Setari Cookie-uri

atractia sexuala -inceput pentru o relatie?

Nu stiu de ce trebuie noi intotdeauna sa fim alea care nu isi satisfac poftele de teama ca ce va zice lumea! Ati auzit voi un barbat sa nu se culce cu cine vroia doar de groaza ca va fi criticat? Si noi femeile meritam sa ne satisfacem poftele, si sa fim fericite, iar daca dorim un tip, ce mai conteaza cine ce zice! Go for it!

Postat pe 24 Iulie 2008 14:44
si bine ai facut fato ka nu te-ai kulkat ku el. De fapt toti baietii daka arati bine te vor dar asta nu inseamna ka daca il placi trebuie sa te culci cu el pt ka odata kiar il intrebam pe un prieten si el mi- a zis asa: fato noi baietii asta si ne dorim de la o fata si sigur ka incercam sa veddem daca merge fata daca se primeste sooper ne implinim pofta dar daka nu asta e fata e serioasa ce sa mai + ka e mult mai mare placerea pt noi atunci kind luptam pt ceva --deci asta o spun barbatii
lenutsa
Postat pe 24 Iulie 2008 18:13
asa e,asa spun barbatii,dar ce ne intereseaza pe noi ce spun ei????????depinde ce vrem noi,daca vrem o relatie mai lunga ,atunci e timp,daca pofta e mare atunci go for it.daca vrea doar sa se culce cu tine,enunta oricum dupoa cateva zile,chiar daca te-ai culcat cu el,chiar daca nu,macar ramai cu satisfactia ca i-ai tras-o tu lui.............,nu el tie.........
simonik29
Postat pe 4 August 2008 17:43
De la: lenutsa, la data 2008-07-24 18:13:11si bine ai facut fato ka nu te-ai kulkat ku el. De fapt toti baietii daka arati bine te vor dar asta nu inseamna ka daca il placi trebuie sa te culci cu el pt ka odata kiar il intrebam pe un prieten si el mi- a zis asa: fato noi baietii asta si ne dorim de la o fata si sigur ka incercam sa veddem daca merge fata daca se primeste sooper ne implinim pofta dar daka nu asta e fata e serioasa ce sa mai + ka e mult mai mare placerea pt noi atunci kind luptam pt ceva --deci asta o spun barbatii




lenutso tata, dar mare experienta ai. ti-a placut vreodata un tip, ai vrut sa faci sex cu el, chiar sunt curios. stii de ce? pt ca numai atunci vei putea sa afirmi ceva, nu din ce spun prietenii tai. si fii sigura ca cel ce ti-a spus asta este un pustan teribilist care nu stie nici el ce spune, o spunea asa, cum spuneti, sa se dea si el mare. parerea mea

_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 19:56
sorry , nu am raspuns la topic.

atractia sexuala/fizica este prima pt a incepe o relatie. chiar sunt curios sa-l/o vad pe cel/cea care incepe o relatie fara sa-i placa mai intai fizicul. parerea mea

_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 19:59
ce imi place mie sa o fac cu un tip cand e atractie.park e nu stiu o explozie de sentimente,cand nu e atractie tre sa munceask mult sa ma cucereask.eu nu stiu de ce nu ai facut-o ramaneai nu o amintire frumoasa.
s26
Postat pe 5 August 2008 01:25
du-te la el si ca sa raspund la topic, eu sunt de parere ca daca esti foarte atrasa de barbatul respectiv si el de tine, dar in afara de atractie deja sunt si sentimente, mai asteapta.Daca iti doresti o one-night stand, da-i drumul, nu te mai intereseaza ce se intampla dupa consumarea actului.Eu am fost in postura in care simteam mai mult decat atractie, si pe el urma sa nu-l mai vad,poate niciodata,ca pleca din tara, si totusi am refuzat.De ce?Pt. ca simteam prea mult si daca faceam pasul acela era prea mult pt. mine.
DeeaCatalina
Postat pe 2 Septembrie 2008 16:52
:)
eu sunt intr-o perioada in care am pus RELATIILE pe STAND BY!
in schimb, nu regret nici o partida de sex cu acel tip care ma atrage si ma ia pe sus atunci cand eu sunt mai putin nepregatita si facem pe mai tarziu sa ne ramana o amintire WOW! :P
si la urma urmei, o singura viata avem, de ce nu sa profitam de orice clipa oferita si sa o facem cat mai placuta pt stilul nostru!?

