Setari Cookie-uri

Sa raman cu un barbat cu care nu fac sex aproape deloc?

buna..citesc de ceva timp problemele celor abonatzi kudik sa zik asa..si mi se par interesante unele chestii.
in ceea ce priveste acest topik,hmmm de fel barbatii aveau probleme cu femeile obosite care veneau stresate de la serviciu si incercau sa ii refuze subtil spunanad ca le doare capul...si tot barbatzii sunt cunoscutzi ca fiind cei obsedati de sex..asa ca daca te refuza barbatul e cam trist...si intr-adevar daca de acum tre sa te tzii dupa el pentru un amarat de sex ce va fi ami tarziu...?
glacier3985
Postat pe 25 Octombrie 2008 11:11
Eu nu inteleg femeile care vor sa o faca ore intregi Sincer mie dupa jumate de ora mi se ia...Adik daca atingi orgasmul o faci si in 5 minute, hai 10, 15, dupa aia chiar nu mai e fun...fac febra musculara
allexxe
Postat pe 25 Octombrie 2008 11:46
mama de eram un asa barbat sa mi se scoale o data de 2 ori pe an o taiam ca si asa sta degeaba..CONDOLEANTE celor in cauza.....
mickyyo_parintele
Postat pe 26 Octombrie 2008 20:38
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-26 20:38:18mama de eram un asa barbat sa mi se scoale o data de 2 ori pe an o taiam ca si asa sta degeaba..CONDOLEANTE celor in cauza.....

si D-zeu s-o ierte... =))
lili_r
Postat pe 27 Octombrie 2008 16:53
De la: kudika_emma, la data 2008-07-15 09:58:02Sunt foarte confuza...Mie imi place foarte mult sa fac sex,mi se pare o parte foarte importanta intr-o relatie...sau cel putin pana sa il cunosc pe C, prietenul meu actual.Facem sex maxim de doua ori pe luna,si atunci ptr ca insist eu.Suntem impreuna de 6 luni,locuim impreuna de cateva luni bune,toate celelalte parti sunt oarecum normale,ok,dar nu stiu ce sa fac cu partea asta...

vorbesti serios?!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 27 Octombrie 2008 21:10
DACA TIE ITI PLACE SA FACI SEX SI LUI NU-I PLACE RASPUNSUL VINE DE LA SINE , ACUM FACE DE 2 ORI PE LUNA ,MAI TARZIU, ITI SPUN EU VA FACE DE 2 ORI PE AN .CHIAR DACA INCERCI SA VORBESTI CU EL POATE O VA FACE MAI DES PT TINE DAR NU CA ISI DORESTE EL , ASA CA PAREREA MEA ESTE CA ITI PIERZI TIMPUL , SINCER .
marionn
Postat pe 2 Noiembrie 2008 11:13
C ciudat...le plangeti d mila la saracii barbati, da v-ati gandit k ar mai putea fi o alta varianta? poate primesc prea mult din alta parte si de-aia nu-s asa tentati sa mai primeasca si d la voi:D:D
oricum dak chiar ii cum ziceti si nu poate baiatu mai mult atunci ar trebui sa vb p tema asta si sa va rezolvati problemele...oricum nu consider k merita sa strici o relatie kre merge f bine..sau bine doar din cauza sexului...traim in sex 21 si s-au inventat f multe metode alternative...(vibratoare, dildoaie, biloaie...papusi sa...)asa k rezolvati-va problemele intre voi k asa ii cel mai bine..si aveti rabdare k poate s rezolva
Cioplinsky
Postat pe 2 Noiembrie 2008 20:47
poate nu se simte atras...e si asta o posibilitate...am trecut si eu prin asa ceva...si e foarte naspa...dar dak numai atat poate duce...ce sa ii faci.Dar sunt de parere cu tine k sexul intr-o relatie trebuie...
copchil2crazy
Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:05
De la: Cioplinsky, la data 2008-11-02 20:47:08C ciudat...le plangeti d mila la saracii barbati, da v-ati gandit k ar mai putea fi o alta varianta? poate primesc prea mult din alta parte si de-aia nu-s asa tentati sa mai primeasca si d la voi:D:D
oricum dak chiar ii cum ziceti si nu poate baiatu mai mult atunci ar trebui sa vb p tema asta si sa va rezolvati problemele...oricum nu consider k merita sa strici o relatie kre merge f bine..sau bine doar din cauza sexului...traim in sex 21 si s-au inventat f multe metode alternative...(vibratoare, dildoaie, biloaie...papusi sa...)asa k rezolvati-va problemele intre voi k asa ii cel mai bine..si aveti rabdare k poate s rezolva


Suuuper!!

