Setari Cookie-uri

bancuri cu bula

De la: gio0721, la data 2008-07-24 02:57:27



O tipa frumoasa, blonda si extrem de apetisanta avea o papagalita, care o imita mereu... Cand ajunge acasa ea obisnuia sa se aseze in fata oglinzii si zicea "sunt frumoasa, sexi si imi place sa ma f.."... Papagalita la fel repeta dupa ea... Toate bune...intr-o zi vine un preot in vizita: Vai ce papagal frumos aveti... Dupa care papagalita incepe: "sunt frumoasa, sexi si imi place sa ma f..". Preotul oripilat spune: Vai cum se poate una ca asta, eu am 2 papagali care citesc din biblie si se roaga toata ziua...da-mi papagalita mie 2-3 zile...sa o reeduc... Zis si facut....ajunge papagalita in mijlocul papagalilor preotului si incepe cum era invatata: "sunt frumoasa , sexi si imi place sa ma f..",la care unul din papagali zice "vezi ba, in p .. a mea ca nu ne-am rugat degeaba




ramonaaaa
Postat pe 18 Iunie 2009 19:34
Era Bula cu vreo 3 tipe faceau orgie in baie.Vine taica-su acasa pe neasteptate,intra furios in baie,adulmeca interiorul baii si zice linistit:"ce m-am speriat,am crezut ca fumati!!!"
luyyzz
Postat pe 2 August 2009 18:45
tare mia polacut.
Heavenly_angel
Postat pe 8 Septembrie 2009 06:16
Merge Bula la farmacie:
- Dati-mi si mie 1 prezervativ ca ma duk la prietenamea si o fak lata… defapt dati-mi 2, ca are prietena mea o mama oauch… mai bine dati-mi 3 ca are si o sora aoleu…
Tace farmacistul si ii da 3 prezervative…
Merge Bula la prietena-sa acasa si se aseaza la masa, vine si tatal prietenei si incep rugaciunea…
Dupa jumate de ora Bula inca se roaga… vine prietena la el si ii sopteste la ureche:
- Nu stiam ca esti asa credincios!…
Bula:
- Nici eu nu stiam ca tatal tau e FARMACIST!!!!!
angel_in_disguise
Postat pe 16 Septembrie 2009 16:47
foarte tare! asta mi-a placut cel mai mult!
candy_girl79
Postat pe 19 Octombrie 2009 01:41
Merge Bula la farmacie si cere un prezervativ negru. Farmacista mirata il intreaba:
- De ce neaparat negru?
- Merg la o inmormintare si vreau sa ii prezint vaduvei condolentele dupa terminarea slujbei ! ii raspunde Bula
Aproape_eu
Postat pe 14 Noiembrie 2009 14:05
Buna moare si ajunge in iad. Acolo descopera ca exista cate un iad pentru fiecare tara .
Merge in iadul german si intreaba:

- Ce ti se face aici ?
- Pai, ce sa-ti faca…. te pun pe scaunul electric pentru o ora, pe urma te aseaza pe un pat de cuie pentru inca o ora, si restul zilei te biciuieste dracul german.
Nu-i place ce aude si incearca iadul rusesc:
- Ce ti se face aici ?
- Pai ….. te pun pe scaunul electric pentru o ora, pe urma te aseaza pe un pat de cuie pentru inca o ora, si restul zilei te biciuieste dracul rus.
Pe urma verifica iadul american, francez, etc. si primeste raspunsuri asemanatoare.

Apoi ajunge la iadul romanesc si descopera ca este o coada foarte, foarte mare la intrare.

