Setari Cookie-uri

cadou pentru persoana iubita

as dorii sa aud optiuni pentru ce as putea sa ii iau iubitului meu
tin sa va anunt ca lucruri de genu animalute de plus , flori etc ni se par prea siropoase
waterlulu
Postat pe 24 August 2008 11:23
Oricum unui baiat nu cred k ai vrea sa ii iei acelasi cadou pe care i l-ai putea lua prietenei tale cele mai bune.Florile ar fi o idee doar in cazul in care te duci la el aksa,sa iei masa cu ai lui.Dar pentru el ar trebui sa ii iei ceva practic,baietilor nu le plac dulcagariile.poti sa ii cumperi ceva de imbracat - o camasa, un pulover, un tricou..ceva ce iti place tie, iar place si lui si i-ar sta si bine.daca nu vrei sa cheltuiesti prea mult pe cadou poti sa ii iei o rama de fotografie in care sa pui o poza cu tine sau o poza cu voi doi si sa o tina mereu in camera.ai putea sa il iscodesti chiar pe el km ce ar prefera si in magazine iti poti face o parere.Bafta la cumparaturi!!
ela87
Postat pe 25 August 2008 13:26
Cel mai dragutz cadou ,daca dispui de ceva banuti ar fi un weekend undeva ,numai voi 2.Si acolo ii poti oferi si un alt "cadou"special: pe tine intr-o lenjerie f sexy.crede-ma ca nu o sa uite o aniversare in acest mod.Cel putin prietenul meu nu a uitat-o.
DANIELA_BARBU
Postat pe 4 Septembrie 2008 11:43
sa-ti traiascahmm,sfaturile fetelor sunt bune,dar nu tii minte sa-ti fi spus vreodata k vrea sa-si cumpere ceva anume si nu a mai reusit? la-i surprinde placut ca ai tinut minte asta...crede-ma,pt el inseamna ca ii asculti pasurile si ca-i acorzi atentia ta.Mult succes si sa ne spui ce i-ai cumparat.
aaa,si cel mai important... sa-ti traiasca!
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:11
Eu nu prea ma pricep la cadouri si ma scoate din sarite treaba asta . Sa cumpar un cadou iubitului mi se pare o povara :)) pierd ore in sir prin magazine..:-
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:31
mie cel mai cool mi s-a parut sa-i fac un portofoliu de 20 de poze sexi cu mine facute la un studio specializat!vreau sa zic ca a fost mai mult decat multumit...

Postat pe 14 Septembrie 2008 16:50
parerea mea e ca cel mai frumos cadou e o ibire sincera si cu multa pasiune?
gogu1938
Postat pe 19 Septembrie 2008 09:48
ceva practic : un parfum , toale ( dar tre sa-i sti marimile )
sau
ceva inedit : danseaza ptr. el intr-o lenjerie sexi cu pojartiere si cu tocuri cat mai innalte

Dragoste trebuie aratata, nu doar spusa
dafffne
Postat pe 20 Septembrie 2008 03:14
o pereche de catuse de la sex shop o sa-i placa
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 10:42
Loe le-ar placea mult si dak am da o tura prin magazinele de IT pk sa le luam cadouri de acolo numai k marele lor ghinion este k majoritatea dintre noi nu ne pricepem la de astea.
Asa k tre sa ne reorientam spre chestii sexy sau un halat de baie, o carte care-i place, un film mai deosebit care-i place lui, pixuri-stilouri, cosmetice etc.
bastiuta
Postat pe 1 Decembrie 2008 13:06
De la: bastiuta, la data 2008-12-01 13:06:00Loe le-ar placea mult si dak am da o tura prin magazinele de IT pk sa le luam cadouri de acolo numai k marele lor ghinion este k majoritatea dintre noi nu ne pricepem la de astea.
Asa k tre sa ne reorientam spre chestii sexy sau un halat de baie, o carte care-i place, un film mai deosebit care-i place lui, pixuri-stilouri, cosmetice etc.

Lor, scuzati viteza.
bastiuta
Postat pe 1 Decembrie 2008 13:06
1. unde gasesc un studio pentru pozele de care vorbea chanelle? nu as apela chiar la oricine si sa rog o prietena cred ca e aiurea putin pentru ca nu vor iesi profesionale. daca poate sa imi dea cineva un numar de telefon sau un link de la un studio unde au avut o experienta asemenatoare v-as multumi.
2. ce cadouri am facut eu: parfum (aparitie noua dintr-o gama care ii placea), hainute ( dar incercam sa gasesc o explicatie simbolica pentru care am luat tricoul respectiv si nu altul-gen am luat un tricou ferrari ca se asorta cu masina lui si pentru ca el conduce foarte bine alaturi de urarea ca intr-o zi sa si conduca propriul ferrari),un album foto rustic, un pandantiv de aur finut, eu intr-un costumas erotic...
qtDi
Postat pe 1 Decembrie 2008 14:09
eu doar ce i-am luat cadoul ideal, sigur va fi extrem de bucuros cand il va vedea: masinuta cu telecomanda. barbatii astia sunt niste plozi pana la moarte! pentru ca atunci cand eram mica ma jucam cu papusele, habar n-am cum sa aleg o masina, asa ca am apelat la sfatul unui pusti care analiza jucariile de prin supermarket.

Postat pe 2 Decembrie 2008 21:26
persoana mea iubita e mai ciudata.....vrea un pulovar simplu cu modele de fulgi d zapada...ca p vremuri.....asa ca daca stie cineva d unde as putea gasi asa ceva HEEEEEEEEEELP
andreea_s
Postat pe 14 Decembrie 2008 21:23
Greu ca cadourile astea...eu am descoperit de curand un site al celor de la Dinasty prin care se poate comanda online: shop.dinasty.ro. Sunt foarte multe lucruri pentru barbati acolo care nu cred ca ar avea cum sa nu le placa. Eu i-am facut comanda de o camasa pentru revelion, iubitului meu. Sper ca-i va placea....

