Setari Cookie-uri

Sa ne dam cu parerea despre taranii care opresc la stop cu muzica la maxx:)


Postat pe 13 Iulie 2008 18:55
Vai ce imi place cand mai vad cate unu care abia si-a luat si el permis,are o amarata de dacie si un sistem de ... wati,sau mai vin seara si da muzica la max in fatza blocului sa vada vecinii ca si-a luat el permisu si ca ... ce sistem are :))

Postat pe 14 Iulie 2008 15:09
BA E.T.stay home.................

Postat pe 17 Iulie 2008 00:47
Pt baiatu care a deschis topicu' asta:Nu esti... ceea ce a zis fata asta... Adica, o Puta esti sigur, da nu una cu ce-a zis ea... Stai calm. Uneori femeile sunt rautacioase fara motiv. Cat despre subiect - PARVENITZI. PARVENITZI. PARVENITZI. Te-am tinut minte de la subiectul cu sex oral. Normal, pt un baiat sa deschida acest topic. Mi se pare cinstit. Da tu nu puteai sa te astepti acuma fetele chiar sa iti raspunda!! Unele lucruri fetele le pastreaza doar pt ele si... p{rietenii}(utele) lor.

Postat pe 25 Iulie 2008 16:19
Eu nu le-as spune parvenitzi ca e un cuvant prea frumos pentru barbatii gen "ma iubeste femeile...". They sucks! Dar mai jalnice sunt domnisoarele alea care se uita dupa ei admirativ!
Lucia1971
Postat pe 12 August 2008 13:51
Pe mine ma enerveaza mai multe tipuri de tarani....si sunt f multi tarani, peste tot, ne-au invadaaaaat!...ma enerveaza si taranii care fumeaza pe strada, si aia care au tot felul de ticuri (se scarpina in cap, se scobesc, se freaca pe fata...tot felul de suboameni), aia care cand e soare si le intra in ochi razele schimonosesc uratele figuri si ne arata dintii....uh, multi tarani bai frate!...f multi!

Postat pe 19 August 2008 20:08
mie mai degraba mi-e mila de ei...se cred grozavi...of....si daca ar stii ce penibili sunt..cred ca nu ar mai iesi din casa cel putin o luna....si d-soarele care se uita admirativ...hmmm...alea is fufe..nu d-soare....
butterly
Postat pe 21 August 2008 00:22

mie mi se par extrem de amuzanti.. sunt foarte amuzanti in prostia lor

Postat pe 21 August 2008 00:42
Niste tarani prosti, de parca i-ar baga cineva in seama ca au o masina si culmea :muzica la maxim. Mai penibili sunt aia care merg cu 30 km la ora, muzica data la maxim si colinda imprejurimile, dau la peste k poate poate prind vreo pitzipoank

Postat pe 21 August 2008 01:36
Aaaa...am uitat :D Recent niste prieteni au oprit in fata unui club de rockeri si au dat la maxim muzica. Ce ascultau ? :))) Andre-libera la mare..asta a fost caterink oricum, nu ascultau p bune asa ceva

Postat pe 21 August 2008 01:38
Pai acesti oameni sunt niste tarani cu bani si vor sa arata ca deh am un WW sau nu stiu ce masina de ultima de ora si ii vezi ca merg cu viteza melcului nebun numai ca sa se dea un pic in spectacol.
Parerea mea este ca acesti oameni sunt de o inferioritate maxima mintala fata de noi restul lumii.
Marie_Ann
Postat pe 21 Septembrie 2008 16:25
Sunt niste taranii si pe deasupra dupa ce ca trec cu muzica la maxim mai asculta si manele sau cine stie ce altceva doar ce au luat permisu si ia dat mamica si taticu masinuta si acum trece cu muzica la amxim sa arate ce tare e el

Postat pe 22 Septembrie 2008 11:40
sunt penibili
alexutzab
Postat pe 22 Septembrie 2008 17:41
bai!!!!! si eu ascult muzica tare cand am chef si nu am dacie
pe mine chiar ma bine dispune sa ascult muzica cand conduc,sa ma vedeti cum dansez la volan cand ma apuca
dar nu va ganditi ca ascult manele,of god!

