Setari Cookie-uri

Baie in doi:d

Fetelor... vad ca sunteti cu mai multa experienta... si stiu ca intrebarea o sa para copilareasca dar... avand in vedere ca nu iau pastile... putem face baie impreuna fara sa ne trezim cu surprize? Baie, nu dus.:D
anamaria_szekely
Postat pe 28 Iulie 2008 16:49
depinde de cat de buni inotatori sunt ai dumnealui. dar daca folositi in loc de gel de dus gel spermicid e mai sigur...

Postat pe 28 Iulie 2008 17:03
:))))))))
stai ca io ma uit ca curca-n balta de apa sarita din cada!
cum adica, daca faci baie cu un barbat, poti sa ramai gravida?
sunt si curios daca mai faceti si altceva in timpu' asta , in afara de faptu' de a va freca reciproc cu buretele? ca altfel nu se explica!

Postat pe 28 Iulie 2008 17:11
maaaaaaare este gradina lui dumnezeu. cum sa se intample ceva fato daca DOAR faceti baie?
_fantoma_
Postat pe 28 Iulie 2008 22:39
e ca-n povestea aia:
-cum ai ramas gravida?
-s-a uitat la mine!!

Postat pe 28 Iulie 2008 22:53
_fantoma_
Postat pe 28 Iulie 2008 22:56
Inocica, multumesc... se pare ca tu esti un picut mai matura... :P
Pt celelalte doua persoane: ce sa facem... nu putem fi toti la fel de ... invatati, nu? ...
anamaria_szekely
Postat pe 28 Iulie 2008 23:06
nu. da' macar putina minte mai avem si noi. atat cat sa ne duca la ideea ca trebuie sa faci sex ca sa ramai gravida!

Postat pe 28 Iulie 2008 23:20
hhhmmmm .....adica ....baie in doi , in cada ...asta am intels dar ....ce legatura are graviditatea cu baia ?

Si daca o faci in cada nu ramai gravida ? asta sa fie oare explicatia cautata de femei de ani de zile si de abia acum s-a descoperit ?

Clar , nu am inteles intrebarea !
iris_4_ever
Postat pe 28 Iulie 2008 23:25
Asta chiar e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o. Eu nu ma protejez in nici un fel si uite ca de 3 ani nu am probleme.........
Cum sa ramai din cauza la o baie gravida?
ramy_86
Postat pe 29 Iulie 2008 10:21
eehhhhh.....nu vrea sa recunoasca , dar au facut ei si altceva acolo; probabil ia facut baie si lu ala mi si chel, l-a bagat in cadita acolo, unde este cald si bine. parerea mea, evident.
_fantoma_
Postat pe 29 Iulie 2008 20:37
Draga anamaria, afla ca spermatozoizi se gasesc si in lichidul seminal (pre-ejaculator), cel care apare cand armasarul e excitat si vrea putina actiune. Asadar daca cei doi parteneri se pupacesc, mangaie etc in baita, o femeie are toate sansele ( sau nesansa ) sa calce pe bec. De fapt cred ca tu ai putea citi linistita o carte si lui sa zburde mintea pe coclauri fanteziste ca tot un drac e. Daca nu esti in perioada fertila, da-i bataie, desi nici atunci nu stii ce te asteapta, ca tare nebun mai e si corpul asta omenesc. Succes la baita. Sa ne spui cum a fost.
koph
Postat pe 31 Iulie 2008 10:03
Multumesc frumos Koph, uite asta e raspunsul pe care il asteptam:P
anamaria_szekely
Postat pe 31 Iulie 2008 10:25
prea tare ..educatia sexuala
cazam
Postat pe 31 Iulie 2008 10:31
o virgina a ramas gravida lasata de un glont dar sa faci baie cu un baiat nu crezi ca poti ramane
scorpionu
Postat pe 31 Iulie 2008 19:53
cum adica? a tras cu jucaria, un pluton de spermatozoizi, direct in vagin?

Postat pe 31 Iulie 2008 19:58
nu, a trecut glontul printr-un soldat, apoi prin tipa...

Postat pe 31 Iulie 2008 20:01
aaaaa!!!
aha, deci traiectoria glontului fu cam asa: un soldat scapa din greseala arma din mana, arma nesimtita se descarca accidental , glontu' suiera ca din pusca, atinge in outze un soldat care se masturba de zor intrun boschete, ia pe varf niste spermatozoizi rebeli, trece printrun gard viu si o sterge spre zona inghinala a domnsoarei ce intindea rufele la uscat in curta casei!
deci cel mic si negru ce respira greu , e ta'su!?

Postat pe 31 Iulie 2008 20:08
aha! de aia imi placi. intelegi chiar mai mult decat trebuie si decat ar intelege oricine altcineva

Postat pe 31 Iulie 2008 20:11
Hai ca o luati pe campuri... Unde dai si unde crapa!:))
anamaria_szekely
Postat pe 1 August 2008 10:30
De la: anamaria_szekely, la data 2008-08-01 10:30:46Hai ca o luati pe campuri... Unde dai si unde crapa!:))



Pai la asa intrebare ( tampita ) , te asteptai la un raspuns ok ?
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 10:36
De la: anamaria_szekely la 1 August 2008, 16:39 Pentru : vas25
Subiect: [fara subiect]

Mesaj:
Uite, vroiam sa-ti raspund 'personal' la toate 'intepaturile' pe care mi le-ai trimis. si na... pe undeva m-ai si jignit. Si inca ceva... intrebarea era adresata ... fetelor... asa ca, nu stiu ce treaba ai sa te apuci sa critici pe cineva sau sa-ti bagi coada;) O zi faina sa ai!

Acesta este msj pe care mi l-a trimis Anamaria pe privat.

Din cate stiu eu ( ca sa-ti raspund la intrebari ), acesta este un chat public si fiecare are voie sa-si exprime parerea, mai ales ca tu ai cerut un sfat.Este adevarat, l-ai cerut fetelor, dar nu cred ca un sfat de la un barbat este rau venit ( chiar daca este ironic ), cu atat mai mult cu cat sunt doua parti diferite in acea baie.
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 16:47
Dragul meu vas25 ai demonstrat acum dand copy paste ca esti mult mai mult decat ironic, si anume marlan. Ea a dat dovada de mult bun simt "mustrandu-te" pe privat, si tu? Ce-ai facut? Ai dat cu mucozitatile nazale in fasole. Spuneai ceva de faptul ca asta e un chat public etc si ca in baia aia sunt doua parti. Ai dreptate. Dar n-ai dreptul sa batjocoresti si sa ironizezi aiurea, daca poti da un raspuns constructiv, interesant, la subiect, fa-o, daca nu, mai bine abtine-te pentru ca noi restul (care-om fi aia) nu suntem obligati sa-ti suportam tie ironiile si-atat. Ganditi-va oameni buni ca nu e o rusine sa fi un pic naiv, asa cum e ana-maria. Cum nici sa intrebi ceva atunci cand nu stii...Ce-i drept nu toti putem fi profunzi...mama asta natura si-a cam batut joc de noi. Nu de toti.
koph
Postat pe 1 August 2008 17:04
De la: koph, la data 2008-08-01 17:04:35Dragul meu vas25 ai demonstrat acum dand copy paste ca esti mult mai mult decat ironic, si anume marlan. Ea a dat dovada de mult bun simt "mustrandu-te" pe privat, si tu? Ce-ai facut? Ai dat cu mucozitatile nazale in fasole. Spuneai ceva de faptul ca asta e un chat public etc si ca in baia aia sunt doua parti. Ai dreptate. Dar n-ai dreptul sa batjocoresti si sa ironizezi aiurea, daca poti da un raspuns constructiv, interesant, la subiect, fa-o, daca nu, mai bine abtine-te pentru ca noi restul (care-om fi aia) nu suntem obligati sa-ti suportam tie ironiile si-atat. Ganditi-va oameni buni ca nu e o rusine sa fi un pic naiv, asa cum e ana-maria. Cum nici sa intrebi ceva atunci cand nu stii...Ce-i drept nu toti putem fi profunzi...mama asta natura si-a cam batut joc de noi. Nu de toti.


