Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

deci aici suntem la " intrebari si raspunsuri fara perdea" okkkk....
mai gabriel lasa dragule ca prinzi tu experienta aici cu profesoara si studentele ...


acum dragule chiar ca eu nu am inteles intrebarea ta ce trebuie sa aiba o persoana sa fie a lui?????

pai daca as avea contract sigur va fi al meu..sau a mea...upsss...la ce oare va ganditi??? aaaa???

ehhheee..hai sa va pun eu ..intrebarea..mai..mai..mai....

Daca raspunde baiat: iti place sa ii provoci un orgasm prima oara cu gura sau treci direct la "calarit"?
Daca raspunde fata: Iti place sa i-ti provoace baiatul un orasgm cu gura prima oara,sau preferi direct penetrarea?


Ps: gabriel dragule adauga si tu draguta o poza la profil sa stiu cu cine vorbesc....ehh..uite ca asa vreau eu...se poate oare????

Postat pe 20 Iulie 2008 11:28
:)) da da poza... o pun dar doar azi maine o scot.. apropo... u nua i pus poza:D deci voi fi in dezavantaj:)

Postat pe 20 Iulie 2008 11:33
referitor.... la intrebarea mea... ce trebuie sa aibe un barbat ca sa sa fizi ale lui din toate punctele de vedere... adica... ce calitati trebuie sa posede :D

Postat pe 20 Iulie 2008 11:38
mda..asa mai merge..siiiii ce spuneai ca scoti???? gabriel..gabriell..ufffff.....

hai ca las sa vad daca raspunde altcineva de nu..las ca revi eu...

Postat pe 20 Iulie 2008 11:54
trebuie sa aibe suflet,sa fie frumos,puternic,cu personalitate....dar sa fie si tandru,intelegator,iubitor....si in final,ceva bani nu ar strica.....nici nu sunt pretentioasa ,nu????.....norocul meu ca Domnul mi-a dat ce mi-am dorit......

intrebare: v-ati mintit vreodata sotul/iubitul pentru a salva niste probleme mari ????...

Postat pe 20 Iulie 2008 19:19
eu nu am de nici unele dar nu cred ca as face-o niciodata, in fond daca as ajunge sa fac asta cred ca mai degraba m-as desparti de ea... odata ce nu ai incredere in ea si nu impartasesti cu ea totul... nu mai are farmec relatia... parerea mea

Postat pe 20 Iulie 2008 21:28
so where's the next question gabriell?
raspunzi si apoi intrebi iar, chiar daca e de 100 de ori

rasp la intrebarea lui etta, nu obisnuiesc sa mint chiar daca problemele sunt maaaaaaariiii! de ce sa nu fie si el pus in tema cu ce se intampla, de rau sau de bine. nu e bine sa minti, k adevarul iese oricum la iveala, asa k....cred ca alaturi de el/ea poti salva mai usor problemele. chiar daca gresesti fata de el/ea trebuie sa ii spui, pentru ca la un moment dat te va intelege si te va ierta.



Question:Care dintre voi a batut recordul la partide de sex intr-o singura zi?laudati-va!
micky_ai
Postat pe 21 Iulie 2008 13:32
micky,'recordul' a fost de 5 partide...daca imi amintesc eu bine.....


intrebare:ce nu ati facut,dar doriti sa experimentati?
alone
Postat pe 21 Iulie 2008 14:54
eeehheeee.......in tineretile mele,cam pe la vreo 20 de ani,am avut o zi cand nu am iesit dintr-o camera si am atins recordul-record deeeeee....12 ori !!!!......da'.o data a fost si dusa a fost !!!!......si pe cuvant de cercetas ca nu mint !!!!......pai dupa o pauza de vreo 2 luuuniii......na !!!.....

ce nu am facut????......sex in tei......pardon,in trei !!!....cu 2 masculi,bine-nteles !!!!....mintea zboaraaa....da' "statutu'" nu ma lasaaa !!!.....

deci,intrebare: ati facut sex in grup ????.....


Postat pe 21 Iulie 2008 15:52
micky mai mult citesc mai raspund... nu ma omor sa pun intrebari ...:D
micky 0:D
ancuta240783 Sex:D
etta70 Nu:D


intrebare: ce ar fi viata voastra daca nu ar mai exista sexul? :D


Postat pe 21 Iulie 2008 19:26
asa... ca tot nu am ce face .. de o ora... ma mai gandi la o intrebare:D
intr-un clasament al nevoilor din 100% cat repezinta cele mai importante nevoi ale voastre intr-o relatie(exemplu: iubire, sex, incredere, comunicare.. mai gaziti si voi:)

Postat pe 21 Iulie 2008 20:19
intrebarea nr 1...fara sex cred ca ar fi haos....oameni frustrati, violenta, stres, boala (psihica).....si asta pentru ca sexul ne elibereaza de negativitate, si ne face sa fim mai sanatosi psihic si fizic.


intrebarea nr. 2...cea mai importanta pt mine e comunicarea, pentru ca trebuie sa ajungi sa il cunosti pe cel de langa tine, sa stii ce doreste cand doreste; pe locul doi iubirea, pe locul trei increderea, si pe locul patru sexul,(pentru ca degeaba e bun sexul daca partenerul/a te minte, nu te respecta si nu te iubeste)


intrebare: Cati ani credeti ca tine iubirea adevarata, intr-o relatie, casatorie?....se transforma cu anii doar in respect?
micky_ai
Postat pe 22 Iulie 2008 11:32
pai iubirea adevarata? cum se defineste auzisem ca sunt mai multe tipuri... iubire de sex.. de respect... iubire... de nevoie... parerea mea este ca iubirea nu are de aface cu astea... este sau nu este si nu poate fi confundata cu altceva... daca exista este pt toata viata nu este.... nu cred ca mai apare:D

intrebare: cat timp ati putea iubi o persoana langa voi doar platonic?

Postat pe 22 Iulie 2008 11:41
in procentaj: 40% comunicare, 30% iubire, 20% incredere, 10% sex parerea mea!
micky_ai
Postat pe 22 Iulie 2008 11:44
Iubire platonica? Cred ca trecut de mult vremea ei, dat fiind ca suntem in secolul 21.In plus, sexul intareste legatura dintre 2 persoane, daca e o relatie serioasa.

Acum intrebarea mea...

Ati face sau ati facut vreodata sex in sala de cinema?

Eu da...si a fost o experienta extraordinara!
SoulSkinner
Postat pe 22 Iulie 2008 14:58
procentaj : procente egale din tot,pentru ca intr-o casnicie totul este important si trebuie sa mearga mana in mana

iubirea,daca este adevarata, si din suflet si simtire,dureaza toata viata !!!!......pentru ca atunci cand apar greutati,iubirea adevarata triumfa......eu imi iubesc sotul si el pe mine,la fel ca in prima zi,poate chiar mai mult...pentru ca a intervenit SI respectul,care nu a inlociut iubirea ,ci a consolidat-o....

iubire platonica !!!....e ceva frumos si dorit......daca nu ar "vorbi" DELOC hormoneii......si cum ei exista !!!......le combinam: sex si dragoste platonica.....

sex in sala de cinema !!....mda...nu am avut tupeul decat sa pun manuta......si tot a fost mirifc......eeee....asta mai in tinerete,cand te mai duceai la un film si nu aveai voie sa te ia de gat pe strada !!!.....

si acum intrebarea: aveti orgasm in porice pozitie???.....

Postat pe 22 Iulie 2008 16:54
Etta70: Aveti orgasm in porice pozitie??- pai barbati... logic oriunde si oricand
SoulSkinner: Ati face sau ati facut vreodata sex in sala de cinema? Pe aproape... nu am avut prezervative... si:D intelegi...


intrebare: Apropo de Platonism(iubirea platonica) Ati renunta la o persaoana? adica ... e inactivitate!? Ati renunta sau nu?

Postat pe 22 Iulie 2008 19:32
Raspunsul pentru etta...nu am orgasm in orice pozitie, dar mai incerc.

Gabriell...sunt o persoana activa, si da, as renunta din cauza inactivitatii!


question: de cate ori ati fi dispusi sa faceti sex pe zi??
micky_ai
Postat pe 23 Iulie 2008 16:50
dispozitia vine o data cu cheful,daca am chef dimineata la pranz seara si intre,si am si timp si cu cine..atunci o fac toata ziua
intrebare: cum va protejati? ( de boli/sarcina)
buburuza22
Postat pe 24 Iulie 2008 15:12
atata timp cat ma dau in barcute doar cu sotul meu ..... nu exista nici un fel de protejare...


iti place sa te ajuti de diverse instrumente pentru a-ti satisface partenera/ul?






Postat pe 24 Iulie 2008 15:30
etta...nu in orice pozitie.
intrebare: ati avut vreo "acticitate" la birou....pe birou( dk ma-ntelegeti)....si sa va prinda careva...eventual seful?
victoria
Postat pe 25 Iulie 2008 20:08
skz...activitate
victoria
Postat pe 25 Iulie 2008 20:08
skz...activitate
victoria
Postat pe 25 Iulie 2008 20:08
Sincer nu am incercat si nu stiu cu ce instrumente mi-as putea satisface partenerul...si nu, eu nu am avut nici o activitate la birou si nu as face asa ceva :D

Puteti descrie o fantezie sexuala?
seicaru_alice
Postat pe 26 Iulie 2008 09:34
parca era vb de raspunsuri cu si fara perdea... de ce vb intre ghilimele:)

Postat pe 26 Iulie 2008 09:51
fantezie: legata, deci imobilizata cu catuse sau esarfe(am incercat ) de pat sau de orice altceva si iubitul sa se joace pe tot corpul cu limbutza....mai departe va dati seama , asa da preludiu!! ....sau sa faci sex cu gemeni


Intrebare: Ati avut parte de un partener super dotat? si cum a fost experienta??
micky_ai
Postat pe 26 Iulie 2008 11:20
da am avut si a fost super bine. sunt de parere ca marimea conteaza.

intrebarea: ce credeti de sexul salbatic? ati face sau ati facut sau preferati romantismul?
pretty_me
Postat pe 29 Iulie 2008 00:20
imi plac ambele situatii !!!....depinde de starea de spirit.....cand vreau sa ma simt mai pisicuta,prefer romantismul.....cand dau navala hormoneiiiii.....sa te tii,fartate !!!.....cutremur in toata regula !!!!......

intrebare : apelati la maturbare pentru a obtine orgasmul ???....

Postat pe 29 Iulie 2008 11:46
cam greu se completeaza in ultima vreme... au devenit oamenii pudici:P

Postat pe 29 Iulie 2008 15:21
Avand in vedere k imi shtiu cel mai bine zonele erogene, aunci kand ma aflu intr`o perioada de abstinentza de cateva luni recurg shi la asemenea metode... in lipsa partenerului, sau in cazul in care acesta nu ma satisface mi se pare ceva absolut normal...

Intrebare : cum vi se pare ideea de sex in grup?
ankutzikaa
Postat pe 29 Iulie 2008 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La mijloc intre 2 barbati????? pe care-l aleg???? 15 De la: kudika_6509 8 Mai 2012 11:22
Help! 8 De la: me_and_point 11 August 2012 00:23
Ce parere aveti de Comunitatea Amish? 46 De la: kudika029886 14 August 2009 22:48
Nu stiu ce sa fac?! 72 De la: nico0025 16 Martie 2014 15:16
tehnologie avansata sau... 4 De la: fericire___ 16 Mai 2009 23:05