-Ce ti se face aici ?
- Pai …. te pun pe scaunul electric pentru o ora, pe urma te aseaza pe un pat de cuie pentru inca o ora, si restul zilei te biciuieste dracul roman.
- Pai este cam la fel ca in celelalte iaduri, de ce vrea atata lume sa intre ?
- Pentru ca scaunul electric nu merge si nimeni nu vine sa-l repare, cuiele din pat au fost furate, iar dracul roman este un fost senator, asa ca vine, semneaza de prezenta si apoi se duce la bar.
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:10
Bula, la gradinita, incearca sa isi incalte cizmulitele. Pentru ca nu se descurca, a cerut ajutorul educatoarei. Cu tot trasul si impinsul, cizmulitele nu voiau nicidecum sa intre. Pana cand a reusit totusi sa il incalte, educatoarei i-au aparut broboane de transpiratie pe frunte. De aceea aproape ca i-au dat lacrimile cand Bula i-a zis:
- Doamna, dar sunt puse invels…
Intr-adevar, erau puse gresit… Nu a fost cu nimic mai usor sa ii scoata cizmulitele decat sa i le puna, totusi a reusit sa isi pastreze calmul pana cand cizmulitele au fost iar incaltate, tot cu sudoare pe frunte, dar de data aceasta asa cum trebuia. Insa atunci Bula zice:
- Cizmulitele astea nu sunt ale mele!!!
In loc sa tipe la el “De ce nu mi-ai spus?”, educatoarea si-a muscat buza si inca o data s-a chinuit sã il descalte. Cand s-a terminat chinul descaltatului, Bula i-a spus:
- Sunt cizmulitele flatelui meu. Mama mi-a zis sa le incalt pe astea azi.
Acum ea nu mai stia ce sa faca… Sa planga sau sa rada? A reusit totusi sa stranga suficienta rabdare pentru a se lupta din nou cu cizmulitele. Cand, in sfarsit, l-a incaltat, inainte de a-l trimite afara la joaca, l-a intrebat:
- Si acum, unde iti sunt manusile? Trebuie sa ti le pun in maini ca sa poti pleca afara!
- Le-am bagat in cizmulite ca sa nu le pield…
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:11
Dupa ce doctorul ii inlocuieste o mana pierduta cu aceea a unei femei, Bula vine la controlul chirurgical postoperatoriu:
- Acum ma simt bine, domnule doctor. Numai ca nu pot cara greutati prea mari. Car cam atat cat poate cara o femeie. In rest…
- Dar cu arsurile astea ce sunt pe mana?
- Astea? Sunt de la tigari.
- Pai ce faci domnule, stingi atat de des tigara pe propria-ti mana?
- Numai dupa ce fac pipi, ca nu imi mai da drumul la penis…
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:12
- Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator dintr-un compartiment de tren. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve …
- Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu, zise alt calator.
- Vax, zice Bula, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de bere si spirt, iar pe la 10 toti erau beti morti!
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:14
Bula : Tati ce este aia vreme de criza ?
Tatal : Bula cum sa iti explic eu tie? Cand nu e criza : BMW, femei, baruri…
cand e criza : servici, autobuz, acasa, mata !
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:14
Acesta este cu Ion, dar cred ca se merita:

