Setari Cookie-uri

Cauta barbatii femei/fete cu bani?

SUNT DIN CE IN CE MAI MULTI CARE CAUTA SA SE CAPATUIASCA PE SPINAREA UNEI FEMEI
anghelescuadriana
Postat pe 31 Iulie 2008 09:06
De la: anghelescuadriana, la data 2008-07-31 09:06:42SUNT DIN CE IN CE MAI MULTI CARE CAUTA SA SE CAPATUIASCA PE SPINAREA UNEI FEMEI



Dar femei care incearca sa se capatuiasca pe spinarea barbatilor, cate sunt?
_fantoma_
Postat pe 31 Iulie 2008 21:38
E periculoasa treaba cu banii pt ca ofera putere si stica echilibrul unei relatii.
Kathara
Postat pe 12 August 2008 21:27
In ultimul timp , sau mai precis in ultimii 10 ani, barbatii sau mai bine zis baietii au invatat ceva , ca ar fi bine sa se orienteze si ei spre fete care au o situatie materiala mai buna si care ii pot propulsa mai tarziu.
Parerea mea este ca ei aici gresesc, o femeie cu bani care va vedea ca cel de langa ea nu evolueaza din punct de vedere financiar , in timp o sa ii cam dea papucii, nu acelasi lucru se intampla si cu femeile care se casatoresc sau au o relatie cu un barbat cu bani.
Sa nu se uite ca barbatul de cand lumea asigura "hrana" , femeile nu au uitat asta , s-au nascut cu aceasta informatie genetica.
Nu vorbim aici de octogenare care iau tineri sub aripa, ci vorbim chiar de cei care au varste apropiate.
Deci MARE ATENTIE BARBATI, daca nu aveti bani si va casatoriti cu o femeie cu bani, incercati sa produceti bani pentru ca o femeie cu bani nu investeste decat in ceva (sau cineva) care va produce bani.
rimina
Postat pe 16 August 2008 14:01
De la: rimina, la data 2008-08-16 14:01:18In ultimul timp , sau mai precis in ultimii 10 ani, barbatii sau mai bine zis baietii au invatat ceva , ca ar fi bine sa se orienteze si ei spre fete care au o situatie materiala mai buna si care ii pot propulsa mai tarziu.
Parerea mea este ca ei aici gresesc, o femeie cu bani care va vedea ca cel de langa ea nu evolueaza din punct de vedere financiar , in timp o sa ii cam dea papucii, nu acelasi lucru se intampla si cu femeile care se casatoresc sau au o relatie cu un barbat cu bani.
Sa nu se uite ca barbatul de cand lumea asigura "hrana" , femeile nu au uitat asta , s-au nascut cu aceasta informatie genetica.
Nu vorbim aici de octogenare care iau tineri sub aripa, ci vorbim chiar de cei care au varste apropiate.
Deci MARE ATENTIE BARBATI, daca nu aveti bani si va casatoriti cu o femeie cu bani, incercati sa produceti bani pentru ca o femeie cu bani nu investeste decat in ceva (sau cineva) care va produce bani.


de acord cu tine :)
BiuL
Postat pe 27 August 2008 05:00
e adevarat ca sunt multi barbati care vreau sa se imbogateasca casatorindu-se dupa femei cu avere si eu am cunoscut un astfel de barbat care il interesa numai banii si situatia mea materiala,dar m-am despartit de el pentru ca nu era de nasul meu,nu ma respecta si nu dadea doi bani pe mine asa ca fetelor nu va orientati dupa barbati care se uita numai la bani si la avere sunt niste ticalosi parerea mea

Postat pe 18 Septembrie 2008 15:22
DACA FEMEILE CAUTA BANI LA UN BARBAT PENTRU A NU MAI MUNCII IN VIATA LOR DE CE BARBATII SA NU DOREASCA SA FIE INTRETINUTI. NU VEDETI SI BARBATUL POATE LUA CONCEDIU MATERNAL!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 28 Noiembrie 2008 21:04
mai sunt si barbati care cauta femei cu bani,nu e de mirare.am mai auzit.dar clar sunt mai multe femei care isi aleg partenerul dupa greutatea portofelului.
din punctul meu de vedere chiar nu conteaza partea financiara.degeaba ai parte de bani dak nu te simti iubit.dar deh...unele persoane nu isi doresc sa fie iubite,prefera sa aiba cat mai multi bani.fiecare face ce vrea cu viata lui,dar o viata cu bani si fara dragoste e lipsita de adevaratul ei sens.
razz
Postat pe 28 Noiembrie 2008 21:41
De la: dana_3, la data 2008-09-18 15:22:00 e adevarat ca sunt multi barbati care vreau sa se imbogateasca casatorindu-se dupa femei cu avere si eu am cunoscut un astfel de barbat care il interesa numai banii si situatia mea materiala,dar m-am despartit de el pentru ca nu era de nasul meu,nu ma respecta si nu dadea doi bani pe mine asa ca fetelor nu va orientati dupa barbati care se uita numai la bani si la avere sunt niste ticalosi parerea mea