Si, revenind la normal, are dreptate. Incearca sa diversifici. Poate asta asteapta de la tine, dar nu are curajul sa-ti spuna. Poate vrea in alte locuri. Cum am vazut in alte topicuri sau subiecte din forum. De exemplu: Baie, bucatarie...stiu eu...ma rog, intreaba-l - repet- poate are o fantezie si nu are curajul sa ti-o spuna.
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:17
FA-TI UN AMANT PRICEPUT CARE SA T EIMPLINEASCA SI PE ACEST PLAN EROTIC! ...parerea mea
all_the_love
Postat pe 15 Noiembrie 2008 10:40
NU
raspuns la intrebarea din titlu

Postat pe 15 Noiembrie 2008 12:23
De la: kudika_emma, la data 2008-07-15 09:58:02Sunt foarte confuza...Mie imi place foarte mult sa fac sex,mi se pare o parte foarte importanta intr-o relatie...sau cel putin pana sa il cunosc pe C, prietenul meu actual.Facem sex maxim de doua ori pe luna,si atunci ptr ca insist eu.Suntem impreuna de 6 luni,locuim impreuna de cateva luni bune,toate celelalte parti sunt oarecum normale,ok,dar nu stiu ce sa fac cu partea asta...
si mai spunem ca noi femeile nu suntem asa disperate dupa sex ca barbatii.Aproape deloc nu inseamna de 2 ori pe luna .In viata trebuie sa te mai gandesti si la alte aspecte ;sa ai un ajutor langa tine cand esti bolnava,sa te sustina la greu,sa te ajute sa evoluezi ca persoana,sa fie un tata bun ptr copii vostrisi etc....
nor_pufos
Postat pe 16 Decembrie 2008 01:54
De la: tantric_mistery, la data 2008-11-15 10:40:59FA-TI UN AMANT PRICEPUT CARE SA T EIMPLINEASCA SI PE ACEST PLAN EROTIC! ...parerea mea
si unul care sa i faca un copil si unul ca sa ce?sii tot asa,nu asta e o solutie
nor_pufos
Postat pe 16 Decembrie 2008 01:56
De la: tantric_mistery, la data 2008-11-15 10:40:59FA-TI UN AMANT PRICEPUT CARE SA T EIMPLINEASCA SI PE ACEST PLAN EROTIC! ...parerea mea



ei uite asta este un sfat practic dar se aplica in cazul meu de exemplu,
am 2 copii si multe alte lucruri pe langa varsta,daca ai 20 si ceva de ani si nimic in comun cu respectivul dai viteza fato ca nu are rost sa-ti mananci zilele cu el.
eu am asteptat un an doi ma gandeam ca poate isi revine dar nu a ami fost asa sau are pe altcineva ma rog care il satisface mai mult,faza este ca nu ma mai intereseaza acum si eu am pe altcineva si pot sa spun ca am o viata sexuala super normala cu ,,amantul" ne simtim super amandoi si totul este ok de prin 2000 ,doar nu era sa astept nemurirea sufletului la infinit.
adistefi1970
Postat pe 2 Ianuarie 2009 21:31
De la: aditza70, la data 2009-01-02 21:31:36
De la: tantric_mistery, la data 2008-11-15 10:40:59FA-TI UN AMANT PRICEPUT CARE SA T EIMPLINEASCA SI PE ACEST PLAN EROTIC! ...parerea mea



ei uite asta este un sfat practic dar se aplica in cazul meu de exemplu,
am 2 copii si multe alte lucruri pe langa varsta,daca ai 20 si ceva de ani si nimic in comun cu respectivul dai viteza fato ca nu are rost sa-ti mananci zilele cu el.
eu am asteptat un an doi ma gandeam ca poate isi revine dar nu a ami fost asa sau are pe altcineva ma rog care il satisface mai mult,faza este ca nu ma mai intereseaza acum si eu am pe altcineva si pot sa spun ca am o viata sexuala super normala cu ,,amantul" ne simtim super amandoi si totul este ok de prin 2000 ,doar nu era sa astept nemurirea sufletului la infinit.

