Setari Cookie-uri

Diploma de merit

I-am facut astazi o diploma de merit iubitului meu....vreau sa merg sa o scot color si sa o plastifiez ...am scris pe ea ca se acorda dl...... pentru dragostea,afectiunea si iubirea acordata d-rei....

ce parere aveti...despre diploma?
nu este un lucru mare dar...vreau sa stiu ce reactie ar putea sa aibe?
beem
Postat pe 6 August 2008 12:22
eu consider ca este un gest frumos si care dovedeste ca tii la el mult !!!......un barbat adevarat si care te iubeste va reactiona in consecinta....adica va fi impresionat si chiar se va simti pus pe un piedestal....cam asta ar trebui sa fie reactia lui !!!...daca nuuuu.....

Postat pe 6 August 2008 12:42
Reactia lui nu pate sa fie decat una pozitiva,dar duplomele astea se gasesc si pe piata...sunt usor expirate,cerc ca pueai sa vi cu ceva mai original,dar pana la urma gestul conteaza si faptul ca ai facut-o tu cu manutele tale
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 12:47
da asa este etta tin la el si f mult..cred ca barbatii ca el sunt specimene rare si eu inca sunt blocata daca este adevarat sau nu...stiu suna copilaros...dar..dupa atatea esecuri..apare el in viata mea..
beem
Postat pe 6 August 2008 12:48
De la: sweetpink, la data 2008-08-06 12:47:28Reactia lui nu pate sa fie decat una pozitiva,dar duplomele astea se gasesc si pe piata...sunt usor expirate,cerc ca pueai sa vi cu ceva mai original,dar pana la urma gestul conteaza si faptul ca ai facut-o tu cu manutele tale

expirate sau nu...oricum nu se asteapta...
beem
Postat pe 6 August 2008 12:49
aaaa si pe fundal am pus o poza cu el
beem
Postat pe 6 August 2008 12:51
dupa parerea mea orice lucru,cat de mic ar fi,daca e facut cu sufletul, devine ceva unic si important !!!!.......si eu ii scriu poezii sotului meu si i le imprim frumos pe hartie fotografica!!!....chiar daca e ceva minuscul,este venit din inima si asta este mai important decat orice .....iar reactia lui este intotdeauna pe masura asteptarilor mele !!!....si acum ,dupa 17 ani de casnicie .....

Postat pe 6 August 2008 12:54
ma bucur etta pt tine...am scris si eu candva poezii dar intotdeauna pt persoana nepotrivita...atunci eram f indragostita ca si acum...stiu nu este o idee originala dar..pana imi pun mintea la munca ..zic ca o sa ii placa
si multi ani inainte si fericiti alaturi de sotul tau
beem
Postat pe 6 August 2008 12:57
e un gest cat se poate de frumos din partea ta!trebuie sa fie un tip deosebit...ar trebui sa fie mandru ca are o astfel de femeie langa el!nu multe fac ce faci tu
alina_marian2
Postat pe 6 August 2008 13:00
sa stii alina ca este deosebit ..prietenele mele cand le povestesc cum se comporta..imi spun ca vor si ele ...iar cea mai buna prietena a mea imi spune mereu ceea ce face el o face in mod natural si nu ca sa compenseze alte lipsuri..si asta inseamna dragoste adevarata...
beem
Postat pe 6 August 2008 13:06
doamneeeeee ...unde va gasesc barbatii astia de va indragostiti asa de ei? pai ce nu asi da eu sa ma iubeasca cineva atat de mult incat sa-mi faca o diploma. i-asi pupa si picioarele , si locul pe unde calca, i-asi aduce luna de pe cer ( metaforic, normal ), ce nu as face pt ea...

_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 13:09
multumesc vas25 m-ai incurajat f tare..sincer asta intreaba si el unde m-am ascuns desi stam f aproape unul de altul
beem
Postat pe 6 August 2008 13:15
lasa mai Vasi,ca o sa rasara soarele si pe strada ta odata !!!....totul e sa nu-ti pierzi speranta !!!...pup....

Postat pe 6 August 2008 13:24
hmmm....vad ca ai niste prietene care vor si ele asa ceva, haide, nu-mi faci cunostinta cu ele?
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 13:25
merci etta pt incurajari....o lady ...ca intotdeauna...pup
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 13:26
De la: vas25, la data 2008-08-06 13:25:10 hmmm....vad ca ai niste prietene care vor si ele asa ceva, haide, nu-mi faci cunostinta cu ele?

ti-as face cunostinta dar cam toate sunt cuplate..daca se decupleaza vreuna din ele te anunt...
beem
Postat pe 6 August 2008 13:27
De la: etta70, la data 2008-08-06 13:24:03 lasa mai Vasi,ca o sa rasara soarele si pe strada ta odata !!!....totul e sa nu-ti pierzi speranta !!!...pup....

asa este sa stii etta are dreptate...o sa rasara si pe strada ta..mie imi spuneau toate prietenele urata?..nu!..proasta?...nu! si totusi nu se lega nimic..dar uite ca se poate
beem
Postat pe 6 August 2008 13:29
De la: dana_79, la data 2008-08-06 13:27:28
De la: vas25, la data 2008-08-06 13:25:10 hmmm....vad ca ai niste prietene care vor si ele asa ceva, haide, nu-mi faci cunostinta cu ele?

ti-as face cunostinta dar cam toate sunt cuplate..daca se decupleaza vreuna din ele te anunt...


astept cu nerabdare

stiu ca etta are dreptate...are dreptate in tot ceea ce spune/face...mi-a demonstrato si pe viu
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 13:32
din ce comentarii face ea ... te cred...deci sa nu iti pierzi speranta
beem
Postat pe 6 August 2008 13:40
multumesc,multumesc!!!.....am ajuns o diva si p'aci !!!.....ma simt flatata !!!!.......:)))))......pup....

