Setari Cookie-uri

cura de slabit 309

Buna fetelor!

De azi ma apuc de cura de slabit 309! A mai tinut-o cineva? Sunt curioasa daca da sau nu rezultate.

Astept opiniile celor care au tinut aceasta cura sau care stiu despre ea.
Asta pana cand o sa va scriu eu, care a fost rezultatul.
Ecaterina

Postat pe 4 August 2008 07:44
Nu am auzit despre el dar stiu si eu o cura de slabit.In cam 3-4 luni am dat jos 18 kg :) Este vorba despre dieta disociata de 90 de zile.Daca te intereseaza o poti gasi pe google :)
CharlotteK
Postat pe 7 August 2008 10:21
am cautat mai multe informatii despre aceasta cura in ziua cand ai postat tu mesajul si am vazut parerile mai multor fete/femei. evident, erau impartite, unele slabisera, altele nu.. acum ar urma perioada in care incepi sa slabesti,nu? ne tii si pe noi la curent cu rezultatele?
buburuza22
Postat pe 8 August 2008 13:46
salut fetelor!
nu dati banii degeaba ! este o alta leapsa1
am hotarat sa postez OPINIA MEA ( din experienta 309)pe toat site-urile pe care le gasesc, pentru ca toti acesti sarlatani sa nu mai aiba posibilitatea sa-si bata joc de cei care doresc sa-si rezolve problemele de greutate cu un ajutor de tipul suplimentelor alimentare.
aprob si sustin dieta disociata si v-o recomand
mysypysy
Postat pe 11 August 2008 21:42
apucati-va fetelor ca shi eu m-am apucat....ieri;))si vom vedea daca va da rezultate
just28
Postat pe 13 August 2008 17:25
Buna fetelor, sunt noua pe acest forum si am intrat din curiozitate sa vad ce subiecte se discuta ,mi-a atras atentia aceasta cura 309, si sunt curioasa ce include ea pt ca nu am auzit pana acum si sincer as incerca-o daca da randament ca am si eu cateva kg cu care ma tot lupt de 1 de zile sa le dau jos.puteti sa imi dati si mie mai multe detalii despre aceasta cura 309 si daca este eficienta? grazie si va poop
ivanlarisa
Postat pe 24 August 2008 23:34
Salut!!!!Sa va zic si parerea mea... nu mai incercati toate metodele auzite pe 100000000 d site-uri k va stricati stomacelelul doamne fereste...cel mai simplu e sa mancati CATE PUTIN de mai multe ori pe zi...eu am slabit de la 49-50 la 44 fara sa-mi dau seama (pe parcursul a cateva luni...maxim 3) mancand kiar si la kfc de 3 ori pe saptamana, dar numai cate 1-2-max 3 aripioare + cartofiorii+sosul :D (nu ma pot abtine). si in plus dietele astea inventate nu stiu cat bine fac, dar eu oricum nu sunt de acord cu ele (si pe deasupra sunt si greu de tinut).mult succes :*
crazyinlove
Postat pe 26 August 2008 00:13
Cel mai bun remediu pentru kilogramele rebele este un regim alimentar echilibrat si sanatos: fara dulciuri rafinate, fara zahar, fara produse prelucrate, totul fiert, la gratar, multe legume, fructe, fibre, fara excese, fara mancare dupa ora 18 + sport...sport...sport, de preferat cardio. In doua saptamani am slabit 4 kilograme, sunt foarte multumita si nu am de gand sa mai revin la vechile obiceiuri. Curele de genul schimbarea metabolismului, 309, disociat si alte prostioare nu duc decat la o frumusete de ulcer gastric dupa care oricum trebuie sa tii regimul de mai sus ca sa te vindeci. Nu exista cura minune, pastile minune doar obiceiuri rele care trebuie sa fi indreptate. Apropo, ce parere aveti de tae bo? A incercat cineva?
madyo
Postat pe 27 August 2008 09:06
buna ruxandra ma keama am avut 64 de kg ai am slabit pana la 54 kg adik 10 kg ku ceai verde si fara sa mananc dulce si paine mia fost foarte greu la inceput da ma abtineam k ma deformasem pot sa zic...am renuntat knd mam vazut mai slaba si aqm am ajuns la 58 s vreau iar sa slabesc la 52 kg nu mai merge nici makar ku acel ceai nuj dak cura asta 309 e buna nuj ce sa mai fac...am renuntat la modelling k mam ingrasat si nu vbreau sa renunt si la teatru poti sami spui si mie cum se practica aceasta cura "309" te rog yo frumos..:X:X::X
princess_ruxy_rafinata
Postat pe 25 Decembrie 2008 19:31
buna fetelor am comandat si eu azi capsulele de slabit 309 daca a mai luat cineva aceste pastile rog sami scrie daca au avut rezulta si daca dauneaza cu ceva

Postat pe 24 Ianuarie 2009 11:16
De la: ecaterina9, la data 2008-08-04 07:44:07Buna fetelor!

