Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

intrebare:
te-ai uita la un film XXX cu partenerul si apoi ati pune in practic impreuna tot, tot ce-ati vazut?

Postat pe 4 August 2008 13:24
Plesnita la popou? poate doar in treacat, dar nu sa devina obisnuinta...nu sunt sado-maso...
Intrebare: ai face-o cu un tip virgin, eventual un licean sau un proaspat absolvent de liceu?

Postat pe 4 August 2008 14:13
dak as afla k ma inseala,las ierta.atunci cand un barbat vrea sa te insele te inseala si fara acordul tau.asa k nu va mai stresati pt asta.important este k la voi tine si cu voi va ramane,nu cu cate sio pune

Postat pe 4 August 2008 15:09
hmmm depinde cat il iubesti
monik21
Postat pe 4 August 2008 15:16
cely...intrebarea??? ...in sfarsit ii raspund lui marylou....
nu ,din diverse motive...printre care si varsta evident a mea nu a lui...si late multe altele...
leeleerout....da....
luli c..... ma pufneste rasul...pt mine si o comedie proasta e ma veridica decat un film xxx...sorry dar am i imaginatie destul de bogata...in schimb ii dau voie sa si-o imbogateasca pe a lui...

intrebare:
cat de des... alegeti alte locuri decat patul pt a face...."nebunele"???
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 August 2008 15:21
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-04 15:21:42cely...intrebarea??? ...in sfarsit ii raspund lui marylou....
nu ,din diverse motive...printre care si varsta evident a mea nu a lui...si late multe altele...
leeleerout....da....
luli c..... ma pufneste rasul...pt mine si o comedie proasta e ma veridica decat un film xxx...sorry dar am i imaginatie destul de bogata...in schimb ii dau voie sa si-o imbogateasca pe a lui...

intrebare:
cat de des... alegeti alte locuri decat patul pt a face...."nebunele"???



De cate ori avem ocazia. Niciodata de 2 ori la rand in acelasi loc... in masina... pe balcon.... in bucatarie....

Vi s-a facut vreodata sex oral in timp ce erati penetrate? V-a placut?

Postat pe 4 August 2008 15:33
:) tare postul... deja vedem si noi ce le poate capul la fete:)) si ce idei au de obicei sunt mai retinute nu se alta:D

Postat pe 4 August 2008 15:41
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-04 15:21:42cely...intrebarea??? ...in sfarsit ii raspund lui marylou....
nu ,din diverse motive...printre care si varsta evident a mea nu a lui...si late multe altele...
leeleerout....da....
luli c..... ma pufneste rasul...pt mine si o comedie proasta e ma veridica decat un film xxx...sorry dar am i imaginatie destul de bogata...in schimb ii dau voie sa si-o imbogateasca pe a lui...

intrebare:
cat de des... alegeti alte locuri decat patul pt a face...."nebunele"???



Cat de des se poate, ( oriunde este un loc cat de cat mai ferit de lume )
Ca sa raspund si la prima intrebare a topicului ( adica cea de la inceputuri ) pt. mine cel mai excitant a fost intr-o cabina de proba in mall-ul din Militari ( Plazza Mall )

Intrebare : care este pozitia voastra preferata?
_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 15:59
EU CRED CA AR TREBUI SA STIE CA FIECARE FEMEIE ESTE UNICA,ARE PROPRIA SEXUALITATE,SI CU CAT DESCOPERA MAI MULTE DETALII DIN SEXUALITATEA ACESTEIA CU ATAT SATISFACTIA LUI V-A FI MAI MARE.FIECARE FEMEIE VREA SA FIE ATINSA IN ANUMITE LOCURI,SA FIE SARUTATA INTR-UN ANUMIT FEL,SA FIE ABORDATA INTR-UN ANUMIT MOD,ETC
INTREBARE:ATI AVUT VREODATA O AVENTURA DE NEUITAT?LA CARE SA VA TREMURE CORPUL DE CATE ORI VA ADUCETI AMINTE?
simonik29
Postat pe 4 August 2008 16:11
PFFFFFFFFFF,AM RASPUNS LA O INTREBARE DE LA PAGINA 5,SCUZE,POZITIA MEA PREFERATA E DEASUPRA,IMI PLACE SA DETIN CONTROLUL........
ACEEASI INTREBARE CA MAI SUS.............
simonik29
Postat pe 4 August 2008 16:20
simonik29