vaaaai danuta si ce ai facut?????
asa una 2 i-ai dat papucii???
macar la pat era bun de ceva????
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:04
nu i-am dat papucii l-am pus la munca sa produca si el bani si a muncit pe euroi in strainatate si a venit cu o masinuta splendida asa ca l-am pus la treaba daca vrea sa aiba bani nu sa traiasca pe banii unei femei ca un trintor

Postat pe 29 Noiembrie 2008 17:41
esti distrusa retardato

Postat pe 18 Decembrie 2008 01:32
am o intrebare pentru toti, ati facut un bilalant al relitati pe care il traim noi barbati si femeile si in ce situatie am ajuns cu toti ca muncim ,facem facultati si suntem explaotati ca niste sclavi doar ca nu ni se spune in fata

Postat pe 18 Decembrie 2008 04:26
nu te supara este parerea mea dar sincer voi femeile 90%sunteti pe interes nu m-ai stiti ce insemna sa daruesti iubire si sa primesti va canditi numai la voi canditiva ca daca te combini cu un baiat si exista dragoste poti realiza multe lucruri

Postat pe 18 Decembrie 2008 04:36
daca esti o femei cu bani m-ai lua dor sa ma explotezi sau macar ai incerca sa ma cunosti special pentru femeile cu bani eu unu nu pot sa stau cu o babacine pentru bani ei sau cu o fata tanara cu bani care este o retardata frate care nu ai o satisfactie este penibil sincer


Postat pe 18 Decembrie 2008 04:58
sigur ca se numara si banii, evident ca daca barbatul este destulbine pus pe picioare atunci sigur gindeste altfel!
duduniu
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:44
in ziua de azi chiar e o moda ca barbatii cu situatii materiale modeste sa caute femei cu bani ca doar vor si ei sa traiasca bine pe langa o femeie bogata si mai ales ca lumea de azi e o lume a banilor cine nu are bani piere astazi numai banii vorbesc si marimea portofelului si numarul caselor si al masinilor dobandite dupa asta se orienteaza multti barbati care vor so duca bine

