Setari Cookie-uri

KUDIKA-S.O.S- nemultumiri,sugestii si colaborare ....

mafia sincer ,daca vrei sa vezi despre ce vb , intra pe profilul meu si vezi acolo videoclipurile cei drept armin van buuren si rank 1 :) si , daaaa. la intrebarea ta :) sper sa ti placa azi le am pus :):*::**:
blue07scorpion
Postat pe 29 August 2008 22:22
KUDIKAAAAAA......FA CEVA SA MEARGA SITE-UL MAI BINE !!!!........CA DUREAZA O ORA PANA SCHIMB SUBIECTUL !!!!.....SI NU TOATA LUMEA ARE TIMP DE PIERDUT !!!!!!.....ASATA E LIPSA DE RESPECT LA ADRESA CELOR INSCRISI PE ACEST SITE !!!!!........

Postat pe 1 Septembrie 2008 20:20
De la: stef80, la data 2008-08-26 14:02:34Cred ca multi dintre voi utilizatorii acestui site,aveti multe de spus administratiei KUDIKA..!!

Am creat acest loc ,tocmai in scopul asta si sper ca cine trebuie, sa ne vada si sa ne asculte....

de ce nu chiar, sa raspunda aici intrebarilor noastre...

Eu unul sunt total nemultumit,de faptul ca pierd prea mult timp pentru a da o pagina si lucrul asta l-am auzit de la mai multi..

Sper si cred ca se va face ceva in sensul asta sau macar voi primi un raspuns ..

Postat pe 1 Septembrie 2008 20:39
de ce nu mai exista povestioarele pe kudica?
amme22
Postat pe 1 Septembrie 2008 20:48
De la: amme22, la data 2008-09-01 20:48:29de ce nu mai exista povestioarele pe kudica?


amme exista..cum sa nu..vezi mai jos link

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19259/povestioare-/1.html


Postat pe 1 Septembrie 2008 20:52
De la: amme22, la data 2008-09-01 20:48:29de ce nu mai exista povestioarele pe kudica?


amme exista..cum sa nu..vezi mai jos link

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19259/povestioare-/1.html


Postat pe 1 Septembrie 2008 20:52
ah, da, multumesc mafia; eu am dat direct de pe yahoo si imi spunea ca pagina nu mai exista. ufff...ma speriasem.
amme22
Postat pe 1 Septembrie 2008 20:54
KUDIKA NU DORMI.....FA CEVA CU SITE-UL ASTA ..INCARCA FOARTE GREU ...ASTEPT LA 5 SAU MAI MULTE MINUTE SA DESCHID O PAGINA.....


T....R...E...Z...I...R...E...A .... K...U....D...I...K....A.....

Postat pe 1 Septembrie 2008 20:57
asa... am citit si ultimele povestioare postate. F frumoase. Multumesc inca o data mafia
kudika si la mine se incarca greu, nu stiu ce faci acolo, ai intrat in hibernare?
amme22
Postat pe 1 Septembrie 2008 21:09
v-as ruga pe toti si pe toate, sa va expuneti parerile si nemultumirile despre BUNUL SIMT,MANAGEMENTUL si CARACTERUL ADMINISTRATORULUI de SITE KUDIKA..

buna seara amme22..!!

Postat pe 1 Septembrie 2008 21:27
da' chiar, pt prima data sunt de acord cu ce s-a postat mai sus
buna seara stef!!
amme22
Postat pe 1 Septembrie 2008 21:43
1.categoria "bun simt"-castigator-KUDIKA- sectiunea-nu avem bun simt ca s-a terminat stocul..
2.categoria "management" castigator-KUDIKA-sectiunea-de ce ne-am chinui sa fim buni manageri ca fraieri care sa se agite pe forum inca mai exista
3. categoria "caracter"- castigator-KUDIKA-sectiunea-tarie de caracter-subsectiunea-lasa fraierii sa se agite..noi suntem fermi pe pozitie-nici de-a dracului nu raspundem...ca de altfel nici nu stim ce sa le raspundem..
scuzati gluma...dar senzatia mea e ca ne luptam cu morile de vant...si ca administratorul da dovada de cea mai crasa nesimtire posibila...