6 mesaje
Membru din: 16/06/2008
Oras: Pitesti Postat pe: 4 August 2008, ora 16:11
Citeaza Raspunde

EU CRED CA AR TREBUI SA STIE CA FIECARE FEMEIE ESTE UNICA,ARE PROPRIA SEXUALITATE,SI CU CAT DESCOPERA MAI MULTE DETALII DIN SEXUALITATEA ACESTEIA CU ATAT SATISFACTIA LUI V-A FI MAI MARE.FIECARE FEMEIE VREA SA FIE ATINSA IN ANUMITE LOCURI,SA FIE SARUTATA INTR-UN ANUMIT FEL,SA FIE ABORDATA INTR-UN ANUMIT MOD,ETC
INTREBARE:ATI AVUT VREODATA O AVENTURA DE NEUITAT?LA CARE SA VA TREMURE CORPUL DE CATE ORI VA ADUCETI AMINTE?

Da s-a intamplat, si cred ca a fost ceva spontan, fara inhibitii si pretentii.Chiar misto

Intrebare: Ati incercat vreodata sa folositi un vibrator in acelasi timp cu penisul partenerului?( in orice alta zona)?
silvia_teodora
Postat pe 4 August 2008 16:53
nu.nu am incerc pt ca cea a partenerului ma satisface.




intrebare:Daca partenerul ti-ar propune sa faci sex cu inca o persoana ai accepta?
danna19
Postat pe 4 August 2008 18:09
pt io me sicumine
n-am spus ca-mi plac sau ca ma uit la filme prono, chiar mi se par scarboase...am intrebat doar...am intalnit femei carora le plac

Postat pe 4 August 2008 19:02
lulli .... ma refeream ca pe mine personal dca ma uit la filme xxx ma pufneste rasul...de fapt am raspuns la intrebarea asta a 3-a oara si am dat mereu acelasi raspuns,imi pare rau daca am fost neclara...
simonik.... daaaaa si cred ca a devenit etalon pt mai toate urmatoarele...
dana19... nu in nici un caz nu asi accepta din diverse motive care tin strict de personalitatea mea...sunt o fire foarte posesiva printre altele...
silvia.... sincer nu am incercat...tot amenint de ceva vreme ca pana la urma imi iau o jucarioara....dar s-a gasit mereu un suflet nobil care sa ma ajute sa trec peste alegerea asta(sper ca intelegi gluma)

intrebare:
ce parere aveti despre zoofilie...??? (am dat peste un articol pe net care m-a socat asa ca de acolo si intrerbarea cu pricina)
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 August 2008 21:22
zoofilia mi se pare ceva care intrece masura...nu vreau nici macar sa ma uit la asa ceva...am vazut o singura data o scena dar nu am rezistat mai mult de citeva secunde...

