Setari Cookie-uri

cat timp rezista un barbat fara sex?

" Scuze de greselile de tiparire, tastez repede si laptopul imi face figuri, si nici nu stiu de unde sa editez mesajele.
kudika_36546
Postat pe 17 Iunie 2013 13:11
Sa-ti mai zic o chestie, asa ca ... " fapt divers " daca vrei, cu " categoriile consacrate " blabla-urile tale de iarmaroc :)

Am destui prieteni, si unii chiar sunt timizi, rezervati din fire, stii ca atitudinea aia nelibidionasa, putin retrasa are o priza imensa la femei? si chiar nu sunt CARISMATICI si cu limba scoasa, cum probabil sunt cei de care ai avut tu parte.

Si mai departe, nu mai comentez ca.. :) n-am cu cine, ai o parere, si ti-o mentii ca si cum ar fi religioasa.
kudika_36546
Postat pe 17 Iunie 2013 13:17
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:09:46""Exceptand motivele medicale si cei consacrati,nu exista barbat ,care sa traiasca fara a face sex,la dragoste nu fac referire,caci putini cunosc ce inseamna dragostea!!""

Si totusi, nu ai specificat " perioada de timp " in care dupa parerea ta, un barbat nu poate sa traiasca fara sens, exceptand.. desigur "cazurile consacrate"(ce e un mare blabla), si pe ce anume iti bazezi afirmatia? ai trecut prin toti barbatii si nu ti-a rezistat niciunul mai mult de 7 zile? sau cum ai ajuns la concluzia asta?..

Stii, e o vorba, " cine se aseamna se aduna ", daca tu esti de asa natura incat sa atragi doar barbati care nu pot fara sex, nu e cazul sa generalizezi, barbatul sau omul in general, e destul de complex, diversificat, sa tragi niste conluzii generale, fara o baza anume... ai vreun studiu facut? ai mers pe strada.. ai luat un esantion de 1000 de persoane, din toate categoriile sociale(deci excluzand " cazurile consacrate" - ce iti repet, e un mare blabla) si varste, si ai ajuns la concluzia asta?

Un barbat rezista fara sex cat are el chef.. nu e nici o forta mistica care il determina sa-si infiga ghioga in ghiocul uneia, in cel mai rau caz, e pileste putin.






In primul rand,te-as ruga sa fii atent/atenta la modul de exprimare!In al doilea rand,.mi-am prezentat opinia si iti atrag atentia sa mi-o respecti,asa cum fac,eu, in acest moment,neraspunzandu-ti,dupa cum ai merita!!!Si in al treilea rand,imi sustin punctul de vedere,indiferent daca este pe placul tau sau nu!!!Trec peste aluziile nepotrivite,facute la adresa mea,imi repugna mojicia si lipsa de bun simt!!!
kudika_15804
Postat pe 17 Iunie 2013 13:18
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:35:25
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:23:06
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:16:12
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie





Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.


Nu exista barbati plictisiti de sex.



BA DA [/quote]

Dar femeile? Se plictisesc de sex? [/quote]


Nu stiu ca nu le.am intrebat dar poate le intrebi tu si imi zici si mie
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:19
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:11:57" Scuze de greselile de tiparire, tastez repede si laptopul imi face figuri, si nici nu stiu de unde sa editez mesajele.


Dar cine te fugareste?
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:19
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:35:25[quote name='
BA DA


Dar femeile? Se plictisesc de sex? [/quote]



Kiddo,prietene,eu nu sunt ipocrita si iti afirm faptul ca femeile cu adevarat femei nu se plictisesc niciodata de facut DRAGOSTE,nu SEX,acesta este practicat doar de "gunoaiele" feminine,care,din pacate,plac multor barbati!!!Altceva????
kudika_15804
Postat pe 17 Iunie 2013 13:23
De la: prazlea, la data 2013-06-17 11:31:21nu o zic cu rautate,,scuze am glumit si eu zoie sti ca te iubesc


Stiu dar nu ai ghicit
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:25
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:18:57
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:09:46""Exceptand motivele medicale si cei consacrati,nu exista barbat ,care sa traiasca fara a face sex,la dragoste nu fac referire,caci putini cunosc ce inseamna dragostea!!""

