Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre aventurile de o noapte?

Buna eu as fi de acord caci tentatia e mare si nu mas considera o femeie usoara si usor de cucerit .Dar totul se termina in acea noapte chear daca a fost placut .Multe femei au fantezii imaginatii bogate pe care lear pune in aplicare cu o persoana care nu o cunoaste .nu vad o tragedie cumplita acum depinde ...
TYNA98
Postat pe 2 Ianuarie 2009 13:09
sa arunce piatra cel sau cea care nu a avut o aventura de o noapte........... :
concordia
Postat pe 11 Noiembrie 2009 22:29
De la: concordia, la data 2009-11-11 22:29:27sa arunce piatra cel sau cea care nu a avut o aventura de o noapte........... :



daca ma ajuti sa ridic stabilopodu' asta......................
da' in cine aruncam?
geo_xx
Postat pe 11 Noiembrie 2009 22:33
Iti lasa un gol in suflet.
Aphrodite
Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:00
pãrerea mea este cã o femeie nu trebuie catalogata drept "usoara" daca a petrecut o noapte in intimitate cu un barbat...poate atmosfera a fost punctul de plecare, poate starea de spirit a acestei femei, sau de ce nu a barbatului....sunt multe de spus pe marginea acestui subiect...
catalina69
Postat pe 12 Noiembrie 2009 08:52
De la: karinadarlinq, la data 2008-07-01 18:23:27Salut!!! Vreau sa stiu care e paerea voastra despre aventurile de o noapte. Credeti ca le califica pe femei altfel decat pe barbati? Sunteti de acord cu mentalitatea generala care spune ca daca o femeie se culca cu un necunoscut e o ... femeie usoara si ca un barbat e un dur? Astept cu nerabdare sa-mi scrieti!!!


Am deschis chiar un topic in legatura cu subiectul asta.:) eu sunt de acord, mai ales ca mi s-a intamplat asa ceva...cel mai frumos ar fi sa existe si continuitate dar depinde de fiecare persoana in parte...depinde cat de mult ii place de persoana respectiva si daca ar dori sa o mai vada sau nu.
Le califica intr-adevar pe femei altfel decat pe barbati pentru ca asa s-a format conceptia...daca un barbat sta cu mai multe, e armasar...daca e femeie, e c...Nu e corect dar asta e. Asa ca daca unei femei i se intampla asa ceva, cel mai ok e sa ramane intre ea si respectivul...
helenne22
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:12
De la: geo_xx, la data 2009-11-11 22:33:36
De la: concordia, la data 2009-11-11 22:29:27sa arunce piatra cel sau cea care nu a avut o aventura de o noapte........... :



daca ma ajuti sa ridic stabilopodu' asta......................
da' in cine aruncam?





pot spune ca nu am avut aventuri de-o noapte, dar nici nu mi se par iesite din comun, nu le acuz, fiecare isi traieste viata dupa bunul plac,cert este ca daca vreodata o sa am ocazia n-am sa o ratez, va fi doar o aventura si atat.
cotyca
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:42
De la: concordia, la data 2009-11-11 22:29:27sa arunce piatra cel sau cea care nu a avut o aventura de o noapte........... :


stai tu sa fii tinta?
one_size
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:45
De la: concordia, la data 2009-11-11 22:29:27sa arunce piatra cel sau cea care nu a avut o aventura de o noapte........... :

Na, poftim
miss_darine
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:01
De la: cotyca, la data 2009-11-12 14:42:25

pot spune ca nu am avut aventuri de-o noapte, dar nici nu mi se par iesite din comun, nu le acuz, fiecare isi traieste viata dupa bunul plac,cert este ca daca vreodata o sa am ocazia n-am sa o ratez, va fi doar o aventura si atat.


Daca pana la varsta asta nu ai avut...te tii bine si daca ai o relatie stabila ar fi frumos sa o mentii asa.
O aventura daca nu ramane ..secreta si mai stie cineva de ea si ..cine stie cum afla cel cu care esti va strica totul!
florin
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:42
De la: florin, la data 2009-11-12 18:42:48
De la: cotyca, la data 2009-11-12 14:42:25

pot spune ca nu am avut aventuri de-o noapte, dar nici nu mi se par iesite din comun, nu le acuz, fiecare isi traieste viata dupa bunul plac,cert este ca daca vreodata o sa am ocazia n-am sa o ratez, va fi doar o aventura si atat.


Daca pana la varsta asta nu ai avut...te tii bine si daca ai o relatie stabila ar fi frumos sa o mentii asa.
O aventura daca nu ramane ..secreta si mai stie cineva de ea si ..cine stie cum afla cel cu care esti va strica totul!



