Setari Cookie-uri

cat timp rezista un barbat fara sex?

stiu ca nu toti barbatii sunt la fel. cunosc ceva cazuri cand barbatul a stat mai bine de un an cu prietenele lor fara sa faca sex pt ca ele nu erau pregatite sau ma rog asa spuneau. deci cum spuneai si tu se poate rezista fara sex atata timp cat vrei
costy28
Postat pe 23 August 2008 12:45
asa , si?
Anissia27
Postat pe 23 August 2008 12:52
totusi eu nu prea am mare inceredere in baieti....si inclin sa cred k unii se culca cu altele in timp ce le declara iubire vesnica prietenelor...

sper totusi sa ma insel...probabil exista si exceptii

va doresc sa va iubeasca baietii/barbatii si sa va simtit cat mai bine in pat...
smile4life
Postat pe 24 August 2008 19:53
mda zipy.....fosta prietena imi spunea ca fostul ei prieten a sunato odata in timpe ce era cu alta in pat si se..... si nesimtitul de tip i-a spus de faza respectiva dupa ce s-au despartit. Iti dai seama cum sa simtit ea in momentul ala....chiar daca nu mai erau impreuna.
remus22
Postat pe 25 August 2008 14:14
barbatii nu pot sta fara sex adica fara sa se goleasca ca doar au bilutele pline..........o fac ori cu o femeie si astia sunt niste mitocani.ori cu manuta i baie........pe astia ii apreciez ..........oricum cumva fac sa s goleasca sau........sa scape de stresul acumulat i pantaloni.....

Postat pe 25 August 2008 14:17
foarte multe cunosti despre barbati!! ma chiar uimesti!

Postat pe 25 August 2008 14:32
citesc ffff mult despre asta si in plus am unu acasa si vb despre orice , nu avem secrete in rpivinta vietii sexuale, suntem nonconformisti

Postat pe 25 August 2008 14:49
DAMI VOIE SA TE CONTRAZIC NU CREZI CA DUPA SEX PARCA INTRI PRIN PAT IN JOS ASA DETENSIONAT TE SIMTI

Postat pe 26 August 2008 21:54
fratilor...v-atzi lovit la cap?? intrebare de barajeste aceasta: ce barbat vrea sa stea fara sex??. raspuns:nici unul. si recunoasteti ca va simtiti foarte bine dupa aceea. faceti cat puteti si nu va fie frica sa incercati ceva nou. si acuma fata trebuie sa-si fi dat seama ca baiatul tine la ea, altfel nu ar fi stat 8 luni langa ea.si apropo, de la lipsa de incredere in partener incep certurile si ruperea relatiei. asa ca nu va stresati degeaba. profitati de viatza cat puteti. nu se stie nicodata.poate maine ne calca masina: haideti nu va mai plangeti atata. faceti ceva ptr viatza voastra dak vreti sa se sschimbe
Domnisoara_Christina
Postat pe 28 August 2008 17:10
ai dreptate ..eu am plecat de langa prietenul meu pe care il iubesc enorm...si habar nu am cand o sa mai fim din nou impreuna...eu locuiesc in canada...suntem despartiti doar de trei saptamani ...eu cred si sper din tot sufletul ca o sa reziste si nu o sa ma insele...si poate rezista...dar vezi cum sunt barbatiii...nu refuza nimic si mai ales cand esti un barbat atragator si ai sanse mai mari....de...ce sa zic...ma cam sperie gandul asta cand ma gandesc dar sa speram c ava rezista asa cum rezistati si voi........
merce
Postat pe 30 August 2008 03:12
De la: oanna81, la data 2008-08-18 20:31:57un barbat rezista fara sex exact atata timp cat vrea.. eu nu am auzit pe nimeni sa moara din lipsa de sex

Postat pe 4 Septembrie 2008 20:25
De la: kitty_nutza91, la data 2008-08-28 17:10:54fratilor...v-atzi lovit la cap?? intrebare de barajeste aceasta: ce barbat vrea sa stea fara sex??. raspuns:nici unul. si recunoasteti ca va simtiti foarte bine dupa aceea. faceti cat puteti si nu va fie frica sa incercati ceva nou. si acuma fata trebuie sa-si fi dat seama ca baiatul tine la ea, altfel nu ar fi stat 8 luni langa ea.si apropo, de la lipsa de incredere in partener incep certurile si ruperea relatiei. asa ca nu va stresati degeaba. profitati de viatza cat puteti. nu se stie nicodata.poate maine ne calca masina: haideti nu va mai plangeti atata. faceti ceva ptr viatza voastra dak vreti sa se sschimbe
moaaaamaaaaaaaa sarutmana ca existi bravoooooo asa ar trebui sa traim toti !!!!! cu asemenea spirit.

