Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

Am gasit pe un alt site si am zis ca este bine venit si aici....pentru ambele sexuri......

Acesta se vrea un joc in care fiecare raspunde la intrebarea celui de mai sus si pune alta pentru urmatorul la rindul lui. Intrebarile, si raspunsurile desigur, trebuie sa aiba legatura cu... da: viata noastra erotica.

So let's play!


care este cel mai ciudat(neobisnuit) loc in care ai facut sex?...si cateva detalii nu strica...


Postat pe 5 Iulie 2008 21:06
Simpatica initiativa maryamm :) . Uite ca sunt eu prima care raspunde.. Pai, locul nu prea a fost ciudat dar poate neobisnuit, da:). In toaleta (pt femei) a unui Aquarium. Partea amuzanta a fost cand, fiind numai cate o toaleta, cele care asteptau la coada au inceput sa se enerveze si sa bata in usa. Partea ciudata.. cand am iesit amandoi din mica incapere, rosii la fata si cu capul plecat, pt ca ne prapadeam de ras. Intrebarea mea..

De cate ori ai facut (cel mai mult) dragoste intr-o singura zi? (cu aceeasi persoana ) :)

Postat pe 5 Iulie 2008 21:21
mersi..

hmmmm..sincer..da am avut o zi ..de doi nebuni...cred ca 4 sau 5 ori....




daca a-ti aflat ca sotul sau sotia are un/o amant/a ....ce a-ti face? a-ti ierta-o sau a-ti recurge la divort?

Postat pe 5 Iulie 2008 21:26
da'ce,am inebunit???....acu' dupa 20 de ani " de chin" sa-l las sa huzureasca???....feresca sfantu'!!!!......acu,cand am de toate,cand mi-e bine????....nu....cu "aia" as sterge oleaca pe podea,asa,fara semne, iar lui,stii ce pedeapsa i-as da????.....SEX DE 5 ORI PE ZI!!!!!.....ca daca se duce la alta,inseamna ca poate!!!.....si poate la 20 de ani i s-ar fi parut o pedeapsa mult dorita,dar la 40.....si dupa munca zi de vara/pana-n searaaaa......nu stiu daca i-ar mai conveni!!!!......buuuunnnn....intrebarea mea este:

va plac "vorbele murdare" in timpul sexului???....

Postat pe 5 Iulie 2008 23:36
De la: etta70, la data 2008-07-05 23:36:46 da'ce,am inebunit???....acu' dupa 20 de ani " de chin" sa-l las sa huzureasca???....feresca sfantu'!!!!......acu,cand am de toate,cand mi-e bine????....nu....cu "aia" as sterge oleaca pe podea,asa,fara semne, iar lui,stii ce pedeapsa i-as da????.....SEX DE 5 ORI PE ZI!!!!!.....ca daca se duce la alta,inseamna ca poate!!!.....si poate la 20 de ani i s-ar fi parut o pedeapsa mult dorita,dar la 40.....si dupa munca zi de vara/pana-n searaaaa......nu stiu daca i-ar mai conveni!!!!......buuuunnnn....intrebarea mea este:

va plac "vorbele murdare" in timpul sexului???....


Ce ma amuza Eta70!
Macar una care stie ce vrea!

Vorbele murdare in timpul actului? Depinde de situatie, uneori ai chef de ele, alteiri nu.

Postat pe 5 Iulie 2008 23:51
De la: Serencse29, la data 2008-07-05 23:51:58
De la: etta70, la data 2008-07-05 23:36:46 da'ce,am inebunit???....acu' dupa 20 de ani " de chin" sa-l las sa huzureasca???....feresca sfantu'!!!!......acu,cand am de toate,cand mi-e bine????....nu....cu "aia" as sterge oleaca pe podea,asa,fara semne, iar lui,stii ce pedeapsa i-as da????.....SEX DE 5 ORI PE ZI!!!!!.....ca daca se duce la alta,inseamna ca poate!!!.....si poate la 20 de ani i s-ar fi parut o pedeapsa mult dorita,dar la 40.....si dupa munca zi de vara/pana-n searaaaa......nu stiu daca i-ar mai conveni!!!!......buuuunnnn....intrebarea mea este:

va plac "vorbele murdare" in timpul sexului???....


