Setari Cookie-uri

Pastilele de slabit chinezesti, mit sau realitate in lupta impotriva kilogramelor???

Imi poate spune cineva cat costa superslimul?
nelik
Postat pe 29 August 2008 13:41
Depinde.eu iau 30 de pastile,deci pt o luna cu un mil.Poti apela chiar la situ www.superslim.ro,sau poti cauta pe google unde vei gasi mai mult oameni care distribuie,si vei gasi si numerele lor de tel.Eu am avut norocul sa gaesc chiar din orasul meu.Si imi este mai simplu!succes
For_life
Postat pe 29 August 2008 15:07
Am uitat sa adaug ca distribuitorul e din timisoara si oare ala sa fie motivul ca sunt asa ieftine(caam citit in unul diin mesaje ca in timisoaraau aparut si in magazine).astept raspunsurile voastre
micovschi
Postat pe 30 August 2008 16:29
Cred ca tot acelea sunt care le iau si eu.Ai vazut,daca ai citit si forumul din josul paginii,ca este multa lume care apeleaza la acest distribuitor atat din tara cat si romance din strainatate,cred ca asta ar fi un prim motiv.Si din ce am inteles eu de`acolo,cei ce ocupa cu astea le primesc direct din china.Acolo sunt super ieftine.Altii de pe pe net sigur isi mai adauga si eu un mic procent,si din mana in mana ajunge mai scump.Tot din cele citite mi`am dat seama ca sunt aceleasi pastile.Pe acest site m`am interesat de ele dar din motiv de urgenta am incercat sa gasesc pe cineva din oras,si am gasit.vezi care sunt conditiile pt a face comanda,si ca sa nu regreti,am inteles ca poti comanda si mai putine pastile.poti cere pentru inceput 15 pastile,pt doua saptamani.Si oricum sigur banii ii dai atunci cand primesti comanda,nu trimiti nmk inainte.Succes
For_life
Postat pe 30 August 2008 17:19
Da nici eu nu am avut efecte,dar am spus asta ca sunt multi care se sperie,si sa stie in cazul care,ca oricum eventual doar in primele 3 zile,pana se obijnuieste organismult!
For_life
Postat pe 1 Septembrie 2008 19:32
Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Acum le vand eu. Are eficienta 100%. N-o sa regreti.
Daca te intereseaza scrie-mi pe email si iti spun pretul: merycamerzan@yahoo.com sau suna-ma la nr: 0744 551 225
merycam
Postat pe 2 Septembrie 2008 22:04
Pt for life...

buna si eu sunt din cta...si ma confrunt cu aceeasi problema kilograme in plus... rugamintea mea este daca se poate sa-mi dai si mie nr de tel al persoanei de unde cumperi superslim, aceasta e adresa mea de e-mail unde potzi sa -mi trimitzi nr de tel...

ms anticipat si urez tuturor fetelor multa sanatate si unde este nevoie spor la slabit si sa nu uitam ca totul depinde de vointza noastra
me_me_me
Postat pe 11 Septembrie 2008 14:16
si eu am luat superslim, iar dupa o saptamana am renuntat pt ca m-am simtit oribil.dar asta din vina mea cred pt ca nu am mancat cum trebuia era cand manca o data pe zi si atunci numai prostii.am avut ameteli, greturi, senzatia de gura uscata, tulburari de vedere.este adevarat ca am slabit insa recomand pt cine doreste sa le incerce sa se alimenteze cat mai sanatos cu putinta, sa manace cat mai mulkte fructe, sa consume lichide, si sa manace mancare normal.evidwent nu grasimi, dulciurietc. dar nici nu o sa simtiti nevoia deoarece o sa va provoace greata la inceput.cert e ca pe mine m-au ajutat cat de cat, iar acum dupa o perioada de cam 2 sapt am inceput sa le iau din nou.nu mai ma simt rau ca si atunci insa senzatie de greata tot mai imi apare cateodata.eu incerc sa mai fac pauza la ele.ma tem sa nu imi afecteze ficatul sau stomacul.insa eficiente sunt, cunosc persoane care au slabit mult de la ele.se gasesc in timisoara.cautati pe site.
Adela_Oana
Postat pe 21 Septembrie 2008 14:23
scuza-ma ca te intreb , dar cati ani ai ? inaltimea si greutatea mi se par ok - eu am 1.70 si 58 kg si ,fara lipsa de modestie , surprind priviri admirative . cred ca esti ok, chiar 7-8 kg mi se par multe ! ai grija sa nu dai peste alte probleme !
MYL
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:59
scuza-ma ca te intreb , dar cati ani ai ? inaltimea si greutatea mi se par ok - eu am 1.70 si 58 kg si ,fara lipsa de modestie , surprind priviri admirative . cred ca esti ok, chiar 7-8 kg mi se par multe ! ai grija sa nu dai peste alte probleme !
MYL
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:59
Buna.Am citit o gramada despre faimoasele pastile de slabite chinezesti.Am 1.67 si 75 de kg...si de ceva vreme ma chinui sa dau jos, dar nu prea reusesc.As incerca cu aceste pastile de slabit chinezesti, dar nu stiu de unde le-as putea procura, si daca le-as putea gasi la un pret mai mic ar fi si mai bine.Cine ma poate ajuta, sa-mi trimita un email la adresa: darkwings2007@yahoo.com
Va multumesc anticipat.

Postat pe 3 Octombrie 2008 18:47
NU E NIMIC ADEVARAT! CRED CA SI PERSOANELE CARE FAC RECLAMA ACESTOR PRODUSE NU EXISTA CI SUNT DOAR NISTE CONTURI CU NUME, DESCHISE DE ACESTI DEALERI DE ASA-ZISE TRATAMENTE PENTRU A PROSTI LUMEA. AM LUAT SI EU SI, LA FEL CA O COLEGA M-AM ALES CU NISTE STARI DE RAU DE NU STIU CUM SA SCAP DE ELE. SI AICI MA REFER LA CADERI DIN PICIOARE, VARSATURI, CONVULSII, TREMUR, TAHICARDIE (CRESTEREA BATAILOR INIMII LA PESTE 100 / MINUT)ETC. SI, SURPRIZA: AZI AM RIDICAT ANALIZALE SI CA SI-N CAZUL COLEGEI, SUNT PERFECTE. DACA VOI CREDETI CA O CUTIE VERDE CU CIRESE PE EA, CU SCRIS CHINEZESC SI RUSESC, CONTINE UN TRATAMENT NATURAL DESAVARSIT SI ELIXIRUL FERICIRII, ATUNCI E CEA MAI MARE PROSTEALA DIN VIATA VOASTRA. DAR POATE PRINTRE VOI SE AFLA SI PERSOANE MASOCHISTE ASA CA..., DRUM BUN ! SI EU AM SLABIT IN 10 ZILE VREO 7 KG. DAR DISTRACTIA ABIA APOI INCEPE. TOTI MEDICII CU CARE AM VORBIT PANA ACUM MI-AU SPUS CA E O MARE PACALEALA SI VOI PUNE INAPOI CHIAR MAI MULT IAR ACELE PASTILE CU ANFETAMINE SUNT FOARTE PERICULOASE. (POATE CHIAR ASTEA SUNT - NU STIE NICI NAIBA)
PAREREA MEA E SA INTREBATI SI CUNOSTINTE DE PROFESIE MEDICI - N'OR FI CHIAR NISTE DOBITOCI, NU?! SUCCES SI AVETI GRIJA !

Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:05
Are dreptate cea care a scris inaintea mea, chiar credeti ca e asa de usor? Adicatelea isi fac toate vedetele by pass gastric ca sa scape de kilograme cand ar fi putut sa rezolve problema usor cu niste pastilute?
Kathara
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:12
De la: For_life, la data 2008-08-27 09:45:32Poti sa incerci o saptamana,sunt care vand si 6 pastile..sa vezi cum te simti.Eu sunt extra super fericita cand m`am urmcat azi dim pe cantar si am vazut niste kg asa putine(mai am de dat),pe care de vreo 3 ani ani ma chinui sa le dau jos..su sala,cu varza,cu salate..Nu sunt scumpe,si merita sa incerci,ca nu au ce sa`ti faca rau.pup

ai vorbit asa mult de pastilele astea, dar cum se numesc? sau ai aruncat cutia? e ceva putred l mijloc

Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:19
De la: veryirresistible, la data 2008-11-13 22:19:43
De la: For_life, la data 2008-08-27 09:45:32Poti sa incerci o saptamana,sunt care vand si 6 pastile..sa vezi cum te simti.Eu sunt extra super fericita cand m`am urmcat azi dim pe cantar si am vazut niste kg asa putine(mai am de dat),pe care de vreo 3 ani ani ma chinui sa le dau jos..su sala,cu varza,cu salate..Nu sunt scumpe,si merita sa incerci,ca nu au ce sa`ti faca rau.pup

ai vorbit asa mult de pastilele astea, dar cum se numesc? sau ai aruncat cutia? e ceva putred l mijloc


Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:53
Buna! Am avut si eu ceva probleme cu kilogramele in plus, dar o prietena mi-a recomandat capsulele Super Slim. La inceput nu am avut incredere si am ezitat sa le iau. M-am informat despre produs si este 100% natural. Acum sunt cu 8 kg mai slaba doar dupa 1 luna de zile de tratament. Si ma simt si bine. Nu au avut reactii adverse, doar ca mi-au taiat pofta de foame si mi se facea mereu sete, dar aceste simptome nu se mai simt dupa 2 saptamani de tratament. Il recomand cu placere tuturor care vor sa dea jos kilogramele in plus, este intr-adevar eficient. Mult succes! http://www.freewebs.com/superslimpills/
Aylyne
Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:36
Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:43
nici eu nu credeam in ceaiuri, pastile, prafuri, gume de mestecat, plasturi si alte prostii de slabit. asta pana cand una din prietenele mele a inceput sa lase kg in urma foarte usor, de ne miram toate ce a patit fata incercase la viata ei toate dietele posibile, disociat, cura cu orez, cu supa de varza etc....reusea sa slabeasca dar apoi se ingrasa la loc, fiindca era o gurmanda si o pofticioasa fara pereche. pana cand s-a ingrasat mai mult decat isi permitea ea insasi sa se ingrase, si se saturase de du-te vino.asa ca nuj cum a descoperit ea superslimul, si cum va spuneam, slabea pe fiece saptamana cam 1,5-2. Rautacioasa nu vroia sa ne zica si noua cum a slabit, ba zicea ca a tinut dieta, ba ca a luat pastile pt digestie ...si la un moment dat, exasperata de insistentele noastre, ca dracusoare ce suntem si nu o credeam, ne-a dezvaluit misterul.cu chiu cu vai ne-a dat si nr de tel al omului de unde le comanda ea. si s-au apucat inca 3 prietene din cerc sa ia, eu nu am luat ca plecam la mare (vara asta) si am zis ca iau cand ma intorc. ei bine, eu am avut un accident foarte naspa care m-a impiedicat sa ma mai gandesc la slabit si pastile, pana saptamana trecuta cand mi-am permis sa scap de stres si sa ies la suc cu fetele mele si am observat cat de slabe erau vacutele din grupul"fulga"...numa' eu am ramas asa ca le-am luat la intrebari...reactii adverse exista, cica nu sunt recomandate persoanelor cu probleme de inima, insarcinate...ele cica au avut palpitatii mai mari in primele zile, gura uscata, insomnii, toate disparand in 2 saptamani.au ramas doar senzatia de sete foarte accentuata si lipsa apetitului.asa ca am comandat si eu d p net, si de maine incep si abia astept. orice reactie violenta asupra organismului meu ma va determina sa ma opresc...sper sa nu fie nici la mine, cum nu au fost nici la ele, si sa mearga totul bine...va tin la curent oricum. (nu fac reclama, nici nu ma intereseaza parerile altora, cred in ceea ce am vazut ) si daca nu sunt bune, va zic
Hazel_eyes
Postat pe 25 Noiembrie 2008 22:09
uitati va la filmul Recviem pentru un vis, o sa vedeti ce pot face pastilele de slabit.
crisss_curlyyy
Postat pe 29 Noiembrie 2008 15:27
Buna!
Eu am intrat intr-o zi int-un Plafar si intreband despre un tratamanet natural bun pt slabit mi s-a recomandat 2 produse: Unu se numea pastila pt slabit si unul care am uitat dar incepea cu S si era o cutie verde k un fruct rosu pe ea...si doamna de acolo le recomda spunand ca sunt foarte bune si ca toate fetele au slabit cu ele....si erau relativ ieftine max 1200 al doilea produs iar primul pana int-un mil.
Inca stau si ma gandesc ce sa fac sa le iau, sa nu le iau.....bine nu amandoua deodat ci doar unul din cele doua produse....
Karla25
Postat pe 29 Noiembrie 2008 16:45
"Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/ "
In limba engleza nu se poate??????
Karla25
Postat pe 30 Noiembrie 2008 11:29
