Setari Cookie-uri

incidente cu perversi

in foarte multe ocazii am avut neplacerea d a vedea p la coltul blocului, sau in alte locuri publice, cate un pervers care agreseaza femeile singure c trec p langa el. d cele mai multe ori, la prima vedere par oameni normali care intra in scara blocului sau s plimba prin parc, iar cand treci iti atrag atentia printr un psst sau ii vezi involuntar. mi e foarte ciuda p faptul ca nu face nimeni nimic in privinta lor... multi spun ca s inofensivi, dar nu poti sti niciodata, si daca eu, ca sunt matura, raman socata dupa un astfel d incident, pentru un copil poate fi d a dreptul traumatizant... azi, d expl, m am dus la wc, la serviciu, si, stiind d la colege care au patit o, ca poate sa ma priveasca cineva p deasupra, am ridicat capul si, chici c, era cineva care s uita la mine... m am speriat atat d tare incat nici n am putut sa tip, iar nenorocitul a iesit repede si nu am apucat sa l vad... nu ca as fi avut curajul sa l infrunt... mi e foarte ciuda p mine ca nu reactionez asa cum as vrea in situatii d genul... mi ar fi placut sa am curajul sa ies din wc cu pantalonii in vine si sa l iau la pumni si picioare....sau macar sa pot tipa...

Postat pe 30 Iulie 2008 23:05
Adevarul e ca sunt naspa. Mi s-a intamplat mai demult cand eram la cosmetica: salonul era la parter si era vara. Geamul era deschis, chiar ma gandeam...oare vede toata lumea care trece pe acolo? Si cand ma uit la geam...gici ce?...o figura de barbat...era unu care se uita la noi. I-am spus cosmeticienei, care era o femeie aproape de varsta a 2-a si i-a zis ceva de dulce de a plecat instantaneu si nu a mai aparut. Tin sa mentionez ca eu cand merg la cosmetica prefer sa stau fara lenjerie, nu de alta dar mi s-a intamplat de multe ori sa ma trezesc cu ceara pe ea, asa ca stau fara sa fiu eu mai sigura. Alte situatii de genul acesta se mai intamplau prin liceu, nu doar mie, erau create de baietii mult prea curiosi si lipsiti de bun simt. Dar ele au fost rapid rezolvate pt. ca au fost aduse la cunostinta dirigintei. Poate ca si in cazul in care vedem un pervers pe strada ar trebui sa sesizam un politist comunitar (daca e prin zona).
cnmoha86
Postat pe 9 August 2008 01:39
Pt. Jmenaru cu Banu Gros: iti dedic 2 piese, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar, fara numar de la Parazitii - "Slalom printre cretini" si de la Truda - "Idiot".
cnmoha86
Postat pe 9 August 2008 01:51
Ai mai dedicatpiesele alea doua.
Pai daca se putea vedea in slalonu' ala ce ai fi vrut sa faca amaratu ala? Sa nu se uite la curu' tau pentru ca are bun simt?
Nu exista asa ceva la un barbat.

Postat pe 9 August 2008 06:41
vai credeam ca numai eu vad obsedati de-astia.

Deci intr-o zi ieseam de la interviu pt job si mergeam pe autostrada pt. ca nu treceau masini pe acolo. In dreapta mea erau masini parcate pe marginea trotuarului. Si cum mergeam eu asa fara griji si fara treaba il vad pe unu' gol pusca in masina pe locul soferului masturbandu-se de socata ce am fost mi-am intors repede capul si am mers mai departe cat de repede am putut...sa mor de ras nu alta

Aseara altu'. Eram in kmin de faculta, la parter, seara pe la 11 - faceam ceva spaghetti si asteptam sa se sa se fiarba. La un mom dat observ cu coada ochiului pe unu' dezbracat de la brau in jos cu un penis cat degetul mic (k d'aia n-are parte de femei )la dracu' m-am speriat de numa' Dar cum am reflexe rapide in caz de panica am luat frumusel ditai oala cu spaghetti si zvarrr dupa el dar nu am reusit sa-l ating ca la geam erau gratii. God damn it! dar data viitoare il oparesc