VAI VAI SI SE SPUNE CA BARBATI INSEALA MAI MULT.VA SI PLANGETI PENTRU ASTA.DAR CINE VA INTELEGE PE VOI FEMEILE?
niku005
Postat pe 2 Ianuarie 2009 21:40
De la: NIKU05, la data 2009-01-02 21:40:00
De la: aditza70, la data 2009-01-02 21:31:36
De la: tantric_mistery, la data 2008-11-15 10:40:59FA-TI UN AMANT PRICEPUT CARE SA T EIMPLINEASCA SI PE ACEST PLAN EROTIC! ...parerea mea



ei uite asta este un sfat practic dar se aplica in cazul meu de exemplu,
am 2 copii si multe alte lucruri pe langa varsta,daca ai 20 si ceva de ani si nimic in comun cu respectivul dai viteza fato ca nu are rost sa-ti mananci zilele cu el.
eu am asteptat un an doi ma gandeam ca poate isi revine dar nu a ami fost asa sau are pe altcineva ma rog care il satisface mai mult,faza este ca nu ma mai intereseaza acum si eu am pe altcineva si pot sa spun ca am o viata sexuala super normala cu ,,amantul" ne simtim super amandoi si totul este ok de prin 2000 ,doar nu era sa astept nemurirea sufletului la infinit.

VAI VAI SI SE SPUNE CA BARBATI INSEALA MAI MULT.VA SI PLANGETI PENTRU ASTA.DAR CINE VA INTELEGE PE VOI FEMEILE?



tu sa dai sfaturi sau sa faci afirmatii atunci cand vei avea cel putin 10 ani de casnicie,ok.
la 22 de ani nici nu stiam exact ce inseamna amant,asa ca te inteleg.
adistefi1970
Postat pe 3 Ianuarie 2009 23:52
aditzo fata

nikuleeee,la noi fomeile,nu ne trebuie intzelegere.....ci satisfactzie mama draga....la noi astea mai trecute.......(aviz aditzo my friend)