de ex acum imi aduc aminte f bine, pt ca el inca contiuna sa imi dea mesaje in fiecare dimineatza si inainte de culcare, si sa ma faca sa tresar prin fiecare mesaj al lui, si sa ma faca din nou sa-mi doresc acea pasiune extraordinara pe care am avut ultima oara cu el la mare, fugiti aman2 de lume!
il cunosteam dinanite ca mai vorbisem pe net, si ne intalnisem si la cateva concerte, el e din BV , eu din BUC, dar asta e perfect pt mine pt ca imi ofera doar ce vreau! si ce nu vreau, am zis la inceputul mesajului.
asadar, draga mea,
fa ce te indeamna inima sa faci, dorinta, si pasiunea...
un ultim sfat: USE CONDOM! ;)

Greenie
Postat pe 12 Septembrie 2008 12:13
NOTA 10 CU FELICITARI PENTRU APROV....
cocolino6
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:38
nu trebuie sa te gandesti prea mult la ce va crede el despre tine, ci sa te gandesti daca vrei sa-l mai pastrezi langa tine, caci daca e vorba de o simpla aventura n-ar mai trebui sa te intereseze impresia lui despre tine.Daca sti ca "investesti " sentimete si esti "slaba de inger" mai bine iti vezi de treaba ta.numai tu te cunosti foarte bine si-ti poti da seama ce vrei de la barbatul respectiv. Trebuie sa te gandesti daca este doar atractie sexuala, sau chiar te-ai indragostit, iar daca esti deja indragostita , las-o balta, mai ales ca e prima data cand il vezi. Unele femei se indragostesc foarte repede la prima vedere....

Postat pe 17 Septembrie 2008 09:09
De la: lenutsa, la data 2008-07-24 18:13:11si bine ai facut fato ka nu te-ai kulkat ku el. De fapt toti baietii daka arati bine te vor dar asta nu inseamna ka daca il placi trebuie sa te culci cu el pt ka odata kiar il intrebam pe un prieten si el mi- a zis asa: fato noi baietii asta si ne dorim de la o fata si sigur ka incercam sa veddem daca merge fata daca se primeste sooper ne implinim pofta dar daka nu asta e fata e serioasa ce sa mai + ka e mult mai mare placerea pt noi atunci kind luptam pt ceva --deci asta o spun barbatii


ce sec cine ti-o zis tie asa ceva? ca noi barbati luptam pt o femeie ca e mai amre placerea:)))? noi luptam ca sa nu ne-o fure altul:)) nu ca e mai mare placerea si daca fata nu-ti da din prima nu inseamna ca gata fata e serioasa ca majoritatea fetelor nu dau din prima dar ....nu s epune pb cand incepe sa dea ce se intampla nu sau cat poate sa dea ca voi asa sunteti al inceput nu nu nu si dupaia sunteti nesatuleee:)
claudyuu
Postat pe 17 Septembrie 2008 12:52
Buna tuturor.EU va contrazic la faza ca nu da bine sa ti-o pui din prima.Eu am facut-o cu actualul meu sot din prima dupa 2 sticle de vin baute impreuna.Cand am zis din prima m-am referit la faptul ca la prima intalnire am facut-o,si asta nu inseamna ca am fost catalogata de el drept o parasuta.Dupa intalnirea asta cu nabadai au urmat multe multe alte lucruci incitante:sex in natura,pe bancuta intr-un parc si nu va mai zic....Dupa 3 saptamani noi ne-am trezit la starea civila spunand "da"amandoi.Si uite ca sunt 8 ani de zile de cand suntem impreuna si avem si o minunatie de baietel.Asa ca fetelor nu va mai luati dupa gura targului.Faceti ce va spune inima.Bafta all
otylya27
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:01
problema e ca nu ajungi sa te mariti cu toti..deja daca ai facut-o de cateva ori asa din prima fara sa se materializeze intr-o relatie exceptionala, nu mai poti da vina pe intuitie, pur si simplu ai o atitudine superficiala in ceea ce priveste alegerea partenerilor.
eu cred ca foooooooarte putini din barbatii pe care o femeie ii intalneste sunt demni de cel mult un sarut. adica e ceva in neregula cand tu ai o parere ok despre prea multi. sper ca se intelege ce vreau sa zic, si anume ca atunci ai standarde nu tocmai inalte. o femeie trebuie sa fie pretentioasa si idealista.
eu imi cunosteam sotul de 3 ani cand am ajuns sa fim impreuna, asa ca nu am asteptat prea mult si ne-am si casatorit repejor.
lauuua
Postat pe 23 Octombrie 2008 15:27
draguto lauua,te inseli amarnic.Ai zis de faptul ca nu as avea standarde inalte..cine esti tu sa ma cataloghezi asa?Doar ptr ca mi-am pus o de la prima intalnire?E problema mea si am spus asta ca sa se inteleaga ca se poate si asa for firste time'Asta nu inseamna ca am avut n.. aventuri inainte de asta sau ca as fii fost nu stiu ce mare tarfa.Asa a fost sa fie si asa s-a intamplat.Tu nu crezi in intuitie sau ce?Asa am simtit eu ca trebuie sa fac asa am facutClar si la obiect.
otylya27
Postat pe 23 Octombrie 2008 16:16
De la: otylya27, la data 2008-10-23 16:16:47draguto lauua,te inseli amarnic.Ai zis de faptul ca nu as avea standarde inalte..cine esti tu sa ma cataloghezi asa?Doar ptr ca mi-am pus o de la prima intalnire?E problema mea si am spus asta ca sa se inteleaga ca se poate si asa for firste time'Asta nu inseamna ca am avut n.. aventuri inainte de asta sau ca as fii fost nu stiu ce mare tarfa.Asa a fost sa fie si asa s-a intamplat.Tu nu crezi in intuitie sau ce?Asa am simtit eu ca trebuie sa fac asa am facutClar si la obiect.


