Setari Cookie-uri

Sa raman cu un barbat cu care nu fac sex aproape deloc?

mutati patu' din dormitor in oricare alta camera.

Postat pe 18 August 2008 13:06
mutati patu' din dormitor in oricare alta camera.

Postat pe 18 August 2008 13:06
mutati patu' din dormitor in oricare alta camera.

Postat pe 18 August 2008 13:06
ar fi o idee..nu am nimic cu sexul in locuri publice sau ciudate...doar ca nu e el genul..oricum am rezerva..dar..vreau cu el..ptr ca nu ma incalzeste cu nimic ca o fac cu un barbat care ma atrage fizic din toate pct de vedere si arata extraordinar de bine si care rec e f bun in pat,daca nu o fac cu cel pe care il iubesc.pana la urma cu celalalt imi satisfac nevoia fizica..dar nevoia sufleteasca ramane in deficit...
pinky_ellf
Postat pe 18 August 2008 13:17
sau n-o faceti in pat. pe jos , pe canapea, din picioare, in baie , in bucatarie, in pod , pe masa de la bucatarie, seara pe veranda, in balcon.......imaginatia sa va zburde!!

Postat pe 18 August 2008 13:22

Postat pe 18 August 2008 13:30
ideea e ca nu poate daca suntem acasa..crede-ma am incercat sa ii fac tot ce se putea,sa o facem in casa peste tot..pur si simplu..daca reuseste mai mult de 5 min nu dureaza..si oboseste extraordinar de mult...
pinky_ellf
Postat pe 18 August 2008 13:38
da' de curiozitate intreb, in alta parte ati facut? si cum a fost? daca se poate desigur!

Postat pe 18 August 2008 14:03
in parc, pe strada,in toaleta unui bar..si a fost extraordinar....dar nu vreau vreau sa o fac inlocuri publice ptr k mai am nev si de un pic de preludiu..de tandrete..de intimitate... si plus mai vreau sa fac si dragoste cu el nu numai sex..k ce facem noi knd se intampla asta se numeste..si uneori chiar nu imi displace ptr ca e funny si incitant..dar te saturi..plus k ti-am zis am rezerva..si cu tipul respectiv tot sex fac.chiar daca o facem la el acasa cu tot tacamul..
pinky_ellf
Postat pe 18 August 2008 14:28
uite, u o sa va prezint un caz pe care il cunosc indeaproape. cuplu casatorit, tipa se plangea demult ca el nu mai vrea sa faca sex..o faceau din ce in ce mai rar. scuze, oboseala, dureri de cap, bla bla...pana cand ea a vrut sa fie mai open si au incercat sex anal...dupa asta nu mai faceau decat ANAL. numai ANAL. la un moment dat tipa a avut nevoie de o interventie chirurgicala din cauza asta...a renuntat IN SFARSIT la el, au divortat...iar dupa ceva timp, s-a aflat ca tipul este GAY. ESTE DOAR UN EXEMPLU.

Postat pe 18 August 2008 15:11
Si eu am aceeasi problema. Sex numai cand vreau eu (el n-ar vrea pesemne niciodata)...suntem impreuna de 7 ani, de cateva luni ne-am si casatorit. Ce sa zic? Astept sa ma imbolnavesc, pentru ca stiu ca asta se va intampla. Ma dor sanii aproape tot timpul, am stari de nervozitate... daca as putea da timpul inapoi, n-as continua relatia. As opri-o din prima luna in care as vedea ca nu sunt dorita. Deci asta e sfatul meu pentru toate persoanele care sunt mai la inceputul relatiei si care au astfel de probleme jenante: parasiti-l (o) pe cel/cea care nu e pe aceeasi lungime de unda cu voi. Sexul e important. Va veti distruge daca ramaneti langa asemenea parteneri. Eu deja nu mai am chef de viata, ma gandesc la moarte foarte des, mi s-a dus toata vioiciunea si interesul pentru aproape orice.
Onlia
Postat pe 18 August 2008 16:36
nu vreau sa ajung in stadiul in care sa zic k m-am imbolnavit din cauza lui..cert e k desi am parte de sex cu altcineva dar nu cu el..observ k si eu am devenit mai irascibila..eu fiind o per f calma..ehh acum ma derenajeaza orice lucru minor.. e deramjant..dar nu vreau sa renunt la rel..si de vb am vb..si mi-a zis doar k sunt doar niste mom care vor disparea din peisaj
pinky_ellf
Postat pe 18 August 2008 18:36
De la: pinky_ellf, la data 2008-08-18 14:28:15in parc, pe strada,in toaleta unui bar..si a fost extraordinar....dar nu vreau vreau sa o fac inlocuri publice ptr k mai am nev si de un pic de preludiu..de tandrete..de intimitate... si plus mai vreau sa fac si dragoste cu el nu numai sex..k ce facem noi knd se intampla asta se numeste..si uneori chiar nu imi displace ptr ca e funny si incitant..dar te saturi..plus k ti-am zis am rezerva..si cu tipul respectiv tot sex fac.chiar daca o facem la el acasa cu tot tacamul..


