Setari Cookie-uri

De ce inseala barbatii,de ce inseala femeile?

De la: emilia84, la data 2009-01-17 18:29:02Subiectul topicului este foarte , foarte expirat.
Deja m-am saturat de intrebarile astea de ce insala barbatzi? de ce insala femeile?
Pai e foarte simplu mai, mai vor altceva!( in special barbatzi!)



si esti suparata pe chestia asta!?

Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:31
curiozitatea ce persista-n creer, ca cum ar fii cu alt ciucurel!



ete na! tot ele sunt de vina ?!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:33
De la: geo_tz, la data 2009-01-17 18:31:26
De la: emilia84, la data 2009-01-17 18:29:02Subiectul topicului este foarte , foarte expirat.
Deja m-am saturat de intrebarile astea de ce insala barbatzi? de ce insala femeile?
Pai e foarte simplu mai, mai vor altceva!( in special barbatzi!)



si esti suparata pe chestia asta!?

NU! DE ce as fi?

emilia84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:33
si atunci e ce te deranjeaza subiectu'?
pentru ca intodeauna vor exista intrebari de acest gen , atata timp cat apar generatii noi!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:34
De la: geo_tz, la data 2009-01-17 18:34:55si atunci e ce te deranjeaza subiectu'?
pentru ca intodeauna vor exista intrebari de acest gen , atata timp cat apar generatii noi!

Nu ma derajeaza! Mi se pare expirat.
Pentru povestile cum ca x insala sau este inselat au intrat deja in limita normalului.
emilia84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:37
daca-i expirat , nu-l inghite. s-ar putea sa te infectezi!
treci la altu'!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:41
De la: geo_tz, la data 2009-01-17 18:41:48daca-i expirat , nu-l inghite. s-ar putea sa te infectezi!
treci la altu'!

Merci de sfat!
emilia84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:43
inselam pentru dragoste, pentru a ne creste increderea de sine sau pentru a ne simti frumoase. Cand te simti singura, neatragatoare si vrei putina atentie si tandretesi ajungi sa o cauti in alta parte...
:
lelia_zet
Postat pe 3 Februarie 2009 15:10
De la: lena_zet, la data 2009-02-03 15:10:36inselam pentru dragoste, pentru a ne creste increderea de sine sau pentru a ne simti frumoase. Cand te simti singura, neatragatoare si vrei putina atentie si tandretesi ajungi sa o cauti in alta parte...
:



ai grija poate ai si gasito....si nu mai tb sa o cauti....sau te a gasit ea pi tini...ai fatuca...si nu mai trebuie sa te simti singura si ....neatragatoare......vino-ncoa ,ca te ....a......trag eu.....cu multa tandrete si atentie....
gratuit89
Postat pe 3 Februarie 2009 20:21
gratuuuu...ce dor mi-a fost de tineee! pe inde umbliiii ? treci si te explica!
_oktober_
Postat pe 3 Februarie 2009 23:16


pentru a vedea cum e
wild_angel
Postat pe 4 Februarie 2009 00:04
De la: gratuit89, la data 2009-02-03 20:21:08
De la: lena_zet, la data 2009-02-03 15:10:36inselam pentru dragoste, pentru a ne creste increderea de sine sau pentru a ne simti frumoase. Cand te simti singura, neatragatoare si vrei putina atentie si tandretesi ajungi sa o cauti in alta parte...
:



ai grija poate ai si gasito....si nu mai tb sa o cauti....sau te a gasit ea pi tini...ai fatuca...si nu mai trebuie sa te simti singura si ....neatragatoare......vino-ncoa ,ca te ....a......trag eu.....cu multa tandrete si atentie....



HEY GRATULE ! ...nu pot sa cred vad ca te dai la mine in direct...vezi sa nu incerci sa te indragostesti de mine ca nu te tine.....o vei incasa...... haremul este pe urmele tale ...asa ca angajeaza-ti tu frumusel cateva garzi de corp ca-ti va prinde bn....si inca ceva nu imi place nici mie sa fiu ciufulita.....iar pentru tandrete si atentie ai destul timp la vara :P....ACUM SPER K NU O SA MA BOMBARDEZI CU MESAJE PRIVATE....ca nu imi plac.....
lelia_zet
Postat pe 4 Februarie 2009 18:51
De ce e intuneric afara ?

Postat pe 4 Februarie 2009 19:11
VOR EXTRAVAGANTUL,IESIREA DIN COTIDIAN,DRACU SA -I IA ,NE IUBESC DA TOT VOR ALTCEVA!

