Setari Cookie-uri

cat timp rezista un barbat fara sex?

eu cred ca poate rezista destul timp ,totul e sa si vrea ca daca nu...
onlyme1985
Postat pe 27 Februarie 2009 22:16
De la: ilyescorina, la data 2009-02-27 22:09:43eu nu cred ca barbatii pot rezista fara sex ispitele sunt multe si irezistibile si tentatiile sunt greu de refuzat mai ales ca ei segandesc tot timpul numaai la sex


dragutzo odata ce iubesti acea persoana si vrei sa fii cu ea stai si fara sex.. nu conteaza cat atata timp cat esti fericit cu persoana iubita
un amic de`a meu are un an si ceva cu iubita lui si nu au facut sex... si cand l`am intrebat de ce mi`o zis ca o iubeste si o respecta prea mult si nu vrea sa insiste daca ea nu e pregatita inca (dansa fiind inca virgina)...
asa ca nu mai vorbi prostii
Diavolyta_
Postat pe 30 Martie 2009 16:47
Buna! acum am intrat j eu pe forum insa tot asa,m uitam d mai mult timp.In leg cu prietena ta,eu cred k depinde de relatia lor.Daca se iubesc cu adevarat,eu zic ca el poate sa reziste destul de mult:D
Printessa17
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:48
De la: Printessa17, la data 2009-04-02 15:48:31Buna! acum am intrat j eu pe forum insa tot asa,m uitam d mai mult timp.In leg cu prietena ta,eu cred k depinde de relatia lor.Daca se iubesc cu adevarat,eu zic ca el poate sa reziste destul de mult:D
si tu ce experienta ai in ale sexului ?
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:51
De la: priest, la data 2009-04-02 15:51:14
De la: Printessa17, la data 2009-04-02 15:48:31Buna! acum am intrat j eu pe forum insa tot asa,m uitam d mai mult timp.In leg cu prietena ta,eu cred k depinde de relatia lor.Daca se iubesc cu adevarat,eu zic ca el poate sa reziste destul de mult:D
si tu ce experienta ai in ale sexului ?


deloc tocmai d asta a shi spus ce a spus
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:52
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 15:52:44
De la: priest, la data 2009-04-02 15:51:14
De la: Printessa17, la data 2009-04-02 15:48:31Buna! acum am intrat j eu pe forum insa tot asa,m uitam d mai mult timp.In leg cu prietena ta,eu cred k depinde de relatia lor.Daca se iubesc cu adevarat,eu zic ca el poate sa reziste destul de mult:D
si tu ce experienta ai in ale sexului ?


deloc tocmai d asta a shi spus ce a spus
clar
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:54
v-ati gandit vreodata cate lucruri frumoase si delicate gasiti pe siteurile de haine vintage sau pur si simplu siteurile de SH???

va invit sa vizitati unul dintre cele mai noi siteuri de acest gen, care va ofera o varietate de produse pentru toate gusturile si pt toate buzunarele....
hainute si accesorii pentru doamne si domnisoare cochete!!

asa k dk vrei sa ai un aer vintage viziteaza siteul nostru si poate vei gasi gentuta de mul timp visata!! preturi fff accesibile, chiar negociabile unele!!

cu un singur click puteti gasi obiectul de mult cautat si in max o saptamana il puteti avea acasa...

va astept sa-mi vizitati micul magazin online

http://our-vintage.blogspot.com/
smile4life
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:18
Daca un om vrea sa creada ca celalalt ppoate rezista fara sex o anumita perioada este ok...interesant este totusi daca si celalalt crede ca merita sa stea atata timp fara sex...bataie de cap degeaba...o partida de sex este doar o partida de sex...alte lucruri conteaza mai mult intr-o relatie...parerea mea

www.gatindcumira.blogspot.com
vmira
Postat pe 3 Iulie 2009 09:43
NU POT SA CRED CA MAI SUNT BARBATI CARE POT FACE SEX CU SUFLETUL... CREDEAM CA NUMAI LA FEMEI SE INTALNESTE ASA CEVA... ORICUM TE FELICIT.. PE CINE VEI IUBI SIGUR FA VI FERICITA SA TE AIBA LANGA EA... ESTI UN BARBAT DEOSEBIT... DOAR DACA NU TE-AI SCHIMBAT INTRE TIMP..
crina_timofte
Postat pe 3 Iulie 2009 10:02
De la: remus22, la data 2008-08-23 01:32:02costy sa stii ca nu toti barbatii sunt la fel ....eu am stat anu trecut 1 an si 1 saptamana fara sa fac nimik :) si da.... am rezistat . Dupa ce mam despartit de prietena nu mai mi-a trebuit alta pentru ca am iubito mult si un an de zile am stat fara. Asta e, oricum de pierdut nu am pierdut nimik te asigur. Deci asta depinde de sufletul fiecarei persoane . Toti zic sa o faci cat esti tanar si bla bla....dar cu ce folos daca nu simti nimik pt persoane respectiva ? Doar sa o faci pentru ca trebe si ca asa e la moda sau ca asa zice lumea. Nu sunt de acord cu asta....un barbat poate rezista fara sex atata cat ii permite sufletul si inima.


ESTI UN BARBAT DEOSEBIT... ASTA E CLAR.. SU CARE CREDEAM CA DOAR FEMEILE MAI FAC SEX CU SUFLETUL.... TE FELICIT...
crina_timofte
Postat pe 3 Iulie 2009 10:04
poate e virgin si el
chertita_loredana
Postat pe 3 Iulie 2009 15:34
buna,
parerile vad ca sunt si pro si contra .parerea mea este ca poate astepta oricat daca iubirea pentru cea care ii tine loc de soare este atat de mare pe cat sustine cel in cauza ...
black_wolf
Postat pe 3 Iulie 2009 17:47
la varsta de 20 de ani baietii sunt vesnici catelusi in calduri,doar tipul sa fie si el virgin poate doar asa sta fara sex 7-8 luni...nu e treaba ca nu rezista, NU VOR!
ionelaela
Postat pe 3 Iulie 2009 20:23
De la: Loveliness, la data 2008-08-18 21:14:34asta spuneam si eu iris.. lucrul manual nu intra in categoria sex

nu, dar daca ajungi sa cazi pe strada, mai bine cu lucru manual decat deloc ;)
cata_mica
Postat pe 4 Iulie 2009 10:49
De la: ilyescorina, la data 2009-02-27 22:09:43eu nu cred ca barbatii pot rezista fara sex ispitele sunt multe si irezistibile si tentatiile sunt greu de refuzat mai ales ca ei segandesc tot timpul numaai la sex

dar cum le sti tu pe toate, bag seama ca mi'ai bagat micro cipuri in creier ca sa monitorizezi activitatea mea cerebrala si ce arii corticale imi sunt mai stimulate si cu mana in pantaloni ca sa vezi cum stau cu fluxul sangvin /:) orice OM poate sa ramana abstinent atat timp cat are o motivatie foarte puternica, asta poate implica diverse (iubita, principii morale sau religioase etc) in momentul in care ajungi sa spui ca nu mai poti si cedezi tentatiilor si dai vina pe diverse lucruri doar pe tine nu, esti un las ipocrit care nu poate suporta adevarul si nu are simtul responsabilitatii.
eu unul daca as fi in locul lui si cum fata nu vrea sa faca sex pana in noaptea nuntii as fugi ca dracul de tamaie (parere personala)
felixcat
Postat pe 4 Iulie 2009 12:30
cobori degeaba ca tu gandesti cu capul p..i,lustruiesti ce?
kudika009862
Postat pe 4 Iulie 2009 14:49
hai ca asta e buna..crek lesinai tu de l lipsa de sex=))..=))..da hai sa ne gandim putin la cei care isi dedica intreaga viata manastirilor,stand fara femei si fara sex..si din cate stiu,nu a murit niciunul din aceasta cauza;)asa ca:-j
kudika037355
Postat pe 5 Iulie 2009 22:21
asa e..daca intr-adevar isi propune acest lucru si daca isi iubeste partenara,care in unele cazuri e virgina,rezista;)..va spun din proprie experienta..prietenul meu m-a asteptat 1 an si 2 luni in care a stat fara sex si e pe bune,chiar e adevarat.
kudika037355
Postat pe 5 Iulie 2009 22:23
da in patul altuia probabil ..am constatat ca oricit de sexy sau buna in pat esti ..tot mai buna e alta
Tudocretu
Postat pe 5 August 2009 11:03
Toate ca toate dragostea trece prin stomac si se termina in pat
Poti rezista fara sex ori dragoste depinde de caz dar nu la nesfarsit toate au o limita
CosminCB
Postat pe 9 August 2009 16:08
De la: smile4life, la data 2008-08-18 20:29:46sunt noua pe forum, dar nu acelasi lucru pot spune despre site, pe care il vizitez app in fiecare zi...
am o pr buna care nu a facut sex cu pr ei de cand sunt impreuna...adik cam de 7-8 luni...ea e ink virgina
si sustine sus si tare k el a fst cuminte tot acest timp, lucru pe care eu nu prea il cred...
el e plecat la facultate si venea in fiecare weekend sa o vada...acum voi ce parere aveti?

cam cat timp rezista un barbat fara sex?

ps: prietena ema are 18 ani si el 20






nu e vorba de cat rezista, ci cat vor ei sa reziste...caci cum toti au mentalitatea ca sunt barbati si sunt atatea femei in lume care sunt disponibile......hmmmm numai comentez, intelegeti voi.......