La naiba m-am saturat sa vad numa' eu handicapati de-astia si de mai prind pe unu' in preajma mea il castrez!
Josie
Postat pe 9 August 2008 16:39
si eu am intalnit astfel de persoane...partea dureroasa este ca majoritatea sunt oameni despre care nu ai putea gandi ca fac asa ceva...

ultima oara eram in trafic, coloana mare, abia ne miscam...pe banda de langa mine un tip lasa geamul jos si intreaba daca vreau sa vad ceva frumos...incepe omu' sa-si scoata tricoul, isi desface cureaua si incepe sa afiseze un zambet pervers pe fata....am inchis repede geamul si am dat drumu' la muzica...desi frumos ar fi fost sa ma dau jos din masina si sa incep sa tip la el, sa il fac de ras....

dar...cand esti luat prin surprindere, te blochezi si nu stii cum sa reacionezi mai intai...
wind_of_change
Postat pe 9 August 2008 16:44
Hehe eu dc aveam un aparat foto ii faceam o poza de toata frumusetea la ala de pe autostrada
Josie
Postat pe 9 August 2008 16:47
Eram in metrou catre facultate ,singura in vagon si ma trezesc cu unul care se aseaza frumos pe scaunul din fata mea , isi pune o punga pe picioare si vad cu stupoare cum incepe sa-si miste mana.....prima senzatie a fost de frica ,dupa care m-am enervat si tocmai cand sa ma duc sa-i dau aluia cu geanta in cap a intrat metroul in statie .
S-a ridicat si a plecat iar eu am ramas blocata pe scaun....in momentele alea am inceput sa o injur pe mama care nu m-a lasat sa-mi continui lectiile de karate pentruc ca incepusem sa iau note mici la scoala

Altadata eram cu mama prietenului meu pe strada , era lumina afara.....la un moment dat am trecut pe langa un tufis de unde s-a auzit un fel de pssss....fara sa fim atrase nici una de eventuale aventuri ne-am uitat amandoua in directia respectiva : un tip se masturba si avea nevoie de privitori.

Ne-am speriat amandoua si am marit pasul .....

iris_4_ever
Postat pe 10 August 2008 18:12
Odata am intrat in lift si pana sa inchid usile de tot ,le deschide un individ dubios care tremura ingrozitor... m-am speriat asa tare, am crezut ca e vreun nebun care cine stie ce o sa imi faca! Atunci cand am realizat ce facea de fapt , ca se masturba , m-am simtit oarecum usurata , pana la urma era cea mai buna varianta posibila ... mai bine un obsedat sexual care si-o face singur decat un nebun sa te omoare ! oricum de atunci merg numai cu sprayul paralizant dupa mine.si mai stau si intr-o zona buna unde teoretic esti in siguranta...yes of course!
delight0
Postat pe 10 August 2008 20:58
megeam o data spre munca. agale si cu gandurile spre ce urma sa fac.
dintro data ma apuca, incep sa tremur, ma sclifocesc, ma strang si incep sa maresc pasu' in cautarea unui boschete mai retras.
dupa un bloc , gasesc locu' ideal , imi scot ciucurelu si il las sa-si verse amaru'.
cum stateam asa, surazand din plin, o larghete de zambet rasarea si crestea pe fatza mea cu fiecare secunda care trecea, aaaaaaaaaah, o doamna se nimereste sa iasa din scara de bloc vecina locului unde ma pisam. cum drumu' iei era pe traiectoria mea, incercam sa-mi ascund ciucurelu', da' pe motiv de neterminare mai mult il expuneam privitii doamnei.
veeeeei! a fost de-ajuns o singura uitatura din partea babaciunii si fatza i-a explodat.
-valeuuu, ce exemplar frumooooos!!!
nu stiam cum sa grabesc procesul de eliminare si sa-l ascund, incercam sa dau din fund si sa elimin lichidu' , da' se pare ca babei , aceasta miscare i-a provocat o uluiala, ca s-a repezit la mine cu ochii iesiti din orbita si mainile intinse.
a exclamat cu o voce gatuita de emotie
-poooot sa-l atiiiing!!?
a fost ultimul lucru pe care l-am auzit, pentru ca am tulito prin boscheti cu ciucurelu' balanganindu-se si urma de lichid in spate!!
parca eram o stropitoare mobila!!