am mai spus-o odata...cu riscul de a ma repeta.....cu un barbat cu care nu faci sex aproape deloc...fugi tata cat te tzin picioarele si cat vezi cu ochii.......fugi mancand pamantul fara sa privesti inapoi,scuipi de trei ori in san si spui "bogda proste".Asta dupa ce ai scapat de pacoste....
matracucu
Postat pe 4 Ianuarie 2009 20:42
dar lai intrebat daca te iubeste?si daca are placere de tine,asta tot poate fi o cauza,iti spun eu ca barbat,sau poate are alta,ori intradevar sta rau cu udul
nikhifor78
Postat pe 9 Ianuarie 2009 17:35
Draga mea, am trecut si eu prin asta, ba mai mult-bataile si scandalurile erau la ordinea zilei. Si pina la urma, de ce sa ma milogesc de el ? Nu sint schioapa, surda sau handicapata. E ATIT DE GREU SA OFERI PUTINA DRAGOSTE ? EU CRED CA NU !! Am divortat si nu-mi pare rau, nu ma mai uit in urma, NU MERITA !!
justme_blueeyes70
Postat pe 9 Ianuarie 2009 20:10
Facem schimb? (glumesc)
prietenul meu ar face-o si in somn si eu sunt o fire mai calma si ii mai zic vro 2 de se lasa de sporturi extreme .
Intelege-l si tu ..eu una stiu cum e si nu e bine pt niciunul
dar dak va iubiti treceti si peste asta , discutati deschis , pregateste-i surprize erotice si poate ii creste apetitul :)
alexana2010
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:26
Asta e chiar ciudat rau... majoritatea baietilor ar face sex non stop... iar al tau nu prea are chef... discuta si tu cu el si vezi ce rezolvi...
_dulcik_
Postat pe 12 Februarie 2009 21:19
eu nu as putea ramine cu un asemenea barbat care te refuza inseamna ori ca are pe alta si pe tine te insala si e o mare jignire pentru tine daca mai si locuesti cu el ma mir cum de mai stai cu un astfel de barbat
ilyescorina
Postat pe 13 Februarie 2009 20:15
ori e pe invers....ori e mai sensibil de felul lui si are nemultumiri in strafundul sufletului cum evalueaza relatiavoastrasau in cazul cel mai rau are pe alta iar de tine fizic nu se simte atras.....cel mai bine arfi sa porti o discutie sincera cu el
ana_marcov
Postat pe 17 Februarie 2009 08:10
In cazul tau e nevoie de multa comunicare... spune-i ce ai pe suflet...si incurajeaza-l mai mult cand faceti sex..majoritatea barbatilor nu fac sex cu partenera pentru ca fie se simt inhibati si au nevoie de mici impulsuri, fie crede ca partenera nu este satisfacuta si se simt dezamagiti de propria persoana iar sexul nu mai este satisfacator pentru el din aceasta cauza. Prin urmare te sfatuiesc sa fi si tu mai deschisa si sa-i comunici orice nemultumire.
simonycik
Postat pe 17 Februarie 2009 09:00
P.S.: eu stau cu al meu de 1 an sub acelasi acoperis si tocmai pentru ca vorbim foarte deschis si des de ce nu ne convine si ce ne place la relatia noastra sexuala..o facem zilnic..in weekend de 3 ori pe zi...o data la 3 zile numai in cazul in care suntem amandoi foarte obositi sau daca unul din noi nu se simte bine
simonycik
Postat pe 17 Februarie 2009 09:06
cel putin tu faci sex dragoste de 10 minute dar eu cel putin de un an si 4 luni nu prea mai am parte nici de una nici de cealalta.acum ceva timp era o data sau de doua ori pe luna acum o data la 2 luni eu il iubesc si ma iubeste zice el dar nu mai e ce a fost si imi pare rau a trebuit sa ma despart de el atunci cand am vazut ca nu mai e asa atras e greu sa treci cu vederea acest aspect ca pana la urma iti faci un iubit sa te inteleaga iubeasca si sa incerce sa te faca fericita asa cum incerci si tu.poate aberez dar asta e cea mai mare problema a mea nu l-am inselat niciodata si suntem impreuna de 2 ani si 7 luni e greu sa ma despart de el dar pur si simplu nu isi mai face timp absolut deloc pentru mine.EU CE SA FAC IN SITUATIA ASTA?sa il parasesc si sa incerc in timp sa imi fac o noua relatie? de vorbit sa stiti ca eu tot vorbesc ii tot spun ce am putea sa facem ca sa ne rezolvam problemele dar pur si simplu nu mai sunt fluturii aceia in stomac nu mai e nimic si ma doare enorm ca sunt multe planuri la mijloc.nu regret nimic nu regret vreau doar ca totul sa fie cum a fost acum un an si ce imi puteti spune.va rog
bascoveanu_irina
Postat pe 19 Martie 2009 21:13
Mai cik nu e bine sa faci sex nici prea des dar nici prea rar.. totusi nici chiar asa sa nu o faci mai deloc.. aia nu e viatza.. eu cred ca are pe alta care il satisface mai bine .. nu vreau sa emit ipoteze gresite dar asat e parerea mea
_dulcik_
Postat pe 20 Martie 2009 22:52
si eu am aceasi parere un barbat care refuza sa faca sex de un an si patru luni e mai mult ca sigur ca are pe alta care il satisface mai bine deci e clar ca te insala cum poti sa mai stai cu el?
ilyescorina
Postat pe 21 Martie 2009 19:41
irina mai fa-i si tu o surprizica, incearca sa fii si tu mai provocatoare. la un moment dat de plictisesti de vesnica partida de sex inceputa printr-un sarut sau o simpla atingere... daca locuiti impreuna cred ca ai atatea variante... ia apari intr-un corset cu portjartiere si toate cele sau tot ceva sexi si sterge praful in aceiasi camera cu el dar fara sa-i arati ca te-ai imbracat asa special pentru sex, doar stergi prafu iar in timpul partidei incearca sa fii tu cea care detine controlul si elibereaza bestia din tine
oana_love
Postat pe 21 Martie 2009 19:53
Ce trist ca exista astfel de barbati, eu sunt in aceeasi situatie iubitul meu nu are chef de sex, dar la mine mai e ceva eu sunt prima pentru el si el primul, nu stiu daca asta ar fi o problema, doar ca la inceput eram inebuniti sa facem dragoste, profitam de orice timp in care eram singuri, dar acum avem vre-o 3 ani impreuna si de 2 ani el e altfel, facem sex de vre-o 2, 3 ori pe luna, poate si mai putin i-am reprosat dar imi spune ca e obosit si ca nu poate mai mult, de fapt eu cred ca i-a pierit cheful, am incercat si lenjerie sexy, a functionat pe moment, probabil ca sa nu ma dezamageasca ca mi-am dat silinta, dar el nu le are cu sexul, alege mereu somnul si ne certam de multe ori pe tema asta, in rest e un baiat bun, dar as avea si eu un sfat pentru cine e la inceputul reletiei, mai bine renuntati daca nu merge, ca va fi mereu mai rau, nu mai bine, apoi e prea tarziu....te atasezi prea mult..
camy_camy1987
Postat pe 21 Martie 2009 20:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac ? 14 De la: perfect_green23 11 Aprilie 2011 18:03
Cand v-ati simtit femei pt prima oara? 33 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:47
Probleme de libidou 8 De la: kudika_995759 20 Februarie 2016 13:18
Buna.. 37 De la: kudika439679 21 Mai 2012 23:16
Am o PROBLEMA MARE ...Si tare... E usor cu sculatul si greu cu culcatul.... HELP 218 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:55