De azi ma apuc de cura de slabit 309! A mai tinut-o cineva? Sunt curioasa daca da sau nu rezultate.

Astept opiniile celor care au tinut aceasta cura sau care stiu despre ea.
Asta pana cand o sa va scriu eu, care a fost rezultatul.
Ecaterina

Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:22
De la: ecaterina9, la data 2008-08-04 07:44:07Buna fetelor!

De azi ma apuc de cura de slabit 309! A mai tinut-o cineva? Sunt curioasa daca da sau nu rezultate.

Astept opiniile celor care au tinut aceasta cura sau care stiu despre ea.
Asta pana cand o sa va scriu eu, care a fost rezultatul.
Ecaterina

Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:23
De la: ecaterina9, la data 2008-08-04 07:44:07Buna fetelor!

De azi ma apuc de cura de slabit 309! A mai tinut-o cineva? Sunt curioasa daca da sau nu rezultate.

Astept opiniile celor care au tinut aceasta cura sau care stiu despre ea.
Asta pana cand o sa va scriu eu, care a fost rezultatul.
Ecaterina



Draga Ecaterina, sunt curioasa ce rezultat ai obtinut in urma curei 309. Te rog spune-mi daca are vreun efect aceasta cura, caci ma bate gindul si pe mine s-o incerc. Iti doresc multa sanatate si sa scapi de surplusul de kg!

Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:28
Buna!
in diminetile astea atat de noroase si aproape deprimante...va doresc o zi cu mult soare in suflet!
mihaela_rotariu_99
Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:33
nu am auzit d aceasta cura d slabire...da poate ma ajuti si p mn sa slabesc...macar sa ma informezi in c consta ea...am cateva kg in plus si sunt disperata sa le dau jos...n am timp d sala.. si in plus, prietenele mele n-au probleme cu greutatea si e urat sa merg sg... poopz ...
MS !
aida_lory
Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:35
De la: angelica_moscaliuc, la data 2009-01-24 11:16:08buna fetelor am comandat si eu azi capsulele de slabit 309 daca a mai luat cineva aceste pastile rog sami scrie daca au avut rezulta si daca dauneaza cu ceva

Eu am luat aceasta cura in august 2008 si..........este o mare TEAPA. Si nu este unica. am mai comandat tot de la ei, adica "biroul de frumusete si sanatate", caci sunt prin toate revistele cu reclame, inca doua feluri de pastile si nici un efect.
Apropo de cura 309, sunt groaznice la gust si nu au nici un efect
angy8
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:01
Angi8, ia vezi tu comentariile pe alt topic la alte pilule de slabit miraculoase. Eu le-am incercat si avand un succes monstruos, am facut doua - trei descrieri de bun simt la pagiana 1.

Dar efectul e fabulos si cordial, total identic ca la tine ! Oare de ce?

Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:05
eu ma reusit sa slabesc cu SUPER SLIM. Puteti sa auziti diferite lucruri de aceste pastile, bune si rele, dar eu v-a spun sincer ca am dat de la 86 kg la 69kg. Pt mine au fost ok.
Le-am cumparat de pe net, la o licitatie, nu am crezut prea mult in ele, dar rezultatul a fost mai mult decat m-a asteptam.
Au si reactii adverse, dar se simt doar in primele 2-3 zile la unele pers. Eu am avut putina greata doua zile. Am mai comandat pt niste prietene si au avut diferite simtome in primele zile: putina ameteala sau una din ele transpira, dar nimic grav. Sau este posibil sa nu ai absolut nimic, depinde de organism.
angy8
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:09
De la: Roco, la data 2009-01-28 00:05:56Angi8, ia vezi tu comentariile pe alt topic la alte pilule de slabit miraculoase. Eu le-am incercat si avand un succes monstruos, am facut doua - trei descrieri de bun simt la pagiana 1.

Dar efectul e fabulos si cordial, total identic ca la tine ! Oare de ce?