Postat pe 6 Februarie 2009 16:31
DAA????????????MA CE MULTA INCREDERE AI IN TINE HAHAHAHA ,VEZI SA NU CAPETI ALTCEVA.................

Postat pe 6 Februarie 2009 16:34
CEI CARE INSEALA VOR FI INSELATI,ASA SA LE AJUTE DUMNEZEU

Postat pe 6 Februarie 2009 16:35
desi nu sunt in masura sa comentez..in fine dupa parerea mea barbati inseala de plictiseala,dorinta de experiente,sa vada ce are una si nu are cealalta si tot asa...si femeile tot la fel... de ex eu ma gandesc serios sa-l insel pt k am inceput sa ma plictisesc... suntem amandoi timizi,dar el isi petrece fff mult timp cu amici sai asa ca eu m-am saturat de situatia asta si ma ganesc serios sa-l insel sau sa- dau papuci..(dar mi-e teama ca-l voi distruge ca el chiar tine la mn )
anya016
Postat pe 8 Februarie 2009 15:50
De la: anya016, la data 2009-02-08 15:50:13desi nu sunt in masura sa comentez..in fine dupa parerea mea barbati inseala de plictiseala,dorinta de experiente,sa vada ce are una si nu are cealalta si tot asa...si femeile tot la fel... de ex eu ma gandesc serios sa-l insel pt k am inceput sa ma plictisesc... suntem amandoi timizi,dar el isi petrece fff mult timp cu amici sai asa ca eu m-am saturat de situatia asta si ma ganesc serios sa-l insel sau sa- dau papuci..(dar mi-e teama ca-l voi distruge ca el chiar tine la mn )
daca nu il mai iubesti lasa-l si gata.apoi poti fi cu cine vrei.atunci cand nu mai exista iubire,oamenii au tendinta sa o regaseasca in altcineva.
dana_mv
Postat pe 8 Februarie 2009 15:55
daca il inseli poate nu o sa mai simti nimic pentru el,de ce nu incercati alte pozitii...locul de intalnire poate dispare timiditatea sau plictiseala ce o fii
lavynya_79
Postat pe 8 Februarie 2009 16:01
ati avut dreptate nu l-am inselat si ma bucur ca nu am facut-o am mai vb cu el si chiar azi ne-am intalnit si a fost super ...urmeaza sa ne mai intalnim vineri,sambata si mai vedem ms pt sfat ma bucur ca l-am urmat intr-un fel...
anya016
Postat pe 10 Februarie 2009 23:51
pana la urma am gresit ca nu l-am inselat s-au ca nu iam dat papuci...pt ca ticalosul m-a inselat cu una cu fusta mini...si mi-a dat papuci zicand ca sunt timida si de asta ...Ce zici merita sa ma razbun pe el? ca de fapt am inceput..dar nu stiu ce sa fac...sa continui?!
anya016
Postat pe 24 Februarie 2009 01:21
razbunarea e arma ......... deci schimba ceva la tine de ex fa.ti ceva la par etc si o sa vada el ce a pierdut......cine stie ce a gasit el sub fusta mini a lui aia
lavynya_79
Postat pe 24 Februarie 2009 17:45
un barbat inseala din cauza ca poate nu a gasit inca persoana potrivita si e dornic de o aventura noua de altfel si femeia.
cred....... ca asta e cauza
_dulcik_
Postat pe 24 Februarie 2009 18:56
De la: _dulcik_, la data 2009-02-24 18:56:55un barbat inseala din cauza ca poate nu a gasit inca persoana potrivita si e dornic de o aventura noua de altfel si femeia.
cred....... ca asta e cauza



....cred ca toti inselam de placere....si mai ales de pofta.....adiac poftim ceeace nu i al nostru....si cand devine al nostru....nu ne mai place si sarim gardul la vecinul....vecina....sau poate kiar orasul...
gratuit89
Postat pe 24 Februarie 2009 19:14
De la: _dulcik_, la data 2009-02-24 18:56:55un barbat inseala din cauza ca poate nu a gasit inca persoana potrivita si e dornic de o aventura noua de altfel si femeia.
cred....... ca asta e cauza
taci tu...serios??? eu insel fiindca imi plac femeile...simplu,nu?
silviu_m74
Postat pe 24 Februarie 2009 19:22
De la: silviu_m74, la data 2009-02-24 19:22:04
De la: _dulcik_, la data 2009-02-24 18:56:55un barbat inseala din cauza ca poate nu a gasit inca persoana potrivita si e dornic de o aventura noua de altfel si femeia.
cred....... ca asta e cauza
taci tu...serios??? eu insel fiindca imi plac femeile...simplu,nu?