Ce ma amuza Eta70!
Macar una care stie ce vrea!

Vorbele murdare in timpul actului? Depinde de situatie, uneori ai chef de ele, alteiri nu.



draguta...Serencse29....ai uitat sa pui intrebarea...te rog...

Postat pe 6 Iulie 2008 00:11
De la: Serencse29, la data 2008-07-05 23:51:58
De la: etta70, la data 2008-07-05 23:36:46 da'ce,am inebunit???....acu' dupa 20 de ani " de chin" sa-l las sa huzureasca???....feresca sfantu'!!!!......acu,cand am de toate,cand mi-e bine????....nu....cu "aia" as sterge oleaca pe podea,asa,fara semne, iar lui,stii ce pedeapsa i-as da????.....SEX DE 5 ORI PE ZI!!!!!.....ca daca se duce la alta,inseamna ca poate!!!.....si poate la 20 de ani i s-ar fi parut o pedeapsa mult dorita,dar la 40.....si dupa munca zi de vara/pana-n searaaaa......nu stiu daca i-ar mai conveni!!!!......buuuunnnn....intrebarea mea este:

va plac "vorbele murdare" in timpul sexului???....


Ce ma amuza Eta70!
Macar una care stie ce vrea!

Vorbele murdare in timpul actului? Depinde de situatie, uneori ai chef de ele, alteiri nu.




Foarte bine ...asa as face si eu...pai macar daca tot cauta in alta parte sa ii dau sa se sature..sa-i ajunga acasa...
Iar despre vorbe "murdare" ce sa zic...sunt binevenite uneori...daca esti o persoana care nu te simti complexata de nimic in timpul actului sexual nu vad de ce te-ar deranja...pe mine de exemplu ma incanta astfel de vb si iubitului meu ii place...ne potrivim la pat,avem aceleasi preferinte si in plus si-a dat seama si ce tre sa faca sa atinga punctul culminant

Acum banuiesc ca ar trebui sa pun si eu o intrebare...Ce pozitii va satisfac cel mai bine...sau care va plac cel mai mult?
Mie imi place pe la spate...si sa fie f putin brutal ca sa zic asa:D
drakushorul
Postat pe 6 Iulie 2008 00:13
cat sunt io de gainusa batrana si de "bine conturata",imi place pozitia numita "ancora"!!!!.......mi-ar fi placut si "femeia in top",da' am "cracutele" cam scurte si sotul meu o'tar de burtica si nu prea merge!!!.....si ce bine as fi "aprofundata" in aceasta pozitie!!!....da' ma multumesc cu ce am,ca e misto si aia!!!...bine ,si nu e singura,da' "ancora" e preferata mea!!!.....
buuun...acum alta intrebare: aplicati des pozitia "69" ???...

Postat pe 6 Iulie 2008 12:43
etta...draguta mea..sper sa nu te dezamagesc..cu raspunsul meu...dar nu aplic pozitia asta.... mda ..cred ca trebuia sa las pe altcineva sa raspunda...


cum intelegeti voi diferenta dintre "a fi indragostit" si "a iubi" ???? sunt doua stari diferite???

Postat pe 6 Iulie 2008 13:27
Buna.
Eu cred ca da...esti indragostit la inceput si apoi...ilo iubesti...parerea maea :P

super tare "joculetzul" anw...bvvvvv maryamm

intrebare: cate pozitii ati incercat pana acum?
seicaru_alice
Postat pe 6 Iulie 2008 18:43
Multeeee...si as mai incerca altele noi....am incercat de toate..numai in cap n-am stat ...imi place sa fac dragoste...de ce sa mint...toata ziua trag de "juniorul" iubitului

Si acum intrebare...Ce credeti marimea "juniorului" conteaza pt voi?
Are un rol important?

