Setari Cookie-uri

Ce ziceti de barbatii gemeni?

Eu sunt taur,iar el gemeni.Suntem impreuna de 3 luni si jumatate...Cand am inceput sa ies cu el am sp ca he is the one.Era oau...Doar ca a aparut cv(nu stiu ce)si a vrut sa ne despartim(cred k el credea k eu nu vreau o relatie seriosa in timp ce el da)iar mai apoi a trebuit s aplc din tara in vacanta ceea ce a fost cam repede si pe neasteptate,dar nu am avut cum sa-l iau cu mine.Dar cand m-am intors a fost super,incredibil..era cu totul altu...Nu-l iubecs inca dar tin la el...e nesigur int-un fel...eu as vrea sa ma "sacaie "toata ziua,sa ma satur de el(ceea cee f greu:D)..
In concluzie nu stiu ec s sp...uneori sunt derutata alteori din contra.Cred k se teme sa fie ranit sau nu stiu.Eu cu gemenii nu ma inteleg deloc...Tata e gemeni si sora mea la fel...si av sp e dezastru..dar cu el e pur si simplu altceva...total opusu
tha_cold_butterfly
Postat pe 15 August 2008 10:30
Hello! si eu sunt taur iar prietenul meu e gemeni si, desi in mai toate partile am citit cum ca taurii cu gemenii nu sunt compatibili deloc, pot spune ca ne intelegem foarte bine. Cred ca depinde si de firea si de educatia fiecaruia, nu doar de ce spun zodiacele...Nu suntem de foarte mult timp impreuna dar pot spune ca avem tot timpul ce sa povestim, e foarte ordonat( un mare atu...) si calculat, ii place distractia si mai tot ce-i nou ii trezeste curiozitatea. Uneori simt ca e departe de mine( si ma gandesc ca probabil e doar o impresie gresita) ca maine sa fie cel mai dragut baietel cred ca asa a reusit sa ma cucereasca
visez_din_nou
Postat pe 15 August 2008 11:05
Pentru inceput trebuie sa mentionez ca sunt in zodia Gemeni. Suntem foarte speciali !In mod special persoanele nascute in ultimele zile ale lunii mai si prima saptamana a lunii iunie. Nu stim ce inseamna fidelitatea, stabilitatea, planurile pe termen lung si ne neste foarte greu sa avem incredere in ceilalti. Incep sa cred ca singura combinatie ar fi cu un alt Geaman pentru ca ar sti/simti cand ceva se strica in relatie si ar veni cu o solutie! Sunt foarte multe de spus despre Gemeni dar si greu de inteles
little_fitz
Postat pe 15 August 2008 11:51
Hmmm sincer si eu sunt o geamana..si am avut 2 relatii cu 2 barbati gemeni..ideea este ca toti gemenii sunt dificili...dar o contraziz pe little fitz..nu toti gemenii sunt din floare in floare...eu sunt f fidela si nu am inselat niciodata..
dar intr-adevar ne este frica sa nu suferim si atunci gasim orice sau nascocim un motiv..atunci cand nu suntem siguri de sentimentele celuilalt...asa fac si eu cu actualul..pur si simplu nu ma intelege mi se pune pata brusc..asta pt ca nu stiu ce are el de gand..sau..imi este frica sa nu ma atasez mai mult si sa sufar..
offff...norocul meu ca el este mai docil si nu vrea sa renunte la mine desi eu fac pe nebuna
oricum caracterul fiecarui geaman este diferit nu poti sa afirmi ca toti sunt la fel..poate de asta te intelegi bine cu el...desi cu cei din familia ta nu este la fel..
el te vede cu alti ochi si tu la fel..sper sa fie bine ..
beem
Postat pe 15 August 2008 12:41
De aceea am si precizat perioada in care sunt incadrati cei mai iresponsabili si superficiali gemeni...Nu pot sa spun ca e o regula, dar toate cazurile pe care le-am cunoscut erau nascute la sfarsitul lui mai si inceputul lui iunie. Un barbat geaman poti sa il tii langa tine daca sti sa-ti dozezi afectiunea: nu trebuie sa ii arati ca te domina pentru ca nu mai prezinti interes si te paraseste! Joaca-te cu un geaman si il vei avea permanent langa tine!!!
little_fitz
Postat pe 15 August 2008 16:20
exact asa e si la mine visez_din_nou...parca ma vad pe mine vb de relatia mea...asa cred si vad si eu relatia mea...odata parca nicnu nue prieteneul meu si in ziua urmatoare e cel mai scump baiat de pe lume...asa k nu tsiu ce s cred uneori...
tha_cold_butterfly
Postat pe 15 August 2008 16:29
M-AI FACUT SA FIU MANDRA DE MINE.. stau de 20 de ani langa un geaman nascut la sfarsitul lunii mai...oare sunt eu atat de buna in ale jocului?! intr-adevar, gemenii au firi mai dificile... dar daca le oferi dragoste, intelegere si libertate de miscare ai langa tine oameni extraordinari(si nu vorbesc doar de sotul meu)..pot fi duri daca sunt lezati dar si de o tandrete extrema daca se simt iubiti.sunt sclipitor de inteligenti si cu mult simt al umorului. sincer, sunt fericita ca am alaturi un geaman si in atatia ani nu am reusit niciodata sa ma plictisesc (viata alaturi de el e o permanenta si placuta surpriza) si nici sa regret pasul facut....