Postat pe 4 Septembrie 2008 20:29
Cate aberatii am putut citi in topicul asta,aumaigad!

si ca sa fiu ontopic:un barbat rezista fara sex cat vrea el!
si o femeie la fel!
laleika
Postat pe 5 Septembrie 2008 11:40
Incredibil dar adevarat
Credeti-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul.

Eram sceptic, totusi...


In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie initiala de numai 60.000 de lei vechi. Imediat m-am gandit [chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie]. Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei vechi si 6 timbre?
Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 60.000 de lei.

Surpriza!...


Ghiciti ce s-a petrecut !!! ... Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem 25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.



Cum?...




PASUL 1:

Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : [M-AM ADAUGAT LA LISTA TA], apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 10.000 de lei. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:


1) Stan Catalin,str. Nanterre Nr.41 bl I 10 sc.2 ap 6 Craiova,Jud Dolj,cod 200491




2)Ciobanu Marius Ctin,iasi,str.profesor ioan simionescu nr 6,bl d1 et 4 ap 3 ,jud iasi



3)Cristea George localitatea Topolog jud. Tulcea



4)Manea Alexandra Raluca; Bucuresti str. Aleea Dobrina nr 6 bl.49C sc. A apt.25. sector 2.


5)Dumitru Aurel Alexandru;jud.Giurgiu;loc.Giurgiu;str.Tineretului;bl.206;sc.b;ap.20


6)Dubina Cristian, str-la Canta, nr 3, bl 458, sc A, et 1, ap 6 iasi jud Iasi

PASUL 2:
Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...). Astfel numarul 6 devine liber: completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-A, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.

PASUL 3:

Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica anuntul la cat mai multe forum-uri/newsgroup-uri(sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad'('File'...'New') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('Edit'...'Paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt. Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri.GATA! Felicitari...
Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE : MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!

Calcule...

Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu FOARTE-FOARTE mic). Deci am castigat 50.000 de lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 50.000 de lei.Eu primesc astfel 5*5*10.000 de lei = 250.000 de lei si tot asa mai departe....
Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 60.000 de lei si 6 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 10.000 de lei la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a. Acum publici articolul din nou de MINIM 200 de ori.
Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !! Asa ca iti poti permite 60.000 de lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ?

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!!

