Setari Cookie-uri

cat timp rezista un barbat fara sex?

pai din lac in put si din put in lac .. nu e vina mea ca la ora asta mi-au fugit gandurile
cristi86
Postat pe 11 Iunie 2013 15:05
De la: MissDarine, la data 2013-06-11 15:04:13
De la: kiss_my_ass, la data 2013-06-11 14:54:06

mai mare sau mai mic? cu coaja mai groasa sau mai subtire?mai copt sau mai necopt?!

hmmmmmmm, d'ala romanesc va rog...turcismele'mi stau in gat!



habar n-ai ce pierzi...au turci neste pepeni!!
kiss_my_ass
Postat pe 11 Iunie 2013 15:06
schimbam titlul topicului....cat timp rezista in om fara prajituri si fructe!
MissDarine
Postat pe 11 Iunie 2013 15:06
De la: kiss_my_ass, la data 2013-06-11 15:04:38faceti voi ce faceti si tot la mancare ajungeti!!nesatulilor!!

fomisti de-a dreptul
againpiscotica
Postat pe 11 Iunie 2013 15:07
D-aia purtau turbanele acelea imense...

Sau alea erau pentru bostani?
kudika_32792
Postat pe 11 Iunie 2013 15:07
De la: MissDarine, la data 2013-06-11 15:06:43 schimbam titlul topicului....cat timp rezista in om fara prajituri si fructe!


din partea mea duca-se numa cioco sa nu mi-o iei ca intru in "sevraj"!
kiss_my_ass
Postat pe 11 Iunie 2013 15:08
De la: kudika_32792, la data 2013-06-11 15:07:59D-aia purtau turbanele acelea imense...

Sau alea erau pentru bostani?


pentru cap!
kiss_my_ass
Postat pe 11 Iunie 2013 15:09
De la: kiss_my_ass, la data 2013-06-11 15:09:17
De la: kudika_32792, la data 2013-06-11 15:07:59D-aia purtau turbanele acelea imense...

Sau alea erau pentru bostani?


pentru cap!


Inseamna ca m-am inselat. Credeam ca erau pentru pepeni sau bostani.
kudika_32792
Postat pe 11 Iunie 2013 15:30
De la: kudika_32792, la data 2013-06-11 15:30:05
De la: kiss_my_ass, la data 2013-06-11 15:09:17
De la: kudika_32792, la data 2013-06-11 15:07:59D-aia purtau turbanele acelea imense...

Sau alea erau pentru bostani?


pentru cap!


Inseamna ca m-am inselat. Credeam ca erau pentru pepeni sau bostani.

nu stii vorba aia...are bostanu' tare?
MissDarine
Postat pe 11 Iunie 2013 15:33
De la: MissDarine, la data 2013-06-11 15:33:35
De la: kudika_32792, la data 2013-06-11 15:30:05
De la: kiss_my_ass, la data 2013-06-11 15:09:17
De la: kudika_32792, la data 2013-06-11 15:07:59D-aia purtau turbanele acelea imense...

Sau alea erau pentru bostani?


pentru cap!


Inseamna ca m-am inselat. Credeam ca erau pentru pepeni sau bostani.

nu stii vorba aia...are bostanu' tare?


kudika_32792
Postat pe 11 Iunie 2013 15:50
Kissulina, Darine, Pisco, o zi cat mai buna sa aveti! V-am pupat! Pa pa!
kudika_32792
Postat pe 11 Iunie 2013 15:54
Salut,
de plictisala mi-am facut cont sa scriu cateva randuri despre subiect, desi e asa de vechi ca nu prea are importanta, dar asa ca... statistica.

Fac in curand 30 de ani, pe la 22 de ani mi-am inceput viata sexuala, relatie ce a durat aproximativ 3 ani, dupa care, pana acum 2 luni aproximativ, nimic. Asta ar insemna cam 5 ani aproximativ de inactivitate sexuala.,

Cu mana pe inima, (sau pe alte obiecte:)) ), va marturiesc ca n-am luat-o nici razna, nici n-am lesinat, nici n-am murit de nervi, nici absolut nimic, si sincer as fii putut continua la fel de bine inca 5 ani, sau 10, sau pana cand ma calca masina sau pica avionul.

Este adevarat ca, n-as fi refuzat daca situatia ar fii fost de asa natura incat sa fie de nerefuzat (asa cum s-a intamplat in urma cu doua luni), doar ca nu m-a interesat sa-mi consum nervii(eventual si banii) pentru a intra in gratiile unei oarecare, cat despre femeile de moravuri usoare, n-am nimic cu ele, dar n-am siguranta ca nu va trebui apoi sa bag moldamine in mine deci le-am evitat, si oricum nu ma interesa tare mult.

Deci, raspunsul la intrebarea initiala este " mult si bine", cat au chef si o mana functionala, cel putin eu, nu cred insa ca sunt reprezentativ pentru "specia barbatului", dar am vrut sa punctez faptul ca nu se intampla absolut nimic S.F cu un barbat daca nu face sex... isi elibereaza singur hormonii si aia e.

Cam atat, multumesc.
kudika_36546
Postat pe 13 Iunie 2013 01:17

felicitari. "moldamine" si mana functionabila, asta e reteta zici? hai ca m-ai amuzat
muza_ta
Postat pe 13 Iunie 2013 01:20
De la: kudika_36546, la data 2013-06-13 01:17:51Salut,
de plictisala mi-am facut cont sa scriu cateva randuri despre subiect, desi e asa de vechi ca nu prea are importanta, dar asa ca... statistica.

Fac in curand 30 de ani, pe la 22 de ani mi-am inceput viata sexuala, relatie ce a durat aproximativ 3 ani, dupa care, pana acum 2 luni aproximativ, nimic. Asta ar insemna cam 5 ani aproximativ de inactivitate sexuala.,

Cu mana pe inima, (sau pe alte obiecte:)) ), va marturiesc ca n-am luat-o nici razna, nici n-am lesinat, nici n-am murit de nervi, nici absolut nimic, si sincer as fii putut continua la fel de bine inca 5 ani, sau 10, sau pana cand ma calca masina sau pica avionul.

Este adevarat ca, n-as fi refuzat daca situatia ar fii fost de asa natura incat sa fie de nerefuzat (asa cum s-a intamplat in urma cu doua luni), doar ca nu m-a interesat sa-mi consum nervii(eventual si banii) pentru a intra in gratiile unei oarecare, cat despre femeile de moravuri usoare, n-am nimic cu ele, dar n-am siguranta ca nu va trebui apoi sa bag moldamine in mine deci le-am evitat, si oricum nu ma interesa tare mult.

Deci, raspunsul la intrebarea initiala este " mult si bine", cat au chef si o mana functionala, cel putin eu, nu cred insa ca sunt reprezentativ pentru "specia barbatului", dar am vrut sa punctez faptul ca nu se intampla absolut nimic S.F cu un barbat daca nu face sex... isi elibereaza singur hormonii si aia e.

Cam atat, multumesc.
kudika_35387
Postat pe 15 Iunie 2013 21:09
De la: kudika_35387, la data 2013-06-15 21:09:27
De la: kudika_36546, la data 2013-06-13 01:17:51Salut,
de plictisala mi-am facut cont sa scriu cateva randuri despre subiect, desi e asa de vechi ca nu prea are importanta, dar asa ca... statistica.

Fac in curand 30 de ani, pe la 22 de ani mi-am inceput viata sexuala, relatie ce a durat aproximativ 3 ani, dupa care, pana acum 2 luni aproximativ, nimic. Asta ar insemna cam 5 ani aproximativ de inactivitate sexuala.,

Cu mana pe inima, (sau pe alte obiecte:)) ), va marturiesc ca n-am luat-o nici razna, nici n-am lesinat, nici n-am murit de nervi, nici absolut nimic, si sincer as fii putut continua la fel de bine inca 5 ani, sau 10, sau pana cand ma calca masina sau pica avionul.

Este adevarat ca, n-as fi refuzat daca situatia ar fii fost de asa natura incat sa fie de nerefuzat (asa cum s-a intamplat in urma cu doua luni), doar ca nu m-a interesat sa-mi consum nervii(eventual si banii) pentru a intra in gratiile unei oarecare, cat despre femeile de moravuri usoare, n-am nimic cu ele, dar n-am siguranta ca nu va trebui apoi sa bag moldamine in mine deci le-am evitat, si oricum nu ma interesa tare mult.

Deci, raspunsul la intrebarea initiala este " mult si bine", cat au chef si o mana functionala, cel putin eu, nu cred insa ca sunt reprezentativ pentru "specia barbatului", dar am vrut sa punctez faptul ca nu se intampla absolut nimic S.F cu un barbat daca nu face sex... isi elibereaza singur hormonii si aia e.

Cam atat, multumesc.
kudika_35387
Postat pe 15 Iunie 2013 21:10
nu e chiar asa de simplu pentru un barbat sa stea fara sex mai ales daca face asta din dorinta de a se lauda cu cat mai multe femei
kudika_35387
Postat pe 15 Iunie 2013 21:14
De la: kudika_35387, la data 2013-06-15 21:14:00nu e chiar asa de simplu pentru un barbat sa stea fara sex mai ales daca face asta din dorinta de a se lauda cu cat mai multe femei


Se lauda cui? cui ii pasa de "laudele" oricui? Unui barbat nu-i pasa de cate pasarci a avut altul, iar unei femei habar n-am, dar daca as veni la tine sa ma laud ca sunt un fel de casanova, si am avut peste 1000 de femei, ar avea vreo importanta? ai sari pe mine?

