Setari Cookie-uri

ask 4 help

buna!
am si eu o dilema.mi-am cumparat de curand, de la un magazin destul de nou pe piata romaneasca(bershka), niste pantaloni albi, scurti- acelasi model pe care il poarta si Christina Aguilera intr-un clip mai vechi-can't hold us down- doar ca ai mei au aplicatii de paiete argintii, iar banda din talie este si ea dintr-un material lucios, argintiu!
acum, intrebarea care mie imi da batai de cap, este:cu ce se aorteaza acesti pantaloni?tin sa va mentionez ca ocazia cu care vreau sa ii port este o iesire in club, cu prietenii.
va multumesc anticipat
liviutzamariutza
Postat pe 1 Iulie 2008 00:13
pai...chiar nu mi se pare un articol vestimentar greu de asortat , avand in vedere ca este o iesire in club si poti sa fii mai indrazneata. nu retin exact clipul , dar imi imaginez ce fel de pantaloni sunt , si avand in vedere ca sunt albi cu argintiu , chiar sunt pe placul meu :D e clar ca merge in primul rand cu nonculorile alb si negru...si daca mai esti si bronzata da super bine :P poti sa iei un top , o camasa cambrata de panza mai transparenta sau o bluza de voal , pt ca se poarta stilul romantic. daca vrei sa fii mai colorata eu as alege un roz pal sau bleu. un pantof decupat sau o sandaluta finuta impreuna cu un plic. iar daca pantalonii sunt prea accesorizati (ca tu stii exact cum sunt) in sus ia ceva mai simplu.cred ca vei face senzatii ;)
Kittynelle
Postat pe 1 Iulie 2008 01:19
pufilici...dar nici nu m asteptam la un altfel d sfat din partea ta.ti-am vazut pozele si chair iti admir bunul gust in materie d fashion :)
dreamingofhappines
Postat pe 7 Iulie 2008 22:09
merci mult pentru ajutor,pufilici!:*:*:*
liviutzamariutza
Postat pe 9 Iulie 2008 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am 20 de ani si trebuie sa muncesc in 2 locuri ca sa ma pot intretine,parintii nu ma ajuta cu nimic si pe deasupra unde m-am angajat am n sef care s-a indragostit de mine si iubitul meu este foarte gelos dar nu se arata si este o tensiune foarte mare in r 57 De la: arhanghel 6 Octombrie 2009 01:54
buna fetele 46 De la: _dulcik_ 7 Mai 2009 22:35
linn young 1 De la: blondutza_sunshine 17 Ianuarie 2011 17:50
Crema unghii 4 De la: AndreeaDeutza 25 Mai 2010 18:58
am nevoie de un sfat.. 38 De la: Valy90 12 Iunie 2011 18:42