mai citeste o data. poate chiar intelegi ce am zis de data asta. eu chiar sunt de acord cu tine...ma rog
nici nu ma adresam tie, de aia nici nu te-am citat. vorbeam la pers a IIa asa, la modu' general. chiar nu te-am criticat cu nimic, mi se pare f misto cum ti-au iesit treburile nu am facut absolut nicio presupunere legata de tine, ai inteles gresit.
de obicei marile iubiri nu decurg dupa reguli si clisee...
lauuua
Postat pe 23 Octombrie 2008 17:23
k sorry daca am inteles eu gresit.M-a m grabit repede cu comentariu.O zi buna
otylya27
Postat pe 23 Octombrie 2008 17:35
eu nu am fost in aceasta situatie,asa ca nu prea stiu ce sa zic, decat ca e posibil.in general, sunt un om care rationeaza cam prea mult inainte de a incepe o relatie.cine imi place din prima, nu imi place pt fizic...dupa aia observ si fizicul.dar e posibil si asta, nu zic nu si nu am o parere proasta despre cei care incep rel cu o partida de sex.numai ca, asa cum zicea cineva pe aici, noi femeile nu ii putem accepta pe toti cei care se simt atrasi de noi.
mkdisk
Postat pe 18 Noiembrie 2008 13:12
Ar trebui sa fie macar umpik atractie, nu poti incepe o relatie daca omul de langa tine nu iti inspira nimik!
ursulescuroxana
Postat pe 18 Noiembrie 2008 13:17
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Decembrie 2008 02:04
mult mai conteaza gura lumii pt unele dntre voi....

creaciun fericit, tot ce va doriti
mirelacm
Postat pe 25 Decembrie 2008 11:48
pai nu e normal ca te poti indragosti asa de renul rudolf
danutzza_stefi
Postat pe 25 Decembrie 2008 20:09
De la: kaolite, la data 2008-06-29 20:12:30am plecat intr-o excursie de 3 zile si am cunoscut un tip foarte dragut si ne-am simtit atrasi din prima clipa .. el ma dorea eu il doream si el a si incercat sa se culce cu mine. Cum trebuie sa reactionezi ca femeie cand esti intr-un grup de persoane noi, si tu il doresti si el te doreste spui da si te culci cu el sau iti infrangi dorinta si te privezi de placere pentru a nu capata o reputatie proasta (de femeie usoara)? Voi fetelelor ati patit chestia asta ? ce ati facut si care au fost consecintele ?
sau pt ca esti femeie si din prejudecati trebuie sa spui nu ? si ce se intampla cand spui da ?
eu nu m-am culcat cu el ....