Deci cui ii pasa de "laude" ? Ai o opinie eronata asupra barbatilor, si apoi :) daca vrea sa se laude, cine il opreste sa .... minta? crezi ca verifica cineva?

N-are sens argumentul :) de pasat nu-i pasa nimanui, si chiar de-ar fi asa... mare lucru sa minti nu e.

Eu am facut sex cu 1001 femei :) erau 1 mie acum 5 minute.
kudika_36546
Postat pe 17 Iunie 2013 08:33
De la: smile4life, la data 2008-08-18 20:29:46sunt noua pe forum, dar nu acelasi lucru pot spune despre site, pe care il vizitez app in fiecare zi...
am o pr buna care nu a facut sex cu pr ei de cand sunt impreuna...adik cam de 7-8 luni...ea e ink virgina
si sustine sus si tare k el a fst cuminte tot acest timp, lucru pe care eu nu prea il cred...
el e plecat la facultate si venea in fiecare weekend sa o vada...acum voi ce parere aveti?

cam cat timp rezista un barbat fara sex?

ps: prietena ema are 18 ani si el 20



Se pare ca esti invidioasa pe relatia lor.....ce te papa pe tine la smoc sa sti daca se iubesc sau nu?ar trebui sa fi fericita pt ei si sa nu i mai cauti in cur.....daca ea e prietena ta cea mai buna fi sigura ca o sa ti spuna,dar daca a facuto si nu ti a spus pina acum sigur stim de ce.....
selin32
Postat pe 17 Iunie 2013 10:09

Exceptand motivele medicale si cei consacrati,nu exista barbat ,care sa traiasca fara a face sex,la dragoste nu fac referire,caci putini cunosc ce inseamna dragostea!!
kudika_15804
Postat pe 17 Iunie 2013 10:16
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 10:16:40
Exceptand motivele medicale si cei consacrati,nu exista barbat ,care sa traiasca fara a face sex,la dragoste nu fac referire,caci putini cunosc ce inseamna dragostea!!
inclusiv tu,,,dragostea nu inseamna sex
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 10:24
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 08:33:51
De la: kudika_35387, la data 2013-06-15 21:14:00nu e chiar asa de simplu pentru un barbat sa stea fara sex mai ales daca face asta din dorinta de a se lauda cu cat mai multe femei


Se lauda cui? cui ii pasa de "laudele" oricui? Unui barbat nu-i pasa de cate pasarci a avut altul, iar unei femei habar n-am, dar daca as veni la tine sa ma laud ca sunt un fel de casanova, si am avut peste 1000 de femei, ar avea vreo importanta? ai sari pe mine?

Deci cui ii pasa de "laude" ? Ai o opinie eronata asupra barbatilor, si apoi :) daca vrea sa se laude, cine il opreste sa .... minta? crezi ca verifica cineva?

N-are sens argumentul :) de pasat nu-i pasa nimanui, si chiar de-ar fi asa... mare lucru sa minti nu e.

Eu am facut sex cu 1001 femei :) erau 1 mie acum 5 minute.


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie
kidd_o
Postat pe 17 Iunie 2013 10:42
[/quote]

Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie [/quote]




Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 11:03
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie [/quote]




Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.[/quote] cn ti a spus prostia asta
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 11:07
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie [/quote]




Corect

Ramane atat de fidel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.[/quote]
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 11:15
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie [/quote]




Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.[/quote]

Nu exista barbati plictisiti de sex.
kidd_o
Postat pe 17 Iunie 2013 11:16
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:16:12
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie





Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.[/quote]

Nu exista barbati plictisiti de sex.
[/quote]


BA DA
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 11:23
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:23:06
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:16:12
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie





Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.


Nu exista barbati plictisiti de sex.
[/quote]


BA DA [/quote]

cn batbatitu
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 11:29
nu o zic cu rautate,,scuze am glumit si eu zoie sti ca te iubesc
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 11:31
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:23:06
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:16:12
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie





Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.


Nu exista barbati plictisiti de sex.
[/quote]


BA DA [/quote]

Dar femeile? Se plictisesc de sex?
kidd_o
Postat pe 17 Iunie 2013 11:35
"Exceptand motivele medicale si cei consacrati,nu exista barbat ,care sa traiasca fara a face sex,la dragoste nu fac referire,caci putini cunosc ce inseamna dragostea!!"

te asigur ca exista.
kudika_36546
Postat pe 17 Iunie 2013 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LA MULTI ANI CALIN! 54 De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 18:21
nu am incredere in mine.ajutati-ma!:(( 69 De la: stefanant 19 Octombrie 2009 07:31
O relatie la distanta, veche sau una noua, de aproape? 33 De la: kudika029282 12 Septembrie 2010 11:05
In ce conditii un barbat iti fura prietenele de suflet ? 14 De la: geo32 10 August 2008 12:25
Relatie online.... 21 De la: Cristinakitty 27 Ianuarie 2010 18:58