Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

Foarte mult! si asta pt ca in viata de zi cu zi sunt o persoana puternica si imi place f mult sa conduc situatiile, asa ca in pat prefer sa fiu supusa, sa simt ca el ma domina!
am observat ca nimeni nu a raspuns la aceasta intrebare:
Vi s-a intamplat vreodata...ca iubitul/iubita surorei/fratelui tau sa se dea la tine sau mai mult sa aveti o relatie cu el/ea?
mie mi s-a intamplat ca fostul iubit al prietenei mele cele mai bune (cu care in momentul respectiv racisem relatiile), sa ma caute si sa-mi spuna ca ma doreste si am acceptat.tipu era pe deasupra prietenul cel mai bun al fostului meu iubit.a fost o aventura f palpitanta si nu regret nimic.
intrebarea mea este: in aceasta situatie cum e mai bine: ca cei din jur sa afle sau nu?dc?
buburuza22
Postat pe 8 Iulie 2008 14:15
Scuze Maryamm. Am uitat de intrebare.
Pentru buburuza22 raspuns: Depinde ce simti tu... Ca e bine sau nu!
Intrebare: Ati iubit nebuneste? Asta implica multe actiuni nebunesti pentru iubit. Care ar fi acestea?
kristinaCT
Postat pe 8 Iulie 2008 14:58
imi aduc aminte numarul partenerilor sexuali,numele si ordinea....
La intrebare ta,namaste,mdaaaaa.....catuste...legata la ochi cu cravata.....

intrebarea mea....s-a intamplat sa faceti sex cu un necunoscut?
alone
Postat pe 8 Iulie 2008 16:19
pt namaste,nu mi s-a intamplat sa se dea la mine pt ca de obicei sunt foarte expeditiva cu tipii care sunt cuplati cu tipe pe care le cunosc....
france am facut-o si pe aia...dar e mai cu mot in cada ...ca nu prea ai loc si te fatai si te intorci si apa calda si alte alea...
"insytrmuntele" nu pera folosesc (daca nu se pun manusitele) decat cele ...."bucataricioase" mentionate mai sus...
pt namaste a 2-a intrrbare.... fumata deja...placut adrenalina la maxim.asi repeta experienta...
da ma iubit nebuneste ast aimplica un drum in miez de noapte la bucuresti (si cand spun asta la 12 eram in gara si aveam tren la 2 noaptea)doar pt ca imi era dor de el si simteam ca ma sufoc daca nu il strang in brate...asta e una soft asa ca restul sunt nementionabile pe acilea
ancuta...nu, sincera sa fiu nu cu un necunoscut.
intrebarea...

care e cadoul cu substrat sexual care v-ar face sa va "zboare paiele ca paiele la combina"????? adi ca sa va monteze asa de tare incat sa il faceti praf pe bietul "mostrocel"????
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Iulie 2008 17:19
maaaaaa! e tare jocul asta! ma bag!
deci, sa raspund la intrebarea emmei!
un costum de politista din latex si o cravasa!
intrebarea mea: ce va place sa vi se faca in timp ce faceti sex?

Postat pe 8 Iulie 2008 17:27
pe mine Nuuuuuuuuuuu.....,dar pe tine NAMASTE ???? Ce intrebare ii asta onnyta..?? intraba ce NU v-ar placea sa vi se faca ,in timp ce faceti sex...??

Postat pe 8 Iulie 2008 17:39

onnyta:imi place sa imi sopteasca la ureche....
ema:tot un costum,dar de menajera.....
intrebarea mea:care a fost cel mai intens orgasm si ce credeti ca a dus la el?persoana,locatia.....
alone
Postat pe 8 Iulie 2008 17:46
alooooo! sultane, nu raspunzi la intrebare cu o alta!! raspunde la intrebare!

Postat pe 8 Iulie 2008 17:51
Intrebare:
Care a fost prima carte din copilarie sau adolescenta care v-a starnit imaginatia dpdv sexual? Si cam cand se intampla asta?(a fost pusa de incognita.....


la mine nu a fost o carte,am dat pur si simplu peste colectia de reviste pentru adulti a varului meu......sa mai spun ca bataie si-a luat bietul de el,de la bunica mea???
alone
Postat pe 8 Iulie 2008 17:53

sultanul nostru s-a rusinat......glumesc.....
alone
Postat pe 8 Iulie 2008 17:54
DE TOATE ONNYTA :)) na ..,ca ti-am raspuns..!!:)) INTREBARE..,dar dupa ce voi raspunde eu....:))SINCER ..,aflu de la VENERABILII MEI VECINI,ca prima mea experienta sexuala ,am avut-o la varsta de doi ani si cateva luni..si nu va mint !!! se spune..,ca eu intelegeam in parte ,de vorbit nu prea ,dar cand era vorba de a face sex,deasupra unei copile,desigur apropiata de varsta mea..,in loc sa fac ce trebuie .., ,eu tot dadeam din cap... intrebare: Cand ati avut prima partida de sex ?????