Draga mea, daca mai imi spui" dragul meu " o data ma indoi de tot. Eu am vrut sa fiu mai direct, pt ca tu nu ai putut sa-i dai o explicatie din care sa inteleaga ceva ( cu toate ca si tu ai spus exact ceea ce am spus si eu cu exemplul pe care l-ai dat ).

Asta e, unii suntem asa, altii altfel, daca vrei sa intelegi ce vreau sa spun.
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 17:11
Eh hai sa vad how low can you go (vis-a-vis de indoitul tau, stii tu, ca la limbo). Dragul meu (a se citi bolduit) n-am spus deloc acelasi lucru. Tu ai insinuat ca Patrocle s-a "izbit" de Lizuca, deci un act sexual consumat sau nu..., dar cu penetrarea aia de la Colgate. "Eu am vrut sa fiu mai direct, pt ca tu nu ai putut sa-i dai o explicatie din care sa inteleaga ceva ( cu toate ca si tu ai spus exact ceea ce am spus si eu cu exemplul pe care l-ai dat )." Asta ai spus tu dragule ( mai baga o indoiala repede ) eu am spus totalmente altceva, si anume, ca nu e nevoie de contact direct (in baie, cada) pentru a ramane insarcinata. Shit happens.
P.S. Baga o poza pe site cand ajungi la 90 de grade. (cu indoitul desigur)
koph
Postat pe 1 August 2008 17:30
normal tu nu ai pute ramane gravida doar facand baie accea fata a ramas gravida lasata de un glont
scorpionu
Postat pe 2 August 2008 18:20
cat de rai sunteti...de parca nu ati fi inteles de la bun inceput ce a vrut sa zica.....
matracucu
Postat pe 5 August 2008 16:22
deci draga mea vezi daca esti in perioada fertila daca da daca nu oricum, nu te descuraja, apa da o senzatie foarte interesanta
ELLAG
Postat pe 7 August 2008 18:19
daca ai nelamuriri legate de sexualitate ar fi mai bine pt tine evident sa auzi parerea unui medic ginecolog, decat sa te expui la tot felul de comentarii, care nici macar nu au baze medicale ci doar ca " asa am auzit eu "......
ingrid_carla
Postat pe 7 August 2008 21:33
io n-am auzit , am simtit.
faceam baie cu soata si ea facea valuri in apa. valurile alea au inceput sa-mi mangaie ciucurelu' . un val asa, alt val asa...pana cand ciucurelu' capata niste proportii, mama mama!!
tot frecandu-se valurile de el , a inceput sa-mi placa. i-am strigat soatei " valureste-te valureste-te ...mai repede ....daaaaaa!!"
dupa vreo cateva minute de taifun in cada, el s-o floeostit si la suprafata au aparut buluboane albicioase lipicioase ce pluteau in deriva. au plutit au plutit pana cand au ajuns la bijboaca sotiei.
no, acu' ma intreb , daca se scufundau in intunecimea pesterii muierii, nu ramanea gravida!!?

Postat pe 7 August 2008 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum vedeti idealul sexual ?? 21 De la: yumalai 21 Iulie 2009 19:00
...in cautarea pasaricii perfecte 106 De la: maimai_no1 28 Octombrie 2011 02:05
Pistruii! 8 De la: justforfun84 4 Martie 2011 10:51
De ce nu vorbeste despre trecutul lui? 33 De la: kudika434671 29 Iulie 2013 00:38
singerare la pierderea virginitatii 23 De la: darksukkubus69 24 Mai 2010 19:02