Setari Cookie-uri

va rog un sfat

Da corect,de asta am scris aici, pentru ca nu vad un viitor al relatiei..in fine... i-a lasat un mesaj, si i-am spus ca vro 2-3 saptamani, nu o sa mai am nici telefon si nici internet... i-am spus ca plec cu niste prieteni in vacanta, am zis sa rup legatura putin cu el... CREDE-TI CA AR FI DE AJUNS 2-3 SAPTAMANI??? PE URMA O SA IMI FIE MAI USOR????
buburuza1
Postat pe 7 August 2008 12:48
De la: Gabi211081, la data 2008-08-07 11:51:48Scuza-ma dar esti cam proasta! Cati ani ai? Pe ce lume traiesti? Si mai ales, ce vrei de fapt: sa il uiti sau sa ramani cu el toate viata, ca nu am inteles?




Interesant!A face o alegere gresita nu inseamna sa fii prost!A nu fii destul de puternic d a-ti infringe placerile nu inseamna k esti idiot!
Capriciile trebuiesc satisfacute pana in ultimu stadiu de placere k sa nu ramai cu regretul neimplinirii! Buburuza a cerut un sfat nu o jignire! Credeti`ma indiferenta atrage si asta a atras-o la el!
2 sapt fara el n`o sa rezisti!nici 2 zile fara sa`l suni!dak pleci lasa telu akasa cea mai buna metoda!eventual.... du-te la partyuri!cat de multe partyuri!!!!!!!!
Buburuza eu t felicit doar pt faptul k faci eforturi pt ceea ce vrei in viata!
Stii cum se spune \"ai grija ce-ti doresti k s-ar putea sa ti se intample!\"
Cauta relatii... de prietenie, noi!ajuta mult!
Va poop fetelor si nu uitatzi k suferinta va face sa apreciatzi lucruri bune ce ti le ofera viata.



aiana_alexa
Postat pe 7 August 2008 13:29
nu ai vrea sa iti zic ce parere am eu despre persoanele care umbla cu barbati insurati .. daca te respecti cat de cat.. renunta la tampeniile astea , barbati sunt destui
waterlulu
Postat pe 7 August 2008 13:41
De la: waterlulu, la data 2008-08-07 13:41:40nu ai vrea sa iti zic ce parere am eu despre persoanele care umbla cu barbati insurati .. daca te respecti cat de cat.. renunta la tampeniile astea , barbati sunt destui


Stiu mai scumpa, dar in momentul, cand l-am cunoscut, nu era insurat... s-a insurat, pe parcursul relatiei noastre, si oricum nu mi-a spus imediat... mi-a spus la cateva luni...
buburuza1
Postat pe 7 August 2008 14:23
De la: robycutza, la data 2008-08-07 13:29:53
De la: Gabi211081, la data 2008-08-07 11:51:48Scuza-ma dar esti cam proasta! Cati ani ai? Pe ce lume traiesti? Si mai ales, ce vrei de fapt: sa il uiti sau sa ramani cu el toate viata, ca nu am inteles?




Interesant!A face o alegere gresita nu inseamna sa fii prost!A nu fii destul de puternic d a-ti infringe placerile nu inseamna k esti idiot!
Capriciile trebuiesc satisfacute pana in ultimu stadiu de placere k sa nu ramai cu regretul neimplinirii! Buburuza a cerut un sfat nu o jignire! Credeti`ma indiferenta atrage si asta a atras-o la el!
2 sapt fara el n`o sa rezisti!nici 2 zile fara sa`l suni!dak pleci lasa telu akasa cea mai buna metoda!eventual.... du-te la partyuri!cat de multe partyuri!!!!!!!!
Buburuza eu t felicit doar pt faptul k faci eforturi pt ceea ce vrei in viata!
Stii cum se spune \"ai grija ce-ti doresti k s-ar putea sa ti se intample!\"
Cauta relatii... de prietenie, noi!ajuta mult!
Va poop fetelor si nu uitatzi k suferinta va face sa apreciatzi lucruri bune ce ti le ofera viata.