Da, relatia mea stabila e frumoasa si va ramane mereu asa. In relatia noastra, libertatea este o componenta foarte importanta, deci amandoi avem unda verde la aventuri..dar cu stirea fiecaruia.Si stii de ce? pentru ca cu persoana cu care se presupune ca as avea o aventura, nu o iau nici acasa, nici de sot, nici prieten nu-mi este...etc, ne vom simti bine si atat, fara implicatii dupa....ca nu mai este loc si de altceva mai serios.
cotyca
Postat pe 13 Noiembrie 2009 08:24
De la: BUM27, la data 2008-07-11 19:25:06
Fiecare face ce vrea cu viata lui.Nu vad ce satisfactie i-ar aduce unei femei aventurile de o noapte...decat un nou "statut" din partea "alesului" ...in Romania nu prea gasesti barbati adevarati mai mult bufoni...


De ce ar fi mai bufoni decat altii?
cristinarudi
Postat pe 14 Noiembrie 2009 01:05
Piatra sa o arunce lasul sau cel ce traieste pentru aparente......dar sa nu-i cada o stanca apoi
concordia
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:25
Nu, nu e bine pentru cineva sa aiba aventuri de genul asta, sa nu sufere. Zicea Sf. Paul ca nu e bine pentru om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. Dar zicea, este mai bine pentru om sa ramana cum este el insusi. El era nacasatorit. Depinde cum vrea Dumnezeu pentru fiecare. Pentru Dumnezeu, fiecare este unic. Zicea Sf. Paul ca nu e bine pentru om... pentru ca va intalni durere.
Oricum Isus este Mirele intregii creatii.
kudika081126
Postat pe 15 Noiembrie 2009 00:45
De la: amme22, la data 2008-07-02 22:31:08chiar crezi in clasificari? O femeie ramane o femeie - nici usoara nici grea; un barbat ramane un barbat si nicidecum un dur ori un bleg, iar o aventura de o noapte e bine sa ramana doar de o noapte si nimic mai mult. Mare lucru...
Nu inteleg de ce erai asa nerabdatoare sa primesti raspuns.
A, sa nu uit. Daca vrei aventuri de o noapte cauta o solutie astfel incat sa nu iti mai intalnesti "aventura" in viitor; nu de alta, dar ti-ar putea strica ploile




cel mai bine e sa fie de pe la vreo 600 de km departare si in treacat prin orasul tau
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:41
De la: geo_xx, la data 2009-11-11 22:33:36
De la: concordia, la data 2009-11-11 22:29:27sa arunce piatra cel sau cea care nu a avut o aventura de o noapte........... :



daca ma ajuti sa ridic stabilopodu' asta......................
da' in cine aruncam?


stai ca te ajut io!
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:44
si cand te gandesti ce lungi sunt noptile astea de iarna
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:45
De la: cotyca, la data 2009-11-13 08:24:07
Da, relatia mea stabila e frumoasa si va ramane mereu asa. In relatia noastra, libertatea este o componenta foarte importanta, deci amandoi avem unda verde la aventuri..dar cu stirea fiecaruia.Si stii de ce? pentru ca cu persoana cu care se presupune ca as avea o aventura, nu o iau nici acasa, nici de sot, nici prieten nu-mi este...etc, ne vom simti bine si atat, fara implicatii dupa....ca nu mai este loc si de altceva mai serios.


Libertatea e f importanta..e adevarat, dar nu cred ca te vei duce la el dupa o aventura si ii spui..."stii, am avut o aventura...". Sigur nu va ajuta la nimic. Sau te ajuta?
florin
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:35
De la: _oktober_, la data 2009-11-15 10:45:42si cand te gandesti ce lungi sunt noptile astea de iarna


vrei sa-ti tin de urat o noapte? sa zicem , una d-aia polara
geo_xx
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:38
la carti nu ma pricep...dar la sah te bat sigur !
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:52
De la: karinadarlinq, la data 2008-07-01 18:23:27Salut!!! Vreau sa stiu care e paerea voastra despre aventurile de o noapte. Credeti ca le califica pe femei altfel decat pe barbati? Sunteti de acord cu mentalitatea generala care spune ca daca o femeie se culca cu un necunoscut e o ... femeie usoara si ca un barbat e un dur? Astept cu nerabdare sa-mi scrieti!!!


dublu standard va ramane pt ceva si de acum incolo pt cei mai "limitati" .daca barbatul face asta e ok,insa la femeie lucrurile stau altfel...si in plus mai e si capcana ca aproape intotdeauna unul dintre ei vrea mai mult (si aici nu o sa pun procentaj care cade in capcana ma repede :barbatul sau femeia ? )
ionelaela
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:52
De la: florin, la data 2009-11-15 13:35:50
De la: cotyca, la data 2009-11-13 08:24:07
Da, relatia mea stabila e frumoasa si va ramane mereu asa. In relatia noastra, libertatea este o componenta foarte importanta, deci amandoi avem unda verde la aventuri..dar cu stirea fiecaruia.Si stii de ce? pentru ca cu persoana cu care se presupune ca as avea o aventura, nu o iau nici acasa, nici de sot, nici prieten nu-mi este...etc, ne vom simti bine si atat, fara implicatii dupa....ca nu mai este loc si de altceva mai serios.


