Setari Cookie-uri

o nelamurire pt echipa kudika

nu trebuia sa primesc in fiecare zi mesaj cu statusul : CE S-A MAI INTAMPLAT AZI??de 2 zile nu am mai primit.. banuiesc k cineva imi verifica mail-ul,desi nu are nimeni parola mea.
Dar asa e normal,nu? sa primesc mesaj in fiecare zi de la kudika!!!

Postat pe 2 Septembrie 2008 19:44
ma bucur k exista admini aici care nu sunt in stare sa dea un raspuns!!1 f bine, nota 10

Postat pe 11 Septembrie 2008 00:59
nu e obligatoriu sa primesti mesaje zilnci d la echipa kudika.nici eu nu primesc zilnic mesaje...primesc dar nu zilnic.stai linistita!daca vrei sa afli noutati intra pur si simplu pe site la sectiunea forum nsau la ce te intereseaza pe tine
ave_alexu
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:32
nu asta ma interesa...de noutati, vroiam sa stiu daca cineva imi intra in mail... pt k timp de 2 sapt am primit mesaje zilnice de la kudika dupa care vre-o 2 zile nu am mai primit nimic de genu "ce s-a mai intamplat azi!!!" si asa mi se parea normal.

Postat pe 14 Septembrie 2008 17:21
E complicat sa iti intre cineva in mail , numai daca nu`ti stie cineva parola sau ai intrat pe site pe calculatorul cuiva si nu te`ai delogat.Vezi ca la date cont ai niste casute pe care le bifezi daca doresti , una dintre ele se refera la primirea de informatii zilnice de la kudika cu privire la ce este nou pe site. Poate nu ai setata aceasta optiune sau ai debifat`o din greseala.
Kittynelle
Postat pe 16 Septembrie 2008 22:43
eu cred ca adminii de pe kudika nu iti pot spune tie daca iti intra cineva pe adresa de e-mail.
ei raspund numai de site, nu si de casuta ta de e-mail, de care ar trebui sa te ingrijesti singura.
cat despre noutati, daca ai bifat casuta, ar fi posibil sa iti mai fi intrat si pe bulk ( se mai intampla cand sosesc mai multe e-mailuri deodata, dar asta iarasi, nu depinde de site-ul kudika ).
ioanashiatat
Postat pe 6 Octombrie 2008 15:50
nu trebuia sa primesc in fiecare zi mesaj cu statusul : CE S-A MAI INTAMPLAT AZI??de 2 zile nu am mai primit.. banuiesc k cineva imi verifica mail-ul,desi nu are nimeni parola mea.
Dar asa e normal,nu? sa primesc mesaj in fiecare zi de la kudika!!!

poate fara sa-ti dai seama ai debifat casuta in care erai de acord sa primesti zilnic dupa orele 16 mail de la Kudika,verifica,poate asta este.
angel_05
Postat pe 10 Octombrie 2008 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTATI-MA !!! 1 De la: blondaparfum 13 Decembrie 2011 12:51
Piercing in buric 18 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:32
salon foarte in regula 7 De la: kudika099149 2 Februarie 2010 17:43
unde e super cald de Craciun ? 8 De la: kudika344657 28 Decembrie 2010 08:01
Ce sa fac? 8 De la: __LL__ 2 Aprilie 2009 14:54