Poate ai dreptate, dar , vreau sa vad daca pot rezista, sa stiu ca exista un mijloc de comunicare, si nu il folosesc, daca rezist... inseamna ca pot sa o rup cu el de tot...
buburuza1
Postat pe 7 August 2008 14:25
sa mi se scuze directa: cine d..cu se crede de o sa va despartiti cand vrea el? si inca ceva: esti sigura ca l iubesti sau e doar obsesie ca nu-l poti avea? si sta si cu altele pe langa tine...vai de nevasta lui ca ii suporta si de tine mai ales ca iti si zice...stii ce cand o sa zica sa va mai intalniti in cazul in care aveti un loc anume zii ca te duci dar uita sa ajungi, dc vine el la tine zii ca-l astepti dar subit trebuie sa-ti cumperi o rochita si ai iesit in oras, sa sune la usa pana nu mai poate ca poate asa observa ca nu esti obiect pe care sa-l vanda cand are el chef si s-a plictisit sa-l vada in vitrina

parerea mea, sa-mi fie cu iertare dc par rea, sau lipsita de sentimente in ceeaq ce priveste sentimentele tale da chiar nu cred ca merita sa treci prin ceea ce trece...unde iti e respectul de tine fato? si orgoliul? scoate le la inaintare
mirelacm
Postat pe 7 August 2008 15:41
parerea mea, sa-mi fie cu iertare dc par rea, sau lipsita de sentimente in ceea ce priveste sentimentele tale da chiar nu cred ca merita sa treci prin ceea ce treci...unde iti e respectul de tine fato? si orgoliul? scoate le la inaintare

scuze greselile, din viteza si indignare ca are tupeu masculul sa se poarte atat de urat, mai este si ipoctit cand zice ca te iubeste dar de mai are nevoie si de alte gauri
mirelacm
Postat pe 7 August 2008 15:43
Off, cand auzi o poveste ca asta, sa nu-ti vina sa urasti barbatii? Cel putin pe iubitul asta al tau, mie imi vine sa il arunc in fata trenului. Si cel mai tare ma oftica faptul ca desi e un nenorocit, uite, ii merge! Iti dai seam ce fericit e el, are si nevasta, si amanta, si o multime de altele pe langa voi doua, si nimeni nu se supara, tie iti povesteste tot si tu nu spui nik, sotia poate la fel face...
Un lucru iti spun sigur, nu te iubeste. Doar se bucura de puterea pe care o are asupra ta si de faptul ca te poate manipula. Si tu, in loc sa incerci sa il schimbi si sa iti imaginezi ca poate intr-o zi va fi doar al tau, ar trebui sa deschizi ochii si sa il vezi asa cum e. Daca nu l-ai cunoaste deloc, si ai privi situatia din afara, ce parere ai avea despre el? Sau despre tine?
Ar trebui sa ii spui "Cine te crezi tu, idiotule, de iti bati joc de mine?" Si crede-ma, ai sa suferi, ai sa plangi dupa el, cat timp? Un an poate? Nu e mai bine asa decat sa mai plangi inca 10 ani langa el? O relatie trebuie sa ne faca sa ne simtim fericite si implinite. Altfel, mai bine singura, nu?
AnnaMarie23
Postat pe 7 August 2008 16:17
Oricum daca te iubea nu se insura intre timp! Nu incerca sa-i gasesti motive! Concluzia e ca nu te iubeste, catusi de putin! Ba chiar isi bate joc de tine. Stiu ca e dur, insa asta e adevarul! Trezeste-te si taieste-ti viata! Nu te mai lasa folosita de idioti!
Gaby211081
Postat pe 7 August 2008 16:49
Cum crezi ca te iubeste dak te face sa suferi?Macar ar putea sa-ti ascunda celelalte "relatii".Am auzit multe replici de genul asta,sunt doar texte de sensibilizare.Fa-ti un bine renunta definitiv la el oricat de greu ti-ar fi acum,tipii ca el sunt foarte abili si stiu sa faca orice vor cu tine.Stiu e foarte greu dar va fi mult mai rau.Iubeste-te pe tine,respecta-te, ce nu te omoara te face mai puternic!
annk48
Postat pe 7 August 2008 17:12
Incearca buburuza poate poti.
Tipul nu e de vina cu nimic. cat de insurat sa fii sa umblii cu altele sa se int si cu ea..sa-si satisfaca si nevasta (general) si ea sa nu observe!poate nici nu e insurat!dak ti`a zis dupa nuj cat timp inseamna k si-a ascuns verigheta... sau nu are (dc sa o poarte)
in fine ... n-am fost atenta d unde esti dar un sfat.. FUJI LA MARE... acolo distractia e in toi si vei uita de suferinte!
aiana_alexa
Postat pe 7 August 2008 17:25
Asa cum mi-a sugerat cineva de aici.... am luat o coala, un pix... sa scriu avantajele si dezavantajele.... Sincer.. nu vad niciun avantaj.... dezavantaje... sunt foarte multe... dar nu pot sa cred ca nu gasesc niciun avantaj...ma ma mai gandesc , si daca gasesc ... il scriu..sper sa gasesc....
buburuza1
Postat pe 7 August 2008 20:59
RENUNTA NU ARE SENS NU SE VA SCHIMBA SI APOI EL NU POATE IUBI.NIMENI NU POATE DECIDE PENTRU TINE CE SA FACI SFATURI PRIMESTI DAR SINGURA CARE DECIDE ESTI TU.SIGUR VEI GASI IUBIREA ADEVARATA.VIATA E PREA SCURTA SA O TRAIESTI ASTEPTAND IUBIRE DE LA UN OM EGOIST.NU SE MERITA DECAT SA FI FERICITA ALATURI DE O PERSOANA CARE TE FACE FERICITA,IUBITA,IMPLINITA SI TE RESPECTA RESTUL VINE DE LA SINE.TOATE CELE BUNE.
kay_kay
Postat pe 8 August 2008 08:17
te iubeste...dar te insala???...hmm..cam ciudat...poate la fel se comporta si cu sotia lui!!!Eu cred ca omul asta are un mod tare ciudat de a iubii..si de acea in spre binele tau fa tot posibilul sa il uiti!!! Da....stiu ca e greu...dar nu e imposibil...inceraca sa gasesti pe altcineva si o sa iti fie mult mult mai usor!!!

Postat pe 8 August 2008 12:24
Stai ca sa vad daca am inteles bine!!?? Te iubeste si il iubesti! El fiindca te iubeste, te inseala. In plus, are calitati "deosebite", pe langa faptul ca inseala, este si sincer pe deasupra. In perceptia mea, sinceritatea inseamna sa spui TOT. Ma refer aici la ADEVAR. El care adevar sau neadevar ti-l spune? Ca este cu pitzipoance in masina si te defineste de fatza cu ele: IUBITA MEA??!!!!
Nu inteleg daca se refera la tine ca AMANTA, la sotia lui cu acte, caci in fapt ea nu este sotie, sau la una din cele doua carora le-o trage in masina sau cine stie prin ce ungher??
Intr-adevar asemenea DRAGOSTE rar intalnesti, eu zic ca merita sa iti dai viata pentru asemenea specimen.
Oricum, daca doresti o incurajare, ti-o dau din partea unei femei mature si cu mintea deschisa: NU ESTE SINGURUL!
Te-ai mai linistit acum??!!!
pergolese
Postat pe 8 August 2008 14:45
bun.. deci imi vine sa cred ca e o gluma tot subiectul asta ? sa fie oare pt ca nu cred ca cineva chiar poate sa inghita atatea .. zici ca e ceva telenovela .. si ma mir cand vad persoane care dau sfaturi pt ca sa ramai cu el sau sa lupti pt dragoste..
poate sunt de moda veche dar asta nu e iubire.. e obsesie pura, sau doar cineva incearca sa scrie o noua telenovela pt acasa si cauta sa isi contureze scenariul pe forum
pt ca sincer nu imi imaginez cum poti sa stai langa cineva care s'a casatorit in timp ce voi erati impreuna... cum poti sa te uiti in oglinda seara, cum poti sa dormi stiind ca te-a folosit si acum merge la sotie acasa, pt ca sa fim seriosi in cazuri de genu sotia e mai importanta ca amanta si nu va divorta. daca vroia sa fie cu tine divorta de mult, sau nu se casatorea, sau nu te insela
totusi cineva are nevoie de un psiholog
waterlulu
Postat pe 8 August 2008 16:10
as avea o intrebare, e relativ legata de topic; de ce toti barbatii care isi fac amanta, in cazul de fatza amante, spun ca nu s-au insurat din iubire, dragoste? o stat cineva cu un cutit la gatul sau, cu vreun pistol in ceafa? ii plecase pana si mintea din pantaloni la plimbare? eu nu inteleg acest mic detaliu...cine va pus fratilor sa va insurati dc nu o iubiti? multumesc pt raspunsuri indiferent cine o sa-mi raspunda, dc o sa raspunda cineva...
mirelacm
Postat pe 9 August 2008 22:03
minciuni pt a impresiona
amme22
Postat pe 9 August 2008 22:07
Nu stiu sa iti raspund concret la intrebare... dar... aceiasi intrebare i-am pus-o si eu lui... "Iuby, daca nu iti place de ea?? Daca nu o iubesti, nu te satisface?, de ce ai mai luat-o???" raspunsul a fost unul scurt si sec... In priumul rand, nu stau cu ea cu acte.. si in al doilea rand, am niste avantaje... Atat mi-a spus... a zis sa incheiem subiectul asta, ca o sa aflu eu detaliile la timpul potrivit, acum nu este cazul ...
buburuza1
Postat pe 9 August 2008 22:36
da, adica niciodata pe cele reale
amme22
Postat pe 9 August 2008 22:42
exact amme22...sincer nu ii inteleg; mi-a zis un barbat din moment ce exista masina de spalat si vede si isi poate sorta singur hainele, din moment ce stie sa calce si cat de gat sa gateasca(ce e drept face niste gratare extraordinare) la ce sa-si ia nevasta? ca nu are nevoie de batai de cap

sa inteleg ca iubitul tau nu stie sa-si sorteze lucrurile sa le bage la masina? poti plati femei pt asta, poti angaza si bucatareasa, si o femeie sa-ti faca curat nu e nevoie de insuratoare sau concubinaj, fac exceptie cei care chiar isi doresc fie una fie cealalta; sau sta cu ea fiindca ea castiga mai multi bani ca el, el este un lenes si o putut sa o aneteasca in asa hal incat sa-l intretina?

nu am vrut sa fiu rea si sper sa nu se inteleaga gresit ceea ce am zis
mirelacm
Postat pe 10 August 2008 18:17
Nu, rea nu ai fost, de spalat ii spala f rar , din cate am inteles, hainele si le duce la curatatorie el petrece f mult timp plecat, prin tara, are liber doar in weekend, pe care nu si`l petrece cu ea.... de obicei se vede cu mine in weekend... in cursul saptamani , sta cu ea(dar nu tot timpul, pt este plecat) daca se intampla ca toata saptamana sa aibe treaba , se duce vineri seara spre ex si ramane la ea... pe urma vine la mine (niciodata nu am inteles unde ii spune ca se duce) Eu cred ca este alceva la mijloc. bani p care el ii castiga, ii ajunge sa se intretina, dar , din cate am inteles de la el vrea sa deschida, ceva, si de cand a spus asta, hopa s-a si insurat, ma gandesc ca asta e motivul... in fine, sper sa aflu vrodata....Oricum, l-am auzit cum vb cu ea la telefon, am obs , nu stiu, dar nu folosea cuvinte dulci ii spunea p nume, cam asta a fost convorbirea
EL:Ce faci?
EABine , tu ce faci
EL Bine
EA Ce ai facut azi , esti k?
EL Da , ca de obicei nik iesit din comun
Eaok, atunci vb maine
ELBine, Pa
EA PA

Asta e una din convorbiriile la care am asistat...si totusi mi s-a parut ffff distantata
Eu pur si simplu cand vb cu el la telefon, vb fff mult in primul rand,si ii zic te iubesc, folosesc cuvinte dulci, il intreb ce face,
In fine , poate sunt eu mai copilaroasa, dar , convorbirea lor mi s-a parut total aiurea si fara sens...
buburuza1
Postat pe 10 August 2008 19:50
Eu ma intreb daca esti blonda sincer....una dintre fete a fost mai dura decat mine dar intrebarea este aceasi defapt.

Daca o sa citesc topicul asta peste vreo doua zile o sa descopar ca defapt tipul are si doi copii acasa ,copii pe care insa el nu i-a dorit......
Zilele trecute nu ai spus nimic ca s-ar fi insurat in timp ce era iubitul tau.....

Trezirea fato ca te faci de ras, in locul tau as sterge id-ul asta si as face altul pentru ca atata ,,inocenta'' nu am vazut nici macar la pustoaicele de 13 ani de la mine de la tara.

Exista o vorba care ti se potriveste perfect : de ce sa cumpar vaca daca am parte de lapte gratis ?
iris_4_ever
Postat pe 10 August 2008 20:02
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-10 20:02:23Eu ma intreb daca esti blonda sincer....una dintre fete a fost mai dura decat mine dar intrebarea este aceasi defapt.

Daca o sa citesc topicul asta peste vreo doua zile o sa descopar ca defapt tipul are si doi copii acasa ,copii pe care insa el nu i-a dorit......
Zilele trecute nu ai spus nimic ca s-ar fi insurat in timp ce era iubitul tau.....