foarte bine.... fiecare are un motiv....
_dulcik_
Postat pe 25 Februarie 2009 21:19
inseli atunci cand ajungi la capatul rabdarii...tu astepti, astepti, dar pana la urma te gandesti pt ce? de ce el sa se simta bine, si tu nu? de ce tu sa ii faci toate poftele sa se simta bine si el nu? astepti sa isi dea silinta, sa fie atent, preludiul sa dureze mult, sa iti satisfaca dorintele sexuale, fanteziile...sau poate unii sau unele au timiditatea sa zica ce isi doresc si deasta mai bine tin in ei , si prefera sa insele......de asta cred ca insala oricine care are probleme de genu....Sincer eu una nu am inselat niciodata, am tinut taria in mine ca iubesc si nu insel.Dar pentru ca faptele multora , poate si a prietenului meu ( ca m-a inselat ) ma influenteaza, ma duce sa gresesc, desi iubesc..Acum nu zic ca am in gand lucrul asta, dar parca cateodata imi imaginez cum ar fi sa insel si eu, pt ca eu am fost inselata...poate fi vorba de o razbunare , nu stiu.....dar inca sentimentul de neliniste ca m-a inselat nu s-a dus, si cred ca doar asa s-ar duce ...Nici mie nu imi vine sa cred cum am ajuns sa gandesc...dar.....de la vorba la fapta e cale lunga....

Postat pe 14 Mai 2009 13:54
De la: anya016, la data 2009-02-24 01:21:03 pana la urma am gresit ca nu l-am inselat s-au ca nu iam dat papuci...pt ca ticalosul m-a inselat cu una cu fusta mini...si mi-a dat papuci zicand ca sunt timida si de asta ...Ce zici merita sa ma razbun pe el? ca de fapt am inceput..dar nu stiu ce sa fac...sa continui?!



merita sa te razbuni....

Postat pe 14 Mai 2009 13:55
De la: _dulcik_, la data 2009-02-24 18:56:55un barbat inseala din cauza ca poate nu a gasit inca persoana potrivita si e dornic de o aventura noua de altfel si femeia.
cred....... ca asta e cauza



Uite ce'am gasit.... sa vedem daca zice ceva de "nu gasit inca persoana potrivita"


Ce impinge un barbat spre infidelitate?

Motivele care ar putea impinge un barbat spre infidelitate sunt aproape la fel de numeroase ca si barbatii care se lasa dusi de val.

Infideli, infidelitati

# Accidentul: infidelitate pasagera sau ocazionala, este cea mai curenta. Atribuita hazardului, ea nu este premeditata. Justificarea poate fi curiozitatea.

# Infidelitatea in serie sau fustangiul: o serie de infidelitati mai mult sau mai putin lungi, care se justifica adeseori prin frica de angajare, de responsabilitate sau insatisfactia in cuplu.

# Viata dubla: barbatii care recurg la ea se pricep de minune sa combine cele doua relatii, fiind diferiti de Don Juanii fustangii prin faptul ca se implica sentimental.

Cuplurile barbatilor infideli

# Cuplul in criza: este scuza cea mai frecventa.
# Femeia de neatins: este o infidelitate facuta din prea multa dragoste. Barbatul isi idealizeaza partenera: o vede mama, prietena perfecta, si nu o mai poate considera si obiect sexual.
# Ruperea rutinei: unii barbati se simt ingropati de vii atunci cand se afla intr-o relatie stabila. Pentru a se convinge de contrariu, ei trec la actiune cu alte femei.

Adevaratele motive care duc la infidelitate

# Cand cuplului ii merge rau: neintelegerile, certurile, plictiseala il vor determina sa apeleze la o femeie care il intelege, il asculta si caruia nu trebuie sa-i dea socoteala.
# Pentru a-si intari increderea in sine.
# Pentru a face ceva interzis: tentatia e mare cand ceva e interzis, notiunile de interzis si placere sunt strict legate intre ele.
# Din placere pura.



Tu ai vazut??? eu una NU am vazut
Diavolyta_
Postat pe 14 Mai 2009 14:19
cred ca pt ca ori nu stiu ce vor, ori stiu ce vor
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 14:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fun 4 De la: roz5blue6lila7 12 Aprilie 2010 13:31
Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ? 5485 De la: 27 Noiembrie 2012 15:44
vreau sa cunosc doamne casatorite pt le oferi orice fantezi doresc eu am 30 ani din buc 0766915704 madalin buc 5 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 17:25
E chiar posibil? 61 De la: Ele_ely 25 Iunie 2009 19:25
Sunt fete care au folosit strapon pe baieti? 6 De la: Keolis 9 Ianuarie 2012 23:00