Postat pe 17 Decembrie 2008 16:53
De la: tiarra22, la data 2008-12-17 16:53:44Greu ca cadourile astea...eu am descoperit de curand un site al celor de la Dinasty prin care se poate comanda online: shop.dinasty.ro. Sunt foarte multe lucruri pentru barbati acolo care nu cred ca ar avea cum sa nu le placa. Eu i-am facut comanda de o camasa pentru revelion, iubitului meu. Sper ca-i va placea....

si eu ma straduiesc sa tot ii cumpar ceva si am cateva idei...la fel sper sa i plak...
alina_luminita
Postat pe 17 Decembrie 2008 16:55
eu stiu un magazin online unde au niste aranjamente florale super ( tort din flori, inima de trandafiri sau cadou in forma de flori) e interesant si mi-ar placea sa primesc un astfel de cadou:) www.top-evenimente.ro, sa va uitati atente pe magazin, sunt chestii misto

Postat pe 17 Decembrie 2008 19:18
Vizitati www.top-evenimente.ro. In magazinul online gasiti niste aranjamente floarle originale, mie imi plac foarte mult, mi-ar placea sa primesc un astfel de cadou.

Postat pe 17 Decembrie 2008 19:19
http://shoes-addicted.blogspot.com/
shoes_addicted
Postat pe 27 Decembrie 2008 18:37
buna tin sa te anunt ca din putina mea experienta am vazut ca barbatii isi doresc mult un parfum bun,sau lantisoare.depinde de ceea ce alegi.
ELENA_EREMIE2001
Postat pe 12 Februarie 2009 18:58
Iti dau eu o idee care nu poate da gres. Inchiriezi o garsoniera in regim hotelier pt o noapte, te duci inainte si pregatesti incaperea, cu lumanarele, bautura, mancarica..si iti iei ceva sexy pe tine. Pe el il minti ca e ziua unei prietene, ii dai adresa respectiva, si il astepti. Cand va suna la usa, va avea parte de cel mai frumos cadou de Vallentines Day!! Dar asigura-te mai intai ca el merita efortul. tau...la mine nu a meritat. Bafta multa, celor indragostiti!
daneassa
Postat pe 12 Februarie 2009 21:32
Un ceas.....
_dulcik_
Postat pe 12 Februarie 2009 21:56
am eu parfumuri de toate felurile de vanzare:D si la preturi rezonabile contact me on id: druga15 ptr mai multe detalii
druga15
Postat pe 1 Martie 2009 14:39
am eu parfumuri de toate felurile de vanzare:D si la preturi rezonabile contact me on id: druga15 ptr mai multe detalii
druga15
Postat pe 1 Martie 2009 14:39
PENTRU ILIE IULIEA,, MULTUMESC F MULT SI RAMIN UN PRETEN ADEVARAT . SI CARE INCEARCA SA TE CUNOASCA CU ADEVARAT ? TE MAI ASTEPT CU MESAJE , PA GELU,,,
gogu1938
Postat pe 1 Martie 2009 16:30
trebuie sa ne departam putin de agitatia orasului si de fetzele mohorate de acolo. Pentru mine un cadou potrivit si surprinzator de fiecare data a fost un sejur la munte pentru 2-3 zile, un adevarat energizant. Imi petrec cateva zile cu iubirea, ne bucuram amandoi, totul e perfect si de multe ori avem parte de surprize placute. De obicei merg in Sinaia, fiind un loc si cu istorie, si cu un cadru natural impresionant. Va recomand Vila Piatra Soimului, are servicii bune, confort si destul de multe facilitati. In plus este situata si intr-un cartier select din Sinaia, Cumpatu, si are si restaurant propriu cu multe feluri delicioase. Puteti verifica oferta de cazare pe www.piatrasoimului.ro. Am vazut ca exista si o oferta de Paste, pentru cine e interesata.
robo_sr
Postat pe 2 Martie 2009 11:31
[sa sti k cel mai frumos cadou pentru el esti tu,daca nu ai nici o idee ........ iti dam noi una..........cauta www.4passion.ro acolo o sa gasesti cele mai frumoase lenjeri atat pt tina cat si pt el
iulia_max
Postat pe 3 Martie 2009 17:28
Ceva ce stii k ii place sau poate sti ce isi doreste sau ce vrea sa isi cumpere
_dulcik_
Postat pe 3 Martie 2009 21:54
mai bine in loc de cadou iti pui tu o fundita si te arati lui
_dulcik_
Postat pe 4 Martie 2009 22:02
....parerea mea este ca atunci cand iubesti persoana respectiva simti pur si simplu ce ar vrea /dori...gasesc repede cadourile potrivite iar daca nu e chiar asa potrivit / sau nu e ceea ce si-a dorit pana la urma intentia e ceea mai importanta......de multe ori doar un simplu Te Iubesc spus din inima aduce mai multa bucurie si fericire ca 10 cadouri la un loc(parerea mea)
o_femeie
Postat pe 22 Martie 2009 11:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
genti designeri modele 2008 PRADA,GUCCI,CHANRL,FENDI,CD,MIU,MIU ETC 1 De la: roxbag27 16 Septembrie 2008 18:05
produse handmade deosebite... 2 De la: jandystyle 9 Martie 2011 16:34
Patuturi si carucioare 3 De la: kudika379564 28 Aprilie 2011 19:17
Bien Savvy- cele mai frumoase rochii de mireasa 1 De la: daniela1324 8 Martie 2009 18:29
tara fashion 4 De la: iulia_eu 2 Octombrie 2008 14:32