Postat pe 8 Septembrie 2008 19:57
Interzis sub 18 ani SexTV.ro
enead
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:26
...rezista cat vrea
alexutzab
Postat pe 15 Septembrie 2008 14:51
Eu am avut o relatie de 3 ani si 4 luni cu un baiat.Diferentza de varsta dintre noi este de 8 ani jumate.Cand am inceput sa fim impreuna eu aveam 14 ani si el 22.Va imaginati ca eram prea mica...Eu pur si simplu` nu am vrut sa imi incep viatza sexuala si el a tot asteptat sa cresc...iar pe la 17 ani incepuse sa`mi reprosheze sau sa faca anumite presiuni asupra mea spunand ca m`a asteptat destul si ca e timpul sa facem pasul asta,dar eu nu m`am simtit pregatita nici atunci si ne`am despartzit.Pur si simplu nu ne`am mai intzeles si eu m`am indepartat foarte mult din cauza presiunilor lui.Eu sunt si acum virgina,la 18 ani , iar el presupun ca se cam oftica ca a stat atata timp dupa mine,degeaba.L`am iubit...dar nu am fost pregatita sa fac pasul asta.El zice ca in tot timpul asta a fost cuminte,eu am incercat sa aflu` daca are vreo aventura sau vreo relatie in paralel...dar nu am reushit sa descopar nimic.Deci ... un barbat poate sa stea fara sex atata timp cat vrea.....
Allicia
Postat pe 15 Septembrie 2008 15:07
eu cred ca intr-o relatie, a fi compatibil sexual cu cineva e important, la fel de important ca si tandretea , comunicarea, intelegerea si asa mai departe.daca sexul e nesatisfacator apar frustrari greu de inlaturat si poti vorbi despre asta si 1000 de ani, ca tot nu se va rezolva. chimia si armonia sexuala dintre 2 persoane ori exista ori nu exista si e esentiala pentru fericirea cuplului. si cred ca e bine sa inveti inainte de a fi prea tarziu ca tehnica sexuala e importanta si ca e minunat sa stii sa oferi placere iubitului tau.ca orice altceva sexul are chichitele lui si unii stiu sa-l faca mai bine decat altii.
oanadub
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:12
draga mea iti doresc bafta si curaj. e greu. eu am stat in total 2 ani si 11 luni departe de prietenul meu, el fiind in irlanda iar eu tebuind sa-mi termin studiile in bucuresti. in tot acest timp nu ne-am putut vizita, vizele se luau foarte greu, el nu putea parasi tara deoarece nu avea acte inca.nu stiu daca in tot acest rastimp m-a inselat. poate ca da.dar asta nici nu mai conteaza foarte mult, suntem de 10 ani impreuna si inca ne iubim cu pasiune.cel mai important lucru nu e fidelitatea totala ci sa pastrezi vii sentimentele care va unesc.si apoi barbatii au si o atitudine diferita fata de sex. penru ei poate fi o chestie foarte mecanica, sunt mai detasati. pot face sex cu cineva, platit sau nu si a doua zi nici sa nu se mai gandeasca la asta. sa nu aiba nici cea mai mica importanta pentru ei. o necesitate fizica si atat. asa sunt ei.uneori chestia asta e foarte greu de acceptat,dar eu incerc sa gandesc totul la modul zen.incearca sa nu te stresezi prea mult pe tema fidelitatii nu te ajuta la nimic nu va face decat sa-ti otraveasca relatia. toti avem slabiciunile noastre nu exista cupluri perfecte si nici fidelitate totala. toti am flirtat la un moment dat cu alte persoane, am avut fantezii legate de alte persoane, am atins si sarutat alte persoane sau chiar am facut sex cu alte persoane in afara partenerului/ei nostru/noastre.dar atata vreme cat iubirea noastra a fost puternica si ne-am regretat greselile si poate am incercat sa nu le mai repetam atunci poate totul nu e asa grav
oanadub
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:29
eu cred ca intr-o relatie, a fi compatibil sexual cu cineva e important, la fel de important ca si tandretea , comunicarea, intelegerea si asa mai departe.daca sexul e nesatisfacator apar frustrari greu de inlaturat si poti vorbi despre asta si 1000 de ani, ca tot nu se va rezolva. chimia si armonia sexuala dintre 2 persoane ori exista ori nu exista si e esentiala pentru fericirea cuplului. si cred ca e bine sa inveti inainte de a fi prea tarziu ca tehnica sexuala e importanta si ca e minunat sa stii sa oferi placere iubitului tau.ca orice altceva sexul are chichitele lui si unii stiu sa-l faca mai bine decat altii.
Raporteaza abuz de limbaj

De la: despinarose, la data 2008-08-21 21:37:29Tot ce este legat de sex ar trebui sa se intample exact atunci cand persoana sau persoanele respective sunt pregatite atat fizic dar mai ales sufleteste!Dragostea si relatia dintre doua persoane presupune si apropiere intima dar doar atunci cand partenerii considera ca sunt pregatatiti.Iar daca o persoana vrea sa ramana virgina pana la casatorie nu mi se pare nimic absurd sau ciudat...E ciudat comparand cu "normalitatea" din ziua de azi,dar in rest este ceva foarte ok.Eu chiar am avut acest pricipiu pana acum 2 ani insa din pacate,cineva a reusit sa mi-l destrame...Oricum,multi afirma ca daca nu ai relatii sexuale inainte de casatorie e posibil sa apara dezamagiri din cauza unei posibile incompatibilitati.Gresit!Exista dezamagire,discutii,frustrari doar in cazul in care cei doi parteneri nu se straduiesc suficient de mult si aleg calea mai usoara:renuntarea!Indiferent de tehniciloe sexuale pe care le stapaneste cineva nu vor exista neintelegeri dace exista comunicare,deschidere,rabdare,tandrete si iubire.
oanadub
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:58
draga mea iti doresc bafta si curaj. e greu. eu am stat in total 2 ani si 11 luni departe de prietenul meu, el fiind in irlanda iar eu tebuind sa-mi termin studiile in bucuresti. in tot acest timp nu ne-am putut vizita, vizele se luau foarte greu, el nu putea parasi tara deoarece nu avea acte inca.nu stiu daca in tot acest rastimp m-a inselat. poate ca da.dar asta nici nu mai conteaza foarte mult, suntem de 10 ani impreuna si inca ne iubim cu pasiune.cel mai important lucru nu e fidelitatea totala ci sa pastrezi vii sentimentele care va unesc.si apoi barbatii au si o atitudine diferita fata de sex. penru ei poate fi o chestie foarte mecanica, sunt mai detasati. pot face sex cu cineva, platit sau nu si a doua zi nici sa nu se mai gandeasca la asta. sa nu aiba nici cea mai mica importanta pentru ei. o necesitate fizica si atat. asa sunt ei.uneori chestia asta e foarte greu de acceptat,dar eu incerc sa gandesc totul la modul zen.incearca sa nu te stresezi prea mult pe tema fidelitatii nu te ajuta la nimic nu va face decat sa-ti otraveasca relatia. toti avem slabiciunile noastre nu exista cupluri perfecte si nici fidelitate totala. toti am flirtat la un moment dat cu alte persoane, am avut fantezii legate de alte persoane, am atins si sarutat alte persoane sau chiar am facut sex cu alte persoane in afara partenerului/ei nostru/noastre.dar atata vreme cat iubirea noastra a fost puternica si ne-am regretat greselile si poate am incercat sa nu le mai repetam atunci poate totul nu e asa grav