Postat pe 4 August 2008 22:06
zoofilia?..............aoleu nasol nu am o parere si nici nu vreau sa ma gindesc la astfel de lucruri nici la pedofilie nici la sado maso ,nu suport astfel de lucruri imi place jocul asta !.........si acum intrebarea ;care este secretul unei casnicii reusite ca vad ca sunt si doamne pe aici care au o adevarata experienta?
ramona_balanescu
Postat pe 4 August 2008 22:29
[lokul cel mai ciudat unde a facut`o] Intr`o "padurice" aproape de plaja ...Abia plouase...eram imbrakta toata in alb, cu fustitza scurta,bluzitza shi pe tokuri:)) Mi`a zis k ia fok dak n`o facem akolo shi n`am vrut sa`l vad kum arde ...aja k am acceptat provokrea shi am mers akolo :)) s`a repetat apoi de mai multe ori knd aveam kef shi nu aveam unde sa ne desfashuram....apoi am pus stapanire pe o alta "padurice" aproape de faleza shi knd ne plimbam pe faleza shi ne apuk nebuneala mergeam akolo...dak plaja era mai aproape..mergeam la paduricea de la plaja:))am facut`o shi pe plaja peste Dunare,shi in Dunare....Ne place sa ne iubim prin iarba :D Noi kiar iubim natura :))
d33a89
Postat pe 5 August 2008 02:26
kt potzi rezista fara s`o atingi pe partenera ta kre se dezbraca seduktor in fatza ta shi face fel de fel de gesturi kre te excita? :D Sa va propun un jok sa`l incerktzi cu partenrtu: kre pe kre excita mai tare, facand orice,in afara de penetrare (ala e bonusu`)
d33a89
Postat pe 5 August 2008 02:33
eu am sa raspund la mai multe intrebari desi cam tarziu am descoperit topicul....so let's begin:
da, m-am gandit la altul in timpul partidei dar care sa fie prezent..deci mai mult o fantezie dar pe care nu cred k as putea sa o pun in practica..adica sex cu 2 in acelasi timp. in timp ce imi imaginam am ajuns la "climax" si a fost super bine.
imi place dirty talk pt k fara..there's no fun for me...i don;t get a thing
nu m-am masturbat niciodata si nu as incerca.
pozitia preferata cred k e me on top pt k again doar asa vine the big think...(sunt cam pretentioasa) dar imi place f mult pe la spate,trasa de par si brutalizata ffffff usor.
da am mimat orgasmul cu primul meu prieten de mai multe ori...evident k nu s-a prins
sex pe stop? e super tare ...atata timp cat nu cauti "dovezile"
evident o prefer mai scurta si mai groasa
am facut sex la semi-suparare si a fost super
nu am facut-o cu un necunoscut si nu cred k as face-o
my question..si sper sa raspundeti
ce ati face daca v-ati gasi iubitu/iubita in pat cu altcineva..cum credeti ca ati reactiona...?
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 11:18
evident am strecurat cateva greseli.imi cer scuze dar nu am recitit postul inainte..sunt la work iar eu raspund la topicuri pe kudika...hm..not very profesional:)
astept rasp la intrebarea mea:P
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 11:20
Buna! Imi plac ideile voastre!
As fi foarte diplomata. i-as spune tipei sa se imbrace si sa iasa din casa mea si cand pleaca sa il agate si pe fostul meu iubit. Iar lui i-as spune ca oricum in pat nu era grozav(doar asa sa se oftice) si ca in 2 zile sa revina si sa isi ia lucrurile, daca nu le donez saracilor. Nu s-ar merita tipetele si isteriile desi se rupe inima in tine. L-ar durea mai tare pe el sa vada ca nu te-a facut sa iti pierzi mintile cand l-ai prins.
Intrebare: Ce credeti ca intr-o relatie abia inceputa, in care sexul abia si-a facut aparitia, cine trebuie sa faca sex oral primul: ea sau el?
Eu l-as lasa intai pe el sa ia initiativa si apoi i-as reintoarce "favorul".
flying_soul
Postat pe 5 August 2008 11:54
nu as vrea sa fiu pusa in situatia de a-l prinde pe iubitul meu cu alta in pat. Cred ca as incerca din rasputeri sa-mi pastrez calmul si i-as spune sa se care...

in ceea ce priveste sexul oral...el a fost primul care a facut, iar eu mult timp dupa el.
intrebare :
ati facut dragoste atat de nebuneste incat sa va auda vacinii?eu si acum mai rosesc cand imi aduc aminte...

Postat pe 5 August 2008 12:04
Vecinii de bloc nu...dar vecinii de pe palier la pensiune da...si ne-au auzit toti pentru ca noi eram pe hol...pe canapele

Intrebare: ati facut vreodata dragoste atat de nebuneste incat la sfarsit sau a doua zi sa observati ca aveti julituri, vanatai sau mai stiu eu ce? ma refer la julituri produse de intrarea in contact cu peretele cu masa sau mai stiu eu ce...nu ma refer la cele produse de el.