Postat pe 26 Decembrie 2008 15:02
eu cred ca barbatii nu sunt interesati de banii fetelor...............mai mult de ce pot ele oferii....an natura...sau dormitor
erikahd2008
Postat pe 14 Februarie 2009 17:30
eu am cunoscut multi barbati care cauta femei cu bani pentru ca le pot oferi multe satisfactii si in natura dar si in dormitor
ilyescorina
Postat pe 27 Februarie 2009 22:27
foarte multi barbati au devenit mai materialisti decat femeile...ca tot le place lor sa zica ca noi suntem asa.ei bine, un procent din ce in ce mai mare de barbati pune ca si prim loc partea materiala a fetei-intre una frumoasa si desteapta sin una mai putin frumoasa, dar cu ceva bani si casa, o vor alege pe a doua.spun asta privind la anumite cunostinte, prieteni, iubiti.plus ca majoritatea prietenelor care sunt si frumoase si destepte si cu un job bun au alaturi barbati destul de modesti financiar, fiindu-le suficiente alte calitati, dar in randul prietenilor, majoritatea, daca nu toti s-au alipit de niste femei care nu stralucesc atat la capitolul frumusete si inteligenta, cat au un loc pe unde sa poposeasca si ei, mai mult sa creasca ca la mamicuta acasa...specific ca fetele astea or sunt mai in varsta decat ei , or mai modeste fizic...si nu-i o coincidenta, cunosc destule cazuri de genul asta.so, barbatii nostri au devenit subit comozi, pt a-si mai face ei singuri un rost.nu generalizez, dar pe langa faptul ca romanii erau cunoscuti ca si violenti, acum se mai mandresc cu o calitate-sunt atrasi de partea materiala a femeii...din pct meu de vedere si femeile si barbatii care aleg ca si criteriu principal intr-o relatie asa ceva au ramas restanti la alte capitole din viata lor.
miamia79
Postat pe 4 Martie 2009 11:01
Restanti la alte capitole ... finut spus. Am putea enumera cateva " calitati ":
- imaturitate emotionala;
- incapacitate de afirmare profesionala;
- vointa ioc;
etc.
ASADAR NU VA MAI LAUDATI CA STATI pe spinarea femeilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 4 Martie 2009 16:54
cunosc multi barbati care sunt interesati numai de starea materiala a unei femei adica sa nu locuiasca cu parintii in casa si sa conduca si o masina daca se poate sa aiba un job bine platitt chiar daca e mai putin frumoasa sau mai putin desteapta pentru ei conteaza ce avere ii lasa parintii si cat de gras este contul din banca ,da chiar barbatii nostri au devenit foarte materialisti si mullti cauta numai femei cu bani ca sa stie de unde sa se alimenteze in caz de nevoie
ilyescorina
Postat pe 4 Martie 2009 19:54
Aveti dreptate , sunt si barbati care se orienteaza numai dupa partea materiala ,dar in general vorbind voi conduceti detasat
G_Bogdan
Postat pe 4 Martie 2009 20:12
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-04 20:12:50Aveti dreptate , sunt si barbati care se orienteaza numai dupa partea materiala ,dar in general vorbind voi conduceti detasat

Si zici ca ai masina? Schiurile alea sunt ale tale?
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 20:14
De la: Lucia1971, la data 2009-03-04 20:14:53
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-04 20:12:50Aveti dreptate , sunt si barbati care se orienteaza numai dupa partea materiala ,dar in general vorbind voi conduceti detasat

Si zici ca ai masina? Schiurile alea sunt ale tale?


Eu merg cu masina lu' vecina (ii mai fac piata) ,nu imi permit, iar pozele sunt trucate sa fiu si eu 'in randul lumii', cik asa se poarta.
G_Bogdan
Postat pe 4 Martie 2009 20:20
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-04 20:20:44
De la: Lucia1971, la data 2009-03-04 20:14:53
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-04 20:12:50Aveti dreptate , sunt si barbati care se orienteaza numai dupa partea materiala ,dar in general vorbind voi conduceti detasat

Si zici ca ai masina? Schiurile alea sunt ale tale?


Eu merg cu masina lu' vecina (ii mai fac piata) ,nu imi permit, iar pozele sunt trucate sa fiu si eu 'in randul lumii', cik asa se poarta.

Offffffffff... Si eu care-mi gasisem... resursa... Nu-i nimic. Am eu de toate.
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 20:22
Adica tot femeile sunt de vina amice.. femeile nu ar conduce daca nu li s-ar da voie.. hai sa fim seriosi... femeia ca femeia.. dar barbatul e cel care intretine o materialista

Si acum on topic: eu zic ca ambii cauta parteneri cu bani... ce e mai intrigant e ca si gasesc si sunt si tolerati
Sn0wflak3
Postat pe 4 Martie 2009 20:29
daaa...in general...
mihaella_blueeyes
Postat pe 1 Mai 2009 13:19
da da ca sa prestezi la domiciliu trebui sa fi dotat din cap an piciore nu toti mamutoi satisfac femeile
tyby
Postat pe 4 Noiembrie 2009 07:49
cred ca cauta si asta dar totusi nu cred ca toti sunt la fel
_dulcik_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:46
barbati se uita dupa bani si dupa sani si fund....dar sa fim seriosi femeile dupa ce se uita....dupa bani si ****
deuxxx_ingerashul_tau___X_X_X___
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce face o femeie sa fie atrasa de un barbat? 73 De la: r_girl 20 Mai 2009 15:06
Ce ati vrea in plus sau in minus la caracterul \comportamentul prietenul vostru? 1 De la: r_girl 27 Mai 2009 15:23
tatal vitreg o problema?! 2 De la: Iannis 12 Iunie 2010 10:32
E grav daca uita de ziua noastra? 51 De la: 16 Martie 2013 20:29
merita barbatii increderea noastra? 39 De la: ella_totdy 24 Iulie 2009 18:10