Trezirea fato ca te faci de ras, in locul tau as sterge id-ul asta si as face altul pentru ca atata ,,inocenta'' nu am vazut nici macar la pustoaicele de 13 ani de la mine de la tara.

Exista o vorba care ti se potriveste perfect : de ce sa cumpar vaca daca am parte de lapte gratis ?



Da scumpa sunt blonda....

Din pacate nu are copii...

Eu cred ca am spus ca s-a insurat in timp ce era cu mine, pentru ca sincer, nu as fi acceptat sa umblu cu barbati insurati, am acceptat, pt ca mi-a spus dupa ce a facut pasul, si pt ca tin la el.

Chiar daca ma fac de ras, e problema mea, eu chiar tin la el, si nu imi e rusine cu asta, pe mine ma intereseaza, viitorul, pentru ca in preezent nu ne merge... chiar asa prost... din contra vad ca relatia, incepe sa o ia spre bine... Dar imi e teama ca peste un an... sau eu stiu... va dori o femeie care e capabila sa ii daruiasca un baiat, asa cum isi doreste el... si ii va fi alaturi... Eu pe primul loc pun cariera si in niciun caz nu ma gandesc sa intemeiez o familie.. in fin e...

Da, si in legatura cu vorba ta... in niciun caz nu mi se potriveste...
buburuza1
Postat pe 10 August 2008 20:43
e, pai si atunci de ce mai ceri sfaturi, tine de cariera, angajeaza una sa va faca copilu si dupa angajeaz-o dadaca.....trece timpul si copilul ajunge mare si atunci stupoare......(tu nu mai esti interesata de cariera, ca intre timp ai avut si vro trei amanti, dar el nu astiut nimic (sotul))))....iar copilu afla ca nu tu esti mama lui......deci am creat rolul perfect pt tine.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 10 August 2008 20:49
De la: buburuza1, la data 2008-08-10 20:43:47
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-10 20:02:23Eu ma intreb daca esti blonda sincer....una dintre fete a fost mai dura decat mine dar intrebarea este aceasi defapt.

Daca o sa citesc topicul asta peste vreo doua zile o sa descopar ca defapt tipul are si doi copii acasa ,copii pe care insa el nu i-a dorit......
Zilele trecute nu ai spus nimic ca s-ar fi insurat in timp ce era iubitul tau.....

Trezirea fato ca te faci de ras, in locul tau as sterge id-ul asta si as face altul pentru ca atata ,,inocenta'' nu am vazut nici macar la pustoaicele de 13 ani de la mine de la tara.

Exista o vorba care ti se potriveste perfect : de ce sa cumpar vaca daca am parte de lapte gratis ?



Da scumpa sunt blonda....

Din pacate nu are copii...

Eu cred ca am spus ca s-a insurat in timp ce era cu mine, pentru ca sincer, nu as fi acceptat sa umblu cu barbati insurati, am acceptat, pt ca mi-a spus dupa ce a facut pasul, si pt ca tin la el.

Chiar daca ma fac de ras, e problema mea, eu chiar tin la el, si nu imi e rusine cu asta, pe mine ma intereseaza, viitorul, pentru ca in preezent nu ne merge... chiar asa prost... din contra vad ca relatia, incepe sa o ia spre bine... Dar imi e teama ca peste un an... sau eu stiu... va dori o femeie care e capabila sa ii daruiasca un baiat, asa cum isi doreste el... si ii va fi alaturi... Eu pe primul loc pun cariera si in niciun caz nu ma gandesc sa intemeiez o familie.. in fin e...

Da, si in legatura cu vorba ta... in niciun caz nu mi se potriveste...


cum aiputut accepta sa sa casatoreasca cu alta in timp ce era cu tine? unde mai sunt sentimentele, nu poti iubi doua persoane in acelasi timp iar daca nu o iubea pe cea cu acr s-a insurt nu o facea, iar cu tine ce are, simte ceva pentru tine?? cum adica va vrea un copil? sigur o sa-l aibe cu sotia lui..te-ai cam incurcat rau in relatia asta, nu vrei familie..deci vrei doar sex sau cum?
iuliana_me
Postat pe 10 August 2008 21:01
tu nu esti definita..,nu stii ce vrei pastreaza-l doar in amintiri si nici acolo !! restul obligatiilor.., lasa-le nevestei lui..

Postat pe 10 August 2008 21:10
Se presupune ca femeile interesate de cariera sunt destepte in primul rand pentru ca stiu ce vor dar tu nici macar atata lucru nu stii.

