,ca s-o creada ceilalti trebuie s-o creada mai intai cel care o spune ...succes la shopping

Postat pe 20 Iulie 2008 14:28
eu kred k e treaba fiekareia kiti pantofi sau kite gentzi are in garderoba Sa nu importa numarul lor ci calitatea .Eu spre exemplu merg pe prin4ipiul nu importa kantitatea 4i kalitatea!!!!!!!!!!!!!!
buZzik
Postat pe 21 Iulie 2008 00:18
imi plac gentile:) am vreo 35... pantofi si sandale si alte articole de incaltat... nu le-am numarat.... multe
rrammy81
Postat pe 31 Iulie 2008 11:38
multe perechi de adidasi si tenesi, o pereche de cizme , bocanci si sandale , genti nu port pt ca nu imi plac, inafara de cea de scoala si cea de lucru.
witcher
Postat pe 31 Iulie 2008 12:48
cand o s aimi permit imi voi cumpara mai multe perechi d eincaltaminte si ami multe genti ,
pysoyas
Postat pe 31 Iulie 2008 16:39
si eu merg pe principiul:conteaza calitatea nu cantitatea.iar daca esti o impatimita a shoping-ului atunci stii cu siguranta cum sa-ti alegi lucrurile care ti se potrivesc,in care te simti confortabil, care se asorteaza cu tinutele pe care le ai in garderoba.Parerea mea...nu trebuie sa ai sute de perechi de pantofi si genti, ci trebuie ca cele pe care le ai sa se potriveasca tinutelor tale.
gabrielasofronea
Postat pe 20 August 2008 10:55
150 de perechi de pantofi....eu nu am,dar nici nu simnt nevoia.Mie imi ajung cite 5 perechi de fiecare..si apoi...in fiecare an,sezon vrei ceva nou ...Eu zic ca e mai bine sa ai mai putsine perechi dar care sa-i reinoesti regulat.
Ceia ce priveshte gentsile,chiar am multe....

Postat pe 22 August 2008 17:19
am peste 100 de genti si pantofi nu stiu exact dar mi-e casa plina de cutii...multi...cine nu are pantofi multi si genti pai nu e femeie adevarata...fetelor la cuparaturi cu voi...aaaaaa....e si o buna terapie...pe mine ma vindeca de depresii...daca suparata sau am depresie cumpar pantofi si gata...mi-e casa plina de depresii

Postat pe 12 Septembrie 2008 13:50
chiar aseara mi-am facut ordine la incaltaminte si pot sa spun asa, cu precizie:
- 4 perechi pantofi gen "office"
- 2 perechi pantofi ptr ocazii speciale
- 4 perechi pantofi casual
- 2 per. balerini
- 1 per adidasi
- 11 per sandale ( aici intra si sabotii)
-3 per slapi
- 7 per cizme + 2 per bocanci ( ptr munte)
si, la domeniul genti, am 54, dar nu apuc sa le port pe toate...
oricum, cred ca am prea multe, dar nah, am si eu mofturile mele, si poate as avea si mai multe daca mi-as permite, insa sunt destul de scumpe, si eu pun mare pret pe calitate.
toate aceste fiind zise... ti-am satisfacut curiozitatea, dar nu inteleg ptr ce ai nevoie de aceasta informatie?
Anissia27
Postat pe 12 Septembrie 2008 13:59
pacat ca nu a fost pe aici o persoana care sa spuna...eu merg descult si nu am avut niciodata o geanta

P.S eu am 300 de genti si 500 de perechi de pantofi
pvlroxana
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:09
si...o casa speciala unde ii tin ca na..imi permit
pvlroxana
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:10
Buna:)

Va invit sa va inmultiti perechile de pantofi si genti, intrand pe http://shopatquantumleap.blogspot.com/
E un blog nou nout cu haine si accesorii noi, retro, vintage :) la preturi mici mici mici!
Iar daca nu ai gasit chiar ce cautai poti sa ne scrii la quantumleapgirls@yahoo.com sau pe mess quantumleapgirls!


