Setari Cookie-uri

Baie in doi:d

buna ideea cu cele mai idioate legende urbane
fluturasalb85
Postat pe 12 Noiembrie 2008 12:21
De la: gratuit89, la data 2008-11-08 22:54:10
De la: ingrid_carla, la data 2008-08-07 21:33:39daca ai nelamuriri legate de sexualitate ar fi mai bine pt tine evident sa auzi parerea unui medic ginecolog, decat sa te expui la tot felul de comentarii, care nici macar nu au baze medicale ci doar ca " asa am auzit eu "......



FI FARA GRIJA DRAGUTA NU SE RAMANE ASA DE REPEDE NICI MACAR CAND O BAGI INAUNTRU DAR IN APA DE BAIE

SA FIM SERIOSI FA BAIE CAT VREI SI N O SA AI NICI O PB



nu e adevarat! depinde foarte mult de organismul femeii! Sunt femei care se pot "chinui" ani de zile sa ramana insarcinate si nu reusesc! Dar sunt femei care pot ramane foarte usor! Eu am o prietena care a facut baie cu iubitul ei in cada plina cu spuma, au facut dragoste acolo, tipul a ejaculat in ea si dupa aproape o luna a aflat ca e insarcinata! (nemaiavand contact sexual cu el de atunci)! deci... totul e posibil! depinde cat esti de fertila sau nu!
pussyk
Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:35
buna all:))))))))
josy
Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:36
tu kiar ai 23ani:))...sincer,dupa ceea ce ai intrebat am crezut ca esti un copil de5ani.....NO COMMENT!!
brasoveank
Postat pe 13 Noiembrie 2008 19:27
De la: brasoveank, la data 2008-11-13 19:27:11tu kiar ai 23ani:))...sincer,dupa ceea ce ai intrebat am crezut ca esti un copil de5ani.....NO COMMENT!!


daca NO COMMENT, de ce mai comentezi?
ca sincer iti spun, no comment inseamna sa nu faci nici un comentariu.

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:10
De la: geo32, la data 2008-11-13 20:10:39
daca NO COMMENT, de ce mai comentezi?
ca sincer iti spun, no comment inseamna sa nu faci nici un comentariu.

Promisiuni desarte.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:36
deci da...prostia umana chiar nu are limite.
un sfat: cititi inainte sa faceti ceva sau inainte sa puneti intrebari ciudate si lipsite de sens.
mythos
Postat pe 14 Noiembrie 2008 10:00
De la: mythos, la data 2008-11-14 10:00:43deci da...prostia umana chiar nu are limite.
un sfat: cititi inainte sa faceti ceva sau inainte sa puneti intrebari ciudate si lipsite de sens.

Pai sa fiu iertat: a nu fi constient despre nesfirsirea prostiei omenesti nu e semn de... desteptaciune.
Totodata, nu exista intrebari probleme si nelipsite de sens. Orice iese din mintea, din natura, din realitate are sens. Doar mintea noastra, din n motive, nu are chef sa ia in calcul, sa intorca pe diverse fetze acest nou venit, acest necunoscut. Si cum ne arde sa recunoastem ca sintem obositi sau cu nechef (ori speriati de nou), atunci acuzam de lipsa de sens...
Cit priveste pe prosti, fie si nesfirsiti, poate mai bine este sa ne bucuram ca nu facem parte din categoria aceea...
Mircea_O
Postat pe 14 Noiembrie 2008 10:04
pai eu am comentat ceva de bunsimt si fara sa jignesc pers in cauza....am scris NO COMMENT ca sa nu spun mai multe,sa nu deranjez in vreun fel:).....oricum tipa asta ori nu gandeste absolut deloc ori a scris la misto sa vada ce rsp primeste la "problema ei"......
brasoveank
Postat pe 14 Noiembrie 2008 18:39
anamaria, eu am auzit ca e riscant sa ramai insarcinata si de la apa, daca indrepti dusul in stii tu ce directie, pentru ca in apa raman slobozi de la pesti,trec de inslataliile de filtrare, si uite asha s-a nascut omul amfibie! Sa te pazesti!
Aladiah
Postat pe 22 Decembrie 2008 01:32
Da sincer mult s-a ajuns si in comentariile astea si sigur multi din ei (care au scris s-au numai au vizitat) nu stiu ce sa mai creda dar imi place ca sa zis ca romani sunt cu mult in urma mai avem pana o sa ajungem ca in alte tari si nu e vina noastra adevaru ca cei in varsta nici ei nu cunosc prea multe sau nu vorbesc (cel putin cand e vorba de sex) cu copii lor dar dupa ce se intampla e prea tarziu. Vazand ce se scria aici mi-am adus aminte si de o farsa a lu daniel buzdugan nu stiu daca am voie sa dau link aici dar merita ascultat