Ion a sarutat-o pe nevasta-sa pe obraz si a adormit. Cand s-a trezit, a vazut
un tip ciudat care statea la capul patului, imbracat cu o roba alba:
- Cine dracu? esti? intreaba Ion, si ce cauti in dormitorul meu?
- Asta nu e dormitorul tau, iar eu sunt Sfantul Petru
- Adica .. sunt mort?! Nu se poate! Mai am atatea lucruri de facut in
viata! Nici nu mi-am luat la revedere de la familie ? trebuie sa ma
trimiti inapoi!
- Ok .. poti sa te reincarnezi dar .. nu te putem trimite inapoi decat ca
un caine sau o gaina.
Ion a fost devastat, dar stiind ca era o ferma nu prea departe de casa sa,
a rugat sa fie trimis inapoi ca o gaina. Flash de lumina si *poof* s-a
trezit acoperit de pene si ciugulind de pe pamant.
- Nu e chiar asa de rau, s-a gandit Ion, pana cand a simtit o chestie
ciudata crescand in el. Cocosul s-a dus la el si i-a zis
- Deci .. tu esti gaina cea noua? Cum iti place prima zi aici?
- Nu e chiar asa de rau, zice Ion, dar am asa o senzatie ciudata, de parca
o sa explodez
- Ovulezi, nu-mi spuine ca n-ai mai facut niciodata un ou?
- Niciodata!
- Eh .. relaxeaza-te si lasa sa se intample.
Cateva secunde (destul de incomode) mai tarziu, un ou iese de sub coada
sa. Un sentiment intens de relaxare il cuprinde, iar emotiile il
coplesesc, devenind mama pentru prima oara. Cand a facut al doilea ou,
sentimentul de fericire a fost si mai coplesitor si a stiut atunci ca
reincarnarea sa ca gaina a fost cel mai bun lucru care i s-a intamplat
vreodata!
Cuprins de fericire, a continuat ? si exact cand trebuia sa scoata si al
treilea ou, a simtit o lovitura incredibil de puternica in ceafa si a
auzit-o pe nevasta-sa: IOANE!!! Trezeste-te dracu? betiv nenorocit! TE
CACI IN PAT!
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:15
Intr-un sat din Moldova se intorceau barbatii de la razboi.Ileana la fel ca toate celelalte femei isi astepta barbatul in poarta.Aceasta il vede pe Vasile si-l striga:
-Vasileeeeee da Ion a meu unde e?????
Acesta cand a vazut-o s-a schimbat la fata.Intra amandoi in curte si se aseaza in prag.Vasile:
-Hai sa iti zic cum o stat treaba…
I:Lasa tu zi unde e, a ramas la crasma porcu..
V:Nu,nu eram cu barbatutu intr- zi asa frumoasa ca asta…
I:Asa si??
V:jucam table…Si tu il cunosti pe Ion si stii ca e mai nebun el asa cateodata!!!
I:Da stiu da ce e cu asta???
V:Eiiii ghici ce i-a trecut in momentul ala prin cap lui Ion?
I:Ceeee??
V:Un glonte uite atat de mic
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:23
Doctorul îl întreabã pe Bulã:
- Spune-mi te rog, cum te protejezi când faci sex?
- Domnule doctor, sunt foarte precaut. Folosesc prezervativ ºi mãnuºi chirurgicale!
- ªi partenera?
- Care partenerã?
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:52
Intr-o zi se duce bula la taicas-o
-Tata , tata, ce e ala un penis?
Se desface taicas-o la pantaloni:
-uite fiule asta e un penis..si ca fapt divers e un penis perfect
Urmatoarea zi bula la scoala…se desface la pantaloni in fata colegilor
-Uitati copii…acesta este un penis..si ca fapt divers daca ar fi fost cu 5 cm mai mic…ar fi fost perfect!
Suzanna
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:34
Se duce Bula la un prieten in Canada, si ca sa nu mearga cu mana goala, ii cumpara un pui de gaina. In avion, stewardeza ii spune ca nu are voie cu animale. Iese Bula afara si il baga in chiloti. Inauntru se aseaza o maicuta langa el. Adoarme Bula .. la un moment dat iese puisorul prin prohabul de la pantaloni. Maicuta: "Domnule, eu nu ma pricep la d'astea, dar cred ca vi s-a spart un ou"
getutza07
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:09
Merge Bula,Strula si fratele lor la mare in Grecia.Bula si Strula aveau buletin dar fratele nu avea.Ei l-au bagat in sac si au mers.La granita 2 politisti au intrebat ce au in sac si Bula i-a zis ca este un radio.intreaba unul dintre politisti dak poate sa de-a una in sac sa vada dak merge radioul.Da un politist in sac si se aude: Tra la la la la.Mai da o data si iara se aude:tra la la la.Dupaia mai da odata si se aude:Tra la la la in....matii nu mai da!!!
getutza07
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:21
De la: Suzanna, la data 2009-12-05 20:34:10Intr-o zi se duce bula la taicas-o
-Tata , tata, ce e ala un penis?
Se desface taicas-o la pantaloni:
-uite fiule asta e un penis..si ca fapt divers e un penis perfect
Urmatoarea zi bula la scoala…se desface la pantaloni in fata colegilor
-Uitati copii…acesta este un penis..si ca fapt divers daca ar fi fost cu 5 cm mai mic…ar fi fost perfect![/quote
bestiutza_relouded
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:24
Cu o orã înainte de terminarea programului de lucru, Bulã îl întreabã pe Trulã:
- Tu ai fãcut vreodatã sex în trei?
- Nu!
- Atunci, du-te repede acasã, poate mai apuci!
ticuta2IV1940
Postat pe 6 Martie 2010 12:50
Ytzic avea tata evreu si mama tiganca.Intr-o zi s-a dus la
> taica-sau si l-a intrebat:
>
> - Tata ,eu ce sunt,
> evreu sau tzigan?
>
> Taica-sau:
>
> - Da de ce intrebi ,este chiar asa de important?
>
> - Da tata,pentru ca Strul are o bicicleta si nu stiu ce sa
> fac,sa i-o fur sau sa negociez cu el?
>
ticuta2IV1940
Postat pe 11 Martie 2010 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia ca element chimic 50 De la: ocgiogi 27 Noiembrie 2009 23:23
Daca duminica viitoare ar avea loc alegeri pentru Parlamentul Romaniei...? 10 De la: Baiat_virgin 3 Decembrie 2012 11:01
Perle la examene 47 De la: iulia1986 26 Decembrie 2009 16:14
banc..... 224 De la: autosoul41 22 Iunie 2011 14:08
bancuri cu tigani 22 De la: ramonaaaa 18 Iunie 2009 19:20