cu el?

Postat pe 18 August 2008 19:50
De la: stefancelmic, la data 2008-08-18 19:50:06
De la: pinky_ellf, la data 2008-08-18 14:28:15in parc, pe strada,in toaleta unui bar..si a fost extraordinar....dar nu vreau vreau sa o fac inlocuri publice ptr k mai am nev si de un pic de preludiu..de tandrete..de intimitate... si plus mai vreau sa fac si dragoste cu el nu numai sex..k ce facem noi knd se intampla asta se numeste..si uneori chiar nu imi displace ptr ca e funny si incitant..dar te saturi..plus k ti-am zis am rezerva..si cu tipul respectiv tot sex fac.chiar daca o facem la el acasa cu tot tacamul..


cu el?



cu el care?iubitul sau rezerva?
pinky_ellf
Postat pe 18 August 2008 23:22
De la: kudika_emma, la data 2008-07-15 09:58:02Sunt foarte confuza...Mie imi place foarte mult sa fac sex,mi se pare o parte foarte importanta intr-o relatie...sau cel putin pana sa il cunosc pe C, prietenul meu actual.Facem sex maxim de doua ori pe luna,si atunci ptr ca insist eu.Suntem impreuna de 6 luni,locuim impreuna de cateva luni bune,toate celelalte parti sunt oarecum normale,ok,dar nu stiu ce sa fac cu partea asta...
mira42
Postat pe 21 Septembrie 2008 18:55
De la: kudika_emma, la data 2008-07-15 09:58:02Sunt foarte confuza...Mie imi place foarte mult sa fac sex,mi se pare o parte foarte importanta intr-o relatie...sau cel putin pana sa il cunosc pe C, prietenul meu actual.Facem sex maxim de doua ori pe luna,si atunci ptr ca insist eu.Suntem impreuna de 6 luni,locuim impreuna de cateva luni bune,toate celelalte parti sunt oarecum normale,ok,dar nu stiu ce sa fac cu partea asta...
Eu te sfatui sa te gindesti bine daca mai merita sa locuesti cu persoana aceastaItr-o zi ai sa te prinzi cu gindul ca te ghindesti sa faci sex cu alt barbat.
mira42
Postat pe 21 Septembrie 2008 18:59
Daca ar fi dupa sotul meu, ar face sex tot timpul. Nu stiu cum se face, dar ma doreste mai mult ca la inceput, cert este ca nu zic nu la o experienta noua pana nu incerc. Nu stiu ce sfat sa va dau, suntem impreuna de 9 ani, casatoriti de 6 si totusi dorinta lui ramane la fel, poate mai mare decat la inceput ptr ca relatia noastra din punct de vedere sexual s-a mai maturizat si am invatat mai multe pe parcurs. Poate cu un pic de rabdare se rezolva totul, cred ca o relatie cu trecerea timpului se maturizeaza din toate punctele de vedere. Vorbeste cu el si ai rabdare, vezi ce vrea si el ...poate are fantezii ascunse si ii e frica sa nu te piarda daca le pune in practica... Bafta!
rosuveronika
Postat pe 2 Octombrie 2008 12:06
Sunt norocoasa ca nu am intalnit un asemenea barbat in viata mea, probabil nu as fi suportat sa fiu respinsa sau el sa sforaie si eu sa ma gandesc in ce pozitii as avea chef sa stau... nu in nici un caz! sotul meu ma vrea in fiecare zi si de fiecare data e la fel de bine! asa ca nu are rost sa stai cu cineva care te tine pe "post" pentru ca nu merita sub nici o forma!