Postat pe 15 August 2008 16:42
De la: inocica, la data 2008-08-15 16:42:04M-AI FACUT SA FIU MANDRA DE MINE.. stau de 20 de ani langa un geaman nascut la sfarsitul lunii mai...oare sunt eu atat de buna in ale jocului?! intr-adevar, gemenii au firi mai dificile... dar daca le oferi dragoste, intelegere si libertate de miscare ai langa tine oameni extraordinari(si nu vorbesc doar de sotul meu)..pot fi duri daca sunt lezati dar si de o tandrete extrema daca se simt iubiti.sunt sclipitor de inteligenti si cu mult simt al umorului. sincer, sunt fericita ca am alaturi un geaman si in atatia ani nu am reusit niciodata sa ma plictisesc (viata alaturi de el e o permanenta si placuta surpriza) si nici sa regret pasul facut....

Eu stiu asa: Gemeni, balanta, varsatori-zodii de aer se inteleg bine.
Eu sunt geamana si am fost intr-o relatie de 9 ani cu o balanta.Relatie super.
Am fost 4 luni cu un geaman execrabil.L-am parasit
Am colegi de serviciu gemeni, ma inteleg super!!!
Eu cred ca este o zodie minunata si sunt happy ca fac parte din ea.
Ca sa fie intelegere nu conteaza doar zodia, ci foarte multe aspecte:
educatia, tempramentul, daca partenerii isi doresc acelasi lucru-adica se intalnesc intr-un moment al vietii in care amandoi vor casatorie, familie, sa faca diverse chestii, pe scurt au conceptii asemanatoare; compatibilitatea sexuala etc.
Eu ca geamana nu suport oameni inceti, prosti, zgarciti, fatarnici si neseriosi, de aceste categorii ma cam feresc si ii cam scot din cercurle in care ma invart...daca sunt nevoita sa ii tolerez...asta e ii inghit ca n-am incotro, dar printre prietenii mei nu veti gasi astfel de persoane!!
ErikaStefania
Postat pe 15 August 2008 17:06
ai dreptate.. da' ca sa fiu sincera cand ne-am cunoscut noi nu se purta chestia cu zodiile..

Postat pe 15 August 2008 17:10
De la: lollitta, la data 2008-08-15 13:44:47Germenii sunt cei mai de kkt barbati din toti horoscopul. Daca vrei fatzarnicie, tradare si inselaciune, cupleaza-te cu un geaman. iti asiguri suferinta pe perioada nedeterminata...

si eu sint geaman si daca ai muscat-o de la un geamn, bine ti-a facut... probail ca nici tu nu esti usa de biserica... in ideea ca daca ii lasi in pace nu au treaba ta... dac aii calci pe bec... ,,ai incurcat-o...