http://audio.neogen.ro/user/crimo/uou4cfk0axnwpb7u4eqygm8jha27wocr/

Daca se sterge linku cautati BUZDUGAN - FARSA ONANIST BAZIN DE INOT deci multa lume e dusa scuze de expresie in romania asta si am vazut ca chiar si profesori, parlamentari si alti habar nu au de multe... cu toate ca se mai aude la radio sau la tv tot raman cum sunt eu find la cineva chiar nu imi venea sa cred ca multi nici ca stiau ca e farsa si nu are cum sa se intample asa ceva dupa ce au auzito tot ziceau
-Bine glumeste nu a ejaculat ala nu????
Sincer e greu sa bagi ceva in cap unora care nu vor sa inteleaga NU POTI SA RAMAI GRAVIDA NICI DACA SPERMEAZA 100 in cada aia hai sa fim seriosi ca fete cand megeti la ginecolog intrebatil!!! dar cum am zis ca sunt profesori care habar nu au de ce preda si zic in materia lor se poate sa zica ca s-ar putea Din experienta mea imi place mult sa fac baie cu o fata si te asigur ca s-au intamplat multe si oral si bineinteles ca a ajuns in apa si nu o data si sunt tare curios cum de nu am nici un copil =)))

Ce ma amuzat cand am vazut pe alt forum ce iesise traiasca

\\\\\\\"\\\\\\\"Facand o baie la comun
Menitul print si fata,
Ea nestiind c-o gura-n plus
De apa, ingrasa,gata.

Si dupa ce s-a balacit,
Virgina insetata,
Mai ia un hap, si-a inghitit
Deodat\\\\\\\' apa spermata.

Iesi spermosu-acu dansand
Victorios, nu gluma
Ca s-anbaiat si sus si jos
Si-un pic la fata-gura.

Si iaca ce sa fac acu,
Isi spuse Virginica.
Mai bine-ntreb pe eva.ro,
Sa-mi mai aline frica. \\\\\\\"\\\\\\\"\\\\\\\"\\\\\\\"

Devenim poeti!

Dar ar trebui sa nu se mai faca aberatii pe chesti care nu suntem siguri daca chiar vrei sa ajuti cu un sfat fao calumea saraca fata si multe altele nu mai fac nici baie decand au auzit ca e invazie de si vorbele umbla repede...
Gata ca nu am mai scris atat decand sa stricat cealalta tastatura
atacbv
Postat pe 23 Decembrie 2008 00:02
Ei, sa ma scuze, anamaria, daca am fost prea dura. Oricum, cred (sper) ca oricine isi poate imagina ca nu poate iesi nimic din impreunarea unui om cu un peste. Si intr-adevar, a fost chiar si o emisiune pe Discovery cu mituri, era vorba despre faptul ca unele tinere au pretins ca au ramas gravide pentru ca au folosit un wc public si era o picatura de sperma pe colac. Poate sa fie colacul imbibat in sperma, ca fata tot nu ramane gravida, spermatozoizii nu urca asha in vagin, se misca ei, dar daca au trecut de colul uterin. Singurul mod in care o fata poate ramane gravida folosind un wc public este sa se afle deja un barbat pe wc inainte de a se aseza ea .... cam la fel e si cu problema ta anamaria..depinde ce aveti de gand sa faceti in cada...
Aladiah
Postat pe 23 Decembrie 2008 18:29
Citisem undeva in comentariile anterioare ca o tipa a ramas gravida dupa ce uterul i-a fost perforat de un glont care in prealabil trecuse prin testicolele unui barbat.Cercetarile facute ulterior au demonstrat ca respectiva poveste era una care nici pe departe nu avea cum sa fie adevarata.
Referitor la intrebarea doamnei/domnisoarei care a deschis topicul: mie mi se pare imposibil ca un spermatozoid care se afla in apa sa reuseasca sa ajunga in vagin, cu atat mai putin sa ajunga sa fecundeze un ovul (avand in vedere ca atunci cand un barbat ejaculeaza,in sperma respectiva se gasesc foarte multi spermatozoizi,dintre care numai unul ajunge - daca e norocos - sa fecundeze ovulul).
Seara frumoasa va doresc!!!
michelle_08
Postat pe 9 Martie 2009 17:55
_dulcik_
Postat pe 9 Martie 2009 18:23
Draga sa stii ca sigur ai sa ramai gravida
iar daca tii sarcina o sa ai tripletii

eu nu stiu daca lumea asta care deschide topicuri aiurea chiar nu cunoaste lucrurile astea ori e prea ... sa nu jignesc....

