Setari Cookie-uri

cat timp rezista un barbat fara sex?

la trei zile incep sa tremur!
d-abia pot sa scriu, cu mari chinuri, dupa doua saptamani juma.

Postat pe 26 Septembrie 2008 13:30
barbati rezita doar o zi fara sex dupa aia devin nervosi, irascibili
mmodellino
Postat pe 26 Septembrie 2008 13:41
barbatii nu rezista fara sex. e obsedati!in afara de COMAN dar o femeie cat rezista?

Postat pe 26 Septembrie 2008 13:43
eu il stiu pe unu` care dupa 3 saptamni incepe sa mearga schiopatat...sau asa m-a pacalit pe mine!...primul meu prieten...imi era mila de el, nu mai suportam sa mearga baitu asa!...eu nu sunt egoista ca aia de il tine pe ala de 9 luni!

Postat pe 26 Septembrie 2008 13:43
ce fata altruista!

Postat pe 26 Septembrie 2008 13:50
adevarul e ca-l iubeam si l-am iubit 4 ani....asa e cand iubesti, esti mai altruist

Postat pe 26 Septembrie 2008 13:56
Cunosc un tip care a asteptat 2 anisori si vreo 2 luni. :D
c0r1nu7z4
Postat pe 26 Septembrie 2008 22:53
De la: ionela_saramat, la data 2008-09-26 12:52:40la urma urmei, nu o contoleaza nima dk mai e sau nu virgna, deci poate sa zica orice.
Dk intalnirile lor perupun doar plimbari prin parc...si pupici...atunci scapa. Asa sunt unii...dar la adica nu-i ridica nimeni statuie k nu are activitate....sexuala.


intalnirile lor nu presupun doar plimbari in parc....ea a fst de multe ori pe la el pe aks....insa in mementul decisiv a zis mereu nu...si geo nu prea te cred...

iar faza cu schiopatatul mi se pare f aiurea....nu am mai auzit de asa ceva in viata mea...
smile4life
Postat pe 27 Septembrie 2008 21:02
si dc totusi stam sa ne gandim difera de la om la om.coman reista pana dupa casatorie,deci....cine stie cand va veni si ea.
soryanca
Postat pe 28 Septembrie 2008 18:55
daca o iubeste cu adevarat si ii respecta decizia de " a fi cuminte", poate rezista mult timp.....nu moare.....numai ca s-ar putea la un moment dat sa se desparta din cauza asta.....s-ar putea ca el sa caute in alta parte ceea ce ea nu ii ofera.....daca si ea il iubeste cu adevarat si il cunoaste bine ca persoana,are incredere in el si "stie ce are la usa" nu inteleg de ce nu merita sa faca pasul?
oana1801
Postat pe 1 Octombrie 2008 20:25
De la: oana1801, la data 2008-10-01 20:25:27 daca o iubeste cu adevarat si ii respecta decizia de " a fi cuminte", poate rezista mult timp.....nu moare.....numai ca s-ar putea la un moment dat sa se desparta din cauza asta.....s-ar putea ca el sa caute in alta parte ceea ce ea nu ii ofera.....daca si ea il iubeste cu adevarat si il cunoaste bine ca persoana,are incredere in el si "stie ce are la usa" nu inteleg de ce nu merita sa faca pasul?


sincer nici eu nu prea inteleg...akm s-au despartit (DIN NOU), tot din cauza asta....
eu una sper sa nu se mai impace
cred k i-ar fi mult mai bine fara el...sper!!!
smile4life
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:34

pana la urma , daca nu ma insel, subiectul era " cat rezista un barbat fara sex "
parerea mea proprie si personala, si din experienta, este ca a multor doamne de pe aici : rezista cat vrea
intradevar sunt si barbati care nu suporta sa nu faca sex maxim la 2 zile, si daca nu fac cu prietena/sotia se duc laaltele, dar acei barbati sunt barbatii veniti dintr-un mediu foarte josnic al societatii, care nu au nici un fel de cultura....bla bla bla


p.s. on topic : cat vor
Patricianul
Postat pe 2 Octombrie 2008 19:06
ce subiect dezbateti si voi! Serios acum, vorbim despre barbati, pentru ei sexul e divin, e vital chiar. In nici un caz nu pot rezista fara. Si daca mai e si in alt oras prietenul asta al tau, iti garantez k vine in week-end gata ''descatusat''. Sper ca nu crezi k e cuminte k e ea virgina, ca barbatii innebunesc fara sex, vorbesc singuri. Dar asta nu este un motiv suficient ca ea sa renunte la virginitate inainte de a simti ca e pregatita. In nici un caz. El poate sa isi faca de cap oricum.
crissutza
Postat pe 23 Octombrie 2008 10:08
Da sunt de acord cu tine. Sincer nu credeam ca mai exista persoane care gandesc asa BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
negue
Postat pe 1 Noiembrie 2008 17:29
si eu sunt de parere ca un barbat nu poate rezista o perioada prea lunga fara sex mai ales ca ei sunt innebuniti dupa sex si vorba aia daca nu fac sex se pot imbolnavi nu sunt facuti asa ca noi femeile care mai avem si alte metode de a ne usura pentru un barbat e foarte greu sa se abtina asa ca pina exista prostituate care ofera sex pe bani e clar ca nici un barbat nu rezista fara sex iar daca acasa nu primeste sex e mai mult ca sigur ca va cauta si alte partenere cu care face numai sex fara sa simta vreo afectiune pentru astfel de femei care il satisfac numai pentru sex

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:39
Cred ca exista un cult pentru intrebarile retorice pe forum
Vine o pustoaica si intreaba pe forum pe colegele forumiste ,cat rezista un barbat fara sex,asta cu scopul de a afla cat ar mai putea rezista unul anume,care e cu nu stiu ce virgina si care in cele n-spe luni de cand e cu ea n-a indraznit sa ii umble la jucarie. Modul general la care e pusa intrebarea ,ma face sa cred ca in lumea in care respectiva traieste e populata doar cu masculi identici.Cineva sa o trezeasca! Suntem diferiti intre noi,ne asemanam doar in linii mari.La care colegele forumiste vin si speculeaza,fabuleaza despre cat cred cred ele ca ar rezista un barbat.Era mai usor sa intrebi un barbat si poate primeai si raspunsul cel mai apropiat de adevar.Rezista pana la urmatoarea partida de sex.Asta nu inseamana ca in tot rastimpul asta nu comite si vreo \\\"depresurizare la mana\\\"
samsonics
Postat pe 8 Noiembrie 2008 20:28
Cu ochii inlacrimati de fauna din facultate, bietul baiat sigur s-a inmuiat si a cedat exploatarii....cat despre rezistenta per ansamblu, problema e destul de relativa si nu se poate generaliza: unii stau mult si bine, altii rod unghiile si inseala si cat esti tu plecata la toaleta
lorelay_me
Postat pe 16 Noiembrie 2008 21:29
si domane dumnezeule.....esti sadica . gluma
lorelay_me
Postat pe 16 Noiembrie 2008 21:31
nu cred ca un barbat rezista prea mult fara sex mai ales cand sunt atatea prostituate care faca sex pe bani e greu sa reziste la asemenea oferte cand i se ofera o partida condimentata si cu un sex oral nu cred ca vreo unul o poate refuza numai daca o fi cumva cu probleme sexuale altfel mie cam incredibil ca ar putea refuza sa faca sex

Postat pe 26 Decembrie 2008 15:11
nu pot sa cred k a fost cumintel.....
sau mai sti...........poate e bi(...)

rasp meu;: 3 sapt maxim

Postat pe 11 Ianuarie 2009 18:17
depinde de la barbat la barbat cu cat asta este mai stresant cu atat face mai mult...sau mai putin
dar cred ca se pierde din potenta barbatului nefacand asta o vreme indelungata si perfectiunea vine exersand

Postat pe 23 Februarie 2009 16:47
eu cunosc un tip care a rezistat 3 ani ...si a asteptat-o pana la casatorie....deci probabil cae adevarat ce se mai spunea pe acest site ca un barbat rezista cat vrea el
dubyy
Postat pe 26 Februarie 2009 22:25
De la: dubyy, la data 2009-02-26 22:25:13eu cunosc un tip care a rezistat 3 ani ...si a asteptat-o pana la casatorie....deci probabil cae adevarat ce se mai spunea pe acest site ca un barbat rezista cat vrea el



Auzi...tu chiar crezi ce ai scris?...eu zik ca barbati rezista putin fara sex...adica foarte putin....
BogdanPaul
Postat pe 27 Februarie 2009 13:24
depinde de caracterul fiecaruia. acu nu vreau sa par bagacios..dar esti absolut sigura ca el a fost cuminte? adica..el e la facultate..o viziteaza doar in weekend..SUSPECT.
baiat_anonim
Postat pe 27 Februarie 2009 15:53
am citit ce scria mai sus. e adevarat ca creierul unui barbat se gandeste mai des la sex. dar nu e vina lui, ci a hormonilor
baiat_anonim
Postat pe 27 Februarie 2009 15:55
scuzati cacofonia
baiat_anonim
Postat pe 27 Februarie 2009 15:55
De la: BogdanPaul, la data 2009-02-27 13:24:05
De la: dubyy, la data 2009-02-26 22:25:13eu cunosc un tip care a rezistat 3 ani ...si a asteptat-o pana la casatorie....deci probabil cae adevarat ce se mai spunea pe acest site ca un barbat rezista cat vrea el



Auzi...tu chiar crezi ce ai scris?...eu zik ca barbati rezista putin fara sex...adica foarte putin....


Daca esti obsedat sexual atunci Da....altfel...un barbat rezista cat vrea el fara sex. :)
remus22
Postat pe 27 Februarie 2009 16:19
cu siguranta un barbat rezista cat vrea. problema se pune ca nu prea vrea sa reziste.
ionyy88
Postat pe 27 Februarie 2009 16:53

normal ca rezista cat vrea el fara sex
acum , depinde ce vrea
_fantoma_
Postat pe 27 Februarie 2009 17:00
eu nu cred ca barbatii pot rezista fara sex ispitele sunt multe si irezistibile si tentatiile sunt greu de refuzat mai ales ca ei segandesc tot timpul numaai la sex
ilyescorina
Postat pe 27 Februarie 2009 22:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ii spui "te iubesc" fara cuvinte? 61 De la: contesina 2 Mai 2011 08:58
o retea se prabuseste .. una se ridica 2 De la: andreea_n_x 9 Martie 2010 10:39
am gresit eu? 11 De la: stem_29 24 Octombrie 2010 23:11
un sfat va rog ......diferenta de varsta in dragoste...o problema?! 20 De la: alexia30 13 Decembrie 2009 11:36
sexul si sexele 39 De la: _oktober_ 21 Aprilie 2009 10:24