Setari Cookie-uri

jurnal de slabire

A! am uitat sa spun partea importanta: nici eu nu am dat jos inca Iar mi s-a lenevit metabolismul... Da-mi o idee, ce sa mai fac?
Dor_a
Postat pe 1 Decembrie 2008 10:23
http://www.proslim.ro/comanda-online.html

am inteles ca sunt f eficiente
anonim12345
Postat pe 1 Decembrie 2008 10:27
poti da jos nu manca mai nimic, bea multa apa f. multa apa si gandeste-le la lucruri mai putin placute si astfel iti va pieri pofta de mancare crede-ma eu am slabit 7 kg. in 2 saptamani
silvia_sabau
Postat pe 1 Decembrie 2008 10:29
De la: silvia_sabau, la data 2008-12-01 10:29:20poti da jos nu manca mai nimic, bea multa apa f. multa apa si gandeste-le la lucruri mai putin placute si astfel iti va pieri pofta de mancare crede-ma eu am slabit 7 kg. in 2 saptamani

dar nue bine
ajungi sa faci depresie,ulcer la stomac, si esti ca o leguma
eu asa am facut, si am avut 42 de kg, dar nu mai stateamin picioare, am facut ulcer,ma durea spatele, aratam ca o anorexica, bolnavicioasa.
asa nu e bine.
dupa 3 ani abia mi-am revenit la 47 kg.
nu va jucati asa.
anonim12345
Postat pe 1 Decembrie 2008 10:47
De la: real_girl823, la data 2008-12-01 02:49:28Se pare ca nu mai posteaza nimeni mesaje aici ...de o saptamana si jumatate de infometez pana nu mai pot...fac si spot cand am timp(adica 4 zile pe saptamana)..cam 2-3-4 ore pe zi..n-am slabit decat un kg ..dar nu o sa renunt oricum...sper ca pana in 13 dec sa mai dau jos macar 3 kg..doar atat imi doresc

Bna seara,
ti-as recomanda sa te apuci sa faci biostimulare sau impachetari la cald cu cafea.Sunt foarte bune si chiar vei avea rezultate.Este important sa salbesti dar la fel de important este sa ai un corp tonifiat(nu piele lasata).
Bafta
b63msh
Postat pe 1 Decembrie 2008 18:01
De la: real_girl823, la data 2008-12-01 02:49:28Se pare ca nu mai posteaza nimeni mesaje aici ...de o saptamana si jumatate de infometez pana nu mai pot...fac si spot cand am timp(adica 4 zile pe saptamana)..cam 2-3-4 ore pe zi..n-am slabit decat un kg ..dar nu o sa renunt oricum...sper ca pana in 13 dec sa mai dau jos macar 3 kg..doar atat imi doresc
.....eu zic sa nu te mai chinui atat cu diete incearca capsula de slabit de la plafar...face minuni..
bubutzu
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:37
Pai deocamdata nu prea vreau sa apelez la pastile pentru ca mi-e cam frica sa iau asa orice...dar oricum am mai slabit un kg si cat de cat sunt mai optimista...mai am 2 de dat jos in 10 zile...cam greu pentru ca slabesc foarte foarte greu din cate vad...probabil metabolismul bazal mi-e mult prea incetinit deja..
Va pup fetelor si spor la slabit
real_girl823
Postat pe 3 Decembrie 2008 19:41
Pai cateodata(cam de 2 ori pe saptamana) mai mananc si cate un ou si ceva sunca de pui...dar pana la urma si lactatele contin proteie si valoarea lor biologica este superioara proteinelor din carne..
real_girl823
Postat pe 3 Decembrie 2008 19:43
De la: real_girl823, la data 2008-12-03 19:43:58Pai cateodata(cam de 2 ori pe saptamana) mai mananc si cate un ou si ceva sunca de pui...dar pana la urma si lactatele contin proteie si valoarea lor biologica este superioara proteinelor din carne..

