Vreau sa merg la sala, nu am cu cine....haideti fetelor, cine ma ajuta?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Vreau sa merg la sala, nu am cu cine....haideti fetelor, cine ma ajuta?: (4 din 3 voturi)

Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
nicoletanicolescu Avatarul lui nicoletanicolescu

30 mesaje

de cand ma stiu am o problema cu kilogramele in plus(nu e singura insa ). Acum vreau sa merg sa fac miscare, pentru ca am citit si eu ca asa e bine . Eu am un program destul de aiurea la serviciu ( 8-17) si munca e de birou ( dureri de spate, alea alea)...deci pentru activitati fizice imi ramane seara. Stau in zona militari si caut o mana de fete cu care sa ma mobilizes pentru acelasi scop. Cine ma poate insoti/ajuta sa lase comentarii sau sa-mi trimita mesaj.
Va pup! Take care!
Raporteaza abuz de limbaj
:)
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

daca erai din Constanta veneam eu cu tine....si eu vreau sa merg dar nu am cu cine
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

sau din craiova... sincer mergeam
Hasta la vista, baby!

1 mesaj

eu sunt din militari...mai vrei sport?:)
Fosta membra Kudika.ro
si eu vreau la sala si ma rog de prietena mea sa mearga dar nu vrea

acu` no sa ma duc cu prietenul meu si prietenii lui. m-ai bine stau acasa...
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.
otylya27 Avatarul lui otylya27

63 mesaje
Oras: brasov

Data: 2008-11-08 12:20:08
si eu vreau la sala si ma rog de prietena mea sa mearga dar nu vrea

fluturas eu ma duc la sala la forex daca vrei..esti binevenita.Programul meu insa imi permite sa merg numai dimineata

1 mesaj

Daca tot stati acasa si nu mergeti la sala, intrati nitel pe site-ul asta www.exercisetv.tv
Eu il ador!!!
roxi25 Avatarul lui roxi25

245 mesaje

sincer cine vrea la sala
ca eu una as merge
dar chiar nu am cu cine sa merg pe aici prin titan stiti vreo sala?
otylya27 Avatarul lui otylya27

63 mesaje
Oras: brasov

Data: 2008-11-11 10:46:41
Daca tot stati acasa si nu mergeti la sala, intrati nitel pe site-ul asta www.exercisetv.tv
Eu il ador!!!

Crista mersi de pont.Cum azi nu ma duc la sala,am sa intru pe sit-ul dat de tine
roxi25 Avatarul lui roxi25

245 mesaje

nicoleta si eu am acelasi program

1 mesaj

De la: roxi25, la data 2008-11-11 10:49:51sincer cine vrea la sala
ca eu una as merge

Singura sala in zona pe care ti-o pot recomanda este clubul Miramar Au mai multe activitati sportive, este pe Bd Chisinau la o statie de masina de complexul Minis.
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

De la: fluturas_, la data 2008-11-08 12:20:08si eu vreau la sala si ma rog de prietena mea sa mearga dar nu vrea

hai....
Hasta la vista, baby!
lilitunder2000 Avatarul lui lilitunder2000

9 mesaje
Oras: bucuresti

De la: roxi25, la data 2008-11-11 10:49:51sincer cine vrea la sala
ca eu una as merge

Buna roxi25
Eu ma duc la o sala langa magazinul Titan
E destul de ok..
baetanualexandra Avatarul lui baetanualexandra

2 mesaje
Oras: mangalia

Nici eu nu am avut cu cine sa merg la sala dar am zis ca trebuie sa merg chiar si singura daca vreau sa arat mai bine si au am program la servici de la 8-16 dat eu cred ca trebuie sa ne facem timp s pt noi sa aratam bine. :)
Fosta membra Kudika.ro
hai cu mine...
Fosta membra Kudika.ro
Cine sta prin Berceni?pe Giurgiului?Eu mergeam acum cateva luni la o sala de langa Citymall (nu-i dau numele sa nu se creada ca fac publicitate) si mi-a placut tare mult.Se practica aerobic, pilates, tae-bo, dans, fitness, masaj si mai au ceva nou...kangoo jumps, parca se numeste (n-am incercat, dar pare interesant).
Cine merge?Eu la 16-16:30 sunt acasa in fiecare zi, sambata si duminica sunt libera (daca n-am cursuri sau examene).
Fosta membra Kudika.ro
De la: luci02, la data 2008-11-29 10:29:32Cine sta prin Berceni?pe Giurgiului?Eu mergeam acum cateva luni la o sala de langa Citymall (nu-i dau numele sa nu se creada ca fac publicitate) si mi-a placut tare mult.Se practica aerobic, pilates, tae-bo, dans, fitness, masaj si mai au ceva nou...kangoo jumps, parca se numeste (n-am incercat, dar pare interesant).
Cine merge?Eu la 16-16:30 sunt acasa in fiecare zi, sambata si duminica sunt libera (daca n-am cursuri sau examene).

