Setari Cookie-uri

asa avea nevoie de un sfat...

De la: suflet_pe_note_vorbitor, la data 2008-08-17 17:03:27Salutare tuturor!
Sunt noua aici pe forum si as avea si eu nevoie de parearea voastra... Deci, sa va spun pe scurt povestea mea: am fost impreuna cu un baiat timp de 10 luni... acum 3 saptamani insa m-a parasit.. motivul este ca i s-a oferit sansa de a lucra in orasul in care el s-a nascut pentru un salariu mai mare si masina de serviciu; eu sunt din bucuresti, termin acum in septembrie facultatea si si cu toate astea as fi mers cu el... dar a spus ca nu s-ar insura de pe acum, ca nu vrea sa stam cu ai lui si ca nu va avea liniste pana nu isi face un rost mai intai... asa ca a ales sa ma paraseasca, cu toate ca a zis ca ma iubeste mult si ca nu a mai intalnit pe nimeni ca mine, ca stie ca si eu il iubesc... intre timp a fost ziua mea, m-a sunat sa imi zica "La multi ani" si m-a intrebat daca mai sunt suparata pe el, eu i-am raspuns ca nu am fost suparata, mai degraba dezamagita si am incercat sa par ca sunt bine; apoi el a mai adaugat ca atunci asa i s-a parut ca e cel mai bine (pentru cine oare, poate pt el?) dar ca acum... si nu a mai avut putere sa continue... mi-a urat sa mi se indeplineasca tot ce imi doresc si am incheiat conversatia... apoi l-am sunat eu o data si l-am rugat sa ne vedem intr-o zi sa mai vorbim despre cele intamplate... si el a acceptat (nu s-a mutat inca definitiv acolo cu serviciul, inca mai trece si prin bucuresti)... a zis ca oricum vroia sa imi inapoieze un rucsac de-al meu care a ramas la el... si ca o sa ma anunte cand trece prin bucuresti si o sa ne intalnim... as vrea sa va intreb... credeti ca mai e ceva de facut in legatura cu noi 2? pentru ca eu inca il iubesc si nu am avut liniste de cand ne-am despartit, acum mi-am mai revenit, dar tot la el ma gandesc... ce atitudine ar trebui sa am fata de el cand ne vom vedea? am nevoie de un sfat pls!!!
kudika075831
Postat pe 1 Noiembrie 2009 20:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am "inselato"...si vrea sa ne despartim 55 De la: Eva32 7 Mai 2011 01:31
Obsesie? 8 De la: XOXO_GG_ 14 Mai 2009 22:04
CENTURA DE CASTITATE-UN RAU NECESAR SAU UN MOFT PERMANENT ? 344 De la: kudika_1034479 24 Iunie 2020 08:52
doar o confesiune 15 De la: Ramyta 2 Mai 2009 19:56
Desparitre stupida 6 De la: kudika_948820 13 Ianuarie 2014 19:10