super slim de la plafar sunt f ok
in 2 zile dai jos un kg
anonim12345
Postat pe 4 Decembrie 2008 08:13
Pai...o sa le incerc...ma duc maine sa-mi iau si eu...daca slabesti asa de mult merita
ms mult pentru sfat
real_girl823
Postat pe 4 Decembrie 2008 18:43
deci...maine e 13 decembrie...n am reusit sa ajung la 50 de kg...eu m am straduit am facut tot ce mi a trecut prin minte dieta sport ceaiuri...asta e...am 52 de kg si in 3 sapt n am slabit decat 2 kg
din asta nu stiu ce sa inteleg...decat k am un organism nasol rau si ca metabolismul meu bazal e la pamant
sper sa reusiti voi daca eu nu am putut...va pup si mult succes
real_girl823
Postat pe 12 Decembrie 2008 21:15
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 18:27
fetelor...eu am tinut o cura...in vara si am slabit in fiecare zii un kg...
andr33a_brun3tzyk
Postat pe 5 Ianuarie 2009 00:25
si dupa o sapt de regim am mancat branza cu rosie o sapt... si in primele zile am slabit juma de kg ..km asa
andr33a_brun3tzyk
Postat pe 5 Ianuarie 2009 00:26
Eu am incercat cu "Capsula de slabit"! HMMM, in prima zi am zis ca mor si ca nu o sa-mi mai trebuiasca si altadata, dar apoi am revenit la sentimente mai bune! Iau de 9 zile si pot spune ca ma dat jos cam 2 kg!
Poate vrei sa incerci si tu! Se gasesc la Plafar!
Succes la slabit!
madalinutzza
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:31
De pe 1 august nu mai iau pastile si nu m-am ingrasat deloc. Eu am slabit 17 kg in 3 luni, eu am avut 77 kg, acum am 60 kg +- 500 grame. Tratamentul cu Lida Daidaihua Slimming Capsule de 3 luni regleaza metabolismul.

Pastilele Lida Daidaihua Slimming Capsule nu au nici un efect negativ, sunt naturale 100%. Inainte de a incepe tratamentul cu asceste pastilele, eu am facut toate analizele inainte si dupa, pentru ca eram si eu speriata, ca era in joc sanatatea mea. Analizele au iesit perfecte.

Daca te intereseaza pastilele astea scrie-mi pe email: merycamerzan@yahoo.com.
merycam
Postat pe 2 Februarie 2009 18:11
Buna! Pot spune ca si eu ma lupt cu kilogramele in plus....vreau neaparat sa slabesc.Acum am 74 kg, iar greutatea mea ideala ar trebui sa fie 64-65 kg.Nu stiu ce sa mai fac, pentru ca pana in luna septembrie vreau sa slabesc neaparat, pentru ca voi fi mireasa.Momentan iau niste pastile pentru slabit,recomandate de un nutritionist, dar...vad ca nu dau nici un rezultat.Am aproape o luna.Seara ma feresc sa mai mananc, iar dimineata mananc obligatoriu ceva.Inca nu stiu ce sa mai fac, pentru ca eu numai iarna ma ingras, acum jumatate de an slabisem pana la 69 kg, dar iar m-am ingrasat(adevarul e ca nici nu prea am mai tinut cont foarte mult la ceea ce mancam), am profitat din plin de sarbatori. Trebuie neaparat sa slabesc!
elenitagrig
Postat pe 6 Februarie 2009 08:53
Ce regim ai incercat????
elenitagrig
Postat pe 6 Februarie 2009 08:54
De la: andr33a_brun3tzyk, la data 2009-01-05 00:25:36fetelor...eu am tinut o cura...in vara si am slabit in fiecare zii un kg...



Ce cura ai tinut????
elenitagrig
Postat pe 6 Februarie 2009 08:56
De la: andr33a_brun3tzyk, la data 2009-01-05 00:25:36fetelor...eu am tinut o cura...in vara si am slabit in fiecare zii un kg...


ce???
cum asa?cate zile??
poate 1kg/saptamana!
Daca nu mananc nimic tot nu slabesc 1kg /zi...
ella_c
Postat pe 6 Februarie 2009 09:02
Buna ziua! Va propunem un program naturist de slabire care pe mine m-a ajutat sa slabesc 20 de kg in 4 luni fara sa am senzatie de foame si fara sa-mi "agresez" organismul in nici un fel...Cel mai important lucru este ca imi mentin greutatea obtinuta cu usurinta...Daca doriti sa vedeti fotografiile mele puteti intra pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro
cureslabire
Postat pe 19 Februarie 2009 10:20
sunt Ana, si eu a-mi doresc acelasi lucru, "sa slabesc mult de tot" eu incep pe 2 martie odata cu inceputul postului sf. pasti. e o idee sa renunti la acid. o sa incep si eu cu apa plata, paine de pofta, fructe, legume salata...mai vorbim succes, paaaaa