Si totusi, nu ai specificat " perioada de timp " in care dupa parerea ta, un barbat nu poate sa traiasca fara sens, exceptand.. desigur "cazurile consacrate"(ce e un mare blabla), si pe ce anume iti bazezi afirmatia? ai trecut prin toti barbatii si nu ti-a rezistat niciunul mai mult de 7 zile? sau cum ai ajuns la concluzia asta?..

Stii, e o vorba, " cine se aseamna se aduna ", daca tu esti de asa natura incat sa atragi doar barbati care nu pot fara sex, nu e cazul sa generalizezi, barbatul sau omul in general, e destul de complex, diversificat, sa tragi niste conluzii generale, fara o baza anume... ai vreun studiu facut? ai mers pe strada.. ai luat un esantion de 1000 de persoane, din toate categoriile sociale(deci excluzand " cazurile consacrate" - ce iti repet, e un mare blabla) si varste, si ai ajuns la concluzia asta?

Un barbat rezista fara sex cat are el chef.. nu e nici o forta mistica care il determina sa-si infiga ghioga in ghiocul uneia, in cel mai rau caz, e pileste putin.






In primul rand,te-as ruga sa fii atent/atenta la modul de exprimare!In al doilea rand,.mi-am prezentat opinia si iti atrag atentia sa mi-o respecti,asa cum fac,eu, in acest moment,neraspunzandu-ti,dupa cum ai merita!!!Si in al treilea rand,imi sustin punctul de vedere,indiferent daca este pe placul tau sau nu!!!Trec peste aluziile nepotrivite,facute la adresa mea,imi repugna mojicia si lipsa de bun simt!!!



Punctele de vedere se mentin cu argumente demonstrabile. Desigur, toti putem emite PARERI, dar aici nu e vorba de pareri filosofice, ori de interpretare, sunt lucruri concrete, nu e o problmea de opinie, ca sa-ti respect opinia, e o problema de FAPT, iar in FAPT, orice barbat rezista cat vrea el fara sex.

Poti sa-mi raspunzi cum vrei nu ma deranjeaza, atata timp cat iti bazezi argumentele pe ceva solid, nu pe " pareri ", ca nu e domeniul in care sa poti emite pareri.. e ca si cum tu ai avea o parere ca radical din 100, poate fii si 9.. ca asa crezi tu :) prin cine stie ce metoda doar d etine cunoscuta ai ajuns la rezultatul respecitv, si imi ceri sa-ti respect parerea... nu ti-o respect :) ca nu e cazul.
kudika_36546
Postat pe 17 Iunie 2013 13:26
Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceteti diferenta intre ele?
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:26
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:26:37Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceti diferenta intre ele?
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:27
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:17:56Sa-ti mai zic o chestie, asa ca ... " fapt divers " daca vrei, cu " categoriile consacrate " blabla-urile tale de iarmaroc :)

Am destui prieteni, si unii chiar sunt timizi, rezervati din fire, stii ca atitudinea aia nelibidionasa, putin retrasa are o priza imensa la femei? si chiar nu sunt CARISMATICI si cu limba scoasa, cum probabil sunt cei de care ai avut tu parte.

Si mai departe, nu mai comentez ca.. :) n-am cu cine, ai o parere, si ti-o mentii ca si cum ar fi religioasa.


Depinde de la femeie la femeie, nu tuturor ne place acelasi gen de barbat. Nu neg faptul ca sunt femei, foarte dominante si arogante, care alearga exact dupa tiparul de barbat timid, pe care-l pot suci si invarti dupa bunul lor plac. Exista si femei carora le place genul acela de barbat de tip bad boy, iar apoi, tot respectivele vin si se plang, pe forum spre exemplu, ca si-au luat o mare teapa cu indivizii aia. Si mai exista femei, iar din categoria asta fac si eu parte, care sunt atrase de barbatii echilibrati, cumpatati, dar care stiu sa se descurce in orice situatie cu demnitate.

kudika_32792
Postat pe 17 Iunie 2013 13:29
De la: kudika_32792, la data 2013-06-17 13:29:28
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:17:56Sa-ti mai zic o chestie, asa ca ... " fapt divers " daca vrei, cu " categoriile consacrate " blabla-urile tale de iarmaroc :)

Am destui prieteni, si unii chiar sunt timizi, rezervati din fire, stii ca atitudinea aia nelibidionasa, putin retrasa are o priza imensa la femei? si chiar nu sunt CARISMATICI si cu limba scoasa, cum probabil sunt cei de care ai avut tu parte.

Si mai departe, nu mai comentez ca.. :) n-am cu cine, ai o parere, si ti-o mentii ca si cum ar fi religioasa.


Depinde de la femeie la femeie, nu tuturor ne place acelasi gen de barbat. Nu neg faptul ca sunt femei, foarte dominante si arogante, care alearga exact dupa tiparul de barbat timid, pe care-l pot suci si invarti dupa bunul lor plac. Exista si femei carora le place genul acela de barbat de tip bad boy, iar apoi, tot respectivele vin si se plang, pe forum spre exemplu, ca si-au luat o mare teapa cu indivizii aia. Si mai exista femei, iar din categoria asta fac si eu parte, care sunt atrase de barbatii echilibrati, cumpatati, dar care stiu sa se descurce in orice situatie cu demnitate.



exact
kudika_36546
Postat pe 17 Iunie 2013 13:33
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:26:37Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceteti diferenta intre ele?



Cine iubeste,da,face diferenta,Cris!!!!
kudika_15804
Postat pe 17 Iunie 2013 13:34
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:35:25
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:23:06
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:16:12
De la: criszoe, la data 2013-06-17 11:03:13


Nu e vorba de laude, banuiesc ca o femeie se simte mai in siguranta cu un barbat care a avut mai multe femei inaintea ei. Suna ciudat si e un mare BULLSHIT, insa am vazut subiect in revistele pt. femei ca, "daca tu esti prima femeie din viata lui, lasa-l ca mai devreme sau mai tarziu o sa vrea altele".
Si uite-asa cu cat ai mai multe pe lista cu atat o sa te saturi de ele si sansa de a fi fidel este mai mare. Asa scrie





Corect

Ramane atat de fiedel in cat nici pe el insusi nu se mai inseala

Barbatii care au avut multe femei la viata lor ajung la un moment dat plictisiti de sex.


Nu exista barbati plictisiti de sex.



BA DA [/quote]

Dar femeile? Se plictisesc de sex? [/quote]

Normal ca avem si noi perioadele noastre, cand suntem foarte stresate, si nu ne arde de intimitaturi, ca sa spun asa.

Si sunt de parere ca se intampla acelasi lucru si in randul barbatilor. Si voi aveti perioade, cand aveti atatea pe cap, ca nu va mai vine sa va chemati iubita/sotia in dormitor, spre exemplu.

Important este ca nici unii si nici altii, sa nu lasam ca stresul sa ne acapereze viata, nici macar pe cea intima.

Iar in ceea ce priveste importanta vietii intime intr-un cuplu, sunt perechi pentru care aspectul acesta nu este absolut deloc important, dar exista si perechi pentru care o viata intima implinita si regulata este importanta.
kudika_32792
Postat pe 17 Iunie 2013 13:37
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:26:34
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:18:57
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:09:46""Exceptand motivele medicale si cei consacrati,nu exista barbat ,care sa traiasca fara a face sex,la dragoste nu fac referire,caci putini cunosc ce inseamna dragostea!!""

Si totusi, nu ai specificat " perioada de timp " in care dupa parerea ta, un barbat nu poate sa traiasca fara sens, exceptand.. desigur "cazurile consacrate"(ce e un mare blabla), si pe ce anume iti bazezi afirmatia? ai trecut prin toti barbatii si nu ti-a rezistat niciunul mai mult de 7 zile? sau cum ai ajuns la concluzia asta?..

Stii, e o vorba, " cine se aseamna se aduna ", daca tu esti de asa natura incat sa atragi doar barbati care nu pot fara sex, nu e cazul sa generalizezi, barbatul sau omul in general, e destul de complex, diversificat, sa tragi niste conluzii generale, fara o baza anume... ai vreun studiu facut? ai mers pe strada.. ai luat un esantion de 1000 de persoane, din toate categoriile sociale(deci excluzand " cazurile consacrate" - ce iti repet, e un mare blabla) si varste, si ai ajuns la concluzia asta?

Un barbat rezista fara sex cat are el chef.. nu e nici o forta mistica care il determina sa-si infiga ghioga in ghiocul uneia, in cel mai rau caz, e pileste putin.






In primul rand,te-as ruga sa fii atent/atenta la modul de exprimare!In al doilea rand,.mi-am prezentat opinia si iti atrag atentia sa mi-o respecti,asa cum fac,eu, in acest moment,neraspunzandu-ti,dupa cum ai merita!!!Si in al treilea rand,imi sustin punctul de vedere,indiferent daca este pe placul tau sau nu!!!Trec peste aluziile nepotrivite,facute la adresa mea,imi repugna mojicia si lipsa de bun simt!!!



Punctele de vedere se mentin cu argumente demonstrabile. Desigur, toti putem emite PARERI, dar aici nu e vorba de pareri filosofice, ori de interpretare, sunt lucruri concrete, nu e o problmea de opinie, ca sa-ti respect opinia, e o problema de FAPT, iar in FAPT, orice barbat rezista cat vrea el fara sex.

Poti sa-mi raspunzi cum vrei nu ma deranjeaza, atata timp cat iti bazezi argumentele pe ceva solid, nu pe " pareri ", ca nu e domeniul in care sa poti emite pareri.. e ca si cum tu ai avea o parere ca radical din 100, poate fii si 9.. ca asa crezi tu :) prin cine stie ce metoda doar d etine cunoscuta ai ajuns la rezultatul respecitv, si imi ceri sa-ti respect parerea... nu ti-o respect :) ca nu e cazul.
stai linistit sau linistita ea isi mentine parerea chiar daca stie ca greseste,,nu conteaza adevarul pentru ea
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 13:38
[quote name='kudika_32792'


Si mai exista femei, iar din categoria asta fac si eu parte, care sunt atrase de barbatii echilibrati, cumpatati, dar care stiu sa se descurce in orice situatie cu demnitate.

[/quote]

Pe net toti ne dam perfecti .
Cavalerul_maltez
Postat pe 17 Iunie 2013 13:39
De la: kudika_32792, la data 2013-06-17 13:29:28
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:17:56Sa-ti mai zic o chestie, asa ca ... " fapt divers " daca vrei, cu " categoriile consacrate " blabla-urile tale de iarmaroc :)

Am destui prieteni, si unii chiar sunt timizi, rezervati din fire, stii ca atitudinea aia nelibidionasa, putin retrasa are o priza imensa la femei? si chiar nu sunt CARISMATICI si cu limba scoasa, cum probabil sunt cei de care ai avut tu parte.

Si mai departe, nu mai comentez ca.. :) n-am cu cine, ai o parere, si ti-o mentii ca si cum ar fi religioasa.


Depinde de la femeie la femeie, nu tuturor ne place acelasi gen de barbat. Nu neg faptul ca sunt femei, foarte dominante si arogante, care alearga exact dupa tiparul de barbat timid, pe care-l pot suci si invarti dupa bunul lor plac. Exista si femei carora le place genul acela de barbat de tip bad boy, iar apoi, tot respectivele vin si se plang, pe forum spre exemplu, ca si-au luat o mare teapa cu indivizii aia. Si mai exista femei, iar din categoria asta fac si eu parte, care sunt atrase de barbatii echilibrati, cumpatati, dar care stiu sa se descurce in orice situatie cu demnitate.

nu i nevoie de vorbele tale spuse de dragul de a vorbi fara sa zici nimik,,mai bn culcate
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 13:39
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:23:53
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:35:25[quote name='
BA DA


Dar femeile? Se plictisesc de sex?




Kiddo,prietene,eu nu sunt ipocrita si iti afirm faptul ca femeile cu adevarat femei nu se plictisesc niciodata de facut DRAGOSTE,nu SEX,acesta este practicat doar de "gunoaiele" feminine,care,din pacate,plac multor barbati!!!Altceva???? [/quote]
dar de cand, a face sex cu sotul sau ma rog partenerul te face gunoi feminin?
againpiscotica
Postat pe 17 Iunie 2013 13:41
De la: kudika_36546, la data 2013-06-17 13:26:34[quote name='
Punctele de vedere se mentin cu argumente demonstrabile. Desigur, toti putem emite PARERI, dar aici nu e vorba de pareri filosofice, ori de interpretare, sunt lucruri concrete, nu e o problmea de opinie, ca sa-ti respect opinia, e o problema de FAPT, iar in FAPT, orice barbat rezista cat vrea el fara sex.

Poti sa-mi raspunzi cum vrei nu ma deranjeaza, atata timp cat iti bazezi argumentele pe ceva solid, nu pe " pareri ", ca nu e domeniul in care sa poti emite pareri.. e ca si cum tu ai avea o parere ca radical din 100, poate fii si 9.. ca asa crezi tu :) prin cine stie ce metoda doar d etine cunoscuta ai ajuns la rezultatul respecitv, si imi ceri sa-ti respect parerea... nu ti-o respect :) ca nu e cazul.



Este doar problema si opinia ta,ti-o poti sustine cat timp doresti,nu intra in preocuparile mele contracararea ta in vreun fel,imi este suficient sa sesizez malitiozitatea in tratarea subiectului,dar de ce oare,doar pentru faptul ca,se pare,esti barbat??So..what? Iti poti mentine abstinenta la cote inalte,iar faptele in baza carora faci aceasta afirmatie,chiar nu ma intereseaza!!In ceea ce priveste activitatea mea pe acest forum,nu ar prebui sa te subjuge in asemenea maniera,este un spatiu infinit,liber,interminabil in timp,deci poti ocoli postarile mele!!
kudika_15804
Postat pe 17 Iunie 2013 13:41
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:34:38
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:26:37Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceteti diferenta intre ele?



Cine iubeste,da,face diferenta,Cris!!!!


Ca se daruieste cu totul si exista acea contopire intre parteneri?

Dar cine mai iubeste azi cand lumea este tot in fuga dupa bani?
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:41
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:27:10Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceti diferenta intre ele?

daaaaaaaa... cand ne gandim la sex, facem babardeala hardista...si atunci cand ne gandim la dragoste, facem huta - huta la orizontala,musai pe inimoare din plus!
MissDarine
Postat pe 17 Iunie 2013 13:43
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:26:37Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceteti diferenta intre ele?
ele sunt foarte diferite femeile in general au dezvoltat lucru asta cu dragostea pentru a nu spune ca fac sex,,,dragostea e mult mai complexa,,,ca faci sex cu pasiune si din dragoste fata de partener e altcva dar nu inseamna ca ,,cand faci sex faci dragoste ca dtragostea nu i cordealka
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 13:43
De la: againpiscotica, la data 2013-06-17 13:41:10
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:23:53
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:35:25[quote name='
BA DA


Dar femeile? Se plictisesc de sex?