Pt mine sincer sa va zic...conteaza...nu sa fie mare dar nici cat degetelul...parca altfel te simti cu una mai sanatoasta decat una "uscatzica".
drakushorul
Postat pe 6 Iulie 2008 18:59
Pentru mine conteaza cat de cat..

intrebare: Daca gasesti un barbat care iti place peste masura si descoperi ca are intrumentul prea mic:D il parasesti?(apropo de intrebarea de mai sus)
seicaru_alice
Postat pe 6 Iulie 2008 19:08
dragele mele,si pentru mine cam conteaza marimea...da' sa fie si jucausa,ca fara aceasta "calitate" poa' sa fie cat turnu' Eifel,ca degeaba!!!!.....si asta pentru ca la fel cum sunt "vorba lunga" sunt siiii....."cip-cirip-lunga"... .... .... ....desi uneori ma descurc chiar si fara "mnealui"!!!...... ... ... ...
si acum intrebarea-ntrebatoare !!!.......sunteti adeptele vorbei: hotul neprins e negustor cinstit???......pe mine m-a ajutat mult in viata,pentru a nu sti ce-i aia gelozia.....

Postat pe 6 Iulie 2008 19:09
na,ca postaram doua in acelasi timp!!!......hai ca raspund tot eu.....in cazul expus de alice,cred ca intai l-as "proba" sa vad efectele!!!....daca ar merge si m-ar multumi,ar fi OK...daca nu,nu cred ca as sta cu el....pentru ca ,in definitiv,sexul intr-o relatie e destul de important....
si acum raspundeti la intrebarea mea.....

Postat pe 6 Iulie 2008 19:13
Poi mai eta...sunt de acord cu acest proverb...dar nu in situatia la care cred eu ca te referi nu mi-as insela iubitul...

Credeti ca este adevarat ca barbatii mai plinuti au jukrioara sau jkrie in toata regula ?:D
seicaru_alice
Postat pe 6 Iulie 2008 19:19
pe draq ,eu sunt convins ca nu.., si-i lucru sigur !! Este adevarat ca proverbul "buturuga mica ,rastoarna carul mare",se aplica cu succes si atunci cand e vorba de sex ????? ceva de genul ..,mica si fierbinte ,in cazul vostru ..,sau mica si vesela, in cazul barbatilor..

Postat pe 6 Iulie 2008 22:46
mica si jucausa......


te-ai masturbat vreodata in fata unei camere web????

Postat pe 6 Iulie 2008 23:15
maryam...la prima intrebare,..intr-un internet cafe si nu cred ca ai vrea detalii..... ,pozitia favorita....pe la spate din picioare....mmarimea conteaza ...decat mare si bleaga mai bine mica si fasneata.... si nu m-am masturbat in fata unei camere web,nu prea ii gasesc utilitatea....(parerea mea desigur)
si acu intrebarea mea.....

cati parteneri sexuali ati avut pan acum sau si maibine va aduceti aminte numele tuturor partenerilor sexuali de la cap la coada in ordine cronologica?????????
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 00:30
ufff..sigur.....5....nume? hm....pai sa incep ......L......, D........,D........,A...........,M.......STOP....

(numai eu raspund la intrebari dastea..asa..mai...hm.....las ca va prind si eu...sic..)


Cum ai reactiona daca mama ar intra in camera ta in timp ce tu esti in plin act sexual? (asta ca sa nu ma duc la extrem sa zic ca in timp ce oferi placeri orale partenerului/e )






Postat pe 7 Iulie 2008 00:46
Maryamm, cred ca ne-ai blocat cu intrebarea asta. Eu ma tot gandesc la ce as putea sa raspund, si sincer nu-mi vine nici o idee. Tu cum ai reactiona? :)
Am in schimb o intrebare pentru cine se incumeta sa raspunda:

LA CE VARSTA ATI FACUT PRIMA OARA SEX, UNDE S-A INTAMPLAT EVENIMENTUL, CUM IL CHEMA PE "EL" SI CUM VA CUNOSTEATI?

Stiu ca sunt practic 4 intrebari intr-una, dar sunt la reducere! Se incumeta cineva?