Postat pe 8 Octombrie 2008 12:28
Ai incercat sa discuti cu el pe aceasta tema?Si daca da...ce spune?
sweetpink
Postat pe 8 Octombrie 2008 12:31
De la: pinky_ellf, la data 2008-08-18 13:03:49cam aceeasi problema ca si kudika_emma am si eu...numai ca la noi e altceva la mijloc...lui i se "ridica"oriunde altundeva dar nu in pat...pe langa faptul ca nu facem des atunci cand e mom pur si simplu nu vrea sa prinda viata dar daca suntem intr-un restaurant sau intr-o terasa imediat isi revine..nici nu siu ce sa zic ptr ca stiu k impotent nu e..dar ma deranjeaza ptr k mie imi place f mult dar nu am cu cn si nici sa termin relatia nu as vrea ptr ca il iubesc...hai sa zicem ca nici nu avem timp ptr k lucram amandoi,el mai mult de cat mn si din cauza aceasta nici nu vedem des..dar uneori simt nevoia... ce sa fac?


Patul e de vina,are enegie negativa-schimba-l!
sweetpink
Postat pe 8 Octombrie 2008 12:33
De la: loreAR, la data 2008-07-20 18:20:30buna,stai de vorba cu el,spune exact ce vrei si ce te nemultumeste ,asteapta inca o luna si daca nu se pune pe treaba renunta la el ! spune-i despre termenul de o luna ! stiu ca e greu sa renunti la el dar mai bine ,mai devreme dacat prea tarziu,oricat incerci sa suporti nu vei reusii ,ai sa reusesti un an ,doi ani sau hai trei dar vei renunta crede-ma oricat de mult tii la el. Daca traiesti asa ai sa faci cu nervii si pe langa asta te pasc felurite boli(hormonale) ,astea pe langa dureri de cap,sani,burta!Ai sa ajungi sa nu te mai multumeasca nimic ,ai sa fi iritata fara motiv !
Spune-mi te rog varsta lui,e foarte important ! Barbatii in jurul varstei de 40 au anumite probleme !
Parerea mea personala e ca tipul e onan .....
PS - NU iti fa amant,nu e o solutie !


parerea mea e ca nici un barbat nu reactioneaza bine la ultimatumuri: ai o luna sa iti revii si sa mi-o tragi ca la carte sau zbori!!! in principiu, e vorba de tact sa aflii ce si de ce se intampla si sa vezi daca exista solutie si disponibilitate. rezolvi cumva. daca vrei si vrei sa stai cu el, pt ca merita (un barbat nu se reduce la dat din fund, dupa mine) atunci, ce sa zic: cauta unul pt aspecte pur fizice. te racoresti si esti ca noua. nu e moral, dar e sanatos. mai bine infidela si sanatoasa, decat fidela si pe duca. my opinion

Postat pe 8 Octombrie 2008 23:08

Postat pe 8 Octombrie 2008 23:16
Fetelor, fata care a deschis topicul a plecat de mult... Dar mie mi-a traznit altceva prin cap: oare cum o arata domnisoara? Ma refer fizic... O fi pe gustul prietenului ei, sau asta doar o tine pentru alte motive gen bani sau pentru ca da bine la lume? Daca domnisoara e neglijenta cu ea, iar amaratului ii e rusine sa-i atraga atentia? Daca individul da cu "obectul" in populatia feminina oricare alta decat oficiala si pe amarata asta o tine pe post de decor?
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 09:01
atunci, draga mea, daca o fi asa si sta cu ea de ochii ....lumii, desi tipa are "probleme sau carente", de orice gen, inseamna ca nu exista doar muieri proaste, perseverente in stat cu idioti in doru' lelii ci si barbati care fac niste compromisuri gratuite.....

Postat pe 9 Octombrie 2008 21:11
problema lor este ca ea vrea acasa iar el pe oriunde altundeva decat acasa,ceva intre ei doi nu functioneaza cum trebuie,am avut si noi probleme de genul asta dar mai mult de 2 sau 3 zile nu a durat si probabil era de la oboseala sau stres,oricum nu s-a mai intamplat de mult spre norocul lui ca facea cu nervii iar de mine a avut tot timpul grija sa nu sufar in vreun fel pana la remedierea situatiei
adistefi1970
Postat pe 9 Octombrie 2008 21:31
mi-se pare cam ciudat ca locuiti impreuna si totusi nu faceti dragoste decat de 2 ori pe luna Eu am o prietena care tot la fel i-se intampla si de fapt el avea pe altcineva si pe ea nu o mai dorea.Vb si tu cu el si spunei ce vrei;)
Raluk90
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:01
De la: stela_georgiana, la data 2008-07-21 15:45:05hmmmm....eu cred ca esti o norocoasa in privinta asta....la noi e mai complicat..facem dragoste 1 data pe an ..si atunci 5 min si gata....dupa 10 ani de cand suntem impreuna si 7 de cand suntem casatoriti gandeste-te ca esti o norocoasa..de 4 ani o facem 1 -2 pe an ..si am doar 26 de ani si daca ma vezi cum arat nu o sa-ti vina sa crezi de ce intampla asta...te pup si ai grija de tine



hai sa-ti spun unde o sa ajungi...in pat cu altul.
eu cand vb aici despre iubit ma refer la amant cu specimenul de acasa nu am mai avut o relatie sexuala de 4 sau 5 ani deci nici nu mai stiu exact,nul-am evitat niciodata dar nici nu am tras de el iar acum nu ma mai intereseaza cealalta persoana este in viata me a din 2000 si ne merge foarte bine si totul este ok.
adistefi1970
Postat pe 15 Octombrie 2008 13:03
E O SITUATIE CAM COMPLICATA,TREC PRIN ACELASI LUCRU SI NICI EU NU STIU CE SA MAI FAC,E FOARTE STRESAT LA LUCRU SOTUL MEU SI NU CA NU L-AR INTERESA DELOC SEXUL,DAR E OBOSIT SI STRESAT,NE MAI SUPARA SI COPILUL CA E MIC SI OBRAZNIC,PLUS CA MIE IMI PLACE SA FAC SEX DAR ACTUL SEXUAL NU ARE O DURATA DESTUL DE INDELUNGATA CA SA AM ORGASM.SI FACEM RAR SEX SI PENTRU MINE E CA SI CUM N-AM FACE CA NU AM ORGASM.MACAR DE AR FI RAR SI BINE,DAR E SI RAR SI NASPA!

Postat pe 15 Octombrie 2008 13:35
De la: stela_georgiana, la data 2008-07-21 15:45:05hmmmm....eu cred ca esti o norocoasa in privinta asta....la noi e mai complicat..facem dragoste 1 data pe an ..si atunci 5 min si gata....dupa 10 ani de cand suntem impreuna si 7 de cand suntem casatoriti gandeste-te ca esti o norocoasa..de 4 ani o facem 1 -2 pe an ..si am doar 26 de ani si daca ma vezi cum arat nu o sa-ti vina sa crezi de ce intampla asta...te pup si ai grija de tine

----------------------------------------------------------------------
Salut.
Eu nu pot sa cred ca vorbesti serios ,cum vine asta de 2 ori pe an??? Deci chiar nu pot sa inteleg cum mai stai cu el nu nu nu asa ceva nu se poate. Daca el e de vina atunci bagai ceva in mincare si scapa de iel... glumeam dar scapa de el dao naibi de dragoste ca ingerasi pazitori sunt la greu si isi fac si treaba.
GoodFather
Postat pe 15 Octombrie 2008 14:16
scapati de ei!!!!!!! ca si eu am scapat de al meu
catch_a_fire
Postat pe 25 Octombrie 2008 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 19 De la: rosemery 17 Februarie 2009 16:24
>:D 23 De la: _dulcik_ 2 Iulie 2009 11:00
Masaj 2 De la: cuplu_kinky 28 Februarie 2015 11:46
Pistruii! 8 De la: justforfun84 4 Martie 2011 10:51
Simt ca ma vrea doar pentru sex 10 De la: YullyNar3 29 Aprilie 2010 17:43