Kiddo,prietene,eu nu sunt ipocrita si iti afirm faptul ca femeile cu adevarat femei nu se plictisesc niciodata de facut DRAGOSTE,nu SEX,acesta este practicat doar de "gunoaiele" feminine,care,din pacate,plac multor barbati!!!Altceva????

dar de cand, a face sex cu sotul sau ma rog partenerul te face gunoi feminin? [/quote]

De cand unele nu au parte de asa ceva.

Buna, Pisco!
kudika_32792
Postat pe 17 Iunie 2013 13:44
De la: MissDarine, la data 2013-06-17 13:43:18
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:27:10Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceti diferenta intre ele?

daaaaaaaa... cand ne gandim la sex, facem babardeala hardista...si atunci cand ne gandim la dragoste, facem huta - huta la orizontala,musai pe inimoare din plus!


kudika_32792
Postat pe 17 Iunie 2013 13:45
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-06-17 13:39:13[quote name='kudika_32792'


Si mai exista femei, iar din categoria asta fac si eu parte, care sunt atrase de barbatii echilibrati, cumpatati, dar care stiu sa se descurce in orice situatie cu demnitate.



Pe net toti ne dam perfecti . [/quote]

Mai ales tu!
kudika_32792
Postat pe 17 Iunie 2013 13:46
De la: MissDarine, la data 2013-06-17 13:43:18
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:27:10Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceti diferenta intre ele?

daaaaaaaa... cand ne gandim la sex, facem babardeala hardista...si atunci cand ne gandim la dragoste, facem huta - huta la orizontala,musai pe inimoare din plus!





ti-tac tic-tac ...au inima mea
criszoe
Postat pe 17 Iunie 2013 13:46
De la: kudika_32792, la data 2013-06-17 13:44:54
De la: againpiscotica, la data 2013-06-17 13:41:10
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:23:53
De la: kidd_o, la data 2013-06-17 11:35:25[quote name='
BA DA


Dar femeile? Se plictisesc de sex?




Kiddo,prietene,eu nu sunt ipocrita si iti afirm faptul ca femeile cu adevarat femei nu se plictisesc niciodata de facut DRAGOSTE,nu SEX,acesta este practicat doar de "gunoaiele" feminine,care,din pacate,plac multor barbati!!!Altceva????

dar de cand, a face sex cu sotul sau ma rog partenerul te face gunoi feminin?


De cand unele nu au parte de asa ceva.

Buna, Pisco! [/quote]
saliu vio
againpiscotica
Postat pe 17 Iunie 2013 13:48
De la: kudika_15804, la data 2013-06-17 13:34:38
De la: criszoe, la data 2013-06-17 13:26:37Tot vorbiti de dragoste si sex,dar oare cand ajungeti in pat mai faceteti diferenta intre ele?



Cine iubeste,da,face diferenta,Cris!!!!
iata ai sansa sa te explici da dovada de maturitate si spunenr noua tineretului care e diferenta dintre dragoste si sex,,tu referandute ca uni stiu sa faca dragoste cand fac sex,,hai ca de abia astept sa invat de la cnva mai in varsta ca mine si nu s ironik delok,,,sau iti vei dovedii maturitatea prin a te ascunde iarasi pentru ca nu sti care i diferenta ci pentru ca dragostea nu i tot una cu sexu indiferent in ce forma
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 13:49
culcate francezo esti stresata
prazlea
Postat pe 17 Iunie 2013 13:50
Ia uite pseudopustnicul asta de prazlea ce se agita ca fata mare la maritat.
kudika_32792
Postat pe 17 Iunie 2013 13:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul si femeia, egalitate sau doar un mit? 28 De la: Black_Lips 18 Iunie 2012 08:40
Nu mai stiu e sa fac............ 14 De la: amanda01 11 August 2009 15:56
Alunitele 3 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:52
iubire sau intelegere? voi ce ziceti? 28 De la: erikahd2008 17 Februarie 2009 19:44
oare ce e de facut 14 De la: Lady_Gaga9 24 Noiembrie 2009 15:55