Postat pe 8 Iulie 2008 18:08
sultane,pai la asta ma raspuns..la 19 ani impliniti ....
cel mai intens orgasm...boh...nu pre imi amintesc unul mai deosebit decat altul,daaaaar adrenalina din timpul unuia din tinerete ma face sa cred ca ala a fost al naibii rau...acu vreo 5 ani in urma un fost iubit(o relatie de 3 ani) intr-un internet cafe.pt detalii cred ca prefer sa raspund pe privat daca cineva e chiar atat de curios...
ce imi place sa mi se faca in timp ce fac sex....cum imi place pe la spate ....imi place cand ma trage de coada(ca doar am par nu gluma)...
intrebarea...

ce mancare preferati inainte de o partida indelung planuita(din aia cu preludiu de vreo 2 ore si continuari multiple)...???
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Iulie 2008 18:27
prefer o friptura suculenta si un pahar de vin rosu!
intrebare(pentru femei): a-ti mimat orgasmul? si de ce?

Postat pe 8 Iulie 2008 18:36
daaaaa!!!! din plictiseala .....
intrebare

cum ati reactiona in pat daca ii moare calul in panta????adica cand iti e lumea mai draga nu mai poate ...se strica jucaria ramane calutu fara baterii????
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Iulie 2008 18:43
eeeeeeeiiii,draga Ema, la mine e cam problematic daca ii moare calu-n panta !!!!....m-as cam zburli,zau asa....si cred ca cam rau !!!....ma enerveaza si cand se mai intampla sa-i moara calu' mai repede si dupa panta,daramite in susu' pantei......si cred ca va imaginati voi cum e daca ma supar eu,nu?????...... ..... .... .... .......
intrebare: dar clapacioace ati practicat ?????....ca de biliboaca ma lamurii.....

Postat pe 8 Iulie 2008 19:10
raspuns pt sultan, la intrebarea pusa de mine. Adica, daaaaaa! Cat despre clapacioaice.. Am sa pun intrebarea dupa ce voi reusi sa raspund la cea pusa de etta, daca bineinteles doreste sa imi traduca :)

Postat pe 8 Iulie 2008 23:28
am sa raspund pe sarite: prima experienta "sexuata" , ca orice adolescenta care se respecta pe la 19 ani ,am mimat orgasmul da dupa nu m-am putut abtine sa nu spun ca am jucat teatru,cel mai intens orgasm l-am avut cu partenerul actual( intr-o camera de camin studentesc), am expluatat si locurile publice si da faptul ca poti in orice moment sa fi surprins de cineva in plina " activitate" adauga un plus de farmec si intensitate,habar nu am pe unde as scoate camasa dc un membru al familiei m-ar surprinde in " actiune",ca orice muritor m-am masturbat si eu, prefer orgasmul si clitorian si vaginal , i-mi place ca iubitul meu sa-mi sopteasca vb dulci sau mai putin dulci la ureche in timpul actiunii , nu am nici cea mai vaga idee despre ce inseamna biliboaca sau clapacioaica, da poate aflu acum aaaa si la mare cu public am prestat diverse activitati intrebarea mea este: cea mai lunga partida de .ex din viata voastra a fost de...?

Postat pe 9 Iulie 2008 10:46
Vivi_annna, imi place ca ai raspuns la atatea intrebari! :) Voi incerca sa fac si eu acest lucru de acum incolo.

Cea mai lunga partida de sex...nu-mi amintesc foarte bine, cred ca aproximativ o ora jumate? poate doua? Vorbesc aici de partida neintrerupta. Mi-e foarte greu sa-mi amintesc, pentru ca de regula in timpul partidelor lungi pierd notiunea timpului, iar "dupa" cad intr-un somn adanc.

Intrebare:
Haideti sa facem un exercitiu de imaginatie:
Sa presupunem ca ar fi obligatoriu sa faceti o data sex in grup cu inca 2 persoane. Ce ati prefera: 1) un barbat si o femeie; 2) doi barbati; sau 3) doua femei? Si care ar fi motivatia alegerii voastre?

