Setari Cookie-uri

unghii fragile si cuticule

cu adevarat ai dreptate ca e cel mai bun remediu caci cu un an in urma am incercat insa doar ulei de ricin fara lavanda si a mers iti multumesc data viitoare cind voi avea nevoie de un tratament voi adauga si lavanda

Postat pe 17 Iulie 2008 01:10
As dori si eu aceasta crema,te rog mult,cum putem lua legatura sa aflu de unde o pot lua?
Am nevoie urgenta de asa ceva deoarece nu pot tine unhiile sa creasca,se rup,se exfoliaza,nu stiu ce sa mai fac,am incercat tot felul de tratamente si degeaba,te rog mult sa mi sa mi lasi un msj sau un nr de tel sa pot lua legatura cu tine.

Adina
bogdy_adina
Postat pe 21 Iulie 2008 15:41
nu am inteles ceva la aceste roduse cum adica pret edus si pret normal?si noi la ce pret il achizitionam?explica-mi si mie pls poate sunt eu mai in ceata
colombiana
Postat pe 22 August 2008 02:19
draga ancutza, te rog sa-mi spui si mie de unde pot procura aceasta crema,am unghiile foarte moi si se exfoliaza foarte repede si se rup la fel de repede,astept raspunsul tau.
oana_nicolae2
Postat pe 22 August 2008 09:43
of,fetelor...la mine e si mai ciudata treaba.. adik unghiile le am tari.,le las sa creasca pana se fac gheare si apoi mi se rup din carne,dar culmea knd le tai sunt tari...dar tot mi se exfoliaza ancutza ,crezi ca,crema ta e buna si pt mine?
dydy88
Postat pe 22 August 2008 10:14
De la: Anca_Unghii_Tehnice, la data 2008-07-13 14:52:06pt fetele care au probleme cu unghiile va recomand crema pt unghii de la Hemel. Contine ulei de ricin, ulei de masline, uleiuri eterice de citrice si levantica, ceara de albine, vaselina, complex activ de vitamine B,E si D . Lavanda in ulei de ricin este cea mai buna combinatie posibila pentru mentinerea structurii tesutului cornos, in timp ce uleiul de masline protejeaza luciul. Luciul puternic si aspectul frumos este dat de esentele de citrice din compozitie.Protejeaza de actiuni nocive din exterior, unghiile devin tot mai tari si mai elastice. Se absoarbe rapid si in totalitate in piele si in radacina unghiei.Sporeste cresterea unghiilor, intaraste si regenereaza, impiedica ruperea unghiilor si formarea pielitei.
contactati-ma pt detalii.va poop
elyna9
Postat pe 17 Februarie 2011 14:57
as dori sa stiu daca crema respectiva se gaseste siin farmacii sau plafare. astept raspuns urgent elypop9@yahoo.com multumesc frumos
elyna9
Postat pe 17 Februarie 2011 15:02
doresc sa stiu cum pot procura aceasta crema si ca pret are
elyna9
Postat pe 17 Februarie 2011 15:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UK Trained Beautician 1 De la: Dabica 20 Iulie 2009 00:57
Nu mai stiu ce sa fac cu unghiile 10 De la: adaada_bz 5 Octombrie 2011 21:00
Meseria de manichiurista 3 De la: alexa_ph 25 Iulie 2011 11:56
APLIC UNGHI FALSE CU GEL BUCURESTI 22 De la: glamour_nails4u 4 Octombrie 2015 16:51
Aplicare unghii gel UV 4 De la: Eliza_Ilie_1 13 Aprilie 2013 00:34