Postat pe 23 Februarie 2009 14:33
De la: real_girl823, la data 2008-12-12 21:15:37deci...maine e 13 decembrie...n am reusit sa ajung la 50 de kg...eu m am straduit am facut tot ce mi a trecut prin minte dieta sport ceaiuri...asta e...am 52 de kg si in 3 sapt n am slabit decat 2 kg
din asta nu stiu ce sa inteleg...decat k am un organism nasol rau si ca metabolismul meu bazal e la pamant
sper sa reusiti voi daca eu nu am putut...va pup si mult succes
cu atit mai putine kg ai, cu atit mai greu slabesti///nu stiu de ce, asa am obzervat eu, cind faceam cura de slabire
_Ira28_
Postat pe 23 Februarie 2009 14:37
ok, ai slabit si nu ne spui si noua cum ai reusit sa slabesti un kg pe saptamana? pliz

Postat pe 23 Februarie 2009 14:41
e o idee grozava cu infometarea, si eu zic ca asa trebuie sa facem, sa eliminam multe caloriii prin miscare, si sa nu mai introducem in organism aproape deloc prin infulecat. apa fructe legume si atat, iaurt ceva, dar cum incepe postul peste o saptamana, n-ar trebui iaurt.....astept mesaje le voaste ajutatoare

Postat pe 23 Februarie 2009 14:44
ce proteine fetelor, cand esti grasa are organisnul proteine suficiente pt. o buna bucata de vreme, nu va ingrijorati , ideea aia de a manca 5 mese pe zi e o prostie, nai cum sa labesti, putin si fara calorii asta e secretul, si miscare,,, apa, sa eliminam toxinele, etc.....

Postat pe 23 Februarie 2009 14:50
esti f. amabila , dar spune-ne cum sa slabim fara sa ne coste bani, si cum am putea decat sa nu mancam. Deci in opinia ta sa dam bani pe mancare si sa mancam ca spartele si apoi venim cu regimul naturist care costa o avere....... ei cum sta treaba

Postat pe 23 Februarie 2009 14:54
am reusitttttttttttttttt!!!!!!!!!!!! am reusit in sfarsit sa arat ca acum 10 ani! si carne tonifiata pe pulpe, abdomen si fese! si fara celulita! in sfarsit pot sa merg la plaja fara sa mai imi fie rusine sa ma dezbrac! v-am spus acum ceva timp ca voi merge la acel salon de sliming rapid? ei bine am fost si nu nu-mi vine sa cred! recunosc ca eram sceptica si ma andeam ca o sa arunc cateva milioane pe fereastra dar uite ca nu a fost sa fie asa! dupa 2 serii a cate 10 tratamente de electrostimulare in tunelul cu infrarosii, urmat de masajul anticelulitic cu minunea aia de aparat care zici ca te mangaie nu alta si de unde nu-mi mai venea sa plec arat de nu ma recunosc nici eu si nici cei din jurul meu. Este de necrezut!!!! Am cu 2 numere mai putin la toate hainele si am putut intra in jeansii in care nu am mai intrat din facultate!
claudiasimona
Postat pe 23 Februarie 2009 16:28
astept in continuare sa-mi spui ce trebuie sa maninc..... mersi

Postat pe 24 Februarie 2009 16:20
Buna.Numele meu este Mihaela Tache si sunt consultant de nutritie.Daca vrei sa afli mai multe sfaturi despre cum sa te alimentezi corect ,poti beneficia de o consultatie de nutritie care in a aceasta perioada este gratuita.Pentru programare ma poti contacta la tel.0724.014.145 sau pe e-mail tache_mihaela25@yahoo.com.Pentru persoanele interesate oferim si un cadou surpriza!!!!
mihaherbalife
Postat pe 25 Februarie 2009 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog,,,,,,, ajutati-l pe, Vladut, 11 De la: copacelul 2 Mai 2009 22:02
rochita de banchet... 3 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:32
8 martie!!!! urgent :)))))))) 90 De la: unni_ka 10 Decembrie 2009 10:17
Lose weight! 4 De la: O_fatha 11 Iunie 2013 16:38
compatibilitate rac (ea) - pesti (el) 11 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:32