Postat pe 11 August 2009 16:02
de putut se poate.......chiar f mult
depinde de vointa
angelfromheaven
Postat pe 12 August 2009 15:06
un barbat sta fara sex cit vrea iubita lui..daca o iubeste cu adevarat...
alinagabi
Postat pe 21 Septembrie 2009 09:13
mah
ce tot spuneti voi aici? sexul e sex si atat. punct.
dragostea e cu totul altceva. dragostea implica si suflet si constiinta nu doar organul respectiv. daca un barbat iubeste , repet iubeste, isi iubeste partenera atat de mult incat nu vrea sa murdareasca relatia cu femeia pe care o iubeste , atunci asteapta . poate s-o faca. nu e imposibil. depinde cat de motivat este pt asta. cat de mult o iubeste. si cat de mult isi doreste o legatura deplina cu ea. altfel inseamna ca nu o iubeste. si sex poate face cat vrea si cu cine vrea. sex , nu dragoste. acum ce sa zic... majoritatea barbatilor vor sa faca sex nu dragoste. de aia atatea casnicii se distrug. de la sex. nu e dragoste.

si eu iubesc un om care acum nu e langa mine. ma gandesc la el tot timpul . si au fost momente cand l-am dorit cu disperare. imi venea sa plang. il doream ca pe un pahar cu apa proaspata intr-o zi torida. si cu toate astea il astept. nu m-am dus cu alt barbat sa ma descarc. nu mi-am luat nici macar un vibrator. nu m-am iubit singura. il astept pe el. pentru ca vreau sa ma iubeasca el. atat. daca e dragoste si nu doar dorinta, pot astepta si unul si altul. daca e doar dorinta atunci ....

stiu ca barbatii functioneaza altfel decat femeile. nu stiu daca el mi-a fost fidel suta la suta. inclin sa cred ca da si ca ma iubeste asa cum il iubesc eu. daca m-a inselat, nu am sa-i scot ochii, dar m-ar durea sufletul sa stiu ca dragostea lui pt mine nu a fost suficient de puternica , ca sa-l motiveze sa ma astepte. eu sper ca a fost.
si inca ceva: dragostea se face de catre doi parteneri dispusi sa se astepte unul pe celalalt cat e nevoie. sexul il poti face singur desi esti in doi.
sa fiti iubiti. si sa aveti parte de dragoste nu de sex. care vreti.
bee_bee
Postat pe 21 Septembrie 2009 10:46
un barbat cu o viata sexuala normala si potential ridicat,rezista fara sa faca sex maxim 3 saptamani
danut_lucian
Postat pe 21 Septembrie 2009 11:44
un barbat poate sa reziste fara sex si un an dak vrea bine inteles defapt concluzia este k un barbat rezist fara cat vrea el
kudika080321
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:09
De la: kudika080321, la data 2009-11-06 13:09:53un barbat poate sa reziste fara sex si un an dak vrea bine inteles defapt concluzia este k un barbat rezist fara cat vrea el


ciudat cum de stii tu chestia asta!!
geo_xx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:15
a insela inseamna kteodata pur si simplu nevoia de sex insa nu si sentimentu in sine o iubeste si ea si o respecta pentru virginatatea ei a insela mai inseamna si faptul de ati da seama kt tii la partener
horry
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:31
De la: smile4life, la data 2008-08-18 20:29:46sunt noua pe forum, dar nu acelasi lucru pot spune despre site, pe care il vizitez app in fiecare zi...
am o pr buna care nu a facut sex cu pr ei de cand sunt impreuna...adik cam de 7-8 luni...ea e ink virgina
si sustine sus si tare k el a fst cuminte tot acest timp, lucru pe care eu nu prea il cred...
el e plecat la facultate si venea in fiecare weekend sa o vada...acum voi ce parere aveti?

cam cat timp rezista un barbat fara sex?

ps: prietena ema are 18 ani si el 20




buna....in situatia prietenei tale m`am aflat si eu....am facut sex q prietenul meu dupa 1 an de relatie,eu fiind virgina....normal k el isi dorea lucru asta dar mi`a respectat decizia si m`a asteptat.eu aveam 18 ani si el 20.la fel k prietena ta;)
pisimaimutza
Postat pe 9 Noiembrie 2009 17:26
Cat timp rezista un barbat fara sex?
55 de secunde si 3 fractiuni de secunda
SweetDadyD
Postat pe 10 Noiembrie 2009 12:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
the Dirty Little List... 161 De la: petite_fr 4 Noiembrie 2009 16:02
Iubire in scurt timp 42 De la: scratty 10 Octombrie 2009 17:01
hello 2 De la: Neamtu 5 Iunie 2010 18:10
barbatul varsator????pareri.... 20 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54
am nevoie de pareri 23 De la: kudika_14994 5 Noiembrie 2012 23:56