Raspunsuri de genul: "nu as alege nici una pentru ca nu practic sexul in grup" nu se accepta!!:) Nici eu nu il practic si nici nu-mi propun sa-l practic, dar daca mi-ar pune cineva pistolul la tampla si ar trebui sa aleg, as alege varianta 2. :) Voi?


Postat pe 9 Iulie 2008 11:16
Scuze, am omis motivatia:
As alege varianta 2, pentru ca imi place sa fiu in centrul atentiei!:) Nu m-as simti "folosita", ba chiar dimpotriva, as simti ca-i folosesc eu pe ei!

Deci....voi ce ati alege?

Postat pe 9 Iulie 2008 11:22
Eu as prefera sa mor dekt sa practic asa ceva....dar totusi as alege varianta 2 ... din aceleasi motive...imi place sa fiu in centrul atentiei si doar sa fiu satisfacuta...nu sa satisfac :D :D
seicaru_alice
Postat pe 9 Iulie 2008 11:36
alice te rog citeste regulamentul jocului....

unde este intrebarea ta?..praspunzi..la ultimul..si pui intrebarea pentru urmatorul....te rog....

Postat pe 9 Iulie 2008 11:59
Am uitat de intrebare...regulile le stiam.sry :D
Ati facut sex/dragoste(mai putin probabil) cu 2 sau mai multe persoane in aceeasi zi(nu in acelasi timp...)?
seicaru_alice
Postat pe 9 Iulie 2008 12:26
Alice, eu nu vad o diferenta enorma intre ce ai intrebat tu si sexul in grup....ba chiar sexul in grup mi se pare mai eficient dpdv al timpului. Decat 2 sau 3 la rand in aceeasi zi, mai bine toti o data!

Glumesc! Gata, las lumea sa raspunda la intrebare! :)

Postat pe 9 Iulie 2008 12:41
nu! ce naiba, ca nu sintem roboti!
care a fost cea mai amuzanta chestie care vi s-a intamplat in timpul unei partide?

Postat pe 9 Iulie 2008 13:31
Misto intrebare...:))
S-a rupt patul!! De 2 ori s-a intamplat chestia asta!! Si nu ca as vrea sa ma laud, dar trebuie sa recunosc ca numai eu am fost de vina!

Intrebare:
Sex cand esti pe stop: excitant sau dizgratios?

Postat pe 9 Iulie 2008 13:35
mai mult ca dizgratios...bleaaahhh...



preferi actul sexual scurt si bun sau lung si obositor???...

Postat pe 9 Iulie 2008 13:44
Raspunsul este: bun, lung si obositor!! :)

Intrebare:
Lunga si subtire, sau scurta si groasa?
(nu spuneti lunga si groasa, ca nu e voie!:))

Postat pe 9 Iulie 2008 13:47
prefer JUCAUSA..
care este pozitia voastra preferata?

Postat pe 9 Iulie 2008 13:54
Depinde de dispozitie, dar daca ma intrebi in acest moment, voi spune: cea care se numeste "umeri-craci" (Adica cea in care tu esti cu picioarele pe umerii lui, iar el poate fi: in picioare, in genunchi, pe vine, etc.:).

Intrebare:
Vibratorul: necesitate sau moft?

Postat pe 9 Iulie 2008 14:06

incognita:-la intrebarea:
Sex cand esti pe stop: excitant sau dizgratios?
raspuns: bleah!!!!

maryamm:preferi actul sexual scurt si bun sau lung si obositor???.
raspuns:-lung si bunnnnn

onyta:care este pozitia voastra preferata?
raspuns:me on top!

incognita:Intrebarea:
Vibratorul: necesitate sau moft?
raspuns:moft si curiozitate
alone
Postat pe 9 Iulie 2008 14:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suicidul in randul adolescentilor si al copiilor 15 De la: kudika473660 28 Aprilie 2013 11:16
il iubesc dar a face dragoste cu el,mi se pare pierdere de timp...help!!!! 214 De la: kudika171801 5 August 2010 13:43
ce sa fac,semnu intrebari 204 De la: scorpyoW 14 Septembrie 2009 21:13
...nici macar multi...adaptare dupa lapusneanu! 19 De la: onnyta 18 Martie 2008 14:45
Va invitam sa participati la un studiu de piata online despre cumparaturile pentru gospodarie! 15 De la: eXPRIM 3 Mai 2012 16:45