ce stiti despre firmele de casting?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ce stiti despre firmele de casting?: (3 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

cine imi poate da detalii despre firmele de casting? in special cele care se ocupa cu ciutanei mici.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
bucuresti stiu numai una...
saga production..... daca ai putina rabdare iti dau si un nr de contact...
you can kiss my kitty ass
Fosta membra Kudika.ro
ce subiect bun
:)
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: geo32, la data 2008-07-22 22:38:39cine imi poate da detalii despre firmele de casting? in special cele care se ocupa cu ciutanei mici.

Vai peste ce am dat

Iti spun cu draga inima ca ai gasit persoana potrivita am o firma de casting pt "ciutanei mici" are sediu si in Constanta e si pt ciutanei mari dar specific nu primim persoane cu neuronul platinat pt alte detalii da-i un search pe google
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.

1 mesaj

rosemario, multam mult pentru interesul aratat da' povestea se stinse .
si ii multumesc pe aceasta cale emei!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

vai mi-ai multumit gracias gracias sa traiesti 1000 de ani dar eu aqu am vazut ca ai deschis si tu un topic nu puteam sa il sar eu sunt foarte bagacioasa si daca nu ai gasit nimic pe google despre "dedesupturile" firmele iti dau un sfat angajaza-te in cadrul lor daca tot vrei sa afli atat de multe
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.

1 mesaj

mai am si io momente de luciditate, nu prea multe intradevar, cand multumesc oamenilor.
uite inca unu', mersi de sfat. da' de unde stiai ca ma intereseaza dedesupturile?
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: geo32, la data 2008-11-14 18:38:51mai am si io momente de luciditate, nu prea multe intradevar, cand multumesc oamenilor.
uite inca unu', mersi de sfat. da' de unde stiai ca ma intereseaza dedesupturile?

Oooooooooo deja ma uimesti cu atatea mersi-uri
De unde stiam ca te intereseaza "dedesupturile" eeeeeee un magician adevarat nu isi dezvaluie niciodata secretele

1 mesaj

acelasi magician ar fi trebuit sa-ti spuna ca nu-i frumos sa dai din privata. da'n asta tine de bun simt , nu de magie!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: geo32, la data 2008-11-14 19:18:31acelasi magician ar fi trebuit sa-ti spuna ca nu-i frumos sa dai din privata. da'n asta tine de bun simt , nu de magie!

Na uite ca iti zice tie :
-Domnule geo32 aveti buna amabilitate si nu o mai dati in privata

1 mesaj

cam slaba reprezentatia!
ori e obosit magicianu' ori prea increzator in el. ca prea se vad dedesupturile magie! da' ie vorba intre noi, nici magia nu-i prea magie.

1 mesaj

cam slaba reprezentatia!
ori e obosit magicianu' ori prea increzator in el. ca prea se vad dedesupturile magie! da' ie vorba intre noi, nici magia nu-i prea magie.
Lillix Avatarul lui Lillix

1514 mesaje

It's A Kind Of Magic...yeah yeah yea

1 mesaj

De la: Lillix, la data 2008-11-14 20:01:35It's A Kind Of Magic...yeah yeah yea

s-a dus rostogolindu-se magia!!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: geo32, la data 2008-11-14 20:04:38
De la: Lillix, la data 2008-11-14 20:01:35It's A Kind Of Magic...yeah yeah yea

s-a dus rostogolindu-se magia!!

e a coborat si ea din deal in vale
cum bine spui nici magia nu-i magie
Lillix Avatarul lui Lillix

1514 mesaje

Magia e magica mie asa mi a spus magicianul!

God Save The Queens

1 mesaj

De la: Lillix, la data 2008-11-14 20:16:02Magia e magica mie asa mi a spus magicianul!

God Save The Queens

yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: geo32, la data 2008-11-14 20:17:54
De la: Lillix, la data 2008-11-14 20:16:02Magia e magica mie asa mi a spus magicianul!

God Save The Queens

si tot magic e magie
karos Avatarul lui karos

205 mesaje
Oras: bucuresti

De la: geo32, la data 2008-07-22 22:38:39cine imi poate da detalii despre firmele de casting? in special cele care se ocupa cu ciutanei mici.

Geo dear, ai mai multe variante - eu am doi copii si am al naibii de multa exprienta - AI Castel FIlm, Standard Casting, Central casting, MRA Models, Media Pro, Twin Film, Silver Bullet, Shina Models, Abis Studio, Class Model, Exit FIlms .. Mai vrei?