Postat pe 7 Iulie 2008 09:06
Aoleu ...e foarte tare intrebarea ...eu aveam 17 ani...fusesem la majoratul cumnatelei mele de pe vremea aceea si dupa majorat am ramas acasa la o matusa a iubitului meu(Radu il cheama)..impreuna cu sora lui(majora) :)) si am dormit toti 3 intr-un pat si atunci s-a intamplat nenorocirea... nu va mai zic ca am folosit un halat de-al matusii lui:))) care l-am facut de comanda si iubitul meu l-a lasat dupa un fotoliu in camera,l-a uitat acolo...
Whatever...a fost ciudata experienta
Si acum intrebare....ati facut-o vreodata intr-un loc public, a existat riscul de a da cineva peste voi??
drakushorul
Postat pe 7 Iulie 2008 10:13
DAAA! de cateva ori :D in mijlocul zilei... in apa marii.. la gura portitei.. a fost una din dati :P ...da ce sa zic a fost bine


acum intrebare: daca l-ati insela pe iubitul(a)sotul(sotia)prietenul(prietena) v-ati simti cu constiinta impacata daca i-ati spune acest lucru si v-ati despartii?? Sau mai bine ascundeti adevarul???
i7_ana
Postat pe 7 Iulie 2008 11:44
Eu sincer l-am inselat pe iubitul de care va spuneam mai sus si nu m-am simtit cu constiinta incarcata...i-am si spus ca l-am inselat dar a trecut peste doar pentru faptul ca ma iubea si ca ii era greu sa o ia de la capat cu alta fata...dar relatia s-a terminat a durat 5 ani ...dar fiind prea posesiv si gelos am renuntat...pt ca imi si scotea ochii pt ce am facut la fiecare cearta imi aducea aminte si mai bine ca am rupt totul pt ca am intalnit o persoana care ma completeaza in intregime si sunt f fericita....
Intrebare:
Vi s-a intamplat vreodata...ca iubitul/iubita surorei/fratelui tau sa se dea la tine sau mai mult sa aveti o relatie cu el/ea?

drakushorul
Postat pe 7 Iulie 2008 12:24
maryamm ...la intrebarea ta....ne-am prefacut ca dormim bustean.....
incognita... 19ani impliniti ...in casa unui prieten foarte bun si nu prea a fost cine stie ce(dezamagire totala si profunda)
dracusorule....in public te referi si la un dans lasciv (numai dans nu era)cu o fustita foooooarte scurta in mijlocul unui chef (de revelion 2004-2005)
nu mi-am inselat niciodata partenerul am preferat s atermin relatia si sa incep alta...
intrebare....

care e reactia voastra cand cel mai bun prieten va spune ca s-a indragostit si ca vrea neaparat sa se culce cu tine,indiferent si independent daca e sa nu casatorit si/sau are prietena....????

a mea a fost una de genul....sters nr din telefon am incetat absolut orice relatie cu el si l-am ocolit pana si pe strada,nu de alta dar prietena lui era o domnita finuta care nu merita sa fie inselata iar eu nu meritam sa imi fie inselate asteptarle de la un prieten de 15 ani de zile ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 16:55
Ema, subscriu raspunsului tau despre prietenul vechi care iti face brusc avansuri. Daca m-ar cunoaste cu adevarat, n-ar incerca niciodata sa ma abordeze astfel! Ar trebui sa stie ca nu sunt receptiva la ideea unei aventuri/relatii ilicite.

Ca sa raspund si eu intrebarii mele de mai devreme:) ca tot sunt in dispozitie de confesiuni: eu aveam 17, el 18, coleg de liceu cu un an mai mare ca mine (eu a 11-a, el a 12-a). Il chema Mihai. Am chiulit de la ore ca sa facem sex, pentru ca "dupa" scoala nu se putea, ma asteptau ai mei acasa. Am fost intr-o garsoniera neinchiriata a parintilor lui, care avea doar o canapea extensibila (comoda de altfel), dar geamuri fara jaluzele sau perdele!! Era o zi de mai in jurul pranzului, soarele batea la maxim. Asa ca am pus o patura in geam, ca sa facem atmosfera mai "romantica". Cred ca am fost norocoasa, pentru ca n-a fost rau chiar deloc, ca prima experienta.