De la: merce, la data 2008-08-30 03:12:45 ai dreptate ..eu am plecat de langa prietenul meu pe care il iubesc enorm...si habar nu am cand o sa mai fim din nou impreuna...eu locuiesc in canada...suntem despartiti doar de trei saptamani ...eu cred si sper din tot sufletul ca o sa reziste si nu o sa ma insele...si poate rezista...dar vezi cum sunt barbatiii...nu refuza nimic si mai ales cand esti un barbat atragator si ai sanse mai mari....de...ce sa zic...ma cam sperie gandul asta cand ma gandesc dar sa speram c ava rezista asa cum rezistati si voi........
oanadub
Postat pe 15 Septembrie 2008 22:07
adistefi1970
Postat pe 17 Septembrie 2008 11:39
dupa sex te simti doar mai bine ,dupa ce faci dragoste simti ca te scurgi prin pat in jos
adistefi1970
Postat pe 17 Septembrie 2008 11:42
De la: dobadriana, la data 2008-09-17 11:42:47dupa sex te simti doar mai bine ,dupa ce faci dragoste simti ca te scurgi prin pat in jos


sunt de acord....cred k cel mai important este sa tinem mine prima data kn am facut dragoste...nu prima oara kn am facut sex....iar dk prima oara din viata noastra a insemnat si prima oara kn am facut dragoste, atunci ne putem declara niste fete/femei fericite...sa va iubiti kt mai mult!!
smile4life
Postat pe 17 Septembrie 2008 18:44
cat timp rezista un barbat fara sex?
INTREBATI CALUGARII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ritta_dochin
Postat pe 22 Septembrie 2008 22:01
Felicitari, Remus! Ai mare dreptate. Ma bucur ca mai exista tineri care gandesc ca tine.
lori27
Postat pe 22 Septembrie 2008 22:07
Poate relatia la distanta nu a reusit sa-i apropie. Dar sa-i spuna niste lucruri atat de taioase nu cred ca-si aveau rostul.
Oricum intrebarea este cat vrea un barbat sa ramana fara sa faca sex. Si bineinteles ce motive are pentru a actiona asa sau mai bine spus a nu actiona
dafffne
Postat pe 24 Septembrie 2008 03:13
pana una alta pe mine ma mira cat rezista fata aceea fara sex...9 luni cu un baiat care saliveaza langa ea?......poate nu o atrage baiatul acela asa tare ....eu mi-am pierdut virginitatea la 3 saptamani dupa ce cunoscusem un baiat pe inima mea...si a durat atata ca imi era frica, nu ca nu-l vroiam...cat il mai vroiam inca!...si eram fata....3 saptamani fara sex nu puteam rezista langa asa un baiat!...era tot ce-mi dorisem.....si in principiu stiu ca baietii rezista mai putin ca fetele!

Postat pe 24 Septembrie 2008 20:28
la urma urmei, nu o contoleaza nima dk mai e sau nu virgna, deci poate sa zica orice.
Dk intalnirile lor perupun doar plimbari prin parc...si pupici...atunci scapa. Asa sunt unii...dar la adica nu-i ridica nimeni statuie k nu are activitate....sexuala.

Postat pe 26 Septembrie 2008 12:52
barbatii rezista fara sex doar 2 zile sau hai o sapt maxim,mai mult ca nu au nici un interes sa nu aibe ativitate in domeniu.
soryanca
Postat pe 26 Septembrie 2008 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu este atent 14 De la: SweetDadyD 29 Iulie 2009 08:58
Sunt barbatzii mai imaturi decat femeile??? 42 De la: kry26 24 Iunie 2013 14:33
neincredere+singuratate=my drama 15 De la: ioana_maddy20 6 Iulie 2013 19:33
Despartire, impulsivitate 26 De la: kudika436215 16 Ianuarie 2013 11:15
poveste despre un barbat si o femeie 8 De la: kudika061479 22 Septembrie 2009 11:52