Postat pe 10 August 2008 21:07
offff, c spirituali si smecheri mai sunt unii si altii! poate cand vor creste mari vor realiza cat de serioasa este aceasta problema si cat de grave pot fi consecintele ei.

Postat pe 10 August 2008 22:44
Hai mai,ca a fost o glumitza de-a lui intotdeauna cade la momentu' potrivit..si cat despre asta,si eo era sa mi-o patesc cu un animal ..si era noapte,tarziu,nimeni imprejur..dar am fost cu tupeu,bineinteles atat cat a fost necesar,si nu am patit nimic.Oricum e periculos cu obsedati din astia si ma feresc pe cat posibil

Postat pe 11 August 2008 00:23
HA!!!!!!!! Ala din lift io eram . Just kidding!!
Cand eram mic era in oras unu care iti arata pein parc membrul. Aveam vreo 9-10 ani si tin minte ca odata in parc era imbracat cu un trenci si nimic pe dedesubt. Oricum l-au vazut parintii unor copii si a luat o bataie buna. Dupa aia nu mai tin minte sa i-l mai fi vazut. Oricum tin minte ca nu eram speriati dimpotriva era ceva distractiv. Insa de mentionat ca eram si baieti in gasca aia de pustani deci poate ca nu ne permiteam sa fim speriati de dragul fetelor.

Postat pe 11 August 2008 20:45

io-te domnule ca poate sa fie chiar si simpatic musiu jmen :)
googoodoll
Postat pe 11 August 2008 21:38
dap, cand vrea el. Nu-l alinta prea mult ca incepe iar cu trasnaile
amme22
Postat pe 11 August 2008 21:40
eeee, nu cred, o fi vazut si el ca e mai funny totusi sa ai cu cine vorbi normal, decat sa starnesti spiritele cu chestii stupide ca sa vezi ce reactii are poporu'
googoodoll
Postat pe 11 August 2008 21:54
Pai asta e un subiect de discutie. Balariile celelate sunt doar vaiete de femeie nesigura pe ea si smiorcaieli. Cum naiba se face ca daca se aduna mai mult de 2 femei la un loc discutia o ia razna. Si credeti-ma nu o zic cu rautate, nici nu sunt mai misogin decat alti,i sau mai porc decat restul barbatilor.
Poate putin mai curios decat media.



Postat pe 11 August 2008 21:56
nu cred. Felul lui mi se pare a fi: una calda, zece reci. O vorba buna, 10 prostii.
Jmenarule, poate ca esti curios, dar si mai mult iti face o reala placere sa sochezi.
amme22
Postat pe 11 August 2008 21:57
sau sufera de personalitate multipla..

Postat pe 11 August 2008 22:01
eu cred ca e doar foarte tanar si ii place sa semene zazania, sa vada cum ne oparim la insulte :D
googoodoll
Postat pe 11 August 2008 22:07
scuze de gramatica dar am un notebook la care nu ii prea gasesc tastele asa ca ................



Postat pe 11 August 2008 22:12
Tnx pt apelativ :-P
Deci unde am zis eu ca vrei sa sochezi? si de ghicit le cam ghicesc, nu?
nu de alta, dar am si de-ala si de-ala :D Get it?
googoodoll
Postat pe 11 August 2008 22:13
alo papusa , esti cam narcisista nu crezi?? Iar eu cam incoerent. II rapundeam si tipei cu socurile nu numai tie. Esti cam posesiva scumpi.

Postat pe 11 August 2008 22:21
:))))) ce-i drept, sunt, de ce sa nu recunosc
googoodoll
Postat pe 11 August 2008 22:23
Anyway back to topic. Aveam in faculta o prietena care statea la etajul 6 intr-un bloc. Vizavi de ea era un batran la vreo 50 de ani care avea un ritual ciudat dimineata. Statea in geam gol si se masturba. nu stiu daca se si termina insa clar erA ca politia nu ii putea face nimic, ca de era la el in casa si nu puteam nici dovedi ca dobitocul facea circ toata dimineata.
Dobitoci sunt peste tot si cel mai bine e sa nu dai de ei.

