Setari Cookie-uri

Car e cel mai bun salon de coafura???

As vrea o schimbare de look si mi s-a luat de experimete si sa nu iasa bine...m-am hotarat, sa nu-mi mai las paru pe mana oricui.
C imi recomadati???
Eu am auzit de Fantasy Hair Team, si din ce am vazut p site-ul lor pare tentant. Are cineva vre-o idee cum e acolo?
Dar yoko hair studio, cum e???
Si mai am o problema...eu sunt creata

Postat pe 16 August 2008 19:38
De la: monikku, la data 2008-08-16 19:38:05 As vrea o schimbare de look si mi s-a luat de experimete si sa nu iasa bine...m-am hotarat, sa nu-mi mai las paru pe mana oricui.
C imi recomadati???
Eu am auzit de Fantasy Hair Team, si din ce am vazut p site-ul lor pare tentant. Are cineva vre-o idee cum e acolo?
Dar yoko hair studio, cum e???
Si mai am o problema...eu sunt creata

eu nu am sa-ti recomand nici un salon ci am sa-ti recomand din toata inima unul dintre prietenii nostrii de pe kudika MIC_NEGRU_SI_URAT (nickname-ul lui de aici), crede-ma ca omul asta face minuni....eu am ramas masca dupa ce am iesit din mana lui....culoarea perfecta, iar tunsoarea fara modestie cred ca e cea mai reusita de multi ani incoace iar marele plus e ca nu a trebuit sa stau sa astept la salon ci cu un simplu tel am rez totul ....a venit frumos la mine acasa, fara bataie de cap, fara nervi , fara urmatorul client......iar rezultatul a fost peste asteptari (nu numai eu am ajuns la concluzia asta ci si prietenele mele care m-au facut ferfelitza ca vor si ele)....deci ce rost are sa te mai complici.......

P/s: ce-mi pare rau.....comportamentul lui a fost impecabil, profesional.....din pacate ,fara glume de trei lei sau vrajeala
mirela_busteni
Postat pe 17 August 2008 17:53
Si eu o sa ma las pe mana lui mic_negru azi... asa ca maine iti voi spune mai exact ce a iesit, desi nu ma astept decat la perfect...
Si eu sunt creata sau eram, mai mult ondulata acum
sheeva
Postat pe 19 August 2008 14:55
si cum a iesit?
k nu ai dat nici un raps...

Postat pe 23 August 2008 17:01
Am bantuit prin alte parti... d-aia nu am raspuns..
E simplu, a iesit super ok... si ca tunsoare si ca nunanta...
sheeva
Postat pe 26 August 2008 10:00
buna fetelor as vrea sa fac si eu cursuri de coafor in judetul iasi ma indruma careva spre o scoala sau un salon bun unde pot urma aceste cursuri .o zi buna
corpecito
Postat pe 8 Septembrie 2008 14:27
De la: monikku, la data 2008-08-16 19:38:05 As vrea o schimbare de look si mi s-a luat de experimete si sa nu iasa bine...m-am hotarat, sa nu-mi mai las paru pe mana oricui.
C imi recomadati???
Eu am auzit de Fantasy Hair Team, si din ce am vazut p site-ul lor pare tentant. Are cineva vre-o idee cum e acolo?
Dar yoko hair studio, cum e???
Si mai am o problema...eu sunt creata


La yoko am fost si eu! ti-l recoman cu caldura! sunt numai profesionisti! m am simtit ca acasa! te servesc cu ce vrei tu sa bei poti sa fumezi! si cel mai important vorbeste cu tine despre ce ti doresti! eu numai aklo merg!

Postat pe 22 Octombrie 2008 21:35
Buna
sunt noua pe acest forum si vreau sa-mi schimb look-ul. nu este prima data dar m-am saturat sa tot caut. am vazut ca toate vb f frumos de MIC_NEGRU_SI_URAT. cum pot lua si eu legatura cu el?
ms frumos

Postat pe 27 Octombrie 2008 13:48
In bucuresti va recomand Mood Spa...Serviciile sunt impecabile, si tipul care tunde...eu personal cand am iesit de acolo, nu-mi venea sa cred, m-a tuns si coafat extraordinar de frumos...revin mereu acolo cu placere...Daca aveti chef sa incercati...Pe Bld Unirii , La Nerva traian, langa banca Firenze....enjoy..am facut si putina reclama..
Elena30
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:15
mi am schimbat de curand salonul din cartier la care ma duceam... cu cel din carrefour orhideea- s.n stil art; super a iesit tunsoarea. angela e tipa care s a ocupat d mn
matrioska
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:00
GRIND salon - cel mai bun salon din Aviatiei 021/232.01.29
jerrymouse
Postat pe 11 Decembrie 2008 20:05
jerrymouse
Postat pe 11 Decembrie 2008 20:07
salut fetelor cine ma poate ajuta cu o sugestie ... mam mutat de curind in brasov si nu stiu la ce salon sa merg... undeva unde se folosesc produse profesionale? si se lucreaza bine.....bine????? AJUTOR

Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:43
salut fetelor cine ma poate ajuta cu o sugestie ... mam mutat de curind in brasov si nu stiu la ce salon sa merg... undeva unde se folosesc produse profesionale? si se lucreaza bine.....bine????? AJUTOR salut!
eu sunt din bucuresti dar am stat 2 aniin brasov si ma duceam la un salon New style iar acolo era un tip Dan care ma tundea..iti spun sincer k ce face omul ala din parul tau...nu incetezi tu sa te minunezi ...e super tare si ieftin...bafta
natalia_capitanu2000
Postat pe 13 Februarie 2009 21:03
Acum cativa ani era salonul Lady D (pe str. Nicopole) in apropierea spitalului de copii.
Adeli
Postat pe 19 Februarie 2009 06:41
buna,

eu am fost de curand la un salon chiar langa ASE la 1 minut (intr-o chiuleangeala de la curs) se numeste Joelle, e chiar langa Barbar si cafeneaua moncher ... la par este o tipa irina care a fost trainer la topline ... deci tipa este dementiala pe culoare! IMPECABIL! eu am fost decat o data si mi-a iesit super bine culoarea exact cea din catalogul pe care i l-am aratat .... insa am ramas uimita pt k a facut unei tipe de acolo un decapaj ...deci am ramas impresionanta. v-o recomand cu caldura si e si super de gasca :)
traiesteclipa007
Postat pe 19 Februarie 2009 12:54
intra pe www.topsaloane.ro si gasesti cele mai bune saloane...poti incerca si hair&make-up virtual gratuit!!!
marcelayy
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:18
spuneti-mi si mie va rog cum dau de mic_negru ajutati-ma va rog
kudika017462
Postat pe 27 Aprilie 2009 16:32
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 17:05
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-17 17:53:00
De la: monikku, la data 2008-08-16 19:38:05 As vrea o schimbare de look si mi s-a luat de experimete si sa nu iasa bine...m-am hotarat, sa nu-mi mai las paru pe mana oricui.
C imi recomadati???
Eu am auzit de Fantasy Hair Team, si din ce am vazut p site-ul lor pare tentant. Are cineva vre-o idee cum e acolo?
Dar yoko hair studio, cum e???
Si mai am o problema...eu sunt creata

eu nu am sa-ti recomand nici un salon ci am sa-ti recomand din toata inima unul dintre prietenii nostrii de pe kudika MIC_NEGRU_SI_URAT (nickname-ul lui de aici), crede-ma ca omul asta face minuni....eu am ramas masca dupa ce am iesit din mana lui....culoarea perfecta, iar tunsoarea fara modestie cred ca e cea mai reusita de multi ani incoace iar marele plus e ca nu a trebuit sa stau sa astept la salon ci cu un simplu tel am rez totul ....a venit frumos la mine acasa, fara bataie de cap, fara nervi , fara urmatorul client......iar rezultatul a fost peste asteptari (nu numai eu am ajuns la concluzia asta ci si prietenele mele care m-au facut ferfelitza ca vor si ele)....deci ce rost are sa te mai complici.......

P/s: ce-mi pare rau.....comportamentul lui a fost impecabil, profesional.....din pacate ,fara glume de trei lei sau vrajeala
grnicol
Postat pe 2 Iunie 2009 11:48
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-17 17:53:00
De la: monikku, la data 2008-08-16 19:38:05 As vrea o schimbare de look si mi s-a luat de experimete si sa nu iasa bine...m-am hotarat, sa nu-mi mai las paru pe mana oricui.
C imi recomadati???
Eu am auzit de Fantasy Hair Team, si din ce am vazut p site-ul lor pare tentant. Are cineva vre-o idee cum e acolo?
Dar yoko hair studio, cum e???
Si mai am o problema...eu sunt creata

eu nu am sa-ti recomand nici un salon ci am sa-ti recomand din toata inima unul dintre prietenii nostrii de pe kudika MIC_NEGRU_SI_URAT (nickname-ul lui de aici), crede-ma ca omul asta face minuni....eu am ramas masca dupa ce am iesit din mana lui....culoarea perfecta, iar tunsoarea fara modestie cred ca e cea mai reusita de multi ani incoace iar marele plus e ca nu a trebuit sa stau sa astept la salon ci cu un simplu tel am rez totul ....a venit frumos la mine acasa, fara bataie de cap, fara nervi , fara urmatorul client......iar rezultatul a fost peste asteptari (nu numai eu am ajuns la concluzia asta ci si prietenele mele care m-au facut ferfelitza ca vor si ele)....deci ce rost are sa te mai complici.......

P/s: ce-mi pare rau.....comportamentul lui a fost impecabil, profesional.....din pacate ,fara glume de trei lei sau vrajeala
grnicol
Postat pe 2 Iunie 2009 11:53
fara nici un fel de lauda dar cel mai bun salon la care m-am coafat a fost chic salon(in centrul bucurestiului ca zona).deci tipul de acolo face minuni.plus ca au adus de ceva vreme niste produse profeisonale pe care mi le-am luat si acasa sa le folosesc.incredibil!!!!!ceea ce imi place la chic salon este faptul ca daca ma duc sa ma tund cu siguranta iese bine si nu am o tunsoare din aia tipica(filat gherute etc).oricum sunt foarte multumita si de servicile celor de acolo si de produsele pe care le folosesc pentru ingrijirea parului tocmai datorita lor
elena_maria28
Postat pe 28 Iunie 2009 11:45
Salut.Imi pot spune si mie cum as putea lua legatura cu mic negru si urat?
Multumesc frumos si o zi placuta
ravenik_swwet
Postat pe 29 Iunie 2009 12:06
De la: ravenik_swwet, la data 2009-06-29 12:06:46Salut.Imi pot spune si mie cum as putea lua legatura cu mic negru si urat?
Multumesc frumos si o zi placuta


intra la el in cont
heaven_2906
Postat pe 29 Iunie 2009 12:07
buna ... sincer eu in momentul de fata sunt extrem de disperata .. locuiesc de 3 ani in bucuresti si nu am reusit sa gasesc pe cineva care sa stie sa tunda un par cret extrem de moale si fir subtire.... am , acest mic negru este chiar bun? lucreaza la un salon ? daca esti multumita cu adevarat de el imi poti da si mie datele lui de contact plzzzzzz????!!!!
kudika049283
Postat pe 7 Iulie 2009 11:54
Buna. Recomandati-mi si mie va rog un salon in Militari. Eventual daca chiar ati fost pe acolo, daca nu.....macar ce ati mai auzit.
mariuca9
Postat pe 8 Iulie 2009 13:44
De la: heaven_2906, la data 2009-06-29 12:07:38
De la: ravenik_swwet, la data 2009-06-29 12:06:46Salut.Imi pot spune si mie cum as putea lua legatura cu mic negru si urat?
Multumesc frumos si o zi placuta


intra la el in cont


hilo salon peste drum de pro tv dragele mele.

cel mai tare salon din bucuresti

cel mai bun numai pentru ca sunt io acolo
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 8 Iulie 2009 23:32
De la: kudika049283, la data 2009-07-07 11:54:48buna ... sincer eu in momentul de fata sunt extrem de disperata .. locuiesc de 3 ani in bucuresti si nu am reusit sa gasesc pe cineva care sa stie sa tunda un par cret extrem de moale si fir subtire.... am , acest mic negru este chiar bun? lucreaza la un salon ? daca esti multumita cu adevarat de el imi poti da si mie datele lui de contact plzzzzzz????!!!!


B_dul pache protopopescu nr.112

hilo beauty center
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 9 Iulie 2009 16:34
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-07-09 16:34:20
De la: kudika049283, la data 2009-07-07 11:54:48buna ... sincer eu in momentul de fata sunt extrem de disperata .. locuiesc de 3 ani in bucuresti si nu am reusit sa gasesc pe cineva care sa stie sa tunda un par cret extrem de moale si fir subtire.... am , acest mic negru este chiar bun? lucreaza la un salon ? daca esti multumita cu adevarat de el imi poti da si mie datele lui de contact plzzzzzz????!!!!


B_dul pache protopopescu nr.112

hilo beauty center


dai o bere
heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 16:38
0212521134


am omis acest mic detaliu numele meu e angelo fetelor si va astept cu drag
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 9 Iulie 2009 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sali de fitness zona 13 septembrie-sebastian-rahova 4 De la: Mariusik_darbuka 8 Octombrie 2010 01:28
Saloanele in care merg vedetele nostre sunt afisate pe 3 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:03
cursuri de cosmetica 1 De la: aleexa29_yahoo_com 6 Septembrie 2010 13:21
Revival Beauty&Spa 1 De la: mia_s 23 Decembrie 2010 08:32
Impachetri termosudatie cu gel 3 De la: kudika_975140 17 Decembrie 2014 23:30