Postat pe 18 August 2008 10:41
E destul de trist ca ne limitam sa caracterizam o persoana in functie de zodie, dar eu ma folosesc de acest reper atunci cand vreau sa incep o noua relatie! Sunt si caractristici general valabile pentru fiecare zodie si le folosesc ca si repere. Dar, in timp, fiecare personalitate se defineste pe sine ca fiind de sine statatoare si unica. Astfel ca zodiile nu reprezinta categorisire ci doar reper (din punctul meu de vedere)!
little_fitz
Postat pe 18 August 2008 16:49
Eu imi iubesc "geamanul" - suntem impreuna de 9 ani si luna asta am facut un an de casnicie. Asa cum toata lumea stie, intro relatie e nevoie de 2 - eu sunt leu, el gemeni - si ne-am stabilit de comun acord niste principiii simple (comunicare si respect) dupa care sa ne ghidam actiunile, in rest totul vine de la sine. Este adevarat ca exista la el o tendinta de a deveni rautacios si incapatanat, dar se rezolva cu o mica sedinta de "psihoterapie". Ideea e ca am crescut impreuna si am invatat unul de la celalalt. In plus, sarbatorim in fiecare luna ziua in care a inceput relatia noastra, iar acum am mai adaugat o zi - ziua nuntii - e fun!!! Recomand o relatie cu un geaman pt ca te surprinde tot timpul cu chestii mici si amuzante si nu ai cum sa nu il iubesti sau sa te plictisesti
mylife
Postat pe 19 August 2008 09:35
eu am avut o relatie de 6 ani cu un geaman.cred ca in acesti 6 ani ,4 i-am petrecut certandu-ne.gemenii sunt de-a dreptul imposibili.una discuta,alta fac,una gandesc,alta zic si asa mai departe.
in concluzie gemenii sunt....fatarnici

Postat pe 19 August 2008 13:21
Pentru gemeni singura constanta e schimbarea... Trebuie sa te obisnuiesti cu asta!
little_fitz
Postat pe 20 August 2008 16:24
De la: little_fitz, la data 2008-08-15 16:20:52De aceea am si precizat perioada in care sunt incadrati cei mai iresponsabili si superficiali gemeni...Nu pot sa spun ca e o regula, dar toate cazurile pe care le-am cunoscut erau nascute la sfarsitul lui mai si inceputul lui iunie. Un barbat geaman poti sa il tii langa tine daca sti sa-ti dozezi afectiunea: nu trebuie sa ii arati ca te domina pentru ca nu mai prezinti interes si te paraseste! Joaca-te cu un geaman si il vei avea permanent langa tine!!!




este total neadevarat...eu am o relatie cu un barbat in aceasta zodie, gemeni, de 6 ani, si este un barbat minunat...mereu a fost langa mine...e barbatul ideal, din pc meu de vedere...
sheba172003
Postat pe 16 Octombrie 2008 12:58
adik sa ai o rel cu 2 gemeni?..............cool......

Postat pe 16 Octombrie 2008 13:00
da geaman si taur ,merge de vreo 8 ani ,au un caracter aparte dar pot fi dominati usor,daca se simt iubiti si respectati pot fi cei mai buni barbati.
in cazul meu este atent,tandru,romantic,manierat este tot ce imi doresc,nu zic ca nu ne certam de loc mai sunt si discutii in contradictoriu dar facem ....sedinta si dupa bineinteles......dragoste.
adistefi1970
Postat pe 17 Octombrie 2008 10:11
De la: sheba172003, la data 2008-10-16 12:58:23
De la: little_fitz, la data 2008-08-15 16:20:52De aceea am si precizat perioada in care sunt incadrati cei mai iresponsabili si superficiali gemeni...Nu pot sa spun ca e o regula, dar toate cazurile pe care le-am cunoscut erau nascute la sfarsitul lui mai si inceputul lui iunie. Un barbat geaman poti sa il tii langa tine daca sti sa-ti dozezi afectiunea: nu trebuie sa ii arati ca te domina pentru ca nu mai prezinti interes si te paraseste! Joaca-te cu un geaman si il vei avea permanent langa tine!!!