Postat pe 11 August 2008 22:31
De la: Jmenaru_cu_Banu_Gros, la data 2008-08-11 22:31:43Anyway back to topic. Aveam in faculta o prietena care statea la etajul 6 intr-un bloc. Vizavi de ea era un batran la vreo 50 de ani care avea un ritual ciudat dimineata. Statea in geam gol si se masturba. nu stiu daca se si termina insa clar erA ca politia nu ii putea face nimic, ca de era la el in casa si nu puteam nici dovedi ca dobitocul facea circ toata dimineata.
Dobitoci sunt peste tot si cel mai bine e sa nu dai de ei.
costelino1967
Postat pe 11 August 2008 23:40
Dobitocii de genul asta nu-s periculosi atata timp cat stau la locul lor , mai grav este atunci cand incep sa oblige alte persoane sa se uite la ei .

Eram cu sora mea pe strada veneam de la scoala , eu aveam 7 ani iar sora mea 10....ne-am trezit cu unul care venea pe bicicleta in urma noastra si tot fluiera .....initial am crezut amandoua ca fluiera sa ne dam la o parte sa treaca el dar de unde ...cand a ajuns in dreptul nostru s-a oprit si ne-a aratat ditamai scula (cel putin asa parea pe vremea cand aveam 7 ani ) ....ne-am speriat amandoua si am inceput sa fugim iar el a facut stanga imprejur fara nici o jena.

Culmea este ca eram la ,,noi'' pe strada iar pe tipul ala nu l-am mai vazut niciodata .....
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 00:10
cretinoizii astia se sperie daca sufli un pic pe ei. Pe testate
Josie
Postat pe 12 August 2008 14:08
De la: Janice, la data 2008-08-12 14:08:25cretinoizii astia se sperie daca sufli un pic pe ei. Pe testate


stiu, asa zice toata lumea si sunt convinsa ca asa e, numai ca atunci cand mi s au intamplat chestii d genul asta n am avut curaj sa fac nimic, pur si simplu m am blocat....si nu ti poti imagina c ciuda mi e p mine pt treaba asta...

Postat pe 12 August 2008 20:47
clasa a 3-a, inainte de revolutie. tanti remaiatoarea de ciorapi, relativ prietena de familie, ni-l prezinta pe sot, nenea X, la prima noastra vizita la ei. Copilul - eu adicatelea - se joaca in curte, sa stea adultii cu ale lor: Inafara dragutului de X, care in loc sa stea cu ale lor sau macar cu a lui in casa, iese dupa neste minute cu ea afara si mi-o arata spunandu-mi senin "sa vii sa ne jucam, io cu a ta si tu cu a mea, ca e foarte frumos, iti spun eu". Moaca perplex, deduc instantaneu ca nenea X e bolând rau de tot, si ma prezint calm la parinti+ tanti Florescu. Raportez: stupoare! Tanti stia de 'mica lui meteahna', dar nu era periculos, ca totdeauna era ea cu ochii pe el. Well ... aici ai mei au fost tare entuziasmati de asigurarile de bine ale tantzei in cauza, si au avut grija sa-si confirme entuziasmul cu confortabila concluzie a militiei care l-a racorit (la propriu) pe nenea X in locasul binecunoscut celor cu duhul pierdut prin lume. unde o fi si azi, daca nu l-o dus cineva in lumea celor drept-jucausi.

La naiba, a fost un asemenea soc ca orice incercare de a ma apropia de vreun barbat, cautand sa aflu macar superficial ce inseamna a atinge acelasi sex, a esuat cu neste repulsii de nedescris.
paultinichigiu
Postat pe 13 August 2008 01:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O noua proba la olimpiada 14 De la: kudika_12473 14 Septembrie 2012 15:57
O problemã complicatã 9 De la: wencezlas 13 Octombrie 2016 18:18
o intrebare???? 9 De la: yumalai 29 Octombrie 2009 17:18
mai sunt virgina? 51 De la: eu_ovidiu 15 Mai 2011 13:17
vot me:) 1 De la: glamour_girl 16 Octombrie 2009 22:43