mai eu zic sa incerci o sapt...eu iau de 6 zile...cutia verde cu fructu rosu ..am dat 120 pe 30 d pastile adica pt o luna...si in astea 6 zile am slabit cam 2 kg...chiar sunt bune..numai ca o sa iti fie un pic aiurea primele zile...2-3...dar dupa se obisnuieste corpul si o sa fi ok...bea multa apa...plata,...si mananca dimineata chiar daca nu ai nici un pic d pofta....eu iau si calciu...ca nu pot manca mai deloc(uit chiar )...ia-ti intai o folie de 6 pastile ...apoi sigur o sa-ti mai iei pt toata luna...uite id-ul meu...mai vb daca vrei despre pastile boboo_jungleparty
bubutzu
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:24
Ce mai faceti fetelor? azi e a 10-a zi de cand iau SS. In primele zile nu prea puteam sa dorm, muream de sete, eram agitata...si nici vb de foame. Dupa 4 zile sa zic, s-a dus agitatia. Dorm chiar foarte bine, am ramas doar cu setea si cu "nefoamea si nepofta"
Nu am avut palpitatii, transpiratii, frisoane. Nu stiu daca pastila in sine slabeste, eu cred mai mult ca ma ajuta sa mananc rational si sanatos.Nu mai dau iama in dulciuri, sandvisuri duble, paste, pizza..Pt ca nu mi-e foame si mananc pt ca nu imi place ideea sa ma infometez.Mananc cam la 2-3 ore fructe, legume, peste...chestii usoare..apa multa si exercitii usoare. Am dat 3 kg jos.
Hazel_eyes
Postat pe 5 Decembrie 2008 14:32
Fetelor, eu nu va sfatuiesc sa luati pastile pt a slabi..Eu am luam o perioada Reductil, mi-a fost recomandat de medic(un medic imbecil dealtfel...e plina lumea de ei) si intr-adevar am slabit dar le-am pus la loc si acum imi este f greu sa slabesc prin diete si/sau sport....s-a obisnuit metabolismul lenes si nu mai vrea decat cu pastile...
Orice actiune are o rectiune...tot ce pare miraculos are reactii adverse....
ramo_88
Postat pe 12 Decembrie 2008 17:10
fetelor eu am inceput de cateva zile sa iau superslim. sunt ok si nu am schimbari f mari . insomnii da nu f grave si sete da. am inceput sa iau ca au slabit multe fem cu acestea. leam luat de la bucuresti de la cineva care face comanda si am dat 110.am sa va mai tin la curent daca slabesc :D
kudl
Postat pe 8 Ianuarie 2009 11:59
dragele mele eu am luat superslim mai bine spus pastila de slabit care este acelasi lucru cu super slim.
da efectele fizice sune benefice pt noi, dar nu si cele interioare.
va recomand sa opriti luarea lor.
eu am luat timp de 2 luni am slabit aproximativ 9 kg.dar efectele negative au inceput sa isi faca loc si ele .
ganditi-va ca aceste pastile nu sunt cum toata lumea stie .....pe baya de plante naturale. contin fetamina. iar fetamina e ca si un drog. azi iei o anumita doza sa isi faca efectul iar dupa ce ai ajuns unde ai vrut cat de cat daca vrei sa continui trebuie sa dublezi reteta pt acelasi efecte.
stiti cu ce va alegeti? din cauza micilor insomnii o sa ajungeti pe parcurs sa aveti mai mari insomnii iar pe langa asta, datorita sentimentului de satietate, se pot face inceput de ulcer la stomac,
insuficienta circulatorie cerebrala- din cauza insomniilor si faptul ca unele dintre noi poate ne simtim chiar foarte fresh si dupa 3+4 ore de somn.
in plus va afecteaza fierea si splina.
sunt foarte multe efecte negative care apar dupa terminarea tratamentului si chiar in timpul lui.
multe dintre voi o sa aveti stare de anxietate, agitatie, si depresii, atunci o sa va amintiti toate partile negative ale vietii voastre. si o sa va treziti cu dureri de cap.
tin sa va anunt ca au fost si cazuri de deces din cauza lor.
credeti-ma pe cuvant.
eu sufar acum de una dintre boli de insuficienta circulatorie cerebrala si fierea mea a fost atacata. nu am crezut deloc la inceput ce spuneau altii despre ele .....dar incet am ajuns la cuvintele altor fete care m-au sfatuit cum va sfatuiesc eu.