este total neadevarat...eu am o relatie cu un barbat in aceasta zodie, gemeni, de 6 ani, si este un barbat minunat...mereu a fost langa mine...e barbatul ideal, din pc meu de vedere...


este total neadevarat...eu am o relatie cu un barbat in aceasta zodie, gemeni, de 6 ani, si este un barbat minunat...mereu a fost langa mine...e barbatul ideal, din pc meu de vedere...[/quote]

MESAJ SPECIAL PENTRU SHEBA172003..MAI EXACT PENTRU Barsan Alexandra:

Barbat ideal o fi pt tine..si stii dc..k te las sa te f*tzi cu altii cand el e plecat..si sa mai chemi pe altii acasa cand el e la servici si munceste k sa poate sa te scoata in oras!!!Apropo...daca parintii tai nu iti trimiteau bani..si trebuia sa te descurci de una singura..ce faceai?Faceai centura sau umblai si cu unul si cu altul?
Cum poti spune tu k ai o relatie ATATA TIMP CAT TU L-AI INSELAT CAND EL ERA PLECAT DEPARTE?Chiar nu te-ai putut "abtine "fara..???CUM SE FACE K TE-A PUTUT IERTA?CHIAR E ATAT DE NAIV INCAT SA NU POATA CREDE K ODATA CE L-AI INSELAT AI SA IL MAI INSELI..NU DE ACEEA TI-A SPUS K ITI PLAC BARBATII..NU,?MAI BINE TE FACEA NIMFOMANA..MAI MULT K SIGUR K ASTA SI ESTI!!!
Ai afirmat intr-un articol in care se pomenea despre o cearta...cum k ea i-a spus k vrea o pauza..nu asa mi-ai spus si mie..k vrei o pauza..si dupa aceaa k nu vrei sa mai vb o perioada..si imediat mi-ai spus k nu vrei sa mai vb deloc??Mai bine ii spuneai acelui tip k tipa aceea nu vrea sa mai vb cu el..asa cum nici tu nu ai vrut sa mai vb cu mine ..dar dc..fiiindca vroiam sa ii spun "barbatului ce femei are langa el"??Apropo..cum se face k,cand era "iubirea ta" plecat..anul trecut pe vremea asta...tu mergeai cu mine in Canabis si ii faceai tipului aceluia..Ovidiu..zis si Ursus..semne gen "Call me!" si culmea ..dupa ce am iesit din acel bar..tu te-ai dus si i-ai cumparat cica prietenei tale o lenjerie de corp neagra,culmea..culoarea ta preferata,!Orce barbat care era in locul meu avea acelasi gand..cum k urma sa te f*** cu acel tip .TU..care afirmi k tii la "iubirea ta"..adika RAZVAN ..cel"REALIZAT"si acela care stie tot!!Chiar el a demonstra k habar nu avea de trandafirul pe care t-i l-am oferit..si de multe alte lucruri..dar nu e nimik..a rtecut o perioada de timp..dar stiu unde stai si ce faci..nu t teme...stii cum se zice"ochi pentru ochi si dinte pentru dinte!!Nu am uitat k m-ai facut sa sufar..si de aceea nu vei scapa asa de usor de mine!Nu e amenintzare...sunt doar vb pe care ti le reamintesc..si pe care nu ar rtebui sa le uiti,CACI CANDVA AI SA DAI SOCOETALA PENRTU FAPTELE TALE!!O sa afle lumea ce fel de femei esti!!Ar sa alfe pana si copii tai ce fel de femei ai fost..cum stateai s dansai noptile pe mese..si cum "luai nopatea meditatii"de la patronii de la Canabis..numai spun de "ciorbele de burta" savurate pe Bucium!!!
cars_2007
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:24
Niste idioti.......
ursuletulmeu
Postat pe 23 Octombrie 2008 17:57
Gemenii?
Intr-adevar sunt asa cum ii descria cineva mai sus: indiferenti, superficiali, putin labili emotional. Dupa o perioada de timp in care le este bine incep sa-si puna intrebari ca ceva nu este in regula si atunci evident vor face orice le sta in putinta sa repare anomalia de la inceput.
Se simt bine doar atunci cand mai este ceva de descoperit, cat inca nu s-a spus totul, cat inca exista curiozitatea. Daca aceasta dispare apare plictiseala, pierderea interesului si inevitabil sfarsitul relatiei.
Planurile pe termen lung? Nu exista.
Acum, aici, sunt niste hedonisti perfecti si nativi mai ales.
In schimb, orice fatuca va avea privilegiul sa cunoasca un asemenea specimen, sigur va cunoaste placerea in esenta pura de a trai si de a se bucura de viata.
Gemenii au aptitudinea sa descopere ceea ce ochiului ii este ascuns, au capacitatea de a formula acrobatii verbale care sa infasoare capul si celei mai negre amazoane. Sunt deosebit de fideli si de patimasi atat timp cat le este intinsa o mana calda.
Avertisment: Feriti-va de a cadea in dizgratiile unui geaman, intrucat acesta va fi un act permanent si irevocabil!
jenesaispas
Postat pe 25 Octombrie 2008 01:02
mai mincinosi ca gemenii nu am intalnit la capitolul minciuni sunt asi......aa si inca ceva cam lenesi!
otto_otto2000
Postat pe 29 Octombrie 2008 18:40
De la: otto_otto2000, la data 2008-10-29 18:40:09mai mincinosi ca gemenii nu am intalnit la capitolul minciuni sunt asi......aa si inca ceva cam lenesi!