nu zice nimeni sa dai cu ea de toti peretii ,dar in viata nu se poate trai cu "ce va zice?"ce va crede?"ce va face?"
personal nu am zis niciodata in asemenea momente ca tipa a fost usoara sau mai stiu io ce.am crezut ca si io am fost la fel de irezistibil ca ea,:):):):):)ca a fost placerea de ambele parti ssmd.am fost 2 ani cu cineva cu care am ajuns in pat dupa 2 ore si nu am avut probleme.io zic sa te trezesti un pic sa te intrebi in secol traim.cand atractia e asa mare e pacat sa strici totul cu asemenea ganduri.mai bine o noapte placuta decat 10 cu un idiot sau singura in patul gol

Postat pe 25 Decembrie 2008 22:17
Iubita,o sa ti se mai intample si cu alte ocazii.Nu renunta la placerile tale pt. ce crezi ca vor vorbi cei din jur.Satisfati dorinta si treci la fapte .E tot ce ramane...altceva e iluzoriu. Iti spun din propria experienta . Te pup si succes .N-o sa-ti para rau
Mary_Anel
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:39
De la: amme22, la data 2008-06-29 20:24:02 ce-ti pasa de parerea altora? Cerceteaza-l. Daca nu are obligatii, e singur si iti place fa cum crezi ca e mai bine. Iar daca el te va judeca gresit e un prost si tu nu ai pierdut nimic. Ce atata filozofie?


scurt si la obiect! nu uita ca demnitatea unei domnisoare sta in cuvantul unui barbat! daca sunteti aman2 fara iubiti, distrati va ca sunteti tineri!
D33de
Postat pe 3 Ianuarie 2009 13:20
Atractia sexuala va ramane doar atat o atractie si gata. Nu cred ca poate fi un inceput pentru o relatie.

emilia84
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:25
simpatica intrebare.. simpatica alegere.. stii, noi oamenii reactionam diferit.. daca tu te simti ok ca n-ai facut-o, nu vad care e problema.. lasa trecutul in urma.. se spune ca in situatii de criza spirituala, omul alege ce simte in subconstient.. reactioneaza cum e el de fapt.. poate asa a fost mai bine.. pentru tine, pentru el.. elibereaza-te de ganduri, traieste clipa, bucura-te de alegerile facute, oricare ar fi ele.. raspunsul la intrebarea ta e in TINE, nu in femeile sau barbatii de pe acest forum.. pe viitor, vezi ce iti spune instinctul tau de femeie.. daca iti spune ca nu, atunci nu... daca da, atunci da.. daca eziti intre ele.. gandeste-te ce ti-ar aduce liniste sufleteasca.. ;)
KALI03
Postat pe 6 Februarie 2009 19:47
Daca ti-a ramas gandul la el, da-i un mesaj si vedeti-va la o cafea.:)

On topic: In viata mea au existat femei care s-au lasat greu cucerite, iar apoi s-au purtat foarte urat cu mine si femei cu care am facut dragoste din prima seara si de care imi aduc aminte cu placere de fiecare data.
Iradiatu_
Postat pe 7 Februarie 2009 08:16
posibil...
SweetHappyButterfly
Postat pe 15 Februarie 2009 22:21
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-07 08:16:59Daca ti-a ramas gandul la el, da-i un mesaj si vedeti-va la o cafea.:)

On topic: In viata mea au existat femei care s-au lasat greu cucerite, iar apoi s-au purtat foarte urat cu mine si femei cu care am facut dragoste din prima seara si de care imi aduc aminte cu placere de fiecare data.



foarte ciudat k barbatii care au raspuns la acest topik au zis k nu au avut o parere aiurea daca o fata s a culcat cu ei de prima data...si culmea k tocmai fetele si au dat pareri aiurea cum k ar fi considerate nush km...problema e la noi se pare...posibil lipsa de incredere in noi,sau prejudecatile..sau pana nu ti se intampla nu ti dai seama....
SweetHappyButterfly
Postat pe 15 Februarie 2009 22:26
Pe mine m-a agatzat intamplator si m-am culcat cu el din prima intalnire. Nu m-a interesat parerea nimanui, nici macar a lui. Urmarea: suntem impreuna de aproape noua ani.
darksukkubus69
Postat pe 15 Februarie 2009 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Obsedatii? 21 De la: soraderazboi 1 August 2010 19:54
istoria sexului anal 94 De la: miruna09 8 Noiembrie 2009 04:09
inselat 26 De la: felixcat 13 Septembrie 2009 16:51
revista cosmopolitan 6 De la: mirela1989 20 Aprilie 2010 12:25
ce sa fac..sunt ff confuza:-s 61 De la: scorpio67 21 Aprilie 2010 23:04