iar daca sunteti si fumatoare si beti cafea e foarte rau
la fel si cu anticonceptionalele, fumatul si pastilele- duc la atac cerebral...... caz intre prietene.

sper binele vostru beti mai bine in loc de pastila suc storc din 2 lamai, un gref si o portocala dimineata.

creati.va un mediu sanatos .....nu comod de a slabi.....o sa ajungeti sa dati apoi mai multi bani pe medicamente sa va faceti bine....mai mult decat v-ati asteptat
alinasitar
Postat pe 8 Ianuarie 2009 12:18
Fetelor, va voi spune o mica poveste:
O prietena de-a mea, satula de regim si sport (ca si noi toti dealtfel) si-a comandat de pe net niste pastile de slabit chinezesti...au sosit...prospectul..in chineza...le-a luat...si a slabit...a slabit...si nu se mai oprea...a mers la medic...ai facut analize atat ei cat si pastilelor..
Vreti sa stiti ce digera?Oua de tenie.....s-a dezvoltat o frumoasa tenie la ea in stomac, ce se hranea cu mancarea pe care o manca ea...acum se lupta disperata cu o gramada de medicamente pentru a scapa de ea...
Asa ca aveti grija la aceste pastile miraculoase....nu tot ce e natural e obligatoriu si bun...
Pana la urma, si matraguna e naturala,nu?
ramo_88
Postat pe 8 Ianuarie 2009 16:23
Buna. Am citit ca esti din C-ta si ai gasit pe cineva care ti-a facut rost de pastilele de slabit Superslim. Ma gandesc sa incep sa iau si eu, am 23 de ani, 69 kg la 1.65 m si as vrea sa mai slabesc macar 10 kg... Ce zici, ma poti ajuta ? Nu vreau sa comand prin posta... Astept un raspuns de la tine! Multumesc anticipat. Id-ul meu de messenger este evadne 24.
dalila5
Postat pe 13 Ianuarie 2009 13:55
De la: For_life, la data 2008-08-29 15:07:52Depinde.eu iau 30 de pastile,deci pt o luna cu un mil.Poti apela chiar la situ www.superslim.ro,sau poti cauta pe google unde vei gasi mai mult oameni care distribuie,si vei gasi si numerele lor de tel.Eu am avut norocul sa gaesc chiar din orasul meu.Si imi este mai simplu!succes




Buna. Am citit ca esti din C-ta si ai gasit pe cineva care ti-a facut rost de pastilele de slabit Superslim. Ma gandesc sa incep sa iau si eu, am 23 de ani, 69 kg la 1.65 m si as vrea sa mai slabesc macar 10 kg... Ce zici, ma poti ajuta ? Nu vreau sa comand prin posta... Astept un raspuns de la tine! Multumesc anticipat. Id-ul meu de messenger este evadne 24.
dalila5
Postat pe 13 Ianuarie 2009 13:58
De la: evadne24, la data 2009-01-13 13:55:14Buna. Am citit ca esti din C-ta si ai gasit pe cineva care ti-a facut rost de pastilele de slabit Superslim. Ma gandesc sa incep sa iau si eu, am 23 de ani, 69 kg la 1.65 m si as vrea sa mai slabesc macar 10 kg... Ce zici, ma poti ajuta ? Nu vreau sa comand prin posta... Astept un raspuns de la tine! Multumesc anticipat. Id-ul meu de messenger este evadne 24.


Draga mea, imi permiti sa iti dau un sfat?
Nu e obligatoriu sa tii cont de el dar, iti pot spune ca m-am luptat si eu cu kilogramele...cam 15 la numar. Acum am 59 de kg la o inaltime de 1,65. Cea mai eficienta solutie este dieta nu foarte drastica, combinata cu mult sport. Sportul, nu numai ca te ajuta sa arzi caloriile dar iti si modeleaza foarte frumos corpul. Eu am practicat si inca mai practic, aerobic si tae bo, in fiecare zi, plus doua sedinte de sauna pe saptamana si, din cand in cand alerg. E posibil sa fiu contrazisa dar, te asigur ca vei lua degeaba acele pastile daca nu faci niciun efort.
liana976
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am slabit 30kg in 2 saptamani , NATURAL! 26 De la: 25 Noiembrie 2013 19:00
Buna... 6 De la: www_angel_elly2002 30 Noiembrie 2013 10:46
desert plant??? 58 De la: andra_ale 10 Mai 2013 11:47
Slimmies 31 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:08
Super Slim- pilulele care intr-adevar te ajuta sa slabesti fara efecte negative 4 De la: bestdevilinside 17 Noiembrie 2008 23:07