subscriu. murdari la caracter si in general nu îsi schimba hainele si traiesc pe seama celorlalti...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Octombrie 2008 20:01
Barbatii gemeni?
Fostul meu sot e in gemeni...tot timpul a fugit de responsabilitati, de iubire nu a dus lipsa, poate prea multa si asta e o problema, era lenes in sensul ca avea initiativa, idei , dar nu le ducea la bun sfarsit...Ii placea sa minta si sa se inchida in el, apoi avea tupeul sa zica ca nu-l inteleg si nu-l sprijin! Sunt oameni fara caracter, cu o personalitate puternica , dar prost inteleasa... Sunt simpatici intradevar, glumeti, traiesc viata la maxim...dar cateodata trebuie sa revii cu picioarele pe Pamant si pentru ei e mai greu...In concluzie , barbatii in gemeni trebuiesc ocoliti, asta daca nu va place sa traiti viata de azi pe maine, sa traiti cu gandul se mai intoarce sau nu?, ma mai iubeste sau nu?si chiar daca zice REGRET, IARTA-MA, degeaba....inima ta e facuta bucati..cum sa o lipesti? tot ce e lipit se destrama repede...
luckynana
Postat pe 30 Octombrie 2008 01:09
E trist ca nimeni nu prea are de spus nimic bun despre acesti oameni deosebiti.
Oare chiar toata lumea vrea sa traiasca in anostitatea clasica a vietii?
Oare nimeni nu vede ca ei ne dau culoare vietii, punandu-si intrebarile care pe noi ne framanta insa nu stim cum sa le formulam?
Cati dintre noi observa ca avem nevoie de ei, avem nevoie sa ni se spuna unde putem gasi un alt drum care sa duca la acelasi rezultat insa intr-o maniera mai eleganta?
Va rog, haideti sa-i intelegem!
jenesaispas
Postat pe 31 Octombrie 2008 19:03
De la: little_fitz, la data 2008-08-15 11:51:49Pentru inceput trebuie sa mentionez ca sunt in zodia Gemeni. Suntem foarte speciali !In mod special persoanele nascute in ultimele zile ale lunii mai si prima saptamana a lunii iunie. Nu stim ce inseamna fidelitatea, stabilitatea, planurile pe termen lung si ne neste foarte greu sa avem incredere in ceilalti. Incep sa cred ca singura combinatie ar fi cu un alt Geaman pentru ca ar sti/simti cand ceva se strica in relatie si ar veni cu o solutie! Sunt foarte multe de spus despre Gemeni dar si greu de inteles


