Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

De la: rox_rbz, la data 2009-03-06 23:46:17Nu doar ca i-mi place dar e si mai mult decat necesar.

Bun, acum: A folosit cineva inelul din latex cu vibratii de la Durex.......cel din reclama ?Sexperimenteaza Cum a fost?



daaa si am avut orgasm,stateam eu deasupra si a fost marfa rau de tot,
incercati sa vedeti!
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 00:57
De la: floaredeiris, la data 2009-03-07 23:46:58Inelul de la Durex.... vax albina... cum spuneam cand eram pusti. nu e cine stie ce. Sexul in trei... e frumos in ambele variante: doi cu una, una cu doi, depinde de orientarea femeii... daca esti bi, evident o sa-ti placa mai mult cu inca o femeie.
Intrebarea... care este pozitia in care ati ajuns cel mai repede la orgasm?



in pozitia pe la spate in picioare ajung cel mai repede si de fiecare data

acum pun si eu o intrebare:ati facut vreodata sex cu o fata?cum a fost?intrebarea e pt fete
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 01:03
De la: mafia_nr1, la data 2008-07-07 21:47:31hm..sper sa nu fiu pusa intr-o astfel de situatie....ce sa le spun... "upsss..scuzati-ma dragalasii mamei..tu Marie cand termini.partida de sah....vino pana in bucatarie "



a-ti facut sex..cand in aceeasi camera mai era cineva cu voi???






daa am facut-o cand stateam in camin,culmea ca mai era un cuplu care faceau si eu in acelasi timp cu noi,ne prefaceam ca nu ii auzim,si ei la fel:))a fost marfa rau,a doua zi toti vorbeam despre asta

intrebare:ati face vreodata cu un barbat pt bani?
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 01:54
De la: alone, la data 2008-07-08 16:19:12 imi aduc aminte numarul partenerilor sexuali,numele si ordinea....
La intrebare ta,namaste,mdaaaaa.....catuste...legata la ochi cu cravata.....

intrebarea mea....s-a intamplat sa faceti sex cu un necunoscut?




daa,eram acum cativa ani in club si am agatat un tip pe ringul de dans si l-am invitat la mine,am facut sex cred ca cel mai pervers sex din viata mea,cu vorbe murdare alea alea,si...nici nu l-am intrebat cum il cheama
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 01:57
De la: stef80, la data 2008-07-08 18:08:26DE TOATE ONNYTA :)) na ..,ca ti-am raspuns..!!:)) INTREBARE..,dar dupa ce voi raspunde eu....:))SINCER ..,aflu de la VENERABILII MEI VECINI,ca prima mea experienta sexuala ,am avut-o la varsta de doi ani si cateva luni..si nu va mint !!! se spune..,ca eu intelegeam in parte ,de vorbit nu prea ,dar cand era vorba de a face sex,deasupra unei copile,desigur apropiata de varsta mea..,in loc sa fac ce trebuie .., ,eu tot dadeam din cap... intrebare: Cand ati avut prima partida de sex ?????


sper ca nu ai vb serios in ce spuneai

sex prima data la 16 ani din curiozitate!!!cu un tip pt care nu simteam nimic dar mi-a spus ca are experienta si vrea sa ma invete multe
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 02:02
De la: onnyta, la data 2008-07-09 13:31:34 nu! ce naiba, ca nu sintem roboti!
care a fost cea mai amuzanta chestie care vi s-a intamplat in timpul unei partide?



sa dam cap in cap tare de tot si...sa fim surprinsi de fratele meu:))
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 02:08
De la: onnyta, la data 2008-07-09 14:59:37e, la naiba! o pun eu!
ati primit propuneri indecente de la o femeie? ( pt. femei)



ohh daaaa!!!am si trecut la fapte...si ce mai fapte....ce amintiri siropoase
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 02:12
De la: etta70, la data 2008-07-29 11:46:16 imi plac ambele situatii !!!....depinde de starea de spirit.....cand vreau sa ma simt mai pisicuta,prefer romantismul.....cand dau navala hormoneiiiii.....sa te tii,fartate !!!.....cutremur in toata regula !!!!......

intrebare : apelati la maturbare pentru a obtine orgasmul ???....


da chiar in noaptea asta,ca iubi nu e langa mine acum si aveam un chef nebun...

vad ca in noaptea asta toata lumea doarme???heiiiii trezirea si raspundeti:ati facut vreodata sex la telefon?va place?
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 02:57
Buna, am aparut si eu mai nou pe aici si vroiam sa va salut, am facut o singura data sex prin telefon dar nu are nici pe departe acelasi efect cu cel facut la web.
Care e cea mai romantica experienta sexuala a voastra?
Bissy
Postat pe 1 August 2009 11:51
De la: Bissy, la data 2009-08-01 11:51:36Buna, am aparut si eu mai nou pe aici si vroiam sa va salut, am facut o singura data sex prin telefon dar nu are nici pe departe acelasi efect cu cel facut la web.
Care e cea mai romantica experienta sexuala a voastra?



cu cine ai facut?ai sunat la linia erotica?sau cu iubita ta?>
intrebare:v-ati trezit noaptea din somn iubitul/iubita ca aveati chef de sex?
dalilascumpy
Postat pe 1 August 2009 17:47
nu l-am trezit ci m-a trezit ! :P
Cine a facut "ghidusii" in bucatarie pe masa printre vase?.....si fara sa le sparga ?
rox_rbz
Postat pe 1 August 2009 20:38
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-01 17:47:16
cu cine ai facut?ai sunat la linia erotica?sau cu iubita ta?>


Cu o fata pe care nu o cunoscusem pana atunci dar ne stiam din conversatiile la telefon, a venit asa din senin, tot dintr-o conversatie normala la telefon.