Libertatea e f importanta..e adevarat, dar nu cred ca te vei duce la el dupa o aventura si ii spui..."stii, am avut o aventura...". Sigur nu va ajuta la nimic. Sau te ajuta?


Mi-e foarte greu sa cred ca daca cunosc un tip azi, voi ajunge cu el in pat diseara...deci nu se pune problema de '' stii, am avut o aventura..''. Ne cunoastem foarte bine programul unul celuilalt, zi de zi, asa ca stim ce face celalalt.... si oricum dupa serviciu ne petrecem timpul impreuna...iar in timpul meu liber, eu imi stabilesc prioritatile...orice se poate intr-o relatie daca exista respect, comunicare, libertate, iubire, adevar.
cotyca
Postat pe 16 Noiembrie 2009 08:15
Daca as avea ocazia, nu cred ca as zice nu. Macar asa.... sa vad cum e
danyelica
Postat pe 17 Noiembrie 2009 23:37
Oameni buni, aventurile de o noapte sunt intotdeauna bine venite !!! Ele te descatuseaza, te reimprospateaza, iti dau mai multa incredere in tine... Totul e sa nu te dezamageasca partenerul - de accea trebuie sa il alegi dupa gusturile si pretentiile tale... Sexul pur care se declansaza intr-o aventura se o noapte este printre cele mai bune metode de relaxare...
Nici femeile si nici barbatii nu trebuie catalogati in vreun fel datorita faptului ca au avut una sau mai multe aventuri de-o noapte... Fiecare este liber sa-si organizeze viata dupa bunul sau plac.... Nimeni nu este prost crescut, femeie usoara sau afemeiat... daca face asta...
Nu voi refuza niciodata o aventura daca partenera merita asta ! KISS !
Exploratorul
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:00
De la: Exploratorul, la data 2009-11-18 12:00:36Oameni buni, aventurile de o noapte sunt intotdeauna bine venite !!! Ele te descatuseaza, te reimprospateaza, iti dau mai multa incredere in tine... Totul e sa nu te dezamageasca partenerul - de accea trebuie sa il alegi dupa gusturile si pretentiile tale... Sexul pur care se declansaza intr-o aventura se o noapte este printre cele mai bune metode de relaxare...
Nici femeile si nici barbatii nu trebuie catalogati in vreun fel datorita faptului ca au avut una sau mai multe aventuri de-o noapte... Fiecare este liber sa-si organizeze viata dupa bunul sau plac.... Nimeni nu este prost crescut, femeie usoara sau afemeiat... daca face asta...
Nu voi refuza niciodata o aventura daca partenera merita asta ! KISS !

Lucia38
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:03
aventuri de-o noapte?
cat mai multe si mai protejate
sa fie pt toata lumea..
din partea casei
:))))
Limbu
Postat pe 12 Decembrie 2009 02:46
noroc
ayaxica
Postat pe 19 Ianuarie 2010 12:30
imi plac mai mult aventurile de o ora
yumy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 12:33
De la: yumalai, la data 2010-01-19 12:33:57imi plac mai mult aventurile de o ora



o ora cu dusul inclus sau fara?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Ianuarie 2010 08:43
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-01-20 08:43:48
De la: yumalai, la data 2010-01-19 12:33:57imi plac mai mult aventurile de o ora



o ora cu dusul inclus sau fara?

ce nebunatic esti tu nebunule folosesti dusul
yumy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AS DORI SI EU UN SFAT VA ROG :( 30 De la: cristina_pisi 21 Octombrie 2009 01:53
Care sunt riscurile meseriei de gigolo ? 57 De la: kudika_19970 30 Noiembrie 2012 11:32
Ce "romantic" , ce "frumos" . Ea vrea sex , el ...... ? 11 De la: Anabela7 22 Decembrie 2014 16:38
nu ma simt satisfacuta! 7 De la: crissulinaa 8 Martie 2016 06:58
m-a inselat 56 De la: amalia206 25 August 2013 11:27