Cea mai mare aberatie pe care am citit-o.... nu pot sa cred prostia asta.... auzi ramai gravida....
_dulcik_
Postat pe 9 Martie 2009 20:56
De la: geo32, la data 2008-07-31 20:08:13aaaaa!!!
aha, deci traiectoria glontului fu cam asa: un soldat scapa din greseala arma din mana, arma nesimtita se descarca accidental , glontu' suiera ca din pusca, atinge in outze un soldat care se masturba de zor intrun boschete, ia pe varf niste spermatozoizi rebeli, trece printrun gard viu si o sterge spre zona inghinala a domnsoarei ce intindea rufele la uscat in curta casei!
deci cel mic si negru ce respira greu , e ta'su!?



da...si robotzelu ala mic..cu manutza aia a lui ia dat drumu !!


eu ti'am zis k e popa.. da tu nu.. batman batman !!


am lesinat de ras la faza cu glontu mai geo32
lilutza09
Postat pe 31 Iulie 2009 16:51
De la: _dulcik_, la data 2009-03-09 20:56:41Draga sa stii ca sigur ai sa ramai gravida
iar daca tii sarcina o sa ai tripletii

eu nu stiu daca lumea asta care deschide topicuri aiurea chiar nu cunoaste lucrurile astea ori e prea ... sa nu jignesc....

Cea mai mare aberatie pe care am citit-o.... nu pot sa cred prostia asta.... auzi ramai gravida....



daca ei fac baitza cumintei..cum se presupune..nu ramane...dar dak nu stau cuminti sii ii arata lu ala mic luminita de la capatul tunelului ( kre mai nou pentru a stopa incalzirea globala au stins'o deoarece consuma prea multa energie electirca.. ) poate sa ramana !!
lilutza09
Postat pe 31 Iulie 2009 16:53
De la: pussyk, la data 2008-11-12 15:35:54
De la: gratuit89, la data 2008-11-08 22:54:10
De la: ingrid_carla, la data 2008-08-07 21:33:39daca ai nelamuriri legate de sexualitate ar fi mai bine pt tine evident sa auzi parerea unui medic ginecolog, decat sa te expui la tot felul de comentarii, care nici macar nu au baze medicale ci doar ca " asa am auzit eu "......



FI FARA GRIJA DRAGUTA NU SE RAMANE ASA DE REPEDE NICI MACAR CAND O BAGI INAUNTRU DAR IN APA DE BAIE

SA FIM SERIOSI FA BAIE CAT VREI SI N O SA AI NICI O PB



nu e adevarat! depinde foarte mult de organismul femeii! Sunt femei care se pot "chinui" ani de zile sa ramana insarcinate si nu reusesc! Dar sunt femei care pot ramane foarte usor! Eu am o prietena care a facut baie cu iubitul ei in cada plina cu spuma, au facut dragoste acolo, tipul a ejaculat in ea si dupa aproape o luna a aflat ca e insarcinata! (nemaiavand contact sexual cu el de atunci)! deci... totul e posibil! depinde cat esti de fertila sau nu!

pai...daca a ejaculat in ea, ce credeai ca baia spala sau ce ?...e cam "normal" sa ramana gravida, adica destul de probabil...
...fata noastra intreba daca poate ramane fara sa faca sex ci, doar baie..
ocs
Postat pe 6 August 2009 22:19
atita timp cit faci doar baie...stai linistita...
mikela_my
Postat pe 7 August 2009 12:26
De la: anamaria_szekely, la data 2008-07-28 16:49:44Fetelor... vad ca sunteti cu mai multa experienta... si stiu ca intrebarea o sa para copilareasca dar... avand in vedere ca nu iau pastile... putem face baie impreuna fara sa ne trezim cu surprize? Baie, nu dus.:D

daca face-ti doar baie nu ai surprize,daca se ajunge la sex neprotejat ,s-ar putea sa ai surprize
R_F
Postat pe 7 August 2009 12:32
gugulina74
Postat pe 9 August 2009 19:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog ajutatima 13 De la: kudika_22856 11 Decembrie 2012 21:49
Craciun si Revelion 1 De la: alexida 27 Noiembrie 2010 17:14
exercitii kegel 30 De la: miryella 1 Aprilie 2013 05:49
Prietenul meu evita sa facem sex 374 De la: kudika029282 28 Octombrie 2010 12:31
Daca femeile n-ar fi facut niciodata copii "din flori", credeti ca ar fi supravietuit specia umana ? 141 De la: Baiat_virgin 13 Mai 2012 15:45