Postat pe 22 Septembrie 2008 17:48
iron maiden la maxim .... si cand stau la stop sa fie parcat langa mine un cocalar cu un Q 7 sa-i ii mai fac si un gest obscen sml-sign0151:

deja ma simt mai bine...

nooooo n-am mai permis ce aveti...dar totusi imi place sa ascult muzica mai tare sau mai incet in propriile casti deci banuiesc cum ca daca as avea geamurile ridicate si nu ar razbi zgomotele afara ar fii ok....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 17:52
eu ascult de obicei house,imi vibreaza numarul in spate de la bas
eu oricum nici acasa nu pot asculta muzica incet ,dintotdeaua mi-am disperat vecinii
decat sa ascult incet mai bine deloc

Postat pe 22 Septembrie 2008 17:54
eu ascult de obicei house,imi vibreaza numarul in spate de la bas
eu oricum nici acasa nu pot asculta muzica incet ,dintotdeaua mi-am disperat vecinii
decat sa ascult incet mai bine deloc

Postat pe 22 Septembrie 2008 17:54
aaaaa deci dupa tine intorc aia capul ha????
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 17:56
hahahahaha,oricum intoc toti capul cand vad o blonda la volan
sunt foarte draguti barbatii in trafic,toti imi dau prioritate

hai sa iti zic o chestie faina ce am auzit-o apropo de blonde..
stii ce e mai p***a decat 2 blonde la volan? 4 p***e blonde intr-o P***a de mertan

Postat pe 22 Septembrie 2008 18:00
Eram la bariera ....s-a pus bariera tocmai cand mai aveam unnnn picccutz si treceam si noi .

In masina mea ....3 chestii de vreo 2 m inaltime doar ca masina are geamuri fumurii ( bine mah , nu era masina mea era a prietenului meu ) ,eu in dreapta soferului.

Langa noi ....masina visurilor mele doar ca la volan in loc sa fiu eu era o chestie plina de lanturi de aur si evident ca urla guta din bmw-ul ala de parca era prins acolo saracu om.

Si urlaaaaa ,era vb de niste milioane si femei evident .

La noi se auzea romantic fm in surdina sa ne auzim dracu cand vorbim ca de , eram 5 in masina ,doar nu era sa incepem sa tipam unul la altul nu ?

Unul din spate facea crize deja ,nu suporta manele nici sa-l bati ....am avut un orgasm mental cand la radio a bagat Bon Jovi - Blaze of Glory.....al meu are pasarelele lui :masina sa fie de viteza iar boxele de calitate ,ce pana mea inseamna calitate nu-s sigura stiu insa ca atunci cand am dat volumul la 20 l-am acoperit pe guta instantaneu.

Si incep sa urlu odata cu Bon Jovi si sa dau din cap .....cand ma uit la tip ....asta deja se facuse si mai negru decat era si tot dadea muzica mai tare dar degeaba ,toata lumea se uita cu suspans la noi ca de....nu mereu ai ocazia sa auzi guta + bon jovi la bariera nu ?

A fost interesant cand aud un ,,ce fa ,te mananca pielea ?'' ca imediat a coborat cel care nu suporta manelele din masina si ii zice astuia : ,,nu mah,dar pe tine te mananca'' ?

Nu a mai zis tipu nimic ...el credea ca-s in masina doar cu al meu care e micut,blondut ...tocilarul familiei
Daca eram cu el ....as fi continuat sa ascult radioul in surdina dar era pacat sa ratez ocazia
iris_4_ever
Postat pe 22 Septembrie 2008 18:08
hahahahahaahahaha ce tare!
pe aia cu lanturi de 2 degete si manele la maxim e clar ca nu poate nimeni sa ii inghita,dar de exemplu daca ai chef o data la nu stiu cat timp sa asculti muzica tare,mi se pare ok..
eu mai mult ascult tare cand sunt singura in masina,ar fi culmea sa fie mai multi in masina si sa le spargi la cei din spate timpanele,eu oricum am un tub de bas in spate care imi ocupa aproapte tot portbagajul (sotul e vinovat) si ar fi o cruzime din partea mea sa dau la maxim si sa mai am pe cineva pe bancheta din spate

