Setari Cookie-uri

La ce varsta v'ati pierdut virginitatea?

hai fraaaaaaaaaaaaaaaaateeeeee .... nimeni nu mai e virgina la 18 bani???? stiu ca "tineretul din ziua azi" e mai in viteza.... la mine ,in campia dunarii timpul e rabdator cu oamenii ;)) am 20 de ani si inca sunt virgina, probabil ca nu pt mult timp...ideea e sa o faci cu cineva p care crezi ca-l iubesti la mom ala, parerea mea;))

Postat pe 22 Septembrie 2008 18:39
Eu la 18 ani si cateva luni.
c0r1nu7z4
Postat pe 22 Septembrie 2008 19:08
1 Nu mi-am pierdut-o, am dat-o.
2 Nu eram in varsta, nici acum nu sunt.

Postat pe 22 Septembrie 2008 19:28
scumpa mea asta depinde cat de pregatita te simti tu..sincer eu mi-am pierdut virginitatea la 19 ani si jumatate si nu mi-e rusine si acum am 21,si inca mai sunt cu EL si ne iubim foarte mult..trebuie in primul rand sa stii cu cine sa faci dragoste prima data ca asta nu se uita nicodata si sa stie el cum sa se comporte cu tine

Postat pe 24 Septembrie 2008 11:38
ada13 are dreptate..femeile fac prima oara dragoste cand se indragostesc,nu conteaza varsta....generatiile astea de dupa 90 sunt mai diferite...fac sex de la 11 ani...d-aia sunt mai multe mame inainte de majorat
xxelena85
Postat pe 22 Octombrie 2008 16:29
deja la 11 ani e prea tarziu:)) sunt mii de cazuri cu avorturi si tot felul de depravate:| pacat de puritatea lor..bine sa nu vb prea asa si...app virginitatea nu se pierde...o dai u..vb cuiva de mai sus:) pentru ca nimeni nu te obliga si dak o face cineva din obligatie sau dak i se spune ca te parasesc pt ca nu vrei sa o faci cu mine si tipa se lasa de teeama sa nu-l piarda..e complet idioata! oricum in zilele de azi..park virginitatea e o "povara"..vremurile s-au skimbat
ellutza01
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:44
hey am si eu o nedumerire....am un prieten de 2 luni jumate si vorbim foarte mult despre sex etc. el zice ca va astepta sa treaca un timp ca sa o facem.Il iubesc foarte mult si dorinta mea este ca la vara sa o fac.Ce ma sfatuiti? merci am uitat sa spun ca eu am 16 ani iar el 21
ingerashh
Postat pe 3 Noiembrie 2008 22:16
daca eram tac'tu, iti trageam o mama de bataie. da' nu sunt!

Postat pe 3 Noiembrie 2008 22:20
15,16,11,13-mama unde am nimerit.ia mai ziceti fetelor...
misspis
Postat pe 3 Noiembrie 2008 22:28
dak vb foarte mult despre asta..ins ca vrea f mult asta si dupaia :-H e veke faza cu mai astept un pic:X doamne pana cunosti un om..dureaza o viatza intreaga.. si in plus n-ai cum sa iubesti dupa 2 luni incat sa o faci cu el..sa fim serioase acum:|
ellutza01
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:13
De la: ingerashh, la data 2008-11-03 22:16:24hey am si eu o nedumerire....am un prieten de 2 luni jumate si vorbim foarte mult despre sex etc. el zice ca va astepta sa treaca un timp ca sa o facem.Il iubesc foarte mult si dorinta mea este ca la vara sa o fac.Ce ma sfatuiti? merci am uitat sa spun ca eu am 16 ani iar el 21
dar vorbin despre chestii generale : satisfacere,masturbare deci nu despre noi 2....generalitati pana acum
ingerashh
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:21
16 ? mai asteapta...

Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:48
Eu de la 16 ani am facut acest pas.
LadyofOnix
Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:05
aveam 22 de ani, nu am avut si nu am nici un regret..atunci am simtit eu ca e timpul, atunci am simtit eu ca e locul si Barbatul..nu am nici un regret decat ca a noptea aceea nu a fost mai lunga
meda82
Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:40
eu sunt virgina si am 18:))) :>
PisY90
Postat pe 19 Noiembrie 2008 22:51
De la: scout_adriana, la data 2008-09-22 18:39:30hai fraaaaaaaaaaaaaaaaateeeeee .... nimeni nu mai e virgina la 18 bani???? stiu ca "tineretul din ziua azi" e mai in viteza.... la mine ,in campia dunarii timpul e rabdator cu oamenii ;)) am 20 de ani si inca sunt virgina, probabil ca nu pt mult timp...ideea e sa o faci cu cineva p care crezi ca-l iubesti la mom ala, parerea mea;))

eu sunt virgina si am 18:>:)))
PisY90
Postat pe 19 Noiembrie 2008 22:52
woowww..deci mai vad si eu o fata ca mine, care si-a pierdut la 21..eu merg pe 22...ideea e sa iubesti persoana de langa tine, eu am crezut k am gasit-o, eram aproape gata sa fac si pasul, numai k m-am inselat, ma rog, fostul a fost sincer si mi-a zis k iubeste pe altcineva si k ar vrea sa imi faca rau...si deci inca astept persoana portivita....e moda k virginitatea, esti considerat prost, nebun..etc...lasa-i pe altii sa isi bata capul, atata timp cat tu te cunosti pe tine:)
Alexxandraa
Postat pe 19 Noiembrie 2008 23:41
stati linistite fetelor...important nu este cind faci acest lucru,ci cu cine...daca persoana aleasa nu are nici o semnificatie pt. voi si o alegeti doar ca sa va rezolve aceasta "problema",ca sa "intrati in rindul lumii",va fi ca si cind nu ati pierdut nimic valoros...
giani1972
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:08
eu aveam 18 ani cand s-a intamplat,in vara de dupa terminarea liceului.Am uitat multe amanunte ,cred k m-am chinuit sa uit ,n-a fost prea placut...stiu ca la final el a adormit si eu am ramas cu ochii la ceasul de de-asupra patului ,ma rugam sa treaca timpul mai rpd si sa ma duca acasa:)ah ,si inca ceva ,o avea cam mica ,mi-am dat seama de atunci ,dar mai apoi am vazut k era mica mica:) da' cred ca a fost mai bine asa.

Postat pe 3 Decembrie 2008 22:03
eu mi-am pierdut virginitatea la 21 ani, dar pot spune ca a fost minunat.a stiut sa se poarte cu mine si nu mi-a parut nici o clipa rau, dovada faptul ca suntem si azi impreuna.

Postat pe 4 Decembrie 2008 07:12
buna, eu nu prea am o amintire fumoasa,am facut prima data la 16 ani cu un tip pt care nu simteam nimic,nici el pt mine,a fost doar o curiozitate,o joaca,ca toate fetele o fac,de ce nu si eu?s-a ivit ocazia si am facut,dar...imediat dupa cand mi-am dat seama am inceput sa plang de fata cu el si a plecat,m-a lasat balta de tot...ingrozitor,nici nu vreau sa-mi mai amintesc...
daca as putea sa dau timpul inapoi n-as mai face prostia asta...asa ca ganditi-va de doua ori inainte fetelor!!!
dalilascumpy
Postat pe 9 Decembrie 2008 08:27
De la: MidnightFist, la data 2008-07-12 03:24:55Poate ca e un subiect mai delict, cel putin pentru mine este pentru ca sunt adolescenta si ... cu toate ca am mai avut discutii de genu am o nedumerire. Care ar fi varsta medie la care nimeni nu m'ar judeca daca mi'as pierde virginitatea?


judecat poti fi oriknd...depinde de mentaliatea fiecarui individ...eu mi am pierdut-o la 18 si nu mi amintesc cu placere de asta.. important e sa o faci knd simti u k e momentul...knd iti doresti asta!
angel_in_disguise
Postat pe 12 Decembrie 2008 02:43
may...eu am 14 ani si ma simt oricand pregatita sa o fac cu o persoana in care am maxima incredere:) merg dupa principiul traieste clipa...si la urma urmei...de ce n-as face-o daca imi place persoana respectiva si admosfera e foarte incinsa:) nu mi se pare ca exista o varsta la care sa trebuiasca sa-ti incepi viata sexuala...o faci cand simti si nu trebuie sa o regreti indifernet daca e un viol...sau o noapte cu petale de trandafiri... e parte din viata ta,...este speciala:)...asa cu durere sau cu placere:)... take care:P