Eu, dupa o noapte incendiara, am observat ditamai juliturile la ambii genunchi datorate de covorul pe care ne-am desfasurat activitatea.
flying_soul
Postat pe 5 August 2008 12:53
Da , locuiesc intr-o vila "in oglinda", fiind un duplex tot ce ne desparte de familia"bagacioasa" este un perete.E fantastic, atunci cand eu cu iubitul meu ne incingem si ne apuca nebuniile la ora 2 noaptea.Noi in extaz si ei plini de nervi ,dau cu pumnii in perete...dar nu ne oprim...asta e daca locuim impreunati..:)), si culmea e cand dimineata ies pe terasa sa beau cafeaua si zaresc peste gard chipul vecinului privindu-ma inclestat, mai mai sa vina la mine...il astept deja mi-am facut replica :))

Intrebare: A-ti practicat sexul oral in timp ce partenerul vostru era in trafic?
silvia_teodora
Postat pe 5 August 2008 14:05
Eu niciodata dar am o cunostinta care a facut-o.. erau atat de infierbantati incat nu se mai puteau abtine, asa ca la primul semafor intalnit (erau in masina) ea ,,a initiat,, actul respectiv.. Partea cea mai haioasa a fost ca exact langa ei, pe cealalta banda, a oprit un autobuz.. pliiiin!! Cred ca s-au distrat pe cinste toti.

Postat pe 5 August 2008 14:43
Intrebare: preferati sa fie intuneric sau lumina cand faceti dragoste?

Postat pe 5 August 2008 14:45
Da, am practicat sexul oral cand el era la volan... Era pe dn1... a tras pe dreapta si a aprins avariile... iar o alta masina a oprit in spatele nostru sa vada ce am patit si daca ne poate ajuta...
Si da, imi place sa fie lumina, sa ne vedem... sa ne bucuram unul de celalalt...

Ati facut ceva care nu ati fi crezut vreodata ca sunteti in stare? Ce si cum a fost?

Postat pe 5 August 2008 14:54
De la: oanna81, la data 2008-08-05 14:45:38Intrebare: preferati sa fie intuneric sau lumina cand faceti dragoste?

Categoric in intuneric...lumina ma incomodeaza.

Intrebare:Sexul va deconecteaza total?
sweetpink
Postat pe 5 August 2008 15:26
eu prefer intunericul, cu muzica lenta...odata am stat cateva zile la o prietena intr-un alt oras, pritenul meu statea la un prieten in acelasi oras...a venit in vizita si fiindca eram tare aprinsi amandoi am profitat de absenta prietenei care era la dus, am incuiat camera si ne-am dezlantuit...cel mai nashpa a fost ca prietena a iesit cam repede de la dus si a asteptat la usa pana terminam noi treaba...

intrebare:
cand te-ai simtit cel mai penibil in timpul "actului" fata de partenerul tau

Postat pe 5 August 2008 15:51
Penibil?Hmmmm probabil la inceputul relatiei cand inca existau inhibitii...si a da mi-am amintit .Stiti ca uneori cand intrii in contact cu aerul..acolo jos...se produce uneori un sunet destul de penibil, si te mai si scuzi ca deh nu suna frumos :)) cred ca tuturor femeilor li s-a intamplat asta.

Intrebare:V-ati imaginat vreodata in timpul actului sexual cu partenerul de viata, ca faceti dragoste cu alt tip,pentru a va grabi orgasmul?
silvia_teodora
Postat pe 5 August 2008 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va traiti viata pe care o doriti ? 52 De la: _dulcik_ 10 Aprilie 2009 08:44
tatuaj 5 De la: sita_murt 20 Mai 2010 05:08
Cat de mult apreciati dragostea? 12 De la: razz 17 Septembrie 2009 10:35
Romanii, un popor de sfatuitori 12 De la: adina_black 21 Noiembrie 2009 00:36
Barbatul fustangiu 21 De la: Ssandra 23 Ianuarie 2014 10:56