Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

la 20
nu stiu dc este devreme sau tarziu dar stiu k a fost binisor.....
myha_km5
Postat pe 3 August 2008 12:58
De la: myha_km5, la data 2008-08-03 12:58:48la 20
nu stiu dc este devreme sau tarziu dar stiu k a fost binisor.....


myha sa nu ma repet te rog la randul tau sa adresezi si tu o intrebare....uffff..am obosit.... <

Postat pe 3 August 2008 13:03
Imi place: toata lumea raspunde la ce intrebare ii place!!
Dar cred ca ultima intrebare era cea cu sexul oral. Da , imi place daca este reciproc !
Intrebarea: Ati facut vreodata sex la locul de munca?
Raky
Postat pe 3 August 2008 15:19
Nu am facut sex la locul de munca niciodata pt. ca ar fi insemnat sa imi insel iubitul...


Intrebare:ce anume nu ati suporta sa (va)faca partenerul cand faceti sex?
nicolle01
Postat pe 3 August 2008 19:15
sa ma gadile in timpul actului...pt ca se duce dracului toata...magia momentului si rad pana la isterine.... si nu prea cred ca se cade...deh "ei" sunt mai sensibilosi
intrebarea....

v-a p[ufnit vreodata rasul in timpul actului pt ca vi s-a parut caraghios ceva la el...????de exemplu i-ati vazut reflexia in oglinda si vi s-a parut hilar ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 August 2008 23:18
neah nu mi sa paru , ar fi trebuit ??


intrebarea este: dak parteneru var propune sa va filmati in timpul actului sexual , ati accepta??

Postat pe 4 August 2008 00:47
da, dak as sti ca filmul nu are cum sa fie vazut si de altcineva in afara de noi 2.
intrebare pentru fete: "v-ati autoinvitat vreodata (doar pentru sex), acasa la un tip care va atrage mult, dar care stiti ca nu e atras la randul lui de voi????
corinn
Postat pe 4 August 2008 02:14
Nu si sper sa nu am ghinionul acesta niciodata,dar am dormit cu un tip care pur si simplu nu m-a vrut si mi-am simtit orgoliul total ranit .Acum nu regret nimic dar astept cu neradare sa se intoarca roata si...simt ca vine

Intrebare adresata exclusiv barbatilor:Daca ar fi sa te insele prietena/sotia cu o alta fata te-ai supara?
sweetpink
Postat pe 4 August 2008 02:43
se pare ca nu raspunde niciun barbat la intrebarea ta :P
Mai asteptam:D

Postat pe 4 August 2008 08:27
Nici vorbã sã mã supãr. Cum, pãi ãsta e motiv de supãrare? Motiv de supãrare e încãlzirea globalã, poluarea, nu aºa ceva. Glumeam desigur. Normal cã te superi; problema e cum reacþionezi. Unii pun mâna pe topor, alþii pe funie, alþii încearcã sã înþeleagã de ce...
adicon
Postat pe 4 August 2008 09:21
mda!intervin si eu cu un raspuns....da ! din pacate am avut parte de o experienta de genul asta!eram pregatiti sa ne apucam de "treaba" si cand am pus mana pe "instrument".....(si pe cat eram de dornica..atat de mare mi-a fost dezamagirea!!! :(()..si am simtit cat era de mica... va rog sa ma credeti ca m-a busit rasul si am gandit ca voce tare "si ce sa fac eu cu asta?" bine ..degeaba mi-am cerut scuze apoi ...momentul a fost penibil..
indraznesc sa va intreb, am gresit ca l-am trimis acasa?am fost nesimtita?
cineoare
Postat pe 4 August 2008 09:23
Uite aºa apar criminalii în serie...
adicon
Postat pe 4 August 2008 09:30
eu am patit asa ceva...faceam dragoste cu prietenul meu si ma gandeam la un coleg de serviciu care arata a naibii de bine!!!

Postat pe 4 August 2008 11:56
odata am trecut pe la serviciu pe la prietenul meu...m-a inghesuit intr-un colt si va dati seama ca nu am scapat...cred ca s-au prins toti colegii lui ca nu stai cu biroul incuiat la orea 12...