Postat pe 13 Decembrie 2008 23:40
cred k ma aflu la locul nepotrivit.:))o virgina are ce cauta pe topicul asta?:D
alisa1991
Postat pe 13 Decembrie 2008 23:42
Wow..
Sa incep cu salutare toata lumea (eu is mai noua pe aici)
Si ca sa trec la subiect ....
Nu conteaza varsta ..conteaza foarte mult baiatu si ce simti tu, dar am citit mai devreme un post (nu mai tin minte exact al cui) despre domnisoara de 16 ani cu prietenu de 21... si vroiam sa zic ca dak stai bine sa te gandesti iti dai seama singura ce ar putea urma dupa ce o faceti.
Si la majoritatea fetelor am vazut ca le-a parut rau ... sincer...degeaba va mai pare rau acu ... faptu e deja consumat ...wake up !
Eu am facut-o la aproape 18 ani (deci nu demult) cu actualul prieten cu care sunt de 2 ani si totul merge ok.

Eu zic sa va mai ganditi inainte sa o faceti ca sa nu va para rau dupa... nu mai poti da timpu inapoi
botyk
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:15
De la: botyk, la data 2008-12-14 20:15:36Wow..
Sa incep cu salutare toata lumea (eu is mai noua pe aici)
Si ca sa trec la subiect ....
Nu conteaza varsta ..conteaza foarte mult baiatu si ce simti tu, dar am citit mai devreme un post (nu mai tin minte exact al cui) despre domnisoara de 16 ani cu prietenu de 21... si vroiam sa zic ca dak stai bine sa te gandesti iti dai seama singura ce ar putea urma dupa ce o faceti.
Si la majoritatea fetelor am vazut ca le-a parut rau ... sincer...degeaba va mai pare rau acu ... faptu e deja consumat ...wake up !
Eu am facut-o la aproape 18 ani (deci nu demult) cu actualul prieten cu care sunt de 2 ani si totul merge ok.

Eu zic sa va mai ganditi inainte sa o faceti ca sa nu va para rau dupa... nu mai poti da timpu inapoi
doruletzstelistu
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:19
Virginitatea,ca multe lucruri pe aceasta lume este ceva ce il regreti dupa ce nu il mai ai.Ca sa nu fie asa,trebuie sa o pierzi cu acel sau aceea care ti-a intrat la inma.La noi,baietii e mai rar,dar pt fete e f important.Cineva spunea ca baietii au nevoie doar de un loc,fetele au nevoie,insa,de un motiv.
doruletzstelistu
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:23
:))):))):)))
frumusica_gabitzu
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:30
eu aveam 18 ani cnd am facut-o prima data..nu regret nimic din ce s-a intamplat pt k am tinut mult la respectivul si el la mine..doar sexul mai lipsea rel noastre!! am amintiri placute legate de ziua aceea ...
amelita_ame
Postat pe 15 Decembrie 2008 15:34
De la: irma_zam, la data 2008-12-13 23:40:14may...eu am 14 ani si ma simt oricand pregatita sa o fac cu o persoana in care am maxima incredere:) merg dupa principiul traieste clipa...si la urma urmei...de ce n-as face-o daca imi place persoana respectiva si admosfera e foarte incinsa:) nu mi se pare ca exista o varsta la care sa trebuiasca sa-ti incepi viata sexuala...o faci cand simti si nu trebuie sa o regreti indifernet daca e un viol...sau o noapte cu petale de trandafiri... e parte din viata ta,...este speciala:)...asa cu durere sau cu placere:)... take care:P



Mai IRMA_ZAM,
Ai 14 ani si esti inca virgina?
Nu se poate, dar ce-ai pazit pana la varsta asta?Repede mai fetito ca ai sa ramai virgina batrana.
Pe care picior ai 14 ani , ca in profilul tau scrie ca ai in total 38?
Si virgina prin ce parte esti? Pt ca unde crede lumea asta de pe net eu nu cred ca mai esti virgina.
Hai ca esti glumeata! Sau ,,glumeata".
aprov
Postat pe 16 Decembrie 2008 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Video-chat.!! 7 De la: anca0704 1 Iunie 2009 17:26
foitele(peliculele)contraceptive 14 De la: gyageanina 16 Februarie 2010 20:59
am nevoie de o informatie 12 De la: kudika_974918 14 August 2017 11:19
Efecte dezvirginare ! 6 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:50
SEX 22 De la: kudika023770 18 Mai 2009 18:41