Postat pe 1 Septembrie 2008 21:44
inocica ai dreptate; spre norocul administratorilor site-ului unii din noi au gasit aici o mana de oameni pt care merita sa risti sa intri pe acest forum; singura conditie necesara pt a te proteja e sa ignori pe cei care nu sunt compatibili cu tine ori a caror limbaj lasa de dorit
amme22
Postat pe 1 Septembrie 2008 21:50
uite postez si acilea ceea ce am postat pe alt topic....referitor la multitudinea de usere sau useri nemultumirea mea pe langa multe altele este ca....: deh tpt aia prima nu exista un moderator ....
iata si promisiunea putin modificata e adevarat....

un link asa cum obisnuiesc de ceva vreme incoace referitor la ip-uri si la cam ce spune legea in legatura cu asta, si poate de de nu raspunsul la intrebarea...de ce pe administratorii kudika ii doare in cot de multitudinea de usere create....

buuun



http://legi-internet.ro/blogs/index.php?title=este_adresa_de_ip_data_cu_caracter_perso&more=1&c= 1&tb=1&pb=1



de altfel internetul ,eu personal. pt asta il folosesc in principal pt a afla cat mai multe.... mai pun mana si pe cate o carte insa deocamdata sursa principala de informatie este internetul in cazul in care sti sa cauti si ce anume cauti....este ok....

in ceea ce priveste link-ul respectiv sper sa aveti bunavointa de a-l citi mai ales pt caracterul sau informativ si pe urma ...asa ca subiect de discutie...poate fii interesant sa sti macar informativ despre ce anume se vorbeste...

imi e prea foame ,lene si sunt prea obosita si surmenata ca sa mai explic in cuvintelele mele....asa ca va rog sa ma scuzati

merita citit
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Septembrie 2008 21:25

KUDIKA NU DORMI.....FA CEVA CU SITE-UL ASTA ..INCARCA FOARTE GREU ...ASTEPT LA 5 SAU MAI MULTE MINUTE SA DESCHID O PAGINA.....


T....R...E...Z...I...R...E...A .... K...U....D...I...K....A.....
DORMITI IN CIZME SI NOI CU CAPUL PE TASTATURA..

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:26
ori voi v-ati trezit... ,ori v-am atins la PUNCTUL G
uite ca se poate si altfel..

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:52
STAU DE CEL PUTIN O ORA, SA RASPUND CATORVA MESAJE..

NOI SUNTEM CLIENTII VOSTRI..,UTILIZATORII !!

NIMENI NU VA DA DREPTUL SA VA BATETI JOC DE NOI SI DE TIMPUL NOSTRU..

RUSINEEEEEEEEEEEE..,KUDIKA !!

Postat pe 27 Septembrie 2008 20:38
hai mah stef ce d-zeu ? tu inca mai speri sa se ia vreo masura ?
iris_4_ever
Postat pe 27 Septembrie 2008 20:50
De la: stef80, la data 2008-09-27 20:38:47STAU DE CEL PUTIN O ORA, SA RASPUND CATORVA MESAJE..

NOI SUNTEM CLIENTII VOSTRI..,UTILIZATORII !!

NIMENI NU VA DA DREPTUL SA VA BATETI JOC DE NOI SI DE TIMPUL NOSTRU..

RUSINEEEEEEEEEEEE..,KUDIKA !!


te-ai gandit ca poate este de la tine ? mie una imi merge perfect

Postat pe 27 Septembrie 2008 21:00
m-am gandit..
incearca sa dai cateva mesaje si sa primesti raspunsuri..


NESIMTIREEEEE..., TOTALA..!!
STERGETI-MI CONTUL VOI.., CA NU MA VOI OPRI PANA VETI REZOLVA PROBLEMELE..

Postat pe 27 Septembrie 2008 21:08
De la: stef80, la data 2008-09-27 21:08:56m-am gandit..
incearca sa dai cateva mesaje si sa primesti raspunsuri..


