Setari Cookie-uri

Ce fel de rimmel...sa folosesc?

Rimel volum si alungire Alix Avien

uite aici despre ce este vorba

http://www.cosmetico.ro/product_info.php?manufacturers_id=19&products_id=143

nu mai zic nimic de pret. o sa te convingi singura. eu care am folosit lancome pana acum...ma bucur ca am bani in plus sa dau pe alte produse.
cu rimelul am rezolvat. fantastic.


Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:10
eu folosesc superfull de la von.pur si simplu imi place. nu incarca genele,si le alungeste!.mi-as mai luas llash architect...sa vad
albe_beea
Postat pe 11 Februarie 2009 21:31
rimmel glam eyes...imi place k are periuta din cauciuc si intinde genele f bine... iar perii periutei sunt atat scurti cat si lungi...alungire si volum
eu sunt indragostita de el:X:X:X
CandyCloudOfLullaby
Postat pe 27 Februarie 2009 21:45
l'oreal,max factor,dior sunt cele mai bune dupa parerea mea.
onlyme1985
Postat pe 27 Februarie 2009 22:12
brrr ac de gamalie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! exista variante :D piepatan pentru gene, se gaseste in toate seturile de pensule, sau o periuta de rimel spalata si uscata ! nu ac ai incercat sa iti iei un aparat de intors gene? e misto ! sau permanent de gene :D se face la salon cik !
mie imi place lancome, tine bine, e bun pentru ochii sensibili ca ai mei, dar scump !
sab628
Postat pe 5 Martie 2009 19:46
YSL...se usuca relativ repede (dupa deschiderea tubului), dar este foarte foarte bun! Pt mine e rimelul numarul 1!
mrskattousa
Postat pe 5 Martie 2009 20:17
Lash Architect Carbon Gloss de la L'oreal..e cel mai bun dupa parerea mea, ar mai fi Extra Volume Collagene de la aceeasi firma
Lady_Marmelade07
Postat pe 23 Martie 2009 14:51
L'Oreal Lash Architect Carbon Gloss
_dulcik_
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:18
Fetelor...cu regret va spun c-am incercat cam tot ce exista pe piata (nu numai romaneasca) in materie de mascara Lancome, YSL, Dior, Chanel, L'oreal, Clinique etc etc. Cea mai multimita insa am fost de 2000 calorie de la Max Factor, urmat indeaproape de Diorshow si Diorshow Blackout. La Dior insa m-a mancat undeva si l-am luat waterproof....eh aflati de la mine ca daca e vara si transpirati, tot faceti o usoara umbra sub genele inferioare...insa cand e timpul demachierii... mai nici de-al dracu nu vrea sa se ia...iar cum la noi nu se prea gasesc demachiante waterproof, sau chiar daca gasim sunt de o calitate indoielnica...e o reala problema sa-l dai jos de pe gene fara sa pierzi cateva din acestea.
koph
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:24
l`oreal telescopic the best!!!
dalilascumpy
Postat pe 16 Mai 2009 00:59
Eu am folosit inainte Hypnose de la Lancome...insa in ultima vreme nu mi-a mai placut cum imi facea genele si mi-am luat unul de la Yves Saint Laurent ( scrie pe el ceva cu efect de gene false...ma rog...pe fund ). Vreau sa zic ca e super, insa am primit un rimel de ziua mea de la Maybelline "Volum Express Lift-Up" si ma inteleg asa bine cu el chiar si decat cu cel de la YSL.
kn3k0
Postat pe 25 Mai 2009 22:03
eu folosesc wonder lash mascara de la oriflame si sunt foarte multumita de el
riutzi
Postat pe 31 Mai 2009 01:29
De la: Ridisca, la data 2008-08-10 09:42:11Eu folosesc un rimel profesional de la Mary Kay. Este SUPER, sunt multumita. Ti-l recomand si tie


sunt vinzator konsultant Mary Kay.. dar folosesk alt rimel.. pt k asta nu are nici un efect la mine.. :D

rekomand RIMEL BOURJOIS VOLUME CLUBBING WATERPROOF .. cel mia bun.. pt mine cel putin.. :P
Bitch
Postat pe 31 Mai 2009 11:55
eu una de un an aproximativ folosesc numai Telscopc de la L'oreal...sunt extrem de multumita ...mi'am luat de 2 ori cel auriu dar cel mai bun dupa parerea mea e cel argintiu..nu incara delok genele, in schimb le alungeste si le curbeaza ...acum k s'a km terminat cel pe kre il am momentan vreau sa incerc Carbon Black..tot din gama telscopic...
shining_star
Postat pe 31 Mai 2009 15:21
rimeleaza mai intai interorul genelor si apoi curbezi exteriorul.capeti super volum
kudika021378
Postat pe 31 Mai 2009 20:06
Mascara Supershock avon este mortal...face gene lungi...si nu curge....se spala super bine...

