Setari Cookie-uri

o vaca a rasturnat un tir acum 2 zile in comuna baicoi!!!!

c credeti?..........a murit vaca sau a rasturnat tirul?.........va spun eu vaca a rasturnat tirul.........ca soferul de pe tir s-a speriat de vaca si a intrat in sant..........ce idiot.........ce buna era o vaca pe protap..........offffffffffff

Postat pe 31 August 2008 17:44
ati auzit de baicoi?.............. .......astept stiri comice inventate sau reale

Postat pe 31 August 2008 17:45
asteapta!!!

Postat pe 31 August 2008 18:58
aha...........

Postat pe 31 August 2008 19:21
eu inca.. asa blonduta cum sunt.. nu m-am prins daca tot ce scrii tu pe forum e real sau inventat..

Postat pe 31 August 2008 19:50
oana aici nimeni nu a pstat asa ca merge un pic de invntie.......dar nha daca esti blonda nu te prinzi asa repede .......ce sa iti fac.daca citai mai atenta obs ca era vb de inventii...........ma rog.......nu se discuta.........si nu pot sa fac oamenii sa inteleaga daca nu vor sau nu pot

Postat pe 31 August 2008 19:54
ce nebunatica esti celia numai posturi amuzante ai
Kittynelle
Postat pe 1 Septembrie 2008 00:56
mda celia.. ce posturi amuzante ai.. mai ca era sa mor de ras cand am citit!
eu am tot citit cu multa atentie si nu am vazut nicaieri ca ai fi spus ca aici tot ce se posteaza sunt inventii! am sesizat doar,, inventate sau reale,,.. dar ma rog.. nu poti face oamenii (care nu pot) sa inteleaga ca in momentul in care intr-o fraza pui un ,,sau,, oferi automat si o a 2-a posibilitate.. la fel de reala ca prima

si by the way.. ma refeream la tot ce postezi pe forum, nu doar la acest topic. Daca vrei sau poti sa intelegi

distractie placuta in continuare

Postat pe 1 Septembrie 2008 01:07
scumpo ce scriu pe forum e pur real.............ce simt ,ce am facut .........etc................dar aici la topicul asta cum dracu sa crezi ca o vaca a rasturnat un tir.................ma rog...............si zis am inventii sau real............ce e greu de inteles ...........scumpoooo.................ma rog.................suntem oameni si oameni.................app dac nu intelegi cv poti sa intrebi ......nu e nici o rusine.......dar fara sa ma intepi ...ok?........

Postat pe 1 Septembrie 2008 10:28
si app nu iti sta b cand faci pe ironica.........si eu sunt blonda dar asta nu inseamna ca sunt ca toate blondele...........din fericire ma prind repede...........dar nu imi place sa dau replica celor incuiate...........intelegi ce vrei ....sau nici acum nu ai inteles?.....upssssssssss

Postat pe 1 Septembrie 2008 11:51
........................

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:21
De la: oanna81, la data 2008-09-01 13:21:07........................
............imi esti dusman?...nu stiam............sincer eu nu am dusmani,am numai prieteni.........daca tu vrei pot sa fii primul meu dusman.........nu ma deranjeaza..........

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:24
obsedato!

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:25
De la: celia, la data 2008-09-01 13:24:44
De la: oanna81, la data 2008-09-01 13:21:07........................
............imi esti dusman?...nu stiam............sincer eu nu am dusmani,am numai prieteni.........daca tu vrei pot sa fii primul meu dusman.........nu ma deranjeaza..........


Dusmanii-mi poarta pica
Ca n-au ei pusca mea
Si mai lasati inteparea
Ca nu este loc de ea.....




Postat pe 1 Septembrie 2008 13:28


daca din .................... iti reiese tie ca iti sunt dusman.. nu vreau sa stiu ce crezi cand ti se adreseaza unele cuvinte..
whatever..

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:33
De la: geo32, la data 2008-09-01 13:25:39obsedato!
..........cine e obsedata draga?..........daca ma inteapa ii dau replica ...........nu eu am deschis sub cu dusmanii.........nha ma rog .................

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:34
De la: oanna81, la data 2008-09-01 13:33:28

daca din .................... iti reiese tie ca iti sunt dusman.. nu vreau sa stiu ce crezi cand ti se adreseaza unele cuvinte..
whatever..
............nu incerci sa vezi cum reactionez cand mi se adreseaza unele cuv?............

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:36
De la: celia, la data 2008-08-31 17:44:31c credeti?..........a murit vaca sau a rasturnat tirul?.........va spun eu vaca a rasturnat tirul.........ca soferul de pe tir s-a speriat de vaca si a intrat in sant..........ce idiot.........ce buna era o vaca pe protap..........offffffffffff


si vaca....n-a patit nimica????

