Setari Cookie-uri

Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum

multam fain mafia

Postat pe 22 August 2008 17:04
desi in general nu prea beau cafea,aici cu voi parca as avea pofta de una?cine ma serveste si pe mine cu o cafelutza
Mai nou am ambitia de a invata limba turca,,e cineva pe aici care ma poate ajuta?
dydy88
Postat pe 22 August 2008 17:06
araba daca vrei sunt sigura ca fiecare te poate invata cate ceva dar turca...eu una habar n-am si app bine ai venit printre noi cum preferi cafeluta?

Postat pe 22 August 2008 17:13
De la: dyanaa_88, la data 2008-08-22 17:06:27desi in general nu prea beau cafea,aici cu voi parca as avea pofta de una?cine ma serveste si pe mine cu o cafelutza
Mai nou am ambitia de a invata limba turca,,e cineva pe aici care ma poate ajuta?




Scumpa din pacate dintre noi nimeni nu stie limba turca dar uite am gasit pe you tube un videoclip cu alfabetul turc http://www.youtube.com/watch?v=i-hSVF6eZkE&feature=related nu iti garantez ca este corect si usor,oricum bafta
s_a_w_s_a_n
Postat pe 22 August 2008 17:19
iubita,e f greu sa inveti singura limba turca..eu ti as recomanda sa faci un curs..mai ales daca nu ai pe cineva (iubit sau ruda)sa te invete.spor la treaba!

Postat pe 22 August 2008 17:52
unde sunteti fetelor? eu tocmai mi-am tarminat de facut curat in sifonierul cu haine si la bijuterii iadul pe pamant cand ma apuc de d-astea acum sunt taman buna de o "barfa" mica la o cana de ceai

Postat pe 22 August 2008 20:50
De la: ranyah, la data 2008-08-22 20:50:26unde sunteti fetelor? eu tocmai mi-am tarminat de facut curat in sifonierul cu haine si la bijuterii iadul pe pamant cand ma apuc de d-astea acum sunt taman buna de o "barfa" mica la o cana de ceai




Eu sint aici mai trag cu ochiul la Havin,serialul turcesc cu celalat ochi la voi, ma descurc binisor
s_a_w_s_a_n
Postat pe 22 August 2008 21:22
va multumesc dragele mele...vad eu cum fac cu turca,si am sa iau sfatul lui pisi in considerare si am sa fac un curs,desi pana atunci nu m-ar deranja sa invat cate ceva si in araba de pe la voi...eu sunt deschisa si sociabila Va poop pe toate! si multumesc pentru cafea
dydy88
Postat pe 22 August 2008 21:58
De la: ranyah, la data 2008-08-22 17:13:10araba daca vrei sunt sigura ca fiecare te poate invata cate ceva dar turca...eu una habar n-am si app bine ai venit printre noi cum preferi cafeluta?

Multumesc simpla si cu zahar
dydy88
Postat pe 22 August 2008 21:59
o vrei acum dyanaa sau ti-o expediez dimineata?

Postat pe 22 August 2008 22:17
am trecut sa va salut si sa va doresc o seara placuta....


Postat pe 23 August 2008 00:04
Fetelor stie careva unde e ranyah nu inteleg de ce contul ei a fost sters
s_a_w_s_a_n
Postat pe 23 August 2008 03:03
buna .......ma primiti si pe mine in cafeneaua voastra? sunt singura si incepatoare pe acest site si vreau sa am cati mai multi prieteni(prietene) va multam fain:)
MAGNYFYKA
Postat pe 23 August 2008 08:53
aici e ranyah m-am intors....cineva imi joaca feste dar sa fie sanatos imi voi face conturi la nesfarsit...mai intai mi-au raportat rochia de mireasa pana le-a venit rau apoi mi-au sters contul multa nesimtire si prostie o sa imi refac albumele va astept cu comentarii

Postat pe 23 August 2008 09:06
da magnyfyka te primim cum vrei cafeaua?