pamela_1
Postat pe 9 Iunie 2009 16:44
AM FOLOSIT MULTE FELURI,TURBO BOOST DE LA MEIBELLINE,DOUBLE EXTENSION DE LA L'OREAL,DAR SUPER SHOCK DE LA AVON E PREFERATUL MEU....FACE GENELE LUUUUNGI,CURBATE SI CU VOLUM(SI CE IMI PLACE CEL MAI MULT E CA NU LE LIPESTE INTRE ELE).SI NU COSTA MULT.........
FLORY_DULCIK
Postat pe 26 Noiembrie 2009 22:11
Diorshow, L'Oreal Extra-Volume Collagen, Telescopic...
IoanaIbra
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:58
MAX FACTOR - DRAMATIC LOOK - PENTRU MAI MULT VOLUM
LANCOME - HYPNOSE DRAMA - PENTRU GENE MAI DESE
free_to_be_happy
Postat pe 20 Aprilie 2010 15:48
Fetelor,

Daca va pasioneaza make-up-ul, daca vreti sa invatati cum sa realizati machiaje pentru orice ocazie fara a plati taxe de sute de euro pe cursuri de specialitate, sau daca aveti nevoie de vreun sfat in ceea ce priveste make-up-ul potrivit voua, va astept pe http://ancabuzeamakeup.blogspot.com

O zi frumoasa!!
anca_buzea
Postat pe 25 Mai 2010 21:24
eu folosesc un rimel de la parisax si sunt foarte multumita de el .mil comand de pe www.luxbeauty.ro
beatrice88
Postat pe 20 Iulie 2010 15:49
Mai da-o-n pana mea de reclama....
kudika226898
Postat pe 20 Iulie 2010 18:46
eh uite ca prin reclamele astea mai aflam si noi ce e nou si bun.ca doar asta ne intereseaza.nu mai poti sa dormi nopatea pe perna ca se face reclama pe forum aici?pe mine nu ma deranjeaza.chiar am intrat pe siteurile despre care s-a vorbit pe aici si am gasit produse faine.mi-a placut un ulei de par .cred ca pe luxbeauty l-am gasit.si o sa mi-l comand ca are discount de lansare.asa ca mai bine vorbeste ca o adavarata doamna sau domnisoara ce esti.bye bye
gabriella30
Postat pe 22 Iulie 2010 14:45
Bine...rectific...mai, da-o-n Dumnezeul ei de reclama...
kudika226898
Postat pe 22 Iulie 2010 17:04
maybelline colossal
rmmvls
Postat pe 23 Iulie 2010 16:33
Cursuri initiere in arta machiajului.
Machiajul poate fi magic si artistic sau practic si natural. Nu exista greseli in machiaj , doar posibilitati infinite .
Atelier Make-up Anca Radulescu - un loc in care arta , pasiunea , frumusetea si prietenia se impletsec in orice moment Cursuri initiere in arta machiajului
Atelier Make-up Anca Radulescu
Detalii pe www.ancaradulescu.ro
Contact: irenne_p@yahoo.ca sau office@ancaradulescu.ro
inna_grace
Postat pe 15 Octombrie 2010 17:40
pai Lancome Hypnose Drama, L'Oreal lash architect, Estee Lauder, eu cam asta folosesc si sunt foarte multumita
visan_georgiana
Postat pe 15 Octombrie 2010 17:43
De la: lookinforu, la data 2008-07-31 17:31:34As avea si o intrebare...Ce rimmel folositi?

Vreau un rimmel care sa-mi placa dar pana acum nu am gasit nimic sa-mi convina...


lL'oreal Carbon Black
cristalnou
Postat pe 30 Ianuarie 2011 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse oriflame 1 De la: lilly26 24 Septembrie 2010 18:39
Vand farduri BarryM Anglia 1 De la: Beautybylily 6 Februarie 2010 00:50
Exista ingrediente periculoase in rujuri? 1 De la: monica_s23 31 Mai 2010 20:55
Machiaj special 15 De la: dudett_ 23 Septembrie 2009 15:15
Machiaj-poze utile 11 De la: cathelin_a 22 Noiembrie 2010 12:50