Setari Cookie-uri

produse pt plaja naturale si ecologice

Razele UVC sunt cele cu frecventa cea mai scurta si, din fericire sunt absorbite de stratul de ozon ale atmosferei. Asa ca nu ajung pe pamant si nu afecteaza pielea. Ceea ce ne afecteaza pe noi sunt cele de tip A, responsabile de cazurile de melanom (cancerul pielii) pt ca patrund f profund in piele, si cele de tip B pt ca ne provoaca arsuri la suprafata pielii.
corina05
Postat pe 19 Iulie 2008 02:19
Slabeste folosind fructul Basha
Miercuri,Joi,Vineri,..16,17,18.. iulie,august,septembrie,.. 2008,2009,2010...Zile nici prea "grase" de prea multe evenimente dar nici prea slabe de lipsa lor..Zile ideale este pentru cineva care slabeste folosind fructul Basha.NU TE MAI INGRASA UTILIZAND TRATAMENTE/PASTILE DE SLABIT!!SLABESTE FOLOSIND FRUCTUL BASHA(intre 6-9 kg din chiar primele saptamani de folosire a tratamentului)
id:fructul_basha
0731895539

Postat pe 23 Iulie 2008 00:06
- stiti care-i diferenta dintre natural si organic? ...
supermiki
Postat pe 7 August 2008 22:40
Hello.Postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.hainute ieftine si funny.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:07
Slabiti natural:

Slabeste sanatos, mancand normal, cu ajutorul pastilelor facute pe baza de plante.. Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Inainte de aceste pastille am folosit diferite pastille, ceaiuri, diete si slabeam dar apoi puneam la loc kg, chiar mai mult.
La aceste pastille cel mai important lucru este ca sunt naturale 100% si dupa ce am terminat tratamentul de trei luni, nu m-am ingrasat, si au trecut 2 luni. Daca te intereseaza iti pot trimite pe mail poze cum aratam si cum arat dupa administrarea acestor pastile. Scrie-mi pe email sau pe messenger,acelasi user.
Fac cu adevarat miracole, le-am testat pe mine. In 3 luni am slabit 17 kg, de la 77kg la 60kg.
Am avut si eu problema cu greutatea, am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai mananc dupa 18.00, sa beau 2,5 litri de apa, sa nu mananc fainoase, mancare gatita.... sa nu combin mancarea.... doar gratare cu salata. Dar trebuie sa si poti face asta, daca mi-i pofta si nu am voie sa mananc, mi-i foame mai tare parca. Si am gasit aceste pastile, au rezultat, iti taie pofta de mancare, si nu au efecte negative.
De exeplu medicul mi-a recomandat Reductil, de la care aveam dureri de stomac, ameteli...........slabiciuni, nu aveam deloc energie........
merycam
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:52
Contin sibutramina [chiar daca nu este specificat pe ambalaj sau doza reala nu corespunde cu doza care scrie pe ambalaj]

http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://de.wikipedia.org/wiki/Sibutramin

Ce efact a avut la 17 kg. care nu sunt putine asupra pielei in surplus? Elasica si muschii ca dupa sport...Nu-i asa? Tot de la pastile
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
semintele de in 2 De la: crysa_tm 19 Octombrie 2010 09:53
Depistare nodul la sani 2 De la: kudika226898 19 Aprilie 2011 19:44
Capsule pentru riduri, 100% naturale 6 De la: kudika_1012859 2 Noiembrie 2016 08:35
Pronatura Store 1 De la: corina-natural 17 Ianuarie 2015 21:14
Adio riduri si celulita-tratamente Galvanic Spa 1 De la: catlexa37 21 Martie 2010 13:28