Intrebarea mea:

Aceeasi intrebare de mai devreme, pentru altineva (e permis, nu?), ca sunt curioasa: la ce varsta, cu cine, in ce context? :)

Postat pe 7 Iulie 2008 17:36
aha..deci asa..va faceti ca ploua si dormiti la intrebarile mele...hm..uite ce fata cuminte sunt eu si nu dorm la intrebarile voastre...


prieten bun..mda...in primul rand as incerca sa vorbesc cu el serios despre aceasta situatie iar daca nu ar intelege incerc sa-l tin la distanta cat de mult as putea..i-as raspunde la telefon ..dar as cauta scuze pentru nu a-i da sansa sa ne putem intalni.... nu l-as rani prin vorbe...


in timpul actului sexual preferi sa ai o muzica lenta..sau fara??...


sper sa nu mai dormiti..railor..

incognita...scuze iubita mea..dar nu pune aceeasi intrebare...te rog..pune o alta intrebare dupa care vei raspunde la a mea..ca am raspuns amandoua in acelasi timp...a crapat un.....

Postat pe 7 Iulie 2008 17:39
Maryamm, am scris amandoua o data! Raspund eu intrebarii tale, ca tot sunt aici:

Fara muzica pentru mine! In momentele culminante nici nu mai aud, asa ca....n-ar avea sens.:)

Intrebare optionala (sa nu se supere maryamm): aceeasi ca mai devreme: prima data cand, unde, cum? :)
Si o intrebare noua, doar pentru fete:
PUTETI SA VA MASTURBATI FARA MAINI SI FARA OBIECTE AJUTATOARE (excluzand si apa de la dus, ca s-a discutat in alta parte)? SI DACA DA, ATUNCI CUM?

Postat pe 7 Iulie 2008 17:43
maryamm ...in timpul actului nu mai aud muzica ...iti tiuie urechile da e ...buuuun altfel ...ma gandesc dracului daca am cumparat paine daca e ceva de mancare in frigider si ma intreb cam cand are de gand sa isi dea seama ca e cazul sa termine cu smocoteala....
aaaa pai pe el il chema dan ca sa iti raspund corect la intrebare incognita si la restul am raspuns.
si la ultima intrebare...a naibii sa fiu daca stiu ca deh desi am o varsta venerabila nu prea practic sportul cu pricina....ma cuplez cat mai curand cand imi ies hormonii prin par....
intrebare....
cam cate nopti furtunoase a-ti avut ??? din alea sa se simta in aerul respirabil ca v-ati incarcat bateriile si sa va lase un zambet tamp pe fata pt vreo 3-4 zile urmatoare....????
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 17:56
nopti furtunoase au tot fost..si cand i-mi aduc aminte de ele..zau ca parca iar mi-a venit zambetul pe buze.....deci la numar nu pot spune..dar au fost..si chiar frumoase...si romantice...



o cina romantica la restaurant..sau acasa intr-o camera care este luminata de lumanari..si petale de trandafiri????

Postat pe 7 Iulie 2008 18:03
De ce nu ambele?:) Cina la restaurant, apoi intoarcerea acasa in camera decorata romantic, pentru desert servit direct pe piele.

Intrebare:
V-ati gandit vreodata la un alt barbat in timp ce faceati sex cu partenerul?
(Mie nu mi s-a intamplat, nici nu cred ca as putea, dar sunt curioasa daca este doar un mit sau realitate).

Postat pe 7 Iulie 2008 18:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP. Probleme cu gandacii de bucatarie !!!!!!!!!!!!!!! 13 De la: kudika042695 15 Aprilie 2014 14:26
Alegere 1 De la: kudika_1037748 3 Iulie 2019 09:15
SONDAJE 10 De la: rashela 9 August 2009 01:08
O Marie cu alta ...palarie! 6 De la: melinduta 9 Iunie 2008 13:39
manele 32 De la: cristiana_cris 12 August 2009 15:49