Setari Cookie-uri

Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum

pai asta ziceam si eu..

Postat pe 22 August 2008 15:15
pai da si la mine una narghilah,ca mi place,aia cu aroma de pepene si mere

Postat pe 22 August 2008 15:27
aia de mere e cea mai buna cel mai bun tutun pt narghilah e cel iordanian abia astept sa vina"mos craciu" cu tolba incarcata din iordania

Postat pe 22 August 2008 15:31
eu nu fumez.. dai cand am fost in maroc am incercat o narghilea.. si a fost foarte buna!

Postat pe 22 August 2008 15:34
eu stiam de mos cracila

Postat pe 22 August 2008 15:35
Salamu Alikom ya sabaya =Pace voua fetelor Chiar azi ma gandeam cum ar fi sa cream si noi un topic ca raspuns la toate injuriile adresate Islamului dar mi-am dat seama ca oricum nu se merita atata osteneala pentru niste ''incuiate'' sper ca nu am jignit prea tare Oricum felicitari scumpa mea Ranyah,ai inceput cu dreptul si e bine cand se aduna oameni capabili sa discute intr-un mod civilizat si care au abilitatea sa gandeasca intr-un mod sanatos si logic.Va iubesc pe toate . Scuze ca am sa refuz cafea , un ceai ar fi mai bun
s_a_w_s_a_n
Postat pe 22 August 2008 15:37
nici eu oana nu fumez deloc.dar mai trag cateodata din narghilea..o data am fumat asa mult,ca m a ametit bine,de ma mai puteam ridica de pe scaun

Postat pe 22 August 2008 15:37
e uite pt tine sawsan iubita,bun venit,si un saiiii vineeeeeeeeeeeeee par avion!! vezi ca e fierbinte

Postat pe 22 August 2008 15:39
De la: pisi22, la data 2008-08-22 15:39:16e uite pt tine sawsan iubita,bun venit,si un saiiii vineeeeeeeeeeeeee par avion!! vezi ca e fierbinte




Mersi mersi iubita bun venit si tie si viitoarelor forumiste .


Fetelor am si un videoclip despre Cum Femeile Musulmane sint tratate .Videoclipul il am si pe profilul meu dar voi alegeti daca vreti sa va uitati

http://www.youtube.com/watch?v=EKo0c_7_ZbY

Vedeti ca scrisul e cam repede apasati pe pauza de cate ori cititi Love ya all
s_a_w_s_a_n
Postat pe 22 August 2008 15:47
bai dar shaorma d-aia de la mama ei se serveste la cafeneaua noastra ca am o pofta teribila

Postat pe 22 August 2008 15:51
eu de abia am mancat si sunt full,..dar hai ca va dau tot eu o shaorma.. pofta buna!!

Postat pe 22 August 2008 16:14
Buna ziua fetelor.
Vad ca ati avut activitate nu gluma.
Vroiam sa va anunt ca pe 1 septembrie incepe ramadanul.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:21
buna si tie ,mersi de anunt,doar ca eu nu l tin..poate celelalte fete?hai sa te servim cu ceva,o cafea,un ceai,o narghilea,ce preferi???vezi ca servirea e par avion sa nu se raceasca

Postat pe 22 August 2008 16:24
Vorbeam ieri cu sora mea ( am o sora geamana care este crestina si e casatorita si are 3 copii) despre ce ziceau fetele pe celalalt topic.Sora mea, care e tot psiholog,si imi zice "da ca femeia crestina care munceste pina cade in brinci e plina de respect".
Mie imi pare rau pentru Kathara ca e atee, dar asta e, fiecare cu alegerea ei.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:25
Eu sunt cu cafeaua.Acuma merg sa-mi prepar una.Multumesc pentru invitatie.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:25
intradevar asa este..lasa le cu ideiile lor preconcepute..nu le poti schimba.treaba lor. si acum ,pai de,mi ai facut si mie pofta de cafea! da eu o rog pe mami sa mi faca(ca tot sunt la ea)pup

Postat pe 22 August 2008 16:28
ramadan=abstinenta de la tot si toate dar trece repede.....eu cred ca daca mai fumez si mai beau multa cafea o sa ajung curand pe un pat de spital dar sunt viciile dracului si nu ma pot lasa de ele sub niciun chip