Postat pe 6 August 2008 14:12
diva sau nu...este de apreciat gandirea ta matura...si concluziile trase de tine...si ar trebui sa te simti flatata...esti o persoana cu care se poate discuta si care apreciaza tot ce-i bun,frumos la adevarata lui valoare!
beem
Postat pe 6 August 2008 14:19
pai vazi de-mi fa si mie o diploma !!!....... ........

Postat pe 6 August 2008 14:21
este un gest super dragut,care sunt convinsa k o sa-l uimeasca si o sa-l bucure in acelasi timp.trebuie sa fie un baiat minunat,iar dc te iubeste asa de mult cum il iubesti tu,isi va da seama ce fata speciala are.cine stie poate o sa-ti faca si el una....iubiti-va mult
acy_mik
Postat pe 6 August 2008 14:31
De la: etta70, la data 2008-08-06 14:21:31 pai vazi de-mi fa si mie o diploma !!!....... ........


nu nu nu nu acum ca te astepti:P
beem
Postat pe 6 August 2008 14:33
De la: acy_mik, la data 2008-08-06 14:31:31este un gest super dragut,care sunt convinsa k o sa-l uimeasca si o sa-l bucure in acelasi timp.trebuie sa fie un baiat minunat,iar dc te iubeste asa de mult cum il iubesti tu,isi va da seama ce fata speciala are.cine stie poate o sa-ti faca si el una....iubiti-va mult

sincer nu vreau sa imi faca si el mie...pt ca stiu ca ma iubeste mult da mult mai mult decat eu pe el...
aseara ma uitam la el cum isi calca camasa pt serv ... eu am vrut sa o calc dar el a zis nu si nu si dupa ce si-a terminat camasa...mi-a calcat si mie o fusta si o bluza ... nu stiu dar chiar face lucruri care ma uimesc si cu care nu-s obisnuita
beem
Postat pe 6 August 2008 14:38
offfff......doamneeeeeee......
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 14:44
De la: dana_79, la data 2008-08-06 14:38:45
sincer nu vreau sa imi faca si el mie...pt ca stiu ca ma iubeste mult da mult mai mult decat eu pe el...
aseara ma uitam la el cum isi calca camasa pt serv ... eu am vrut sa o calc dar el a zis nu si nu si dupa ce si-a terminat camasa...mi-a calcat si mie o fusta si o bluza ... nu stiu dar chiar face lucruri care ma uimesc si cu care nu-s obisnuita


atunci trebuie sa fii foarte fericita k ai gasit un asemenea barbat care te iubeste enorm de mult si pe deasupra mai are si purtari extraordinare fata de tine.sa stii k multe ne dorim un asemenea exemplar si nu pot decat sa te felicit pt relatia ta
acy_mik
Postat pe 6 August 2008 14:46
De la: vas25, la data 2008-08-06 14:44:59offfff......doamneeeeeee......

iubirea asta .. chiar radeam acum 2 seri ca el de cand este cu mine a slabit si eu am mai pus un kg ... i-am spus ca cine iubeste slabeste
beem
Postat pe 6 August 2008 14:47
De la: vas25, la data 2008-08-06 14:44:59offfff......doamneeeeeee......


iubirea asta de ce sa-i faci e mare...tu ai face asa ceva pt iubitica ta?
acy_mik
Postat pe 6 August 2008 14:49
De la: acy_mik, la data 2008-08-06 14:46:49
De la: dana_79, la data 2008-08-06 14:38:45
sincer nu vreau sa imi faca si el mie...pt ca stiu ca ma iubeste mult da mult mai mult decat eu pe el...
aseara ma uitam la el cum isi calca camasa pt serv ... eu am vrut sa o calc dar el a zis nu si nu si dupa ce si-a terminat camasa...mi-a calcat si mie o fusta si o bluza ... nu stiu dar chiar face lucruri care ma uimesc si cu care nu-s obisnuita


atunci trebuie sa fii foarte fericita k ai gasit un asemenea barbat care te iubeste enorm de mult si pe deasupra mai are si purtari extraordinare fata de tine.sa stii k multe ne dorim un asemenea exemplar si nu pot decat sa te felicit pt relatia ta


chiar sunt fericita ca l-am gasit si imi doresc sa nu se schimbe niciodata...multumesc mult si sper ca toate sa aveti parte de ceea ce traiesc eu acum si sa tina cat mai mult
beem
Postat pe 6 August 2008 14:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatii mint si kand spun adevarul:))) 130 De la: animallover 15 August 2011 16:40
Asta mi-a pus capac :-s 7 De la: too_glamorous 5 Aprilie 2010 01:49
de ce nu pot sa il parasesc odata?De ce nu pot sa uit raul facut? 42 De la: kudika464225 7 Noiembrie 2011 22:19
buna dimineata 15 De la: alexa200032 20 Aprilie 2010 11:35
mam indragostit 46 De la: roz5blue6lila7 16 Ianuarie 2011 17:55