noi suntem amandoi gemeni.din prima zi am stiut amandoi ca suntem facuti unul ptr celalalt,ptr ca ne-am regasit unul in celalalt ,ne intelegem din priviri..si avem toate calitatile ptr o relatie reusita,noi am stabilit din prima zi sa e casatorim si sa avem copii...a trecut un an si inca ne dorim la fel de mult toate astea...dar si cand n ecertam e groaznic,pare a nimic nu ne poate impaca.. el e cel care face mereu primul pas..e mai intelept si mai matur..
gemenii sunt pers f rationale,desi pot parea visatori...suntem materialisti recunosc si instabili dar in momentul in care chiar vrem o rel serioasa vom fi fideli si iubitori pana cand greseste celalalt primul.dupa.. razbunare.tinem f mult la familie si la tot ce inseamna asta,siguranta,incredere,confort,ne dorim cariee cat mai fructuoase si suntem f sociabili,ne place sa fim in centrul atentiei si nu suportam sa fim ignorati....
in concluzie eu cred ca daca vreti cu adevarat si te iubeste sincer te poate face cu adevarat fericita,prin caracterul lui dual te va fascina toata viata..asta daca il oti face sa fie doar al tau si sa ii dai senzatia de libertate ,fara aer e mort..succes!
NICOLLE66
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:44
eu cred ca suntem cea mai tare zodie !!
ne putem descurca in orice situatie ,avem si defecte fireste ca fiecare dar daca e cineva care sa merite cu siguranta noi suntem cei care putem pastra mereu nteresul viu .
barbatul gemeni e fascinant,al meu stie sa imi ofere siguranta,iubire,diversitate,noi avem amandoi aceleasi placeri, de a socializa,comunica,ne dorim mult o familie unita si plina de iubire.e cel mai minunat barbat din tot zodiacul!!
noi ne purtam cu oamenii asa cum se poarta si ei cu noi,asa cum merita fiecare.suntem f corecti.
NICOLLE66
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:54
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-03 16:44:02
De la: little_fitz, la data 2008-08-15 11:51:49Pentru inceput trebuie sa mentionez ca sunt in zodia Gemeni. Suntem foarte speciali !In mod special persoanele nascute in ultimele zile ale lunii mai si prima saptamana a lunii iunie. Nu stim ce inseamna fidelitatea, stabilitatea, planurile pe termen lung si ne neste foarte greu sa avem incredere in ceilalti. Incep sa cred ca singura combinatie ar fi cu un alt Geaman pentru ca ar sti/simti cand ceva se strica in relatie si ar veni cu o solutie! Sunt foarte multe de spus despre Gemeni dar si greu de inteles


noi suntem amandoi gemeni.din prima zi am stiut amandoi ca suntem facuti unul ptr celalalt,ptr ca ne-am regasit unul in celalalt ,ne intelegem din priviri..si avem toate calitatile ptr o relatie reusita,noi am stabilit din prima zi sa e casatorim si sa avem copii...a trecut un an si inca ne dorim la fel de mult toate astea...dar si cand n ecertam e groaznic,pare a nimic nu ne poate impaca.. el e cel care face mereu primul pas..e mai intelept si mai matur..
gemenii sunt pers f rationale,desi pot parea visatori...suntem materialisti recunosc si instabili dar in momentul in care chiar vrem o rel serioasa vom fi fideli si iubitori pana cand greseste celalalt primul.dupa.. razbunare.tinem f mult la familie si la tot ce inseamna asta,siguranta,incredere,confort,ne dorim cariee cat mai fructuoase si suntem f sociabili,ne place sa fim in centrul atentiei si nu suportam sa fim ignorati....
in concluzie eu cred ca daca vreti cu adevarat si te iubeste sincer te poate face cu adevarat fericita,prin caracterul lui dual te va fascina toata viata..asta daca il oti face sa fie doar al tau si sa ii dai senzatia de libertate ,fara aer e mort..succes!




SUBSCRIU DAR ATENTIE SUNT SI PERSOANE DIN GEMENI CARE SUNT EXACT CUM AU ZIS CEI CE LE AU SIMTIT CUTITELE ARMELE SAU LENEVIA SI DUSMANIA CEI DREPT MAI PUTIN DAR SUNT
DE EI FERITI VA NU MDE TOTI PT CA CEI MAI MULTI SUNT CUM A SPUS NICOLLE6 VA PUP
gratuit89
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:15
cei care au avut de suferit din cauza gemenilor inseamna ori ca ei au fost cei care a gresit primii....si atunci un geaman va sti sa-l faca sa ii para rau...sau pur si simplu nu s-au ridicat la nivelul asteptarilor ptr ca gemenii sunt f exigenti ,vor tot ce e mai bun si nu se multumesc cu jumatati de masura .plus ca ne place sa fim stapani pe orice situatie..
tot cea mai tare zodie e daca sti sa pretuiesti un geaman.
NICOLLE66
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:46
Sa incerc si eu un raspuns, asa cum il vad eu, un barbat geaman de 29 de ani.

In primul rand as spune ca exista o vorba care caracterizeaza pe deplin o mersoana nascuta in zodia Gemeni:

"Nu Eu sunt diferit, voi sunteti prea normali!"

Urasc prostia...si felul meu direct de a exprima va taxa aspru de fiecare data acest aspect, apreciez in primul rand inteligenta si apoi aspectul exterior, sunt visator dar asta inseamna ca gandesc mai mult decat ceilalti, sunt schimbator dar doar fiindca imi doresc intotdeauna sa fiu mai bun. Atunci cand spun ca iubesc, chiar o fac, nu sunt doar vorbe, traiesc si simt, ma dedic trup si suflet persoanei dragi.Nu sunt infidel, poate doar daca abilitatea mea de a conversa si a ma face placut este catalogata drept flirt.

Restul...pe maine!
Blackmoonrider
Postat pe 4 Noiembrie 2008 22:47
De la: Blackmoonrider, la data 2008-11-04 22:47:50Sa incerc si eu un raspuns, asa cum il vad eu, un barbat geaman de 29 de ani.

In primul rand as spune ca exista o vorba care caracterizeaza pe deplin o mersoana nascuta in zodia Gemeni:

"Nu Eu sunt diferit, voi sunteti prea normali!"

Urasc prostia...si felul meu direct de a exprima va taxa aspru de fiecare data acest aspect, apreciez in primul rand inteligenta si apoi aspectul exterior, sunt visator dar asta inseamna ca gandesc mai mult decat ceilalti, sunt schimbator dar doar fiindca imi doresc intotdeauna sa fiu mai bun. Atunci cand spun ca iubesc, chiar o fac, nu sunt doar vorbe, traiesc si simt, ma dedic trup si suflet persoanei dragi.Nu sunt infidel, poate doar daca abilitatea mea de a conversa si a ma face placut este catalogata drept flirt.

Am mai multe amice femei decat amici, poate datorita faptului ca stiu sa ascult?


Poate ca sunt un ciudat si un neadaptat daca nu merg la "profesioniste" cu gasca de baieti, dar e rau sa prefer o legatura mai speciala pentru a putea avea o relatie fizica?
Sincer...sunt genul carui nici macar nu i se scoala daca pentru respectiva femeie nu pot avea sentimente, asa ca de ce sa o chinui?

www.blackmoonrider.tk
www.carmen-emanuel.tk
Blackmoonrider
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre tatuaje? 61 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54
PENTRU BARBATII CARE NU STIU CE VOR!!!!!!!!! 25 De la: Ventrue 27 Mai 2010 23:32
Barbatul ideal...exista?! 27 De la: SweetDadyD 22 Aprilie 2009 09:07
Oare ma mai iubeste? 22 De la: MrsSunshine 28 Iunie 2012 22:51
eu pesti...el leu...cpmbinatie fatala?...cine stiesa imi zica simie 3 De la: jeanpierre 30 Aprilie 2010 22:03