Iti dai seama ce ai spus ? din pacate nu are copii.....he he he , din pacate de ce ? pentru ca daca ar fi avut copii nu ai fi stat dupa el sau ce ?

Speri ca in viitorul apropiat sa nu se gaseasca vreuna care sa-i toarne vreun plod posesor de ciucurel , sotia lui crezi ca sta de poamana sau o tine doar de dragul de a fi casatorit ?

In loc sa ai mustrari de constiinta ca esti amanta unui barbat insurat tu stai sa te rogi la d-zeu sa nu cumva sa gaseasca pe una care sa-i faca un baietel pentru ca DE ABIA atunci vei considera ca l-ai pierdut.

Intre timp el isi imparte samanta pe unde apuca iar tu faci femeile cu cariera de ras pe forum !

In prezent nu va merge pentru ca el este casatorit si afemeiat mai simplu decat atat nu pot explica.

Viitorul alaturi de el nu suna bine !

Oricum , tipul este de admirat sincer, merita un premiu daca a reusit sa prosteasca atatea femei dupa cum spui tu!
Toata stima si respectul pentru el , nu este prima data cand o spun dar .......unele femei chiar isi merita soarta!

iris_4_ever
Postat pe 10 August 2008 21:16
DECI sa recapitulam : Nu a venit la mine si mi-a zis , vezi ca maine ma insor !!! ( nu e cu acte, deci daca stau sa ma gandesc bine, as putea sa fiu considerata, "sotie" pt ca sunt cu el dinaintea ei , singura exceptie e , ca eu stiu de tot ce vrea sa faca, stiu fiecare miscare care o face, vb cu el 20/24 la telefon.In momentul de fata sunt la facultate, si cu siguranta nimic nu ma poate opri sa merg mai departe.Nici el si nici alta perosana dupa lumea asta pt ca ma gandesc in primul rand la mine

In momentul cand mi-a spus ca s-a insurat,aveam o discutie de toate cele ca de obicei...si mi-a spus ca vrea sa imi spuna ceva. ca e o femie in viata lui..cu, care are o relatie serioasa, mi-a spus de afacerea pe care vrea sa o deschida , si nu are suficiente resurse... l-am intrebat de ce a facut-o, de ce s-a cuplat cu tipa, daca nu o iubeste, daca nu il atrage... mi-a spus ca are anumite avantaje, si o sa aflu la momentul potrivit...



Am spus din pacate nu are copiii PENTRU CA DACA AVEA, NU ERAM LANGA EL, NU SUNT GENUL SA STIC FAMILII, CHIAR DACA ERAU DORITI SAU NU , ERAU AI LUI.... DAR DIN PACARTE NU ARE.


Daca am acceptat sa "isi imparta samanta" am facut-o pt ca eu consider ca e barbat... in shimb ma deranjeaza ca nu o face cu perdea...

Sincer, chiar de cand am postat anuntul asta, parca iubi s-a "cumintit" . De cand am vb cu el si era cu tipele in masina...no stiu ce s-a intamplat, dar... a fost singurel..

Si pe mine nu m-a prostt, m-a convins sa il iubesc, pentru ca este sincer, si din punctul meu de vedere ... e perfect..cu unele exceptii bineinteles


Am intrat pe acest forum sa cer sfaturi, in speranta ca , as putea incheia acum cu el... si daca da, cum as putea face,
sau daca nu, as vrea sa stiu cu adevarat, ce simt pentru el, si cat de departe as fi in stare sa merg...

buburuza1
Postat pe 10 August 2008 21:39
SI DACA NOI ITI SPUNEM SA TRMINI TU ASA FACI? PT CAT TIMP? ,APARE APOI SI O IEI DE LA CAPAT, VREI CU ADEVARET SA TE DESPARTI, ACEASTA DECIZIE O IEI TU...... TOTAL SI DEFINITIV!

Postat pe 10 August 2008 21:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa retrezim romantismul in noi si in jurul nostru(numai pentru romantici, de preferinta barbati)) 33 De la: scorpio67 8 Decembrie 2009 16:19
gestul de a inapoia un cadou 85 De la: yomarissaly 19 Aprilie 2012 17:49
eu sunt capricorn ea e sagatator oare merge ? 11 De la: mhlrsc 25 Iunie 2010 15:10
Ce parere aveti asupra acestei afirmatii? 11 De la: yrtdssdd 5 Iulie 2009 18:51
am nevoie de un sfat,de o parere... 31 De la: eliana_love 3 Iunie 2009 22:00