Setari Cookie-uri

Sunteti degeaba ... :( serios.. chiar nu aveti pic de sens...

Trimiteti 1 miliard de mailuri pe zi , cu toate noutatile absolut ne interesante cum ar fi 25 de pantaloni .. diferiti .. wow..

Chiar e nevoie, de ce in loc sa faceti acest site.. intr-un final, inutil, exceptand micile concursuri care le faceti doar si doar ca sa atrageti SI mai multa lume aici ...

Indobitociti lumea cu stirile astea de nimic care sunt facute sa ocupe timpul si doar atat..

Veniti si voi cu ceva tare, ceva nou si interesant .. nu ?

25 de perechi de pantaloni n-or sa schimbe viata nimanui
cum de altfel toata nebunia asta cu moda cwrwlui nu face decat sa dezbine oamenii ..
oameni imbracati bine ..
oameni imbracati prost ..
mi-e scarba..
o idee ar fi sa lasati topicul asta deschis, ca nu e offtopic si nici n-am incalcat vreo regula de-a forumului ..
doar v-am spus parerea mea sincera, si anume, ca sunteti degeaba ..

Postat pe 17 Iulie 2008 05:23
Da. Exact. Parerea ta. Unui tip de 19 ani... Daca as intra si eu pe un site care practic s-ar adresa barbatilor, nush daca m-ar intresa cam 30% din ce se scrie acolo, restul mi s-ar parea inutil... fiecare cu parerea, gusturile lui. Bine,, nu e ceva care sa-ti placa 100%, dar asta nu inseamna ca e inutil. Daca nu-ti place, nu intra, nu te obliga nimeni sa intri, la fel cum poti sa te dezabonezi cand ai chef. O zi faina! Ciao
Miss_Stardust
Postat pe 24 Iulie 2008 15:13
Mai tu esti constient ca asta este un site pentru femei?Nu este un site de matrimoniale.Incearca in alta parte.Have a nice day!
seicaru_alice
Postat pe 26 Iulie 2008 10:01
veeeeeei! si acu' spui!!!!?
adica dupa tri saptamani de dazmat virtual , acu' sa aflu ca de fapt asta nu-i siteu de matrimoniale. cata dezamagire-n alea 25 de perechi de pantaloni am!!!

Postat pe 26 Iulie 2008 10:54
deci hello?!eu ma uitam din intamplare ca sora mea se uita mereu pe kudika si eram curios si m-am abonat numai cand am vazut ce a scris baiatul.Mai sa stii in primul rand si eu sunt baiat [nu sunt gay:))]si credema ca ceea ce spui nu are logica adik eu sunt intrigat ptr ca practic fete=frumusete si nu numai partea fizica logic dar ceea ce vreau sa spun e ca de asta imi plac fetele ptr ca se ingrijesc mereu si se intereseaza mereu de sfaturi si ponturi pai daca nu ar face asta apoi care ar mai fi diferenta dintre fete si baieti?organele de reproducere?!...normal ca si noi baieii ne ingrijim[ce naiba]dar eu nu suport fetele care nu au grija de ele si de aceea ptr toate fetele de pe kudika va spun ca bravo voua ca va interesati si va preocupati de aspectul vostru fizic in pimul rand ofera si mai multa incredere in propria persoana sa incerci sa corectezi anumite lucruri si arata inca odata cat de unite sunt fetele!BRAVO TINETI-O TOT ASA!va puup dulce pe toate!
coming
Postat pe 27 Iulie 2008 13:35
Nu pot sa cred Evl Santos sunt atatea site-uri pt barbati daca nu-ti place asta (care e mai mult pt femei) iti poti sterge contul de pe Kudica,nu cred ca te-a obligat nimeni sa te inscrii pe acest site daca nu-ti placea
Asa ca sfatul meu e sa te inscrii pe site-uri dedicate barbatilor si acolo cu siguranta vei gasi articole mai interesante pt tine
ada15
Postat pe 27 Iulie 2008 20:54
25 intamplari ciudate si-o minune
te-au adus in casa 25
25 de pictori se tot mira
cat esti de frumoasa
25 perechi de pantaloni ciudati
i-am calcat pe masa...doamne
cat de mare-i gradina taaaaaa
amiiiiin
matracucu
Postat pe 5 August 2008 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tatuajul la sprancene Doare? 16 De la: kudika_975140 2 Noiembrie 2014 17:54
Ce parere aveti despre moldovence 135 De la: kudika_1042501 23 Septembrie 2021 19:48
Design interior 7 De la: adina_black 5 Noiembrie 2009 00:51
de ce? 15 De la: dulcik_ubita 5 Septembrie 2008 14:42
de ce e viata asta asa complicata? 21 De la: iacobescuali 23 Ianuarie 2009 16:29