Ca sa raspund la intrebare, printre vasele de la bucatarie nu, dar ceva in gen a fost de Revelion cand camerele erau toate ocupate si ne-am dus in baie pe chiuveta, iar chiuveta era a naibii de rece.

Intrebare: Ati incercat in mare sau in jacuzzi? Cum vi s-a parut? A contat mai mult pentru atingerea orgasmului incercarea noua, mediul, adrenalina(asta daca erati cat de cat expusi publicului)??

Bissy
Postat pe 1 August 2009 20:55
De la: Bissy, la data 2009-08-01 20:55:28
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-01 17:47:16
cu cine ai facut?ai sunat la linia erotica?sau cu iubita ta?>


Cu o fata pe care nu o cunoscusem pana atunci dar ne stiam din conversatiile la telefon, a venit asa din senin, tot dintr-o conversatie normala la telefon.

Ca sa raspund la intrebare, printre vasele de la bucatarie nu, dar ceva in gen a fost de Revelion cand camerele erau toate ocupate si ne-am dus in baie pe chiuveta, iar chiuveta era a naibii de rece.

Intrebare: Ati incercat in mare sau in jacuzzi? Cum vi s-a parut? A contat mai mult pentru atingerea orgasmului incercarea noua, mediul, adrenalina(asta daca erati cat de cat expusi publicului)??




n-am facut nici in mare nici in jacuzzi,dar anul asta vreau sa incerc in mare


intrebare:va place sa va deghizati?sa imbracati diverse costumatii cand faceti sex?
dalilascumpy
Postat pe 3 August 2009 08:00
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-03 08:00:54
De la: Bissy, la data 2009-08-01 20:55:28
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-01 17:47:16
cu cine ai facut?ai sunat la linia erotica?sau cu iubita ta?>


Cu o fata pe care nu o cunoscusem pana atunci dar ne stiam din conversatiile la telefon, a venit asa din senin, tot dintr-o conversatie normala la telefon.

Ca sa raspund la intrebare, printre vasele de la bucatarie nu, dar ceva in gen a fost de Revelion cand camerele erau toate ocupate si ne-am dus in baie pe chiuveta, iar chiuveta era a naibii de rece.

Intrebare: Ati incercat in mare sau in jacuzzi? Cum vi s-a parut? A contat mai mult pentru atingerea orgasmului incercarea noua, mediul, adrenalina(asta daca erati cat de cat expusi publicului)??




n-am facut nici in mare nici in jacuzzi,dar anul asta vreau sa incerc in mare


intrebare:va place sa va deghizati?sa imbracati diverse costumatii cand faceti sex?

o da vroiam sa fiu craciunitza lui dar na s-a terminat inainte de craciun.....
yumy
Postat pe 3 August 2009 08:13
Eu nu m-am deghizat niciodata dar a venit intr-o zi iubita la mine doar in palton(incheiat cu nasturii) si pe dedesupt nimic, norocul ei ca avea masina dar daca eram fata nu as fi facut asa ceva in locul ei. :))

Intrebare: Va place cu catuse sau nebunii de genul?
Bissy
Postat pe 3 August 2009 18:00
De la: yumalai, la data 2009-08-03 08:13:45
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-03 08:00:54
De la: Bissy, la data 2009-08-01 20:55:28
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-01 17:47:16
cu cine ai facut?ai sunat la linia erotica?sau cu iubita ta?>


Cu o fata pe care nu o cunoscusem pana atunci dar ne stiam din conversatiile la telefon, a venit asa din senin, tot dintr-o conversatie normala la telefon.

Ca sa raspund la intrebare, printre vasele de la bucatarie nu, dar ceva in gen a fost de Revelion cand camerele erau toate ocupate si ne-am dus in baie pe chiuveta, iar chiuveta era a naibii de rece.

Intrebare: Ati incercat in mare sau in jacuzzi? Cum vi s-a parut? A contat mai mult pentru atingerea orgasmului incercarea noua, mediul, adrenalina(asta daca erati cat de cat expusi publicului)??




n-am facut nici in mare nici in jacuzzi,dar anul asta vreau sa incerc in mare


intrebare:va place sa va deghizati?sa imbracati diverse costumatii cand faceti sex?

o da vroiam sa fiu craciunitza lui dar na s-a terminat inainte de craciun.....




maaa de ce trisezi?intrebareaaaa:)
dalilascumpy
Postat pe 4 August 2009 08:30
De la: Bissy, la data 2009-08-03 18:00:36Eu nu m-am deghizat niciodata dar a venit intr-o zi iubita la mine doar in palton(incheiat cu nasturii) si pe dedesupt nimic, norocul ei ca avea masina dar daca eram fata nu as fi facut asa ceva in locul ei. :))

Intrebare: Va place cu catuse sau nebunii de genul?


ohh daaaa ado sa fiu prinsa in catuse,sa ma simt posedata,ma excita teribil chestia asta
intrebare:pt baieti:ati sunat vreodata la linia erotica?cum a fost?
dalilascumpy
Postat pe 4 August 2009 08:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bai, spuneti-mi si mie ce sa fac cu o vecina care si-a montat hota in compartimentul de scurgere a blocului ca sa vina la mine mirosul de la ce gateste? 15 De la: ROSSDA 19 Iulie 2009 19:15
URGENT DE TOT 8 De la: mic_negru_si_urat 29 Iunie 2008 00:30
buna 7 De la: kudika313764 13 August 2010 19:16
Tupeu vb Bun simt 24 De la: Kincsem 5 Decembrie 2009 01:31
Cu doi de "i" 8 De la: kudika195501 16 Ianuarie 2011 23:50