Postat pe 23 August 2008 09:07
ce porcarie.. sa raporteze rochia de mireasa.. probabil era prea frumoasa pt acest forum
va salut fetelor

Postat pe 23 August 2008 11:08
buna dimineata....sper sa nu deranjez....dar cum la cafeneaua ailalta nu prea s-a trezit lumea.... vreau si io o cafeluta...pls...pls ...pls....
o zi super sa aveti si ... raniah.... nu te preocupa pt raportarea pozelor,se intampla....bine ai revenit.
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 August 2008 11:15
ema

Postat pe 23 August 2008 11:18
Buna dimineata ema bine ai venit la cafeneaua noastra cum preferi cafeluta? se intampla sa-mi raporteze pozele sa le raporteze pana le vine rau,dar sa-mi stearga contul?in fine oricum mi-am refacut albumele deci ema cum vrei cafeluta?

Postat pe 23 August 2008 11:31
Neata dragutelor.....Raniah....la atata ura si invidie nu trebuie sa te mire nimic iar tu va trebui sa fii tare si sa nu te lasi....rochia ta de mireasa am vazut-o ieri...chiar am aratat-o sotului meu.....superba....oare ce are lumea asta si cu tine? o fii pus cineva stapanire pe acest site, una din frustrate.....DAR DACA CITITI ACESTE CUVINTE MAI PUDICILOR...AFLATI CA MAFIA NU SE LASA SI AM SA VA GASESC....SISTEMUL PE CARE IL AM MA FACE SA AFLU TOT..ASA CA DA-TI IN CONTIUARE CU TUPEU ..JIGNITI ..RAPORTATI POZE SAU MAI STIU EU CE..SUNT UMBRA VOASTRA....PUDICILOR...


dragele mele scuze dar trebuia sa le avertizez.....

va doresc o zii cat mai frumoasa...

Postat pe 23 August 2008 11:41
sunt nebune mafia.. degeaba le avertizezi.. ca nu-si dau seama
ranyah.. ai vazut ce fac unele si cu mine.. din senin.. asa ca relax!

Postat pe 23 August 2008 11:45
Multumesc mafia nu ma mira decat ma gandesc ca pe vreuna am deranjat-o eu cu ceva...poate din cauza religiei sau poate din cauza rochiei mele sa stearga la contul meu pana le vine rau ca il refac eu a doua zi...deci fetelor nu servim nimic in dimineata asta?eu parca tare as bea o cafea tare cu 2 lingurite si jumatate de zahar si as fuma o tigara...voua ce va doreste sufletelul?

Postat pe 23 August 2008 11:48
am sa dau eu cafeluta..... si tigarea...ca nu ne mai lasam de ele...

Postat pe 23 August 2008 11:56
saru/mana mafia

Postat pe 23 August 2008 12:05
buna cafeaua si la voi.... foarte buna... pisi pe unde este?????
salutati-o va rog din partea mea si toate cele bune tuturor pana luni...pupici multi si sa aveti un week end placut
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 August 2008 13:15
pisi a noastra se intoarce in tara azi cred ca a ajuns deja o asteptam din nou la o barfa si o cafeluta...

Postat pe 23 August 2008 14:21
ce faceti lumeee?eu am venit la 10 dar am facut nanic pana acum...si inca mie somn...te pup io_me_sicumine,raniah,si toate printesele uff!tot mai bine e acasica fetelor cine imi da si mie o cafeluta?? acuma ca mi e lene sa ma misc din pat puuuup

Postat pe 23 August 2008 14:37
pisi bine-ai ajuns acasa....


cafeluta ca este fata obosita o da Mafia....


Postat pe 23 August 2008 14:40
acum vine cafeluta pisi app fetelor am deschis un topic nou asa pt sufletelele noastre il gasiti la machiaj se numeste "lista alba a produselor cumparate" va astept si p-acolo sa mai recomandati una alta

Postat pe 23 August 2008 14:47
multumesc mafia si raniah uf tare mie somnic,si pisica mea nu ma lsat deloc sa dorm doamne ce ma mai iubeste,serios,ce mai plangea dupa mine,si acum ca am venit nu ma lsat o secunda,am adormit cu ea in brate

Postat pe 23 August 2008 15:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prieteni noi 31 De la: Macika00 31 Martie 2013 07:36
bunaaa 22 De la: valy90 19 Octombrie 2010 12:17
rugaminte !!! 4 De la: anaraoul 20 Noiembrie 2009 15:26
soacra, soacra poama acra 19 De la: BEL_AMY1 25 Ianuarie 2011 09:40
Cea mai tare inventie! Cat woman, in actiune!:) 1 De la: LaCafele 24 Februarie 2012 12:52