Spor la cautat prin dulapul online!!
quantumleapgirl
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:04
eu am o obsesie pt balerini si cizme...si gentzi :)))))
si pantofi mai nou..nu eram genul pantofilor ..mai mult adidasi, dar dee` de knd cu emanciparea femeiiiiii...m`am bagat si eu in rand cu ele.
Si de ceva vreme am ajuns la concluzia k este foarte importanta calitatea..
Sabrina_Nede
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:10
se pare ca aia care se crede dan diaconescu abuzeaza prea mult de proverbul ala cu prostia!uite inteligenta...unde statea!si daca cineva intreaba ceva daca vrei sa-i raspunzi ok dar nu cred ca ar trebui sa critici pe nimeni...si daca cineva vrea sa isi cumpere numai pantofi si genti asta nu inseamna ca e prost...inseamna c-o tine!dar fiecere critica cu frustrarea lui

Postat pe 16 Septembrie 2008 16:28
De la: chanellle, la data 2008-09-16 16:28:52se pare ca aia care se crede dan diaconescu abuzeaza prea mult de proverbul ala cu prostia!uite inteligenta...unde statea!si daca cineva intreaba ceva daca vrei sa-i raspunzi ok dar nu cred ca ar trebui sa critici pe nimeni...si daca cineva vrea sa isi cumpere numai pantofi si genti asta nu inseamna ca e prost...inseamna c-o tine!dar fiecere critica cu frustrarea lui




A??? ce-ai femeie ?=))))))))))))))))))))))))))
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 16:33
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-16 16:33:46
De la: chanellle, la data 2008-09-16 16:28:52se pare ca aia care se crede dan diaconescu abuzeaza prea mult de proverbul ala cu prostia!uite inteligenta...unde statea!si daca cineva intreaba ceva daca vrei sa-i raspunzi ok dar nu cred ca ar trebui sa critici pe nimeni...si daca cineva vrea sa isi cumpere numai pantofi si genti asta nu inseamna ca e prost...inseamna c-o tine!dar fiecere critica cu frustrarea lui




A??? ce-ai femeie ?=))))))))))))))))))))))))))

ce tare ai fost...nici eu nu am inteles ce-a zis ( nici nu m-am straduit) ..dar reactia ta ...iti jur ca nu mai pot de ras...pupici, Sabrina_Nede
crina_metal
Postat pe 16 Septembrie 2008 19:56
De la: crina_metal, la data 2008-09-16 19:56:43
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-16 16:33:46
De la: chanellle, la data 2008-09-16 16:28:52se pare ca aia care se crede dan diaconescu abuzeaza prea mult de proverbul ala cu prostia!uite inteligenta...unde statea!si daca cineva intreaba ceva daca vrei sa-i raspunzi ok dar nu cred ca ar trebui sa critici pe nimeni...si daca cineva vrea sa isi cumpere numai pantofi si genti asta nu inseamna ca e prost...inseamna c-o tine!dar fiecere critica cu frustrarea lui




A??? ce-ai femeie ?=))))))))))))))))))))))))))

ce tare ai fost...nici eu nu am inteles ce-a zis ( nici nu m-am straduit) ..dar reactia ta ...iti jur ca nu mai pot de ras...pupici, Sabrina_Nede




Nici eu nu am inteles ideea
Poate ma lamureste si pe mine ????..
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 19:58
De la: pvlroxana, la data 2008-09-13 13:09:43pacat ca nu a fost pe aici o persoana care sa spuna...eu merg descult si nu am avut niciodata o geanta

P.S eu am 300 de genti si 500 de perechi de pantofi

crina_metal
Postat pe 16 Septembrie 2008 19:58
cred ca a inteles gresit mesajul tau..sau te-a confundat...
crina_metal
Postat pe 16 Septembrie 2008 20:00
Stai sa ma straduiesc oleaka`...sunt frustrata ca nu am genti si pantofi ??
Sau ca au altii mai multe genti ? Am specificat p`aici cumva???
nuh..oricat ma chinui nu`mi iese

Stai sa mai citesc odata ce am scris
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 20:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
www.retroshop.ro - Haine si accesorii vintage, retro si second hand 1 De la: retroshop_ro 7 Mai 2010 19:58
Haine Zara ,Bershka si Mango la super preturi 1 De la: kudika200563 14 Iunie 2011 21:24
Bratari snur rosu 2 De la: geo_revitalizat 25 Martie 2012 16:11
HAINE DE VANZARE 1 De la: HainedeVanzare 29 Septembrie 2011 18:49
Caciuli si masusi la moda! 1 De la: Fiora 2 Noiembrie 2011 20:33