Postat pe 22 Septembrie 2008 18:15
eeee draga noroc de voi ca aveti permise de conducere...
io care n-am ma multumesc sa arunc priviri ucigatoare cocalarilor in masini bengoase ....aaaa si sa trag cate o injuratura de genul.....
...n-ati vrea sa sti va jur....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 18:18
Eu sunt de parere ca ,cu cat este mai tare cu atat este mai frumoasa muzica pe care o asculti
De ex ...cum poti asculta iris ,nightwish,cargo sau bon jovi decat cu muzica la maxim ? sau brindisi ....cu cat e mai tare cu atat simti mai bine muzica

Al meu insa ,desi are super boxe e de parere ca nu tre sa afle toata lumea ce muzica asculta el
iris_4_ever
Postat pe 22 Septembrie 2008 18:20
corect de aceea prefer sa o vad pe maica-mea urland din toti bojocii langa calculatorul meu ca vrea ceva de la mine...
cand ascult muzica prefer sa fie doar pt mine ... sunt putintel egoista...
de fapt nu vreau sa stiu ce vrea mama de la mine...d-aiai dau mizica tare in casti...
aaaa dar am si eu piticii mei cu vecinii manelisti de langa mine
si pe la 2-3 noapte cand imi strica somnul...
le pun boxa pe perete si dau parazitii la maxim si pe full bass
imi tremura termopanele asa ca... si lor le tremura chilotii

cat despre muzica in masina personala....nu neg probabil ca daca as fii singura as da muzic ala maxim...sau macar atat cat sa aud salvarea si sirena politiei....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 18:25
mie sincer mi se rupe daca afla toata lumea ce muzica ascult eu
eu nu pot asculta incet si gata!

Postat pe 22 Septembrie 2008 18:28
Si eu mai ascultam inainte muzica tare in casa dar de cand ma reclamat o vecina si mi-am luat amenda de atunci o ascult mai incetisor in limita bunului simt
Cand am sa imi iau permisu poate dau anul asta cred ca in masina voi asculta mai tare daca nu in casa in limita

Postat pe 23 Septembrie 2008 19:33
Mi-e imi place sa ascult muzica tare in masina. Nu mi se pare nimic rau in asta, doar am geamurile inchise, cand mai deschid un geam o dau cat mai incet.
Oricum ce nu spuport eu cel mai mult si cel mai mult sunt : barbatii cu ghiul.
dafffne
Postat pe 24 Septembrie 2008 05:06
e nasol ......asta in cazul in care asc o maneaua dinaia....cu multe gacici si bani si mai stiu io ce canta pe acolo.......ca cei care au trecut azi prin fata clasei mele si eram la ora si ei aveau muzica la maximum si geamurile larg deschise...si mai au asc si o mel dinaia(de care v-am zis)...si mai si zbierau cat ii tineau plamanii....deci...profu"s-a uitat lung la noi si pe noi aproape ca ne-a bufnit rasul(insa fiind profu" de logica nu ne-am permis).........in concluzie e nasol..macar de asc si ei o mel mai klumea....mai mergea..si daca nu e sa cer prea mult..macar de nu zbierau......dar asta e..traim in romania..si ne ocupa tot timpul.....
butterly
Postat pe 24 Septembrie 2008 16:30
Si eu sunt pro-muzica la maxim.Tocmai deaia folosesc foarte mult castile,chiar si acasa.

Cat despre astea cu masina..pff..e treaba lor ce asculta in masina si cat de tare.

Pe mine ma dispera aia ce umbla cu telefonul in mana pe strada si asculta muzica sau Super Fm`ul(un radio de manele in brasov) ce il ascult in toate taxiurile si autobusele.
fluturas_
Postat pe 24 Septembrie 2008 16:33
De la: dafffne, la data 2008-09-24 05:06:03Mi-e imi place sa ascult muzica tare in masina. Nu mi se pare nimic rau in asta, doar am geamurile inchise, cand mai deschid un geam o dau cat mai incet.
Oricum ce nu spuport eu cel mai mult si cel mai mult sunt : barbatii cu ghiul.



daca mai tin si degetelul mic ridicat cand isi sorb cafeluta ... e tacamul complet.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concert Bon Jovi 4 De la: OanaTrifu 8 Iulie 2011 12:21
Muzica 1 De la: Oana_1991 10 Decembrie 2010 18:18
stie cineva? 5 De la: LiveFromHell 16 Iunie 2010 01:09
concert pink floyd 1 De la: norastef 5 Iunie 2009 21:03
SITE MUZIK 11 De la: cantafabule 11 Septembrie 2009 16:55