Postat pe 22 August 2008 16:31
Si eu beam multa cafea inainte.Am tensiunea scazuta ( vara trecuta am avut 9 cu 4) eram lesinata , imi venea sa dorm mereu.Si am trecut pe nes, beau o cana dimineata si foarte rar mai beau a doua cana in timpul zilei.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:34
Nesul este mai tare decat cafeaua mie din contra imi creste tensiunea de la un timp ma trezesc ca imi curge sange din nas din cauza asta....eh in fine eu de cafea tot nu ma pot lasa mai ales ca atunci cand tre sa stau nopti si zile intregi nedormita beau la greu daca beau o cana mare obisnuita de cafea turceasca de exemplu 4 nopti nu dorm

Postat pe 22 August 2008 16:38
Am inteles ca esti studenta la medicina?E grea tare medicina, inveti pina mori.Eu una nu as fi facut fata.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:41
anul asta am bac-ul si apoi dau la medicina.da este o facultate grea dar nu-mi imaginez sa fac altceva vreau sa fiu medic de urgenta... la un moment dat iti intra in sange invatatul devine parte din viata ta si cum logodnicul meu este tot la medicina si el vrea sa faca neurochirurgie o sa fie ceva perfect normal in vietile noastre sa stam mereu cu o carte imensa in brate

Postat pe 22 August 2008 16:46
De la: ranyah, la data 2008-08-22 16:38:43Nesul este mai tare decat cafeaua mie din contra imi creste tensiunea de la un timp ma trezesc ca imi curge sange din nas din cauza asta....eh in fine eu de cafea tot nu ma pot lasa mai ales ca atunci cand tre sa stau nopti si zile intregi nedormita beau la greu daca beau o cana mare obisnuita de cafea turceasca de exemplu 4 nopti nu dorm





Iubita cel mai bine ar fi sa renunti la tot ce contine cofeina nu e buna deloc pentru sanatate Uite de exemplu mama a renuntat la tigari si cafea din cauza unei gripe , ma bucur ca nu mai are vicii acum O narghila mai merge Cele care sint din bucuresti stiu cafeneaua Aida-Valea Regilor, e super acolo
s_a_w_s_a_n
Postat pe 22 August 2008 16:46
ce ziceti de o cafeluta " mafiota"

fara zaharel....

Postat pe 22 August 2008 16:48
o stiu si eu acolo merge abd cu baietii din iordania de cate ori ajunge in bucuresti este vestita cafeneaua probabil la un moment dat din viata mea o sa ma las daca nu cu siguranta o sa ne lasam amandoi cand voi ramane insarcinata

Postat pe 22 August 2008 16:50
Sa dea Dumnezeu sa treci cu bine toate examenele.Daca iti palce medicina atunci e bine, ca ai sa fii un medic bun.
Eu am incercat sa fac altceva decit psihologie si am murit.Asta imi place si asta vreau sa lucrez.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:50
Eu trebuie sa plac.Mi-a facut placere sa va cunosc.
O sa intru cind ma intorc acasa.
Va pup pe toate.
Amall
Postat pe 22 August 2008 16:52
multumesc Amall si noua ne-a facut placere sa te cunoastem si te asteptam cat mai curand la noi discutii

Postat pe 22 August 2008 16:56
De la: ranyah, la data 2008-08-22 16:50:01o stiu si eu acolo merge abd cu baietii din iordania de cate ori ajunge in bucuresti este vestita cafeneaua probabil la un moment dat din viata mea o sa ma las daca nu cu siguranta o sa ne lasam amandoi cand voi ramane insarcinata







Eh atunci cand o sa vii in bucuresti mergem si noi ca fetele mi-as dori sa mergem toate Si InshAllah (voia lui Allah)iubita sa fii mereu sanatoasa si sa ai tot ce iti doresti
s_a_w_s_a_n
Postat pe 22 August 2008 16:56
mafia un ceai "mafiot" cu mult zahar nu ne poti oferi? si un kent 8 ca urla plamanii

Postat pe 22 August 2008 16:58




Postat pe 22 August 2008 17:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
motanel gri tigrat mic pentru adoptie 1 De la: ralsera 11 Aprilie 2010 14:57
bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai 1 De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35
Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP 96 De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34
Bodega' lu' Coman... 205 De la: 31 Martie 2012 13:06
va rog frumos dati mi un vot 1 De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51