Chiar nu vb aberatii sau povesti. daca as vinde aceste pastile eu..poate as avea de ce sa vb povesti.
dar chiar sunt o persoana care a incercat tot ce i-a picat in mana. regim peste regim, sala, masaj, sauna, diferite pastile.
angy8
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:13
De la: Roco, la data 2009-01-28 00:05:56Angi8, ia vezi tu comentariile pe alt topic la alte pilule de slabit miraculoase. Eu le-am incercat si avand un succes monstruos, am facut doua - trei descrieri de bun simt la pagiana 1.

Dar efectul e fabulos si cordial, total identic ca la tine ! Oare de ce?

chiar nu am inteles cu ce te-am deranjat. oare daca imi spun si eu parerea despre acele prafuri 309 si totodata recomand niste pastile care la mine au dat rezultat, gresesc cu ceva? Este adevarat ca pe net sunt pareri impartite in leg cu Super Slim, dar nu am obligat pe nimeni sa cumpere, nu am dat o adresa de email pt a fi contactata ....etc. chiar nu fac o reclama mascata, daca m-a crede cineva bine, daca nu...tot bine.
angy8
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:20
Daca ti-a mers asa de bine cu cura asta, de ce nu continui cu ea ? e ieftina etc....
Cum se face ca tot obeza ai ramas dupa aceaste faimaoase pilule> Iar mai devreme spuneai ca ai incercat de toate si....

Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:36
Roco , in prima faza ai reusit sa ma convingi sa renunt la ideea de a lua super-slim ...pastilele acelea minune ,acum cred ca o sa renunt si la ideea de a incerca aceasta cura 309.
Cred ca va trebui sa-mi recomanzi tu ceva ,merg pe mana ta!
ella_c
Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:46
ciorba de varza acra
portitza_Maria
Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:47
De la: portitza_, la data 2009-01-28 17:47:52ciorba de varza acra


mai in gluma,mai in serios ..imi place si ciorba si varza (acra sau nu)

ella_c
Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:52
De la: ella_c, la data 2009-01-28 17:46:27merg pe mana ta!

Bine ca nu e mana ocupata!
Eu sunt o persoana mui efisiente cum se spune in telenovele, asa ca sigur o sa obtii rezultate remacabile. Nu ca ma laud, dar asa e !

Postat pe 30 Ianuarie 2009 09:25
De la: Roco, la data 2009-01-30 09:25:03
De la: ella_c, la data 2009-01-28 17:46:27merg pe mana ta!

Bine ca nu e mana ocupata!
Eu sunt o persoana mui efisiente cum se spune in telenovele, asa ca sigur o sa obtii rezultate remacabile. Nu ca ma laud, dar asa e !


Incepi sa ma faci curioasa.
Vreau sa slabesc.. 5kg.Deci...eficienta maxima!
ella_c
Postat pe 30 Ianuarie 2009 09:37
Fa sport, in 2-3 luni esti scazuta si in forma fizica.

Postat pe 30 Ianuarie 2009 17:51

asa o sa fac!!
ella_c
Postat pe 30 Ianuarie 2009 20:31
De la: Roco, la data 2009-01-28 17:36:11Daca ti-a mers asa de bine cu cura asta, de ce nu continui cu ea ? e ieftina etc....
Cum se face ca tot obeza ai ramas dupa aceaste faimaoase pilule> Iar mai devreme spuneai ca ai incercat de toate si....

Esti tu sigur ca sunt "obeza"? Macar cunosti cu adevarat acest termen de vb .... ai auzit de IMC?
Eu cred ca nu, dar pt cultura ta, afla ca IMC al meu este 24, adica am o greutate normala. mai bine te-ai uita in gradina ta si nu ai mai comenta tu aiurea.
Dar sti ce nu inteleg? De ce intri pe acest forum ? nu ai altceva mai bun de facut? de pilda.....sa nu pierzi vreo telenovela.
angy8
Postat pe 6 Februarie 2009 19:47
nu te supara...ai tinut un regim daca ai luat pastilele alea....eu am incercat cu ceaiuri sa slabesc...si nu am reusit...

Postat pe 10 Februarie 2009 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa scap de acnee de pe spate:( 14 De la: kudika024920 7 Martie 2016 18:39
celulita 33 De la: ancutzik_c_18 21 Mai 2009 12:51
un sfat 12 De la: Monique_2009 8 Martie 2010 12:45
Acai Berry 0 De la: 3 Martie 2010 18:01
COPII NASCUTI CU PAR.....!? 44 De la: alinapitaru 27 Iulie 2010 22:37