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:42
a fugit vaca ....ca de nu fugea friptura din ea s facea........

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:44
......................

aceste puncte inseamna ca ma abtin de la comentarii draga mea.. sau ca te ignor, cum vrei tu .. si nu, nu sunt curioasa sa vad cum reactionezi, cred ca iti stiu deja reactiile
asa ca..
.................................

Postat pe 1 Septembrie 2008 13:52
pai vad ca ...comentezi....cum dracu ma ignori daca dai replica......si nu de unde sa stii.............nu ma cunosti scumpo............

Postat pe 1 Septembrie 2008 14:03
:)) asta chiar e tare...

Postat pe 6 Septembrie 2008 19:10
ati putea si voi sa deschideti un topic mai interesant. Nu stiu mie una mi se pare o prostie,vreti sa vorbiti discutii sau sa va certati degeaba? Macar discutati despre ceva mai inteligent.

O zi buna tuturor
sthefi
Postat pe 24 Septembrie 2008 11:15
Nu-i nimic de ras, o vaca a sarit in fata masinii alor mei (conducea tata) si nu a fost un accident prea placut. ba chiar m-a lasat cu oarece traume avand in vedere ca aveam cam 8 ani cand s-a intamplat asta.
Kathara
Postat pe 5 Octombrie 2008 19:22
De la: sthefi, la data 2008-09-24 11:15:18ati putea si voi sa deschideti un topic mai interesant. Nu stiu mie una mi se pare o prostie,vreti sa vorbiti discutii sau sa va certati degeaba? Macar discutati despre ceva mai inteligent.

O zi buna tuturor


Citeste ce frumos si inteligent scrie tiberiutacacs
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Octombrie 2008 00:33
draga kathara, nu am vrut sa te supar. dar heaven gate a spus ca topicul e deschis mai mult pentru a posta inventii. Nu stiu, aici pur si simplu vorbiti numai de dragul de a va certa.

E nasol daca ti s-a intimplat in realitate si o vaca a sarit in fata masinii condusa de tatal tau, bine ca nu s-a intimplat nimic. Si eu am avut un accident cind aveam 18 ani si am scapat doar cu o sperietura dar mai tin minte si acum.

Normal ca nu e nimic de ras.

Radeam de discutiile "inteligente" de pe acest topic. Era un ras ironic mai degraba.

O zi buna
sthefi
Postat pe 7 Octombrie 2008 10:59
mi-am pierdut topicul cu frustratii asa ca postez pe aici...ce aveti draga cu vaca ...care a rasturnat tirul????

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:14
Vaca nu a fugit! asta e o minciuna! Ea circula regulamentar in momentul accidentului, ba chiar cand a observat tirul venind cu viteza spre ea, circuland pe aceasi banda, dar din sens opus, a si semnalizat sonor "Muuuuu!", insa nu a mai avut si timpul sa se retraga. Intr-adevar a venit politia la locul accidentului si s-a intocmit proces verbal. Tirul se pare ca a fost avariat, dar ea nu trebuie sa achite daune. Au aparut apoi si reporterii, si o repoteritza noua a rugat-o in direct sa ii relateze detaliile, dar a avut o exprimare total nedemna de un om de televiziuna (na, era mai tinerica): "ce a fost in mintea dumneavoastra de vaca in momentul respectiv?". Mai mult, materialul a apucat sa fie difuzat. Va dati seama ca asta este o jicnire la adresa bovinelor, si comunitatea ierbivorelor domestice, sectia bovine,s-a sesizat imediat.Postul de televiziune a fost amendat, iar ea a primit daune morale si scuzele in direct, intr-un live show. Acum am auzit ca, cu banii primiti ca daune, a plecat in India, unde bovinele sunt cu adevarat pretzuite.
De asemenea, s-a propus in parlament interzicerea folosirii cuvantului cu tente peiorative "vaca". Se va folosi expresia "animal domestic ierbivor patruped de talie mare, crescut pentru carne, piele, lapte sau tractiune" sau "Bovidae" . Legea urmeaza sa se voteze
Aladiah
Postat pe 22 Decembrie 2008 00:50
dragutz.....felicitari.....

Postat pe 22 Decembrie 2008 10:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pamantul Deocamdata 1 De la: calubalan 6 Aprilie 2009 17:06
Kudika,vrem butonul cu "modifica"!!! 5 De la: Barbie30 1 Noiembrie 2012 00:34
chiar am nevoie de ajutorul tau 8 De la: oana84onutza 17 Februarie 2010 17:44
Necazurile lui Mos Craciun! 5 De la: BEL_AMY1 22 Decembrie 2010 13:27
ce parere aveti despre alegerile din data de 30 noiembr? 65 De la: hreniuk 2 Noiembrie 2009 12:45