NESIMTIREEEEE..., TOTALA..!!
STERGETI-MI CONTUL VOI.., CA NU MA VOI OPRI PANA VETI REZOLVA PROBLEMELE..



eu cred ca nu are rost sa te agiti din acest motiv t ca pe ei nu ii intereseaza si sigur nu citesc vreun mesaj

Postat pe 27 Septembrie 2008 21:11
De la: oanna_81, la data 2008-09-01 21:37:22ei, uite ca scriu si br />
Deja mi s-a acrit de reincarnari si multiple personalitati (care tot de 2 bani sunt, ca si originalul). Pe baza ip-ului se poate face acest lucru.. BLOCATI-LE ACCESUL LA SITE PT O PERIOADA (minim 1 luna) si in cazul in care dupa acea perioada revin cu aceleasi strategii, blocati-le accesul definitiv!! SI INAINTE DE ASTA FACETI-LE PUBLICE TOATE USERE-LE, ca sa stim toti cu cine am avut de-a face. Aveti deja destul trafic pe site incat sa va premiteti sa pierdeti 3,4 nesimtiti.


doamne ajuta sa sezizeze cei de la kudik k ar face fericita pe multa lume de aici!
s26
Postat pe 27 Septembrie 2008 21:19
Pai atunci hai sa facem noi alt forum unde se vorbeste civilizat si se respecta regulile.
Kathara
Postat pe 30 Septembrie 2008 23:01
De la: Kathara, la data 2008-09-30 23:01:28Pai atunci hai sa facem noi alt forum unde se vorbeste civilizat si se respecta regulile.




scuze dar nu m-am putut abtine... sincer kathara, chiar crezi ca se poate face asta fara un moderator ????

vezi bine peste ce dam zi de zi pe acest forum....

dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 23:05
^^^
Cu moderatori seriosi, se intelege.
Kathara
Postat pe 2 Octombrie 2008 03:18
De la: etta70, la data 2008-09-01 20:20:38 KUDIKAAAAAA......FA CEVA SA MEARGA SITE-UL MAI BINE !!!!........CA DUREAZA O ORA PANA SCHIMB SUBIECTUL !!!!.....SI NU TOATA LUMEA ARE TIMP DE PIERDUT !!!!!!.....ASATA E LIPSA DE RESPECT LA ADRESA CELOR INSCRISI PE ACEST SITE !!!!!........


BODAPROSTE DE RECLAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SI CA NU MAI MERG FILMELE SI POZELE PE FORUM!!!!!!!!!!!


BAGATI SI MAI MULTA RECLAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PANA NU MAI MERGE NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



SI NU SE MAI BAGA NIMENI AICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Noiembrie 2008 03:08
bine ca macar au pus optiune sa deactivezi prostia aia care iti palpaia cand se postau mesaje noi, ca la un momendat imi blocase calculatorul

Postat pe 15 Noiembrie 2008 12:26
De la: crista_galli, la data 2008-11-15 12:26:16bine ca macar au pus optiune sa deactivezi prostia aia care iti palpaia cand se postau mesaje noi, ca la un momendat imi blocase calculatorul

TACI si nu zi tare, ca taie optiunea, si mai baga o reclama!
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Noiembrie 2008 12:28
da, si sa nu uitam ca mai exista persoane care solicita pareri, iar cand li se dau, te fac ca pe troaca porcilor. si cu aia trebuie facut ceva.
ursuletulmeu
Postat pe 15 Decembrie 2008 17:35
De la: ursuletulmeu, la data 2008-12-15 17:35:16da, si sa nu uitam ca mai exista persoane care solicita pareri, iar cand li se dau, te fac ca pe troaca porcilor. si cu aia trebuie facut ceva.

Da, da, da, f corect. Si ar trebui luate masuri si contra utilizatorilor care fac conturi sa jigneasca lumea aiurea ca au ei imaginatie bogata si scriu lucrruri f urate si pe forum si privat. Daca se poate chiar sa li se blocheze accesul pe site. Nu mi se pare normal sa trebuiasca sa acceptam chestiile astea.
Multumesc.

Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa iti treaca dorul de cineva? 11 De la: brokenheart 14 Ianuarie 2011 20:20
Cadouri 8 De la: clandestine 7 Decembrie 2009 21:30
o porcarie 15 De la: iry24 16 Februarie 2009 00:02
Cum sa-i mai explic? 7 De la: ironia 13 Februarie 2011 19:06
tot referitor la nopti fierbinti.. 3 De la: louiza 26 Iulie 2010 16:38