Postat pe 4 August 2008 11:58
luli..luli...adreseaza o intrebare te rog..sau iti place doar sa raspunzi?? haide fii rea pentru 5 min si adreseaza o intrebare....


Postat pe 4 August 2008 11:59
am un coleg de servici de care-mi place destul de mult. intr-o zi ne-am certat si mai tarziu in aceeasi zi m-a prins o ploaie teribila in oras. i-am trimis un mesaj intrebandu-l daca nu vrea sa ma duca acasa....mi-a raspuns ca m-ar duce la el acasa...a fost un apropos?

Postat pe 4 August 2008 12:00
pai uite, daca ai fi in situatia mea... ti-ar placea de un barbat tare, tare...ai prieten...dar te-ai culca cu colegul?

Postat pe 4 August 2008 12:01
cine ar face dragoste cu o femeie?

Postat pe 4 August 2008 12:03
in cazul asta dau prioritate domn'soarelor....dar hai ca si raspund ca nu fac sex ci dragoste doar cu iubitul/a........deci NU.....


va place sa faceti sex/dragoste...cu caciulita sau fara caciulita??...tinand cont de vremea de afara..




Postat pe 4 August 2008 12:07
si cu si fara....in functie de vreme desigur.
Intrebare: ce preferati amor cu 1000 de parteneri/partenere sau de 1000 de ori cu acelasi partener/partenera?
amonique14
Postat pe 4 August 2008 12:20
normal ca de 1000 de ori cu acelasi partener intrebare:va place sa va inselati sau sa minti partenerul/partenera?

Postat pe 4 August 2008 12:30
In cazul meu nu,nu l-as mintii si nici nu l-as insela.


Discutati cu partenerul/partenera despre fanteziile voastre sexuale?
andreea1976
Postat pe 4 August 2008 12:36
Nu, nu imi place sa mint sau sa imi insel partenerul...Totusi, fiind nascuta sub semnul Pestilor, uneori simt nevoia sa evadez intr-o lume paralela, interioara...unde fantezia nu cunoaste limite si atata spiritul...
Intrebare: Ati practicat sau ati practica vreodata sexul anal?

Postat pe 4 August 2008 12:37
ei, noi toti si toate mintim cate putin partenerul...eu mai mint cat despre inselat...personal inca nu am ajuns la asta, dar niciodata nu spune niciodata.

Postat pe 4 August 2008 12:38
nu am incercat sexul anal...parerile sunt impartite...unii spun ca e o placere deosebita...altii ca doare prea tare...

cine ar face sex/dragoste cu doi parteneri?

Postat pe 4 August 2008 12:41
As fi tentata sa fac dragoste cu o femeie, dar doar cu una f. experimentata ... ca sa compenseze lipsa mea de experienta la acest capitol inca neabordat...

Postat pe 4 August 2008 12:42
Si cu 2 baieti m-ar tenta...dar totul e doar fictiune pt. mine...

Postat pe 4 August 2008 12:43
Am uitat de intrebare: fetelor va plac filmele XXX ?

Postat pe 4 August 2008 12:44
Clar fara caciulita. Momentul cand ne oprim in miezul pasiunii sa-si puna el prezervativul e un turn off maxim. Dar nu recomand sexul neprotejat decat cuplurilor care se cunosc bine si sunt cu analizele la zi:)

Intrebare: Ce te faci cand iti iubesti partenerul, tie ti-a cam trecut atractia sexuala fata de el, iar lui nu?

irinaandreia
Postat pe 4 August 2008 12:56
filmele XXX mi se par scarboase! si nu rezist sa ma uit la ele, prea obscene

Postat pe 4 August 2008 13:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand lucrare de licenta 1 De la: italianul1987 17 Martie 2010 00:44
DPD cei mai mari tepari! 1 De la: kudika_1015850 11 Iulie 2016 05:34
M`am saturat de atmosfera cu parintii mei ~X(. 31 De la: battleofwits 20 Noiembrie 2010 22:12
cui i-e frica de virgina woolf? 4 De la: DiavolytaTa 26 Martie 2009 21:36
tratament 9 De la: FRANNNCE 23 Iunie 2009 21:31