Da-i, tu, numele ca suna interesant!
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Fosta membra Kudika.ro
Se numeste Lotus Sport.Au si site www.lotussport.ro
Fosta membra Kudika.ro
De la: fluturas_, la data 2008-11-08 12:20:08si eu vreau la sala si ma rog de prietena mea sa mearga dar nu vrea

fluturico daca mergi la sala in enescu merg si eu cu tine. mie acolo imi place tare mult si nu la aerobic ci la fitness.
da un semn....pe privat.
you can kiss my kitty ass
bubutzu Avatarul lui bubutzu

22 mesaje

vreau si eu la sala.....dar n-am cu cine sa merg....zona titan sau colentina....cine vine????
Fosta membra Kudika.ro
unde te duci langa magazinul Titan? vreau si eu sa merg dar n-am cu cine
bubutzu Avatarul lui bubutzu

22 mesaje

inca nu ma duc ca n-am cu cine....si parca mi-e aiurea singura asa...
Fosta membra Kudika.ro
Sarbatori fericite!
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...

30 mesaje

De la: roxi25, la data 2008-11-11 10:51:00nicoleta si eu am acelasi program

alex_baiasu10 si roxi 25.....haideti. Astept semn de la voi!
Fosta membra Kudika.ro
Nico, nu e absolut necesar sa mergi cu cineva. In principiu, nu ai de ce. Oricum acolo te duci sa "muncesti" nu sa stai la o tacla (pentru ca, vezi tu, kiogramele alea in plus nu se dau jos doar daca esti in sala :) ). Deci oricum, in timpul exercitiilor nu vorbesti cu nimeni (pentru ca esti ocupata sa numeri repetarile) iar pauzele dintre (care trebuie sa fie de max. 1 minut) nu or sa coincida cu pauzele celui cu care mergi la sala (de cele mai multe ori).
Pe de alta parte, daca vrei sa mergi cu cineva de pe forum, pe care nu-l cunosti inca, nu e mai simplu sa te inscrii si dupa, sa socializezi cu cei care vin deja la aceeasi sala?
Spun toate astea pentru ca stiu ca intodeauna gasim scuze ca sa nu o facem. Si e pacat, pentru ca face atat de bine! Nu numai fizic, ci si psihic. Nu e de mult un secret ca miscarea face corpul sa secrete endorfina, "hormonul fericirii"...
Am sa va spun un secret: e greu inceputul. Dupa, daca stii sa nu "tragi tare" (adica pana cazi pe jos de oboseala) ci sa o iei treptat, dar sa perseverezi, sa il faci un mod de viata, o sa inceapta sa iti lipseasca cand nu mergi la sala.
Evident, daca alegi o sala unde iti plac si oamenii pe care ii intalnesti, cu atat mai bine!
Bafta!
nico_pitik2005 Avatarul lui nico_pitik2005

10 mesaje

si eu vreau sa merg la sala!!! desi sunt chiar slabuta, cred ca am nevoie. vorbim
adriana_elisa2003 Avatarul lui adriana_elisa2003

31 mesaje

www.da-slabire.ro intra si slabesti usor

30 mesaje

De la: adriana_elisa2003, la data 2009-01-11 13:52:58www.da-slabire.ro intra si slabesti usor
Si...cam cat de usor?? Accesezi si ai si slabit? Sooooooooooooper tare...prefer sa fac sport, multzam!
guther_anamaria Avatarul lui guther_anamaria

3 mesaje

Daca vrei sa slabesti incearca noua forma de aerobic si anume KANGOO JUMPS!!!!
Este foarte distractiv si eficient!!!
E CEVA FOARTE NOU!!
Cursuri se vor tine la sala de sport a scolii 164 din Drumul Taberei Incepand cu data de 3 Februarie!!!

E Super!
lilitunder2000 Avatarul lui lilitunder2000

9 mesaje

Imi cer scuze ca nu am mai intrat sa va raspund roxi25 si speranta1.
Sala unde merg eu,este langa mag Titan,vis a vis de bisericuta de lemn,la parterul unui bloc,pe colt.
Este destul de ok,cateodata mai aglomerat,dar spre deosebire de Miramar unde e si